Ja i On - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 00:30   #91
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Tak mam, ale bardzo lubie watek singielek jest mi bardzo bliski bo wiekszosc życia byłam sama i odbyłam wiele randek internetowych zakonczonych rozczarowaniami. Poza tym od niedawna jestem z kimś w poprzedniej czesci wypowiadałam sie jeszcze jako singielka.
To super, cieszę się opisywałaś ten randki na koszmarnych randkach z internetu może?


---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Autorko ale czy jest sens być w takim związku? Skoro i tak chcesz z kochankiem zerwac kontakt to możesz go zapytać "o Was" do odważnych świat należy. Jesli Cie wyśmieje to wtedy zerwiesz kontakt i go olejesz. Chociaz patrzac realstycznie 18 lat roznicy to sporo na partnera do zwiazku.
Moja rówieśniczka jest w szczęśliwym małżeństwie z facetem 17 lat starszym, mają dziecko, dobrze im się wiedzie. Aha, i znam dobrze jej męża, jest naprawdę fantastycznym człowiekiem, więc jeśli komuś różnica wieku nie przeszkadza, nie ma w tym nic złego. A i ludzie są różni - ona jest naprawdę bardzo poważną kobietą, myślę, że trudno byłoby jej się dogadać z przeciętnym 25-latkiem
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 00:42   #92
pinik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 28
Dot.: Ja i On

Myślicie, że takie Jego zachowania wskazują na to,ze on chciał tylko seksu ode mnie czy może coś poczul ale też nie wiedzial jak z czym?
Nie wiem jak zachowuje się mężczyzna, który chce tylko seksu... wiec ciężko mi porównać.
pinik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 02:12   #93
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Myślicie, że takie Jego zachowania wskazują na to,ze on chciał tylko seksu ode mnie czy może coś poczul ale też nie wiedzial jak z czym?
Nie wiem jak zachowuje się mężczyzna, który chce tylko seksu... wiec ciężko mi porównać.
Myślę, że to, że skończył w tobie było dość rozpaczliwą próbą przywiązania cię do siebie. To oczywiście z jego punktu widzenia wiązało się z szansą na dziecko, a je raczej się chce z kobietą, z którą chce się być. I rzeczywiście, odmawia tego swojej żonie, a spróbował z tobą. Myślę, że on by chciał byś go kochała. Ale nie odchodzi od żony, bo myśli, że nic do niego nie czujesz i nie będziesz z nim na poważnie. A myśli tak, bo zapytał cię, czy to możliwe, byś się w nim zakochała, a odpowiedziłaś że nie.

A później, napisałaś mu, że się w nim zakochałaś i zerwałaś z nim kontakt. (gdzie sens gdzie logika?)

Jak dla mnie to oczywiste, że facet, który chce tylko seksu nie chce skończyć w kobiecie bo nie chce dziecka, a ten który chce coś więcej, już może mieć takie pomysły.

Edytowane przez using namespace std
Czas edycji: 2016-09-02 o 02:36
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 03:02   #94
pinik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 28
Dot.: Ja i On

Oni nie są małżeństwem.

Tez wydaje mi się, że on chciałby żebym go kochała.. z tym,ze niekoniecznie myślę,że on mnie kochać moglby. Nie wiem,ciężka jest ta znajomosc...
Wydaje mi się, że mężczyzna,ktoremu zależy tylko na seksie nie zachowywalby się tak.
On zaprasza mnie do siebie, robi pyszna kolacje, przy swiecach. Robi kawę i rozmawiamy.. Budzi mnie buziakiem..
Kupuje prezenty. Zawsze ma dla mnie jakiś drobiazg, aż mi czasem głupio...
Pisze codziennie i nie są to rozmowy,które dotyczą tylko jednego. O seksie właściwie piszemy bardzo rzadko. Zazwyczaj pisze co robi, pyta co ja robię, jak się czuje, czy już Dojechałam do pracy, wita mnie zwyklym dzień dobry i zyczy dobranoc.
Jeżeli ma plany, a ja chcę się spotkać to je zmienia, w miarę możliwości.
No juz pomijam,ze podczas seksu ciągle mnie caluje i przytula. Nigdy nie było tak,ze po seksie zaraz mu się gdzieś spieszylo. Na pozegnanie dostaje buziaka,a później znów pisze, ze stesknil sie za mną bardzo,ze cieszy się, że mógł mnie zobaczyć i czy juz dotarlam do domu.

Mało tego jak czasem wspomnę zachowanie mojego Tż - on krytykuje. Ja nigdy nie skrytykowalam zachowania jego kobiety.
Ostatnio zadał mi pytanie dość dziwne "tez masz tak jak ja,ze ciągle myślisz o mnie? ".

No i tez kiedyś był oburzony, że dlaczego zachowuje się tak,ze nie napisze do Niego tylko czekam aż on pierwszy zainicjuje kontakt. I, że gdyby on nie napisał to znajomość by się skończyła. Pewnie ma rację.

Dziwna ta znajomosc. Dziwne to jego zachowanie, mam wrażenie,ze on mógłby udawać to wszystko właśnie na korzyści jakie niesie znajomość ze mną, że jest seks... I to mam w głowie, a nie,ze on mógłby coś do mnie czuć.
pinik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 07:54   #95
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ja i On

Nie zaryzykujesz nie dowiesz sie o co mu chodzi. Co Ci szkodzi sie spytac?
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:02   #96
pinik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 28
Dot.: Ja i On

Tylko co mam go zapytać... I jak mam go zapytać, żeby nie pomyślał,że coś sobie wymyslilam. Może wyolbrzymiam.
pinik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 16:33   #97
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Gdy spotykam się z kochankiem mój partner jest wtedy w pracy, wiec nie musze wymyslac co robiłam i gdzie robiłam. Opowiadam ogolnikowo jak minął mi dzień. Smsow nie pisze w jego obecności, telefon jest na widoku cały czas, bo nie musze go pilnować, wystarczy, ze mam ustawiona funkcje w telefonie aby sms mi się nie wyswietlaly. Kochanek wie,ze ma nie dzwonić do mnie o późnej porze. Dodatkowo mam hasło na telefonie, moj partner nie pyta dlaczego,zresztą wie, że telefon to moja prywatność. Ja jego prywatności nie naruszam wiec on mojej tez. Z kochankiem spotykamy się w innym mieście, wiec jest małe prawdopodobieństwo, że kogoś spotkamy znajomego.. jedziemy albo do jeszcze innego miasta na kawe albo do Niego do domu... (on zawozi i odbiera swoją partnerke z pracy ) albo w jakies ciche miejsce, z dala od ludzi. I po prostu rozmawiamy/ kochamy się w aucie.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

I dodatkowo kasuje tez sms, jak ktoś wspomniał. Na wypadek gdyby moj Tż zechciał mnie skontrolować. Bo przecież może mu taki pomysł wpaść do głowy.
Aha, a Ty nie pracujesz i żyjesz za pieniądze swojego faceta, że masz czas jeździć po innych miastach na schadzki z kochankiem?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 20:21   #98
pinik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 28
Dot.: Ja i On

Pracuje.
Ale nie rozumiem jaki to problem żeby dostać sie z jednego miasta do drugiego, dla kogoś kto jest mobilny.

A więc, temat z dochodzeniem we mnie, bez mojej zgody mamy juz za sobą. Dziś się spotkaliśmy, po czym zrobił to samo co ostatnio. Po wszystkim.. wytłumaczyłam mu,ze mi sie to nie podoba. A on ? Stwierdził,że nie był tego świadomy ani dziś ani ostatnio.
Przecież po wszystkim podał mi papier (tak, wozi go w aucie)...
Dziwne jest dla mnie to wszystko.
pinik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 00:16   #99
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Ja i On

Wiesz co Ty w ogole nie dazysz do rozwiazania tej sytuacji.
Niby masz jakies dylematy ale wszelkie rozwiazania odrzucasz stwierdzeniem " ale jak???"
Prawda jest taka ze dla chcacego nic trudnego. Zawsze i w kazdej sprawie.
Jakbys chciala to rozwiazac to po pierwsze przestalabys robic swojego faceta w balona ( dla mnie to nie fair sypiac regularnie z innym ) a po drugie wyjasnilabys jasno sytuacje romansowa. Bo niby Cie to meczy ale nic w tej sprawie nie robisz. Raz piszesz ze konczysz i wyrzucasz karte. Za chwile okazuje sie ze nie wyrzucilas i znow sie z nim spotkalas. Ale dalej sprawy nie wyjasniasz.
W tej sytuacji uwazam ze Tobie dobrze jest jqk jest gdy masz jednego stalego faceta ktory Ci ufa a Ty robisz z nim co chcesz i go oklamujesz i drugiego z ktorym sie bawisz i ktory moze bawi sie Toba.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 00:21   #100
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Ja i On

Już nie troluj, bo starałaś się, ale przeholowałaś.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 07:08   #101
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Kochanek nie jest ani czarny ani rudy. Jest bardzo przystojnym, zadbanym mężczyzna.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo seksu bez zabezpieczenia - ja wiem kiedy jestem płodna, wiem też kiedy spodziewać się okresu, on jednak tego nie wie. Zawsze kochaliśmy się z prezerwatywa... ostatnio zasugerował, że chciałby bez, sądziłam ze wyjdzie ze mnie. Ale on jeszcze długo po był we mnie i rozmawialiśmy. A na koniec powiedzial, że nie wychodził... bo chcial... Chyba wie skąd biorą się dzieci. Mimo wszytko następnego spotkania się obawiam między innymi dlatego. Dlaczego tak ryzykuje ?Chyba ma swiadomosc skąd biorą się dzieci.
A ty chyba nie masz... Jesteś mega naiwna!!?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tak zwisalaby mu moja ciąża, skoro kiedyś sam wszedł na temat, ze mną oczywiście... ze on chciałby dziecko. No więc odpowiedziałam mu,ze na takie tematy musi rozmawiać ze swoją kobieta z którą żyje... zwłaszcza, że ona wręcz nalega na dziecko (tak mówił )... cos pokręcił nosem, że nie teraz... ze chyba nie chce z Nia dziecka, że on nawet nie wie czy chce z Nią być. Powiedział mi wtedy,ze jedyne co do Niej czuje to przyzwyczajenie. Wtedy też zapytał mnie czy mogłabym się w Nim zakochać... patrzac mu prosto w oczy powiedziałam,ze nie,ze jest to dla mnie tylko seks..

A teraz? Chyba go oklamalam. I sama siebie.

Myślę o zmianie numeru, chyba jutro wyrzuce kartę i tak będzie najlepiej, przynajmniej dla mnie. Może dla Niego to tez będzie zimny prysznic, tak jak i dla mnie. Ale po czasie inaczej bedziemy na to patrzec.. nigdy nie uda mi się odciąć od Niego, a on chyba sam nie wie czego chce, zupełnie jak ja.
Przecież nie będę z Nim rozmawiać, czy znacze dla Niego coś więcej... bo czytając was, byloby to retoryczne pytanie i bez sensu.
A czy jaśnie Pan nie może się określić i podjąć jakieś kroki, że albo ona albo ty? Chociaż na twoim miejscu ja bym nie chciała wiązać się z takim staruchem. Szkoda życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Bo nie wiem jak mam z Nim rozmawiać. Co mam mu powiedzieć "zostaw swoją kobietę, bądźmy razem " . Przeciez moglby mnie wysmiac, badz odrzucic. A ja nigdy nie zostalam odrzucona... chyba dlatego tak sie tego boje. Od początku naszej znajomości umawialiśmy się tylko i wyłącznie na seks. On sam nigdy, tak od siebie, bez domysłów nie powiedział,ze chciałby ze mną być. Pewnie dla Niego ta znajomosc wciąż jest oparta tylko na seksie. Macie racje, nie chce zaliczyc wpadki, wiec urywam kontakt.
Zablokowalam go już, numer na którym mielismy kontakt wyrzucilam do kosza. I chce wierzyć, że tak będzie lepiej..
Czyli nie potrafisz rozmawiać. I jak na tej podstawie stworzyć udany związek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
Pracuje.
Ale nie rozumiem jaki to problem żeby dostać sie z jednego miasta do drugiego, dla kogoś kto jest mobilny.

A więc, temat z dochodzeniem we mnie, bez mojej zgody mamy juz za sobą. Dziś się spotkaliśmy, po czym zrobił to samo co ostatnio. Po wszystkim.. wytłumaczyłam mu,ze mi sie to nie podoba. A on ? Stwierdził,że nie był tego świadomy ani dziś ani ostatnio.
Przecież po wszystkim podał mi papier (tak, wozi go w aucie)...
Dziwne jest dla mnie to wszystko.
Jak ty możesz dopuszczać do tego by on dochodził w tobie? Chcesz mieć z nim dziecko czy naprawdę nie używasz mózgu??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 07:29   #102
pinik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 28
Dot.: Ja i On

A może i chciałabym mieć z Nim dziecko, przystojny i fajny mężczyzna.
Napisał mi, cała noc pisalismy o tym.. że gdyby przydarzyla nam się kiedyś wpadka, mam sie nie martwic..bo chciałby wiedzieć o tym mimo wszystko, chce zostać ojcem... byc blisko nas.. opiekować się i troszczyć. I tez coś czuje do mnie.. a jego kobieta... nie urodzi mu nigdy dziecka, bo jest bezpłodna. ( przez to tez związek ich się zepsuł ) No szok. Ale jakie to odważne, że przyznal się ?
pinik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:10   #103
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ja i On

Może dostanę za to punkty, ale... Jesteś obrzydliwa. Nie masz szacunku ani siebie, ani tym bardziej do swojego partnera. Jak ty możesz się przytulać do swojego faceta wieczorem? Jak możesz mu mówić, że go kochasz?
Zostaw go, on nie zasługuje na kogoś... Coś takiego jak ty.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:24   #104
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Może dostanę za to punkty, ale... Jesteś obrzydliwa. Nie masz szacunku ani siebie, ani tym bardziej do swojego partnera. Jak ty możesz się przytulać do swojego faceta wieczorem? Jak możesz mu mówić, że go kochasz?
Zostaw go, on nie zasługuje na kogoś... Coś takiego jak ty.
Albo to tchorzostwo albo totalne zepsucie. Nie rozumiem po co jej związek skoro życie toczy się od spotkania do spotkania z szanownym panem kochankiem....
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:50   #105
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Ja i On

Trolololo. Tydzień temu jego kobieta chciała mieć z nim dziecko a on unikał tematu. Dziś ona jest bezpłodności a on tak marzy o potomku.
Wyrzucila kartę sim ale pisali cała noc a wcześniej się spotkali.
Dziewczyny, szanujmy swój czas i nie marnuje czasu na trolla albo skrajnie zepsute dzieciaka, który udaje że mu źle w życiu a faktycznie ma radość z doprawiamy komuś rogów.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 09:59   #106
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
A może i chciałabym mieć z Nim dziecko, przystojny i fajny mężczyzna.
Napisał mi, cała noc pisalismy o tym.. że gdyby przydarzyla nam się kiedyś wpadka, mam sie nie martwic..bo chciałby wiedzieć o tym mimo wszystko, chce zostać ojcem... byc blisko nas.. opiekować się i troszczyć. I tez coś czuje do mnie.. a jego kobieta... nie urodzi mu nigdy dziecka, bo jest bezpłodna. ( przez to tez związek ich się zepsuł ) No szok. Ale jakie to odważne, że przyznal się ?
To twoja sprawa, ale wg mnie popelniasz ogromny błąd. Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 11:46   #107
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ja i On

Troll.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 12:00   #108
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Ja i On

Troll i to samodemaskujący się
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 13:38   #109
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ja i On

Cytat:
Napisane przez pinik22 Pokaż wiadomość
A może i chciałabym mieć z Nim dziecko, przystojny i fajny mężczyzna.
Napisał mi, cała noc pisalismy o tym.. że gdyby przydarzyla nam się kiedyś wpadka, mam sie nie martwic..bo chciałby wiedzieć o tym mimo wszystko, chce zostać ojcem... byc blisko nas.. opiekować się i troszczyć. I tez coś czuje do mnie.. a jego kobieta... nie urodzi mu nigdy dziecka, bo jest bezpłodna. ( przez to tez związek ich się zepsuł ) No szok. Ale jakie to odważne, że przyznal się ?
To że przystojny i fajny to juz powód by miec z nim dziecko?
A co niby miał Ci powiedziec?? " w razie wpadki martw sie sama ja umywam ręce? " Wtedy tym bardziej nie mogł by robic "tego" co juz 2 razy robił. Ale Ci nawija makaronik na uszy Chce zostac ojcem sie troszczyć itd ale Ciebie ma wd.upie - wiazac sie nie chce ciekawe
Ja nie wiem jak mozna tak swoich spraw nie załatwic i tak sie nie szanowac koles ma 40 na karku uprawia seks bez zabezpieczenia z kochanka ktorej nawija makaron na uszy a ta łyka jak pelikan wszystkie bajki. Poziom komunikacji na powazne tematy zerowy. Ty po prostu lubisz byc tą druga i juz.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Trolololo. Tydzień temu jego kobieta chciała mieć z nim dziecko a on unikał tematu. Dziś ona jest bezpłodności a on tak marzy o potomku.
Wyrzucila kartę sim ale pisali cała noc a wcześniej się spotkali.
Dziewczyny, szanujmy swój czas i nie marnuje czasu na trolla albo skrajnie zepsute dzieciaka, który udaje że mu źle w życiu a faktycznie ma radość z doprawiamy komuś rogów.
Chyba masz racje.
To wszystko brzmi jak amatorska wersja " Mody na sukces"
Autorko poćwicz jeszcze. Fabuła mało składna i badz konsekwentna trzymaj sie wczesniejszych wątków.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-04 o 13:44
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 14:32   #110
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Ja i On

Niescialosci jest sporo wiec albo Autorka tak kreuje prawde by pasowalo do obrazka jaki chce stworzyc albo jest faktycznie trollem.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-04 15:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.