Poradzicie coś .Ciągle coś psuję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-02, 21:56   #1
Kamka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Post

Poradzicie coś .Ciągle coś psuję


Witam wszystkich. Piszę ponieważ mój związek powoli się rozpada. Chciałabym , aby osoby postronne mi jakoś doradziły .

Jestem z chłopakiem od 3 lat w związku , początki były cudowne , ale jak w większości związków Jestem jeszcze na studiach, mój chłopak pracuje za granicą i tu jest problem . Wyjechał teraz na 4 miesiące , gdzie zawsze to było max 2 i tak to po 3 latach naszego związku coś się we mnie zmieniło. Z normalnej dziewczyny stałam się wrakiem człowieka . Wszystko mnie przerasta.Przedstawię wam kilka sytuacji.

1. Wstaję rano zobaczę , że nie mam żadnej wiadomości od chłopaka wpadam w szał dlaczego się do mnie nie odzywa pewnie mu na mnie już nie zależy, albo ma kogoś innego .
Gdy mi powie , że zadzwoni za godzinę, a tego potem nie dzwoni to ja biorę za telefon i dzwonię tyle razy aż odbierze z płaczem że nie zadzwonił , a obiecał . Gdy ma przerwę w pracy jest tak samo ciągle do niego piszę i dzwonię .

2. Ciągle wmawiam mu , że pewnie mnie zdradza tam , albo już to zrobił , że mnie okłamuje (dodam , że nigdy nie dał mi podstaw do takiego myślenia ).

3. Wpadam w szał jak idzie sobie na jakąś imprezę , gdzie ja wychodzę bez problemu . Denerwuje mnie strasznie fakt , gdzie mówię mu że idę na imprezę , a on mi powie okej idź , nie jest o mnie zazdrosny i wydaje mi się , że ma to gdzieś co ja robię gdzie kiedyś szalał na myśl , że wychodzę sama . Mówi , że mi wierzy , że nic nie zrobię .

4. Ciągle mu wszystko wypominam , codziennie się czepiam o coś, obwiniam go o wszystko . Wmawiam , że mnie olewa , że mu nie zależy , że się mną bawi , że nie odzywa się do mnie często.

5. Ciągle tylko ślęczę przed telefonem i czekam na jego wiadomości , a jak ich nie ma robię awantury , że poświęcam swój czas , a on się nie odzywa.

6. Jak jest kłótnia wpadam w szał ciągle płaczę bez przerwy dzwonię do niego , mówiąc rzeczy których żałuję .

Wiem , że robię źle , ale nie umiem panować nad tym ciągle się boję , że mnie zostawi , albo zdradzi. Gdy jest okres , że nam się układa i staram się jakoś zachowywać dobrze on jest całkiem inny ciągle dzwoni pisze i wgl , a gdy tylko zacznę się czepiać , zarzucać coś to jemu się nie chce ze mną rozmawiać , spławia mnie ciągle i ja się nakręcam coraz bardziej i robię jeszcze większe awantury , że jemu nie zależy. Słyszę , że mam ze wszystkim problem , że ciągle szukam dziury w całym .Pomóżcie jak mam sobie z tym radzić nigdy taka nie byłam , aż nagle po 3 latach związku . Co mam robić . Ciągle sobie wmawiam , że skoro nie jest tak jak na początku to on już się mną znudził i mu nie zależy. On mówi , że ta nie jest , a do mnie i tak to nie dociera.

Edytowane przez Kamka23
Czas edycji: 2018-02-02 o 22:13
Kamka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:00   #2
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Cytat:
Napisane przez Kamka23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Piszę ponieważ mój związek powoli się rozpada. Chciałabym , aby osoby postronne mi jakoś doradziły .

Jestem z chłopakiem od 3 lat w związku , początki były cudowne , ale jak w większości związków Jestem jeszcze na studiach, mój chłopak pracuje za granicą i tu jest problem . Wyjechał teraz na 4 miesiące , gdzie zawsze to było max 2 i tak to po 3 latach naszego związku coś się we mnie zmieniło. Z normalnej dziewczyny stałam się wrakiem człowieka . Wszystko mnie przerasta.Przedstawię wam kilka sytuacji.

1. Wstaję rano zobaczę , że nie mam żadnej wiadomości od chłopaka wpadam w szał dlaczego się do mnie nie odzywa pewnie mu na mnie już nie zależy, albo ma kogoś innego .
Gdy mi powie , że zadzwoni za godzinę, a tego potem nie dzwoni to ja biorę za telefon i dzwonię tyle razy aż odbierze z płaczem że nie zadzwonił , a obiecał . Gdy ma przerwę w pracy jest tak samo ciągle do niego piszę i dzwonię .

2. Ciągle wmawiam mu , że pewnie mnie zdradza tam , albo już to zrobił , że mnie okłamuje (dodam , że nigdy nie dał mi podstaw do takiego myślenia ).

3. Wpadam w szał jak idzie sobie na jakąś imprezę , gdzie ja wychodzę bez problemu . Denerwuje mnie strasznie fakt , gdzie mówię mu że idę na imprezę , a on mi powie okej idź , nie jest o mnie zazdrosny i wydaje mi się , że ma to gdzieś co ja robię gdzie kiedyś szalał na myśl , że wychodzę sama . Mówi , że mi wierzy , że nic nie zrobię .

4. Ciągle mu wszystko wypominam , codziennie się czepiam o coś, obwiniam go o wszystko . Wmawiam , że mnie olewa , że mu nie zależy , że się mną bawi , że nie odzywa się do mnie często.

5. Ciągle tylko ślęczę przed telefonem i czekam na jego wiadomości , a jak ich nie ma robię awantury , że poświęcam swój czas , a on się nie odzywa.

6. Jak jest kłótnia wpadam w szał ciągle płaczę bez przerwy dzwonię do niego , mówiąc rzeczy których żałuję .

Wiem , że robię źle , ale nie umiem panować nad tym ciągle się boję , że mnie zostawi , albo zdradzi. Gdy jest okres , że nam się układa i staram się jakoś zachowywać dobrze on jest całkiem inny ciągle dzwoni pisze i wgl , a gdy tylko zacznę się czepiać , zarzucać coś to jemu się nie chce ze mną rozmawiać , spławia mnie ciągle i ja się nakręcam coraz bardziej i robię jeszcze większe awantury , że jemu nie zależy. Słyszę , że mam ze wszystkim problem , że ciągle szukam dziury w całym .Pomóżcie jak mam sobie z tym radzić nigdy taka nie byłam , aż nagle po 3 latach związku . Co mam robić . Ciągle sobie wmawiam , że skoro nie jest tak jak na początku to on już się mną znudził i mu nie zależy. On mówi , że ta nie jest , a do mnie i tak to nie dociera.
Po pierwsze, nie nadajesz się do związku na odległość. Po drugie, musisz nauczyć się panować nad swoimi emocjami. Jeśli sama nie potrafisz to może udaj się na terapię i spróbuj to sobie wypracować.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:12   #3
Kamka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Prosiłam o jakąś radę , a nie o ocenianie mnie , że się nie nadaję do związku . Przez 3 lata było okej teraz coś się zmieniło . Pisząc miałam nadzieję , że dostanę jakąś radę , a nie ocenianie mnie czy się nadaję czy nie.
Kamka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:16   #4
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Cytat:
Napisane przez Kamka23 Pokaż wiadomość
Prosiłam o jakąś radę , a nie o ocenianie mnie , że się nie nadaję do związku . Przez 3 lata było okej teraz coś się zmieniło . Pisząc miałam nadzieję , że dostanę jakąś radę , a nie ocenianie mnie czy się nadaję czy nie.
Coś chyba musi być nie tak, że nagle się tak zmieniłaś? Takie zmiany raczej nie przychodzą ot tak, może jakieś nieprzepracowane problemy, nieporozumienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:26   #5
Kamka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Owszem problemy były jak to w związkach , ale nie było to coś czego byśmy nie rozwiązali.
Kamka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:33   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

[QUOTE=Kamka23;81068891]Prosiłam o jakąś radę , a nie o ocenianie mnie , że się nie nadaję do związku . Przez 3 lata było okej teraz coś się zmieniło . Pisząc miałam nadzieję , że dostanę jakąś radę , a nie ocenianie mnie czy się nadaję czy nie.[/QUOTE

Nikt Ci nie zarzucił, że nie nadajesz się do związków, tylko że nie nadajesz się do związków na odległość. A to istotna różnica.
Facet wyjechał na dłużej i nie radzisz sobie z sytuacją, zamiast docenić ten stan 😉
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:36   #7
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Cytat:
Napisane przez Kamka23 Pokaż wiadomość
Prosiłam o jakąś radę , a nie o ocenianie mnie , że się nie nadaję do związku . Przez 3 lata było okej teraz coś się zmieniło . Pisząc miałam nadzieję , że dostanę jakąś radę , a nie ocenianie mnie czy się nadaję czy nie.
Nie nadajesz się do związku na odległość na dłuższą metę, nie do związku w ogóle. To nic dziwnego, że ci się odmieniło, ja tez bym nie wytrzymała przez trzy lata z facetem co chwile za granica. Ja potrzebuje go przy sobie.

Musi ciagle tak jeździć? Ile planuje w ten sposób żyć, trochę tu, trochę tam?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-02, 22:41   #8
Kamka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

W planach mieliśmy , że jak skończę studia to wyjedziemy juz razem , ale jak wytrwać do tego czasu gdy nie panuję nad swoim zachowaniem niszcząc to :/ ? Dlatego napisałam prosząc o jakąś radę .
Kamka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:44   #9
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Ile ci jeszcze zostało?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:46   #10
Kamka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ile ci jeszcze zostało?
Pół roku . Tak wiem wydaje się , że to mało , ale dla mnie to wieki ;/
Kamka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 06:51   #11
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Wiem co czujesz z tym sleczeniem nad telefonem . Jedyne co ci mogę poradzić, to zajmij się swoim życiem, idź na fitness, taniec, imprezę, gdzieś, gdzie nie będziesz myśleć o telefonie, idź spać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 07:05   #12
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Skąd ten brak zaufania do faceta? Czy on kiedykolwiek Cię zawiódł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:41   #13
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Cytat:
Napisane przez Kamka23 Pokaż wiadomość
Pół roku . Tak wiem wydaje się , że to mało , ale dla mnie to wieki ;/
To nie pozostaje Ci chyba nic innego jak tylko zacisnąć zęby. Kiedy mijają te 4 miesiące na które wyjechał?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 15:11   #14
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Wg mnie powinnaś is na terapie. Jesteś bluszczem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 16:47   #15
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

Może masz borderline?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 18:53   #16
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Poradzicie coś .Ciągle coś psuję

zmieniłaś leki? Tyjesz lub chudniesz? Zmieniłaś tabsy? Na cos się zaczęłaś leczyć? Może masz jakieś problemy hormonalne?

To nie jest normalne taki zwrot o 180 stopni.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-03 19:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.