Listopadówki 2020 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 08:43   #211
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Listopadówki 2020

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;87678890]Dziewczyny, czy kartę ciąży to się dostaje do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak, musisz ją mieć zawsze przy sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:03   #212
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Listopadówki 2020

Mama ginekolog poczynila wpis kiedys na blogu o seksie w ciąży. https://mamaginekolog.pl/stosunki-plciowe-w-ciazy Jak widać co lekarz to opinia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:04   #213
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kasi19 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki macie progesteron po ostatnim badaniu?
Czytam ze niektóre maja powyżej 100 a u mnie ostatnie badanie pokazało 27 cały czas biorę progesteron dopochwowo niby mieszczę się w normie ale ta różnica mnie trochę martwi .
Ja teraz miałam 33 i myślałam że mało a lekarz powiedział że pięknie. Minimum jest 24. Ale bez względu na wynik ja biorę bardzo dużo progesteronu.
Przy 1 becie miałam 64. Później jego poziom maleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;87678890]Dziewczyny, czy kartę ciąży to się dostaje do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak i zawsze nos ją przy sobie razem z grupą krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:03   #214
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Mnie trochę mdłości dopadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:40   #215
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Listopadówki 2020

U mnie póki co z objawów ból piersi i podwyższona temperatura..

Pytanko! Robiłyście USG piersi? Z tego co słyszałam, nie zawsze jest zlecane.
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:23   #216
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
U mnie póki co z objawów ból piersi i podwyższona temperatura..

Pytanko! Robiłyście USG piersi? Z tego co słyszałam, nie zawsze jest zlecane.
Nie. Tak naprawdę to nigdy jeszcze nie miałam usg piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:32   #217
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Chodzi o to że podczas orgazmu wytwarza się jakaś substancja ale nie pamiętam co to jest i jest to groźne dla płodu. Dlatego nie zaleca się kobietom w tym czasie współżyć. To nam lekarz przekazał bo mąż oczywiście musiał zapytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi się wydaje, że ten śmieszek was wkręca .

Ja tez nie słyszałam o przeciwwskazaniach do seksu w ciąży, no chyba że jest zagrożona.



Ja już po USG. W macicy jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żołtkowym, ale nie widać jeszcze zarodka ani serduszka.

Ciąża jest młodsza niż to wynika z OM. Ginekolożka twierdzi, że wszystko jest OK i niedługo powinno być widać. Następne USG za dwa tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 13:35   #218
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Nie. Tak naprawdę to nigdy jeszcze nie miałam usg piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie też nie miałam wcześniej!
Ale polecam Wam sobie zrobić we własnym zakresie nawet Mi lekarz dał skierowanie, natomiast pan od USG piersi powiedział, że jestem u niego pierwszą dziewczyną w ciąży przed 30 w ciągu 3 miesięcy... to mi dało do myślenia, że albo faktycznie głownie ciąże są >30 lub.. lekarze nie zlecają USG młodszym dziewczynom!
Tak czy siak - dobrze zrobić. U mnie wykryto zmianę, która mam nadzieję, nie będzie niczym poważnym. Wystarczy mi juz wrażeń
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:17   #219
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że ten śmieszek was wkręca .

Ja tez nie słyszałam o przeciwwskazaniach do seksu w ciąży, no chyba że jest zagrożona.



Ja już po USG. W macicy jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żołtkowym, ale nie widać jeszcze zarodka ani serduszka.

Ciąża jest młodsza niż to wynika z OM. Ginekolożka twierdzi, że wszystko jest OK i niedługo powinno być widać. Następne USG za dwa tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! A który to tydzień wg om?
Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Ja właśnie też nie miałam wcześniej!
Ale polecam Wam sobie zrobić we własnym zakresie nawet Mi lekarz dał skierowanie, natomiast pan od USG piersi powiedział, że jestem u niego pierwszą dziewczyną w ciąży przed 30 w ciągu 3 miesięcy... to mi dało do myślenia, że albo faktycznie głownie ciąże są >30 lub.. lekarze nie zlecają USG młodszym dziewczynom!
Tak czy siak - dobrze zrobić. U mnie wykryto zmianę, która mam nadzieję, nie będzie niczym poważnym. Wystarczy mi juz wrażeń
Ja też miałam kiedyś wykrytą zmianę, skierowanie do szpitala i przy następnym usg już nic nie było widać. Na pewno zrobię kolejne w najbliższym czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:33   #220
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
U mnie póki co z objawów ból piersi i podwyższona temperatura..

Pytanko! Robiłyście USG piersi? Z tego co słyszałam, nie zawsze jest zlecane.
Ja miałam pół roku temu usg piersi i wyszła mi malutka cysta. Niedawno gin mi robił usg i już jej nie ma. Wszystko ok. Nie wiem czy w ciąży się robi usg 🤷 ale wiem że w czasie kp można a nawet trzeba.
Moja gin twierdzi że usg piersi jest równie ważne co cytologia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że ten śmieszek was wkręca .

Ja tez nie słyszałam o przeciwwskazaniach do seksu w ciąży, no chyba że jest zagrożona.



Ja już po USG. W macicy jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żołtkowym, ale nie widać jeszcze zarodka ani serduszka.

Ciąża jest młodsza niż to wynika z OM. Ginekolożka twierdzi, że wszystko jest OK i niedługo powinno być widać. Następne USG za dwa tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli ciąża niezagrozona i nie boli nic to myślę że nie ma przeciwwskazań. Ja mam zakaz bo ciąża po przejściach.

Często jest tak że om nie pokrywa się z usg. Luz. Musisz uzbroić się w cierpliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LaLoca
Czas edycji: 2020-03-21 o 15:35
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:33   #221
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja miałam pół roku temu usg piersi i wyszła mi malutka cysta. Niedawno gin mi robił usg i już jej nie ma. Wszystko ok. Nie wiem czy w ciąży się robi usg 🤷☠♀️ ale wiem że w czasie kp można a nawet trzeba.
Moja gin twierdzi że usg piersi jest równie ważne co cytologia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że wszystko wyszło ok z cystą

Taak, zgadzam się, że jest równie ważne. Tylko chyba niestety USG piersi nie jest tak powszechnie zlecane jak cytologia..
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 15:40   #222
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
To super, że wszystko wyszło ok z cystą

Taak, zgadzam się, że jest równie ważne. Tylko chyba niestety USG piersi nie jest tak powszechnie zlecane jak cytologia..
Dokładnie. Nie wiem czemu nikt o tym nie mówi. Ja pierwsze usg miałam w wieku 33 lat bo nikt mi wcześniej nie powiedzial że to takie ważne. Myślałam że tylko obciążone genetycznie czyli jesli w rodzinie byl przypadek,muszą się pilnować. A nie. Musialam się gęsto tłumaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:04   #223
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja miałam pół roku temu usg piersi i wyszła mi malutka cysta. Niedawno gin mi robił usg i już jej nie ma. Wszystko ok. Nie wiem czy w ciąży się robi usg 🤷 ale wiem że w czasie kp można a nawet trzeba.
Moja gin twierdzi że usg piersi jest równie ważne co cytologia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Jeśli ciąża niezagrozona i nie boli nic to myślę że nie ma przeciwwskazań. Ja mam zakaz bo ciąża po przejściach.

Często jest tak że om nie pokrywa się z usg. Luz. Musisz uzbroić się w cierpliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam zakaz współżycia, bo ciąża po długim leczeniu i w dodatku z plamieniami w ciągu dnia. Mam zalecone leżenie, relaksowanie się i duphaston pożerać. Nastawiam się, że może się nie udać. Oszczędzam się i zobaczymy, co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:41   #224
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Listopadówki 2020

Cześć dziewczyny, witam się i ja.

Pierwsza ciąża, termin na 7 listopada. U lekarza już byłam dwa tygodnie temu, po pozytywnym teście i becie - zarodek widoczny, ale za wcześnie na bicie serca, więc kolejna wizyta za tydzień, na której lekarz założy kartę ciąży.

Do tego czasu oszaleję. Przez obecną sytuację, w pracy wszyscy się nakręcają i sieją panikę. Zamiast cieszyć się tym czasem, tylko się wkurzam, dlatego pewnie na następnej wizycie poproszę o zwolnienie Przynajmniej do czasu, póki to wszystko się nie uspokoi.
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 06:17   #225
Jesienna_
Raczkowanie
 
Avatar Jesienna_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 216
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, witam się i ja.

Pierwsza ciąża, termin na 7 listopada. U lekarza już byłam dwa tygodnie temu, po pozytywnym teście i becie - zarodek widoczny, ale za wcześnie na bicie serca, więc kolejna wizyta za tydzień, na której lekarz założy kartę ciąży.

Do tego czasu oszaleję. Przez obecną sytuację, w pracy wszyscy się nakręcają i sieją panikę. Zamiast cieszyć się tym czasem, tylko się wkurzam, dlatego pewnie na następnej wizycie poproszę o zwolnienie Przynajmniej do czasu, póki to wszystko się nie uspokoi.
Witaj
Trafilysmy na okropny czas ale tylko spokoj spokoj spokoj....
Miejmy nadzieje, ze na lato wszystko sie uspokoi.
Dziewczyny jest swit a ja nie moge spac, krotko moja historia


U mnie dalej nikt nic nie wie i tak: z racji tego, ze ponad miesiąc temu lekarz powiedzial nam o tym, ze bedziemy mieli problem z zajsciem w ciaze - zaczęliśmy planować slub. Wedlug planu idealnego, najpierw chcialam ciaze a potem wesele, slub itd... Bo nie chciałam po prostu czekac z dzidzi. U nas na sale weselna czeka się rok, dwa lata spokojnie, jeśli jest jakas warta uwagi. Zaczęliśmy jeszcze przed koronawirusen szukac, planować (obojgu nam to sprawilo przyjemność i nie myśleliśmy o biologicznym braku możliwości zajscia w najblizszym czasie) a tu BUM - ciaza mimo, ze lekarz się zapieral i mowil "owulacji Pani w tym miesiacu nie miala i nie bedzie miala! Prosze przyjść z miesiac sprawdzimy czy wdrażamy leczenie"

Moja mama ciagle do mnie dzwoni i pyta : bylas u lekarza na kontroli? Dal Ci jakies leki??
Wiec zamiast powiedzieć, ze bylam ale mam zarodek a nie leki mowie, o przełożonej wizycie z powodu koronawirus (czekamy na z oznajmieniem wszystkim)
To potem zmienia temat, zeby mnie pocieszyć i zaczyna: ogladalas na internecie suknie? A bukiety? A Tort? Itd
A ja krzycze wewnętrznie : slub z chrzcinami!!!!!!!!!!
A odpowiadam : nie mam do tego głowy przez wirusa


Mialo byc krotko
Milego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Jesienna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 06:51   #226
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Jesienna_ Pokaż wiadomość
Witaj
Trafilysmy na okropny czas ale tylko spokoj spokoj spokoj....
Miejmy nadzieje, ze na lato wszystko sie uspokoi.
Dziewczyny jest swit a ja nie moge spac, krotko moja historia


U mnie dalej nikt nic nie wie i tak: z racji tego, ze ponad miesiąc temu lekarz powiedzial nam o tym, ze bedziemy mieli problem z zajsciem w ciaze - zaczęliśmy planować slub. Wedlug planu idealnego, najpierw chcialam ciaze a potem wesele, slub itd... Bo nie chciałam po prostu czekac z dzidzi. U nas na sale weselna czeka się rok, dwa lata spokojnie, jeśli jest jakas warta uwagi. Zaczęliśmy jeszcze przed koronawirusen szukac, planować (obojgu nam to sprawilo przyjemność i nie myśleliśmy o biologicznym braku możliwości zajscia w najblizszym czasie) a tu BUM - ciaza mimo, ze lekarz się zapieral i mowil "owulacji Pani w tym miesiacu nie miala i nie bedzie miala! Prosze przyjść z miesiac sprawdzimy czy wdrażamy leczenie"

Moja mama ciagle do mnie dzwoni i pyta : bylas u lekarza na kontroli? Dal Ci jakies leki??
Wiec zamiast powiedzieć, ze bylam ale mam zarodek a nie leki mowie, o przełożonej wizycie z powodu koronawirus (czekamy na z oznajmieniem wszystkim)
To potem zmienia temat, zeby mnie pocieszyć i zaczyna: ogladalas na internecie suknie? A bukiety? A Tort? Itd
A ja krzycze wewnętrznie : slub z chrzcinami!!!!!!!!!!
A odpowiadam : nie mam do tego głowy przez wirusa


Mialo byc krotko
Milego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że na lato się uspokoi.
Ja znowu chciałabym powiedzieć tacie, ale on tak bardzo się przejmuje tym wirusem, że ciągle to odkładam. Okłamujemy go ciągle, ale dla jego dobra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 06:56   #227
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Listopadówki 2020

Mi wczoraj odwołali endokrynologa. Zapisałam się do innych lekarzy na 26.03 i 04.04. Mam nadzieję, że któraś wizyta się uda.

Wczoraj czułam się delikatnie lepiej. Dalej mnie odrzuca od niektórego jedzenia i na sam zapach robi mi się niedobrze.

We wtorek wizyta. Mam nadzieję, że będzie serduszko i ustalimy jaki to tydzień Ja dalej milczę i rodzinie nie mówię. Mam nadzieję, że powiem wszystkim na święta. Normalnie mam mały biust 70C, a teraz mam już wrażenie, że jest 70D i że wszyscy za 3 tyg zauważą, że coś jest nie tak. Poza tym ten wstręt do jedzenia jest ciężko ukryć.
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2020-03-22 o 06:58
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:45   #228
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Mi wczoraj odwołali endokrynologa. Zapisałam się do innych lekarzy na 26.03 i 04.04. Mam nadzieję, że któraś wizyta się uda.

Wczoraj czułam się delikatnie lepiej. Dalej mnie odrzuca od niektórego jedzenia i na sam zapach robi mi się niedobrze.

We wtorek wizyta. Mam nadzieję, że będzie serduszko i ustalimy jaki to tydzień Ja dalej milczę i rodzinie nie mówię. Mam nadzieję, że powiem wszystkim na święta. Normalnie mam mały biust 70C, a teraz mam już wrażenie, że jest 70D i że wszyscy za 3 tyg zauważą, że coś jest nie tak. Poza tym ten wstręt do jedzenia jest ciężko ukryć.
Watykan miał się zastanowić nad przełożeniem Świąt Wielkanocnych na wrzesień.
Mój tata ma wizję śmierci.
Ciężko jest z nim wytrzymać, ale trzeba się kamuflować, bo takto by mnie włożył w balon ochronny i kazał w nim siedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Czas edycji: 2020-03-22 o 07:48
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:34   #229
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kasi19 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki macie progesteron po ostatnim badaniu?
Czytam ze niektóre maja powyżej 100 a u mnie ostatnie badanie pokazało 27 cały czas biorę progesteron dopochwowo niby mieszczę się w normie ale ta różnica mnie trochę martwi .
Ja przy pierwszej becie miałam 37, później już nie badałam, bo stwierdziłam, że jest ok. Ginekolog nic nie mówiła, że za mało, ani nie dała mi żadnych tabsów. Wcześniej też nie brałam. Ogólnie czuję się dobrze nie było żadnych plamień, krwawień, bóli etc.

W laboratorium, w którym robiłam badanie, normy progesteronu w 1 trymestrze były od 11 do 43.

Myślę, że wynik masz spoko, jak jeszcze bierzesz progesteron dopochwowo to raczej nie powinno się nic dziać. Wiadomo, że każdy organizm jest inny i nie każdy musi potrzebować tak wysokich wartości

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Gratulacje! A który to tydzień wg om?
Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Często jest tak że om nie pokrywa się z usg. Luz. Musisz uzbroić się w cierpliwość
Według OM 6t+2d, a według USG 5t+6d.

Niby różnica nieduża, myślałam że coś już będzie widać.
Ginekolog mówi, że zarodek może jeszcze nie być widoczny i że nie wygląda to na puste jajo.

Nie wiem, co o tym myśleć, beta rośnie prawidłowo. Może coś się jeszcze objawi .

Dodam jeszcze, że jest ciałko żółte.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2020-03-22 o 08:59
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 09:16   #230
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Listopadówki 2020

Ja mam w środę wizytę czyli 6tc+6 z Om ciekawa jestem czy będzie tak samo z usg. Liczymy już że będzie serduszko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:57   #231
kielaczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 17
Dot.: Listopadówki 2020

Cześć dziewczyny. Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży (właśnie mija termin om). Mam już dwoje dzieci (8 i 6 lat). Jest to moja 4 ciąża, ostatnią poroniłam w 6 tc dwa lata temu. Mimo, że jestem już doświadczona jestem przerażona. Boję się, że stracę i tą ciąże. Sytuacji nie poprawia także obecna sytuacja w kraju.
kielaczka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:12   #232
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kielaczka13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży (właśnie mija termin om). Mam już dwoje dzieci (8 i 6 lat). Jest to moja 4 ciąża, ostatnią poroniłam w 6 tc dwa lata temu. Mimo, że jestem już doświadczona jestem przerażona. Boję się, że stracę i tą ciąże. Sytuacji nie poprawia także obecna sytuacja w kraju.
Cześć! Wszystkie tutaj trochę się denerwujemy, ale stres w niczym nie pomoże. Trzeba się nastawić pozytywnie i chodzić na te wizyty/badania które są konieczne, a poza nimi jak najbardziej się odizolować i unikać ludzi. Nic więcej nie jesteśmy w stanie zrobić, ale wierzę że to wystarczy i za rok będziemy wszystkie swobodnie spacerować z wózkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:34   #233
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Ja dalej milczę i rodzinie nie mówię. Mam nadzieję, że powiem wszystkim na święta. Normalnie mam mały biust 70C, a teraz mam już wrażenie, że jest 70D i że wszyscy za 3 tyg zauważą, że coś jest nie tak.
Mam podobnie z biustem. Dobrze, że aktualnie pracuję zdalnie, bo pewnie szybko by się wydało.

Jeśli chodzi o chwalenie się rodzinie to pewnie powiemy na święta. O ile gin nie zabroni podróży w obecnej sytuacji
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 11:33   #234
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Ja mam częstomocz. Co chwila latam siku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 12:14   #235
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Listopadówki 2020

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;87681871]Ja mam częstomocz. Co chwila latam siku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Boszzz ja mam to samo. Denerwujące to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kielaczka13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży (właśnie mija termin om). Mam już dwoje dzieci (8 i 6 lat). Jest to moja 4 ciąża, ostatnią poroniłam w 6 tc dwa lata temu. Mimo, że jestem już doświadczona jestem przerażona. Boję się, że stracę i tą ciąże. Sytuacji nie poprawia także obecna sytuacja w kraju.
Hej ja mam 6 latkę na pokładzie i dwie straty. Zamartwianie się nic nie da. Co ma być to będzie. Cieszymy się chwilą i byle do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 12:43   #236
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Boszzz ja mam to samo. Denerwujące to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Hej ja mam 6 latkę na pokładzie i dwie straty. Zamartwianie się nic nie da. Co ma być to będzie. Cieszymy się chwilą i byle do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysikałam się, położyłam się, minęła chwila i znowu siku. Dzisiaj jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:32   #237
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Listopadówki 2020

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;87682038]Wysikałam się, położyłam się, minęła chwila i znowu siku. Dzisiaj jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ciąża to piękny stan 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 15:10   #238
malgochaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 144
Dot.: Listopadówki 2020

Cześć dziewczyny! Mi w sobotę wyszedł pozytywny test, zrobiłam odrazu betę i wyszła 626. Jutro idę do lekarza i ciekawa jestem czy już coś bedzie widać bp według moich wyliczeń to dopiero 4tc+4

Jest to moja druga ciąża. Mam synka 20 mc

Trzymajcie kciuki żeby jutro coś było na usg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgochaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:08   #239
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez malgochaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mi w sobotę wyszedł pozytywny test, zrobiłam odrazu betę i wyszła 626. Jutro idę do lekarza i ciekawa jestem czy już coś bedzie widać bp według moich wyliczeń to dopiero 4tc+4

Jest to moja druga ciąża. Mam synka 20 mc

Trzymajcie kciuki żeby jutro coś było na usg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Jak byłam u ginekologa (hmm, to był zeszły tydzień - chyba wtorek), to na podstawie USG określił, że jest to właśnie 4 tydzień - widzieliśmy tam malutki pęcherzyk
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:32   #240
malgochaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 144
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Jak byłam u ginekologa (hmm, to był zeszły tydzień - chyba wtorek), to na podstawie USG określił, że jest to właśnie 4 tydzień - widzieliśmy tam malutki pęcherzyk
Czyli jest szansa że coś będzie widać! Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Jak byłam u ginekologa (hmm, to był zeszły tydzień - chyba wtorek), to na podstawie USG określił, że jest to właśnie 4 tydzień - widzieliśmy tam malutki pęcherzyk
A jeszcze mam pytanie, założył Ci lekarz kartę ciąży czy jeszcze za wcześnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgochaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 22:08:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.