Anglia cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 13:48   #751
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. II

vedma dziekuje za odp

A co do pracy jestem dobrej mysli - gdzieś tam pali sie iskierka wiec może cos z tego bedzie.
Zastanawiam sie tylko dlaczego mam taki problem wiem ze to mała miescina ale mysle ze chyba za bardzo chce sie oderwać od Polaków , ale cóż już mnie nudzi praca z nimi i ciągłe gadanie po Polsku . Przyjechałam tu w sumie by pracować wśród obcokrajowców i szkolić jezyk tak więc uparta jestem
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 13:56   #752
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Lovely, to tak jak lekarka M. i zresztą już moja- mówi biegle w 5 językach, w tym po polsku
w piéciu? wow! tez tak chce
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 14:43   #753
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Ciesze się,że nasz salon wam się podoba. Jest bardzo przytulny,nie tak jak w poprzedniej chacie. Sysuniu wynajmujemy dom we 4
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:12   #754
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Anglia cz. II

A ja zaczynam sie martwic o prace, a raczej jej brak. Niby znajomy mial cos znalezc w biurze, ale jakos nie licze na niego. Wczoraj pol dnia sie zastanawialam czy nie wrocic do starej rpacy, bo dzierwczynna ktora przyszla na moje miejsce odchodzi za tydzien. Dzis moja przyjaciolka miala rozmawiac z moim exszefem, wiec zobaczymy. Spac po nocach nie moge od tygodnia, boje sie o mieszkanie i prace i szkole... o wszystko;p. Nie chcialabym cale zycie w restauracji pracowac, ale z drugiej strony mam dopiero 20 lat. Moze wroce na chwilke do starej pracy, bedziemy mogli miec nadgodizny, czeog wczesniej nie bylo a mi sie sprzyda zeby dorobic. Ponoc manager jakies kursy nam oferuje. Zawsze to cos na (kolejny) poczatek, jak znajde cos za 2 meichy to mzoe zmienie, a nigdy sie w tej rpacy nie rpzemeczalam... ah nie wiem
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:33   #755
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. II

tajka wierzę,że ci się uda. i że będziesz mogła spać spokojnie.
doradzić coś naprawdę trudno.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 00:05   #756
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

Hej! Nie mam za bardzo czasu na wizaż bo mamy gościa, ale dzięki dziewczyny za informację o kursach angielskiego, właśnie mam zamiar zrobić sobie jakiś. A po kursie angielskiego pójść dalej, tj. zrobić kurs kosmetyczny

Miłej nocki i jutrzejszego(w sumie dzisiejszego ) dnia również
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:57   #757
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

tajka bierz póki co jest a później ze spokojnym duchem będziesz szukała lepszej pracy

Dziewczyny polecam wyprawę do TK Maxa, bo dużo nowych ciuszków na jesień jest: płaszcze, bluzki koszulowe, sweterki z kaszmiru
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 08:58   #758
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
A ja zaczynam sie martwic o prace, a raczej jej brak. Niby znajomy mial cos znalezc w biurze, ale jakos nie licze na niego. Wczoraj pol dnia sie zastanawialam czy nie wrocic do starej rpacy, bo dzierwczynna ktora przyszla na moje miejsce odchodzi za tydzien. Dzis moja przyjaciolka miala rozmawiac z moim exszefem, wiec zobaczymy. Spac po nocach nie moge od tygodnia, boje sie o mieszkanie i prace i szkole... o wszystko;p. Nie chcialabym cale zycie w restauracji pracowac, ale z drugiej strony mam dopiero 20 lat. Moze wroce na chwilke do starej pracy, bedziemy mogli miec nadgodizny, czeog wczesniej nie bylo a mi sie sprzyda zeby dorobic. Ponoc manager jakies kursy nam oferuje. Zawsze to cos na (kolejny) poczatek, jak znajde cos za 2 meichy to mzoe zmienie, a nigdy sie w tej rpacy nie rpzemeczalam... ah nie wiem
Ja Ci tylko powiem,ze prace zawsze mozna zmienic, jesli faktycznie tak sie martwisz ze mozesz nic nie znalesc to moze faktycznie zostan w tej restauracji skoro nie jest tam ciezko i jakies kursy sa w planach. W tym czasie mozesz sie szkolic, porobic kursy itp i szukac sobie nowej pracy.

Jak ja bym chciala byc znowu taka mloda Zycze Ci powodzenia i sobie przy okazji tez bo szukam pracy i cos znalesc ni moge.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:51   #759
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Anglia cz. II

Czesc dziewczyny
Troche mnie tu nie bylo - ale jestem na biezaco

Pozdrawiam i zycze milego dnia
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:54   #760
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

witaszku nie odzywasz się tutaj nic ostatnio Wszystko OK u Ciebie?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:09   #761
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Anglia cz. II

olka a dziekuje wszystko ok. Troszke mialam na glowie i dopiero wczoraj moja siostra poleciala do domku po wakacjach - musialysmy zakupy dla niej zrobic itd... uff
Teraz wszystko wroci na swoje miejsce. Niestety dzieci sa coraz bardziej absorbujace - mlodszy zaczal chodzic i wszedzie go pelno
Na dodatek wrzesien to same imprezy .. 11 - pierwsze urodziny, 13 - 5 rocznica slubu, 24 - urodziny kuzynki... uff

Teskni mi sie za sloncem i tyle... zaplanowalismy wakacje i chyba nici z tego - praca meza Ale musze byc dobrej mysl moze cos w ostatniej chwii... wlasnie sprawdzalam wycieczki - za nasza 4 na tydzien na Majorke all inc. - £850 !! jak ja bym chciala ...
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:17   #762
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Dziewczyny, mam rower, lalala! Juz wczoraj jezdzilam (pierwsza gorka o malo mnie nie zabila)! Poniewaz bedziemy teraz z TZem zaczynac i konczyc prace o tych samych godzinach, a do tego on bedzie mial wreszcie wolne weekendy - cala Anglia nasza! Zeby tylko pazdziernik byl ladny, to bedziemy mogli pojezdzic na wycieczki (hehe, rowerowe)

A w nocy zle spalam i strasznie mnie boli lopatka - siedze bokiem do komputera i jecze
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:21   #763
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Anglia cz. II

vedma ja tez bardzo kipsko spalam

A na pogode to bym tak bradzo nie liczyla, chociaz po tym paskudnym sierpniu cos nam sie nalezy
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:59   #764
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

no to dobrze witaszku że u ciebie wszystko ok. Pogoda nie rozpieszcza to fakt....
Dzisiaj przyszła do mnie zamówiona na ebay'u płyta z ćwiczeniami pilates. mam nadzieję że ćwiczenia będą przynosiły efekty.

Czy ktoś zna bank który wraz z kontem bankowym oferuje gratis ubezpieczenie domu?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:16   #765
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Anglia cz. II

Witam

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no to dobrze witaszku że u ciebie wszystko ok. Pogoda nie rozpieszcza to fakt....
Dzisiaj przyszła do mnie zamówiona na ebay'u płyta z ćwiczeniami pilates. mam nadzieję że ćwiczenia będą przynosiły efekty.

Czy ktoś zna bank który wraz z kontem bankowym oferuje gratis ubezpieczenie domu?
Banku niestety nie znam, zapytam siostre- moze ona cos bedzie wiedziec, ale zycze powodzenia i wytrwalosci w cwiceniach

A ja znalazlam prace- co prawda na part-time ale od czegos trzeba zaczac.

Milego dnia
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:32   #766
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Lepsze part time niz nic A jaka to praca? mam nadzieje, ze Twoi wspolpracownicy beda bardzo mili i ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli, Atsenko.

Olka - pilates? Bylam kiedys na takich zajeciach i bardzo mi sie podobalo Daj znac, czy sa efekty cwiczen, moze tez sprobuje?

Ja siedze teraz nafaszerowana ketonalem i nasmarowana jakims dziwnym mazidlem przeciwbolowym (szef sie tym smarowal jak mu plecy siadly), jest lepiej.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:18   #767
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Lepsze part time niz nic A jaka to praca? mam nadzieje, ze Twoi wspolpracownicy beda bardzo mili i ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli, Atsenko.

Olka - pilates? Bylam kiedys na takich zajeciach i bardzo mi sie podobalo Daj znac, czy sa efekty cwiczen, moze tez sprobuje?

Ja siedze teraz nafaszerowana ketonalem i nasmarowana jakims dziwnym mazidlem przeciwbolowym (szef sie tym smarowal jak mu plecy siadly), jest lepiej.
Vedma życzę by przestało boleć
atsenka gratulacje pracy , part time- dobry początek
olka też mam pilates, ale wolę coś bardziej dynamicznego. Powodzenia w cwiczeniu
witaszku mi też brakuje słońca i czasu super,że wróciłaś do nas
Twoja siostra wyjechała, a moja przyjeżdża:ju pi: za dwa dni
Wczoraj miałam fatalny dzień, ale nawet o tym nie chce mi się mówić.
Dzisiaj mimo wszystko mam dziką radochę Zdegradowali mojego szefa

W końcu. A ja jestem przygotowana by przedstawić dowody jego win i nie tylko ja.
Nawet nie przypuszczałam,że poczucie sprawiedliwości (powiedzmy) przyniesie mi taką ulgę

a ja dzisiaj jeszcze lecę na nockę
do jutra dziewczynki, dobrej nocki
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:39   #768
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

vedmoćwiczyłam kiedyś pilates, nawet mi się podobał. Powracam do niego, na przemian z jogą żeby się wyciszyć, przestać ciągle myśleć. Wstaje- rozmyślam, gotuje-rozmyślma, pracuje-rozmyślam, kłade się spać- nie mogę usnąć bo rozmyślam. Mam nadzieję że przyniesie to jakieś efekty...
ketanol powinien pomóc bo to maść przeciwzapalna...

luno a jakie dynamiczne ćwiczenia polecasz? Z czasem na pewno też chciałąbym zacząć coś przy czym się spocę...
Gratuluję degradacji szefa, może będziesz miała większe szanse na zdobycie tej pracy o któą się starałaś?

atsenka gratuluję pracy
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:51   #769
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Vedma życzę by przestało boleć
atsenka gratulacje pracy , part time- dobry początek
olka też mam pilates, ale wolę coś bardziej dynamicznego. Powodzenia w cwiczeniu
witaszku mi też brakuje słońca i czasu super,że wróciłaś do nas
Twoja siostra wyjechała, a moja przyjeżdża:ju pi: za dwa dni
Wczoraj miałam fatalny dzień, ale nawet o tym nie chce mi się mówić.
Dzisiaj mimo wszystko mam dziką radochę Zdegradowali mojego szefa

W końcu. A ja jestem przygotowana by przedstawić dowody jego win i nie tylko ja.
Nawet nie przypuszczałam,że poczucie sprawiedliwości (powiedzmy) przyniesie mi taką ulgę

a ja dzisiaj jeszcze lecę na nockę
do jutra dziewczynki, dobrej nocki
Dobrze ze sprawiedliwosc na tym swiecie jeszcze istnieje
Powodzenia w pracy

No i dziekuje wszystkim za mile slowa
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 00:19   #770
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Anglia cz. II

witam po długiej nieobecności
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:57   #771
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

U mnie cięzko z czasem w srodku tygodnia. Znów nadgodziny Dobrze choć, żę czas leci byłyskawicznie. Miłego dnia!

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
tajka bierz póki co jest a później ze spokojnym duchem będziesz szukała lepszej pracy

Dziewczyny polecam wyprawę do TK Maxa, bo dużo nowych ciuszków na jesień jest: płaszcze, bluzki koszulowe, sweterki z kaszmiru
Moje postanowienie na ten rok - omijać sklepy szerokim łukiem. W szafie się nic nie mieści, położy rzeczy jeszcze nie nosiłam. Poczekam jeszcze troszkę, bo jak ja odwiedzam sklep to nie wychodzę z pustymi rękami

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam rower, lalala! Juz wczoraj jezdzilam (pierwsza gorka o malo mnie nie zabila)! Poniewaz bedziemy teraz z TZem zaczynac i konczyc prace o tych samych godzinach, a do tego on bedzie mial wreszcie wolne weekendy - cala Anglia nasza! Zeby tylko pazdziernik byl ladny, to bedziemy mogli pojezdzic na wycieczki (hehe, rowerowe)

A w nocy zle spalam i strasznie mnie boli lopatka - siedze bokiem do komputera i jecze
Vedma chciałabym mieć tutaj miejsce na rower, mieszkanie duże, ale nie ma zadnego schowka czy piwnicy i nie rowerów na środku korytarza Pojeździłabym sobie, ale po parkach. Nie odwazyłabym się na ulicę wyjechać.

Cytat:
Napisane przez dune321witaszek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Troche mnie tu nie bylo - ale jestem na biezaco

Pozdrawiam i zycze milego dnia
cześć witaszku

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam

A ja znalazlam prace- co prawda na part-time ale od czegos trzeba zaczac.

Milego dnia
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
olka też mam pilates, ale wolę coś bardziej dynamicznego. Powodzenia w cwiczeniu

Dzisiaj mimo wszystko mam dziką radochę Zdegradowali mojego szefa

W końcu. A ja jestem przygotowana by przedstawić dowody jego win i nie tylko ja.
Nawet nie przypuszczałam,że poczucie sprawiedliwości (powiedzmy) przyniesie mi taką ulgę

a ja dzisiaj jeszcze lecę na nockę
do jutra dziewczynki, dobrej nocki
No to super

Ja ćwiczę czasami pilates a czasami tae bo z Billy Blanksem - rzeźbi sylwetkę i pocisz się, że hej hej! Kupiłam kilka DVD i mało kiedy (nigdy? ) docieram do końca 45 minut.

Hej kruszynka!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:13   #772
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Uff, dzisiaj jest juz lepiej - ta masc od szefa jest bardzo dobra, mam ja co prawda w domu, ale sprawdze nazwe i Wam podrzuce, kiedys moze sie przydac. A ketonal forte (na recepte) mam w tabletkach - poniewaz z reguly nie siegam po leki przeciwbolowe, to jak juz sobie polkne taka niebieska tableteczke to odplywam

Koculku, a czemu balabys sie wyjechac na rowerze na ulice? Tzn my tez za bardzo po ulicach nie jezdzimy, bo tu, gdzie mieszkam, jest pelno sciezek rowerowych - do wyboru, do koloru, wiec z nich korzystamy.

Jakis mam dzisiaj zwarzony humor od samego rana... Nie wiem, mam nadzieje, ze to nie perspektywa zblizajacego sie slubu tak na mnie dziala
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:38   #773
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
vedmoćwiczyłam kiedyś pilates, nawet mi się podobał. Powracam do niego, na przemian z jogą żeby się wyciszyć, przestać ciągle myśleć. Wstaje- rozmyślam, gotuje-rozmyślma, pracuje-rozmyślam, kłade się spać- nie mogę usnąć bo rozmyślam. Mam nadzieję że przyniesie to jakieś efekty...
ketanol powinien pomóc bo to maść przeciwzapalna...

luno a jakie dynamiczne ćwiczenia polecasz? Z czasem na pewno też chciałąbym zacząć coś przy czym się spocę...
Gratuluję degradacji szefa, może będziesz miała większe szanse na zdobycie tej pracy o któą się starałaś?

atsenka gratuluję pracy
Tez cwicze Pilates, 2-3 w tyg., ale tylko z DVD (podobno to mniej efektowne niz na kursie, ale na brak czasu nie ma rady), moze z tego samego cwiczymy?
A na pocenie sie i odgonienie stresow polecam ci bieganie, nic tak nie pomaga i na figure i na psychike.

Vedma, mam nadzieje, ze nastroj ci sie niedlugo poprawi. Mi tez humor spadl na kilka dni przed slubem, ale to z powodu natloku spraw do zalatwiania (jak zwykle wszystko na ostatnia chwile), ale ty masz juz wszystko zrobione, wiec glowa do gory.
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:44   #774
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Tez cwicze Pilates, 2-3 w tyg., ale tylko z DVD (podobno to mniej efektowne niz na kursie, ale na brak czasu nie ma rady), moze z tego samego cwiczymy?
A na pocenie sie i odgonienie stresow polecam ci bieganie, nic tak nie pomaga i na figure i na psychike.

Vedma, mam nadzieje, ze nastroj ci sie niedlugo poprawi. Mi tez humor spadl na kilka dni przed slubem, ale to z powodu natloku spraw do zalatwiania (jak zwykle wszystko na ostatnia chwile), ale ty masz juz wszystko zrobione, wiec glowa do gory.
Camomile, kope lat!

Ja tez polecam bieganie, moj ulubiony sport, bez watpienia.

A co do slubu to zgadzam sie - to piekny dzien, ale tez bardzo stresujacy...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:56   #775
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Camomile, kope lat!

Ja tez polecam bieganie, moj ulubiony sport, bez watpienia.

A co do slubu to zgadzam sie - to piekny dzien, ale tez bardzo stresujacy...
Eee tam lat, najwyzej miesiecy .
A tak w ogole to zagladam czasem na wizaz, tylko nie zawsze mam czas cos napisac...
Za poltora miesiaca bedzie nasza druga rocznica, wiec troche sobie wspominam. Tematy slubne sa zreszta zawsze bardzo mile .
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:17   #776
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Anglia cz. II

Dolecialam. Wstalam o 3 na ranem, zleksza glowa mnie boli od niewyspania. Teraz szukac pracy i mieszkania, zaczynam od jutra. Nie wiem czy wygladam podejrzanie, ale dwa razy juz w Londynie na lotnisku chcieli mi sprawdzac torby:P. Przywital mnie wspanialy deszczowy dzien w UK:P.
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:23   #777
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Eee tam lat, najwyzej miesiecy .
Ja sie stesknilam.

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Dolecialam. Wstalam o 3 na ranem, zleksza glowa mnie boli od niewyspania. Teraz szukac pracy i mieszkania, zaczynam od jutra. Nie wiem czy wygladam podejrzanie, ale dwa razy juz w Londynie na lotnisku chcieli mi sprawdzac torby:P. Przywital mnie wspanialy deszczowy dzien w UK:P.
Mnie tez lubia sprawdzac na lotniskach. Zawsze pojawia sie pytanie "Czyja to torba?" a potem mi ja rozbebeszaja...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:30   #778
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość



Mnie tez lubia sprawdzac na lotniskach. Zawsze pojawia sie pytanie "Czyja to torba?" a potem mi ja rozbebeszaja...
Sprawdzali czy papierosy mam;p a mialam dwie paczuszki male ;p dla sis a po 5 sekundkach kolejna osoba z lotniska mnie zaczepila zeby sprawdzic i sie pytac o glupoty;p, ale powiedzialam ze juz mnie sprawdzali i nie bd nigdzi isc;p.
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:58   #779
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Koculku, a czemu balabys sie wyjechac na rowerze na ulice? Tzn my tez za bardzo po ulicach nie jezdzimy, bo tu, gdzie mieszkam, jest pelno sciezek rowerowych - do wyboru, do koloru, wiec z nich korzystamy.

Jakis mam dzisiaj zwarzony humor od samego rana... Nie wiem, mam nadzieje, ze to nie perspektywa zblizajacego sie slubu tak na mnie dziala
Boje sie ze wzgledow bezpieczenstwa.

are you getting cold feet?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:01   #780
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Tez cwicze Pilates, 2-3 w tyg., ale tylko z DVD (podobno to mniej efektowne niz na kursie, ale na brak czasu nie ma rady), moze z tego samego cwiczymy?
A na pocenie sie i odgonienie stresow polecam ci bieganie, nic tak nie pomaga i na figure i na psychike.
Witaj Camomile wspominałam Cię nawet wczoraj oglądając airport, gdzie ty się w tym niebie teraz podziewasz
Ja ćwiczenia pilates mam na DVD (10 minute solution pilates z babeczką na okładce) bo nie mam czasu żeby zapisać się gdzieś na siłownie lub coś podobnego.
Biegać jakoś nie lubię... Takie... nudne mi się wydaje.

koculek napisz cos wiecej o tych cwiczeniach z billy'm :d
ja nie mam (jak na kobietę) dużo ubrań. Muszę kupić kilka ubrań z długim rękawem- takich nie na lato nie na zimę...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.