Anglia cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 14:42   #1411
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Sas fajnie grono sie powieksza Ślub planujecie w PL czy w Anglii? Macie juz wszystko załatwione? Widze ze jestes z Londynu - lubie to miasto pomimo że jest takie duze i tłoczne.



Słyszałyście o otwarciu tego najwiekszego centrum w Londynie Wybieramy sie tam z tż , może któraś z was juz tam była.....
cywilny juz mamy za soba byl w czerwci i w londynie natomiast koscielny bedzie w pl mamy juz prawie wszystko tzn sale, kosciol, zespol, kamerzyste, fotografa ja jestem wtrakcie przedstawiania projektu mojej sukni teraz sie rozgladam za zaposzeniami, pierwszym tancem itp. a jak u Ciebie to wyglada?

p.s. a gdzie to cenrum otwieraja i kiedy?
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:43   #1412
marlena31
Raczkowanie
 
Avatar marlena31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tewkesbury
Wiadomości: 38
Dot.: Anglia cz. II

katakumba- fotka w avatarku bombowa.
Dziewczyny dzięki bogu my mieszkamy w nowym domu i okna mamy szczelne ale duze to nasze mieszkanie i na ogrzanie pewnie trzeba wydać będzie trochę kaski na razie dogrzewam sie farelką
Z tym ubieraniem tutaj to stwierdziłam że wkładam to w czym mi jest dobrze i ciepło bo jak widziałam we wtorek przez okno laskę ubraną w sweterek i w JAPONKACH TO DOZNAłAM SZOKU
marlena31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:48   #1413
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

ej kobiety czy wy tez macie przy wiadomosci 2 godziny w przod?? przeca u nas jest 3pm prawie, a tam ze 5pm. cos sie nie poprzestawialo na wizazu??
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:52   #1414
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
cywilny juz mamy za soba byl w czerwci i w londynie natomiast koscielny bedzie w pl mamy juz prawie wszystko tzn sale, kosciol, zespol, kamerzyste, fotografa ja jestem wtrakcie przedstawiania projektu mojej sukni teraz sie rozgladam za zaposzeniami, pierwszym tancem itp. a jak u Ciebie to wyglada?

p.s. a gdzie to cenrum otwieraja i kiedy?


Centrum Westfield, położone w zachodnim Londynie, zajmuje powierzchnię blisko 150 tysięcy metrów kwadratowych. Otwarli wczoraj .

Zeby przejść cały ten dom handlowy to chyba trzeba cały dzien tam spędzić


My ślub też mamy w PL - jak narazie mamy zarezerwowana sale , dj , fotografa , mam już etykietki na wódke i winietki.
Teraz mamy zamiar zrobić nauki w LOndynie a w lutym jak bede w PL to mam zamiar zarezerwować kosciół i załatwić sprawe wyboru sukni .

Ciężko jest załatwiać sprawy bedac tu , ale co zrobić.


Katakumba mówisz ze sa przeceny swietnie tylko pewnie juz wieksza część jest przebrana jak sie ludziska od wczoraj rzucili na centrum
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:56   #1415
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Anglia cz. II

dziewczynki kochane a mozecie mi dac konkretny adres czy to jest kolo Shepreds Bush?
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:58   #1416
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
kurna olek stukacie jak najete.
ja wyszlam na miasto, na szczescie moje centrum zyciowe (sklepy i kawiarnie) mam pod nosem, ale tak milo, nie jakos wielkie sklepy, tylko tak jak na strym miescie. o
No wlasnie ja za 45min lece na moje "stare miasto" mam ochote troche po sklepach pochodzic
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:21   #1417
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
No wlasnie ja za 45min lece na moje "stare miasto" mam ochote troche po sklepach pochodzic
milych zakupow, ja sie oblowilam dzis
i jak poplace dzis rachunki przez net to znowu tylko spacerowac bede. no chyba ze urodze szybko to mi zakupy przejda
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 15:27   #1418
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

katakumba faktycznie super zdjęcie

Ja też nie oglądałam tego programu bo nie mamy już angielskiej telewizji. Postanowiliśmy ściągnąć sobie z Polski Cyfrę +...
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:44   #1419
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Atka gdzie byłaś jak cie nie było ? Widze , że twój tż tak klnie jak mój. To fakt Anglicy fatalnie jezdza ja mam wrażenie , że oni wogóle nie zwracają uwagi na zasady ruchu drogowego. Ale co sie dziwić w Polsce zdać egzamin na prawko to graniczy z cudem , a tu zdaja pewnie prawie wszyscy.
No widzicie jakie z Was kolezanki,zniknelam to nikt się nieskapnął,ola jedynie napisała mi w profilu gdzie się podziewam.Foch.
Oczywiście,żartuje sobie w tym momemcie.

A szlajałam się tu i ówdzie.No witam w klubie mających nerwowców,już tż-towi powiedziałam że melise będe mu parzyć albo kupie nerwosol. Własnie dlatego tż by wysłał co poniektórych anglików do PL bo ciężko u nas zdać.


Wstawiłam zupke,dzisiaj będzie rosół. Kumpela za 1,5 wroci do domku,a nasi panowie troche później.Ostatnio rozbroił mnie hindus w Londisie.Kupywaliśmy z tż-tem 3 chleby mm cieplutkie świeżutkie,skasował nas i powiedział po polsku2,96,ja powtorzyłam bo niewiedziałam czy tż usłyszał.A hindus dodał,tylko.Tż daje mu kase,już bierze reszte dla nas i mówi do Nas po polsku dzięki za napiwek.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:53   #1420
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

witam nowe wizażanki Z pisaniem samo przyjdzie, czasem wystarczy ( z braku czasu) odpowiedzieć wieczorem na wszystkie główniejsze posty albo napisać o głównych sprawach i też będzie OK.

a mi zakupy jak na złość nie poszły wcale. TZ owszem pojechał ze mną ale łaził za mną jak jakaś.... koza za marchewką. Ani nie pomógł wybrać prezentów, ani dla mnie nic do ubrania, nawet nie przeszłam wszystkiego bo się wkurzyłam i powiedziałam ze do domu wracamy...

Czasem brakuje mi straganów z rodzinnego miasta gdzie stała jedna Pani i miała same czapki szaliki i rękawiczki od wyboru do koloru.... I zawsze coś kupiłam a tu.... Zeszłam wszystkie sklepy i ni widu na fajną czapkę tylko same berety :|

U nas na starym mieszkaniu gościu pół roku przychodził okap nad okno założyć. Grzyb sie zrobił, my się wyprowadziliśmy a to nadal nie zrobione było...

zmijka zeyb bylo smieszniej pokój mamy od wschodu ale słońce wita u nas do 16 godziny.

NO oczywiście o ile to słońce jest, bo dzisiaj mamy gradobicie ze śniegiem, deszczem i słońcem na przemian.

styska czy twoja kuzynka odprowadza podatek od wynajmu cyz tez robi to nielegalnie?

Na Halloween nigdzie sie nie wybieramy ale dynie swoją mamy
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:03   #1421
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

sluchajcie poszlalam. ciasto sie juz piecze (czekoladowe) i zaraz beda golabki, pranie wstawione, i w szafie poukladalam :P
faktycznie zaraz przed porodem dostaje sie jakiegos kopa

olka, ja to jak bylam wczoraj z chlopem na zakupach to do momentu jak kupil sobie buty stracil zainteresowanie juz zakupami. tylko dreptal w miejscu i twierdzil ze sama wiem najlepiej. dlatego dzis poszlam sama. i wszytsko sobie kupilam
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 16:08   #1422
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Anglia cz. II

dziewczyny - wyszlam z kuchni !! nikt mnie tam sila juz nie zaciagnie - jak ja nie lubie takich imprez. Wszyscy beda pic - ja nie bo matka polka karmiaca - i oczywiscie jako jedyna trzezwa zostanie mi na koniec posprzatac ... ach

Dyni nie kupilam... jakos nie spieszy mi sie ze swietowaniem halloween, dzieciaki jeszcze za male, wiec kostim czarownicy (tylko czy ja kostiumu potrzebuje ) zostawie na inna okazje



Piszecie o zakupach a mi sie serce kraja - zakupy to ostatnia rzecz na ktora moge sobie pozwolic, mam tyle wydatkow i zadne nie obejmuja nowej garderoby

Ok jestem lazy i nie chce mi sie szukac czy ktoras z Was wie czy istnieje angielski watek wymiankowy dla dzieci ?? Mam 3 czarne worki ubranek i kupe zabawek ktore musze uplynnic ... plissss


Ok ja zmykam czas wykapac towarzystwo, ubrac i

Milego wieczoru
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:14   #1423
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. II

Widze , że tu towarzystwo imprezy rozpoczyna a ja do pracy musze:/
W sumie to dziś uprosiłam tż żeby przyjechał po mnie do pracy ( musi sie urwać ze swojej) bo nie chce zeby mnie ktos w nocy za ramie łapał

Atka wszyscy pisalismy tylko widocznie serwer nie działał jezorr


Kupilismy sobie telewizor Sony LCD i delektujemy sie barwami , pieknym dzwiekiem. Jednak najwiekszy szok jaki doznalismy to taki ze teraz zamiast 5 podstawowych kanałów nasz nowy TV odbiera kablówke nie wiem jakim cudem
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:20   #1424
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

kurna nie moge robic platnosci przez internet! cos sie shcrzanilo z serwerem, no do dupy jasnej!
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:36   #1425
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

hej dziewczyny
ja prawie nowa na tym forum
wczoraj "wycinałam dynie" aż trzy zrobiłam ( na razie nie pracuję wiec mam czasu a czasu a dziś ide z córką znajomych wybieram się na "pielgrzymkę" po domach w wiadomo jakim celu "trick or treat"
mam do was pytanie czy któraś z was miała problem przetłuszczajacych się włosów? nie wiem co mam robić muszę je myć prawie codziennie,urzywałam już elvive rózowego i teraz kupiłam herbal essential i nic.... może znacie jakieś fajne prawdzone anielskie szampony,które byłyby skuteczne?
dołaączam fotkę z jedną z moich dyń
miłego straszenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA310040.jpg (33,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:51   #1426
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

kofika dynia pierwsza klasa
co do wlosow radze udac sie na forum pytania do fryzjerki, wstukaj w wyszukiwarke co chcesz

i sie ciemno zrobilo...
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:57   #1427
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Jejjjciu ile naprodukowalyscie, juz sie pogubilam w tym co mialam napisac

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Lovely ja mam własnie takie wrażenie , że ludzie patrzą na mnie jak na debila Oni tacy wyrozbierani a ja opatulona chodze po czubek nosa . Lubie ciepło wieć ubieram sie bardzo grubo hihih. A buty mam z Polski cieplutkie sportowe wiązane wysokie kozaczki.
Ja już buty wiosenno letnie schowałam na dno szafy i nie mam zamiaru ich wkładać. Ponieważ ja mam problemy z pecherzem i nie chce znowu dostać zapalenia . W tamtym roku nabawiłam sie takiego w Irlandi i dziekuje bardzo myslałam że umre.
No Ja tez cieplolubna jestem dlatego sie tak cieplo ubieram. W :dupa: to mam ze ludzie patrzá na mnie jak na debila. ja patrz tak samo na nich
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 17:17   #1428
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. II

hej dziewczyny dzisiaj mialam koszmarny dzien, w pracy zwolnienia, i na nieszczescie zwolnili TZ mojej mamy, ktory tez tam pracowal, podjeli okropnie niesluszna decyzje, bo przed nim powinno zostac zwolnionych ok 20 innych osob, zwalniali tych z agencji albo na tymczaowych kontraktach, a on mial tymczasowy, nie mial jednak nieobcnosci, wszystko bylo ok, pracowal prawie rok, a zostawili osoby, ktore sa ciagle chore, albo strasznie wolne, albo pracuja tam tylko 3 miesiace. Zycie bywa bardzo niesprawiedliwe, najgorsze jest to, ze ja widzialm o pozostalych osobach a to bezczelnie ukrywali az do ostatniej chwili
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 17:50   #1429
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. II

Kurczaki prawdziwa fabryka postow .

Sylwunia przykro mi - zostawili anglikow? Ja nie odczuwam recesji, wrecz przeciwnie ale u mojego TZ juz nie jest tak wesolo .

U nas juz dzieci chodza a ja nie kupilam slodyczy , mam tylko kilka batonikow i TZ powiedzial ze nawet nie otwiera drzwi, bo jak mu nie starczy dla calej gromadki to bedzie ryk . Chyba ma racje wiec sie ukrywamy .

Mialam isc na impre, ale jestem padnieta- jutro gdzies wyskoczymy. Mam nadzieje ze fajny film bedzie wieczorem.

Sysunia_d ja tez kupilam LCD ostatnio, tez mam mnostwo kanalow, ale one sa ogolnodostepne.

Kot wskoczyl do kosza na smieci i siedzi - ledwie co sie tam miesci ale wyglada cute .

Co do angielskich fachowcow to nawet nie zaczynam tematu. Slowa fachowiec mozna uzyc tylko w negatywnym znaczeniu .

Kofika - ja uzywam najdelikatniejszysz szamponow - glownie dla dzieci. Im czesciej myjesz agresywnymi detergentami tym szybciej sie tluszcza. Juz dawno przeszlam na naturalna pielegnacje - ale wiem ze nie kazdemu to pasuje.

Dune321witaszku - jak masz firmowe ubranka to sprobuj ebay, jak nie to moze carbooty, jesli masz w okolicy.

Edytowane przez lorelei
Czas edycji: 2008-10-31 o 17:53
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 17:57   #1430
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Ahhh wlasnie Sysunia.. Twoj TV ma pewnie Free view wbudowany dlatego wiécej kanalów lapiesz
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 17:57   #1431
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

U nas przed chwilą było dwóch chłopców polaków,poprzebierani ale jacyś speszeni bo czekałyśmy na wierszyk,albo na przestraszenie a tu nic.Za to jeden powiedział,Halloween jest dzisiaj nie. Za to zdradził nam że jego czaszka ma na imie Zuzia. To dałysmy im troche słodyczy i poszli.

A jeszcze wcześniej naszły nas polskie jechowe.

lorelei,to nasz kot ostatnio schował się po łóżkiem w skrzyni z rzeczami roboczymi mojego tż-ta.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:43   #1432
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. II

Loreei nie oszczedzili Aglikow ale im sie nalezalo, jak juz pisalam kazdy mial jakies problemy oprocz niego, takze nie wiem na jakiej podstawie podjeli ta decyzje, ale nie ma co sie martwic, napewno sobie cos znajdzie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:13   #1433
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

to dobrze ze sobie cos ma szanse znalezc, tz twojej mamy
ja siedze w domu na haloween, nie mam ochoty nigdzie sie szwedac, robie sobie kukurydze, bo golabki siedza w piekarniku i czekaja az mi sie zachce sos do nich zrobic

kobiety... zimno, co?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:43   #1434
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

a my już "po" było czadowo nogi mi prawie odpadły a ta chciała chodzić i chodzić dzieci to maja "pałerrrraaaa" fajnie było,to mi się własnie w tym kraju podoba..... dołaczam oczywiście fotki a i zgarnełyśmy troche słodyczy bedzie pysznieeeeee
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:50
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:43   #1435
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Ja tez siedze w domu. Nigdy nie swietowalam Halloween i juz chyba nie bede. Nie kréci mnie to zupelnie. Za to mam jakies dziwne telefony dzisiaj. Wogole trzeszczy mi w sluchawce, raz zadzwonil telefon to odebralam a tam jakis szelest slysze. odlozylam i podnioslam znowu, szelestu nie bylo ,ale ludzie rozmawiali ze sobá I babka mówi do goscia: Slyszales cos? a On do niej no wlasnie ktos powiedzial halo oni zdziwieni a Ja tym bardziej Potem jakis gosciu dzwonil i pytal kogos. Powiedzialam ze pomylka i tak kolejne 3 razy az w koncu spytal czy to numer.... i podal mój numer no ale moze chcial rozmawiac z kims kto mieszkal przede mná a moze to duuchy .. tylko sie nie smiejcie dziewczyny ,ale ja tam w duchy wierze...
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:59   #1436
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Ja tez siedze w domu. Nigdy nie swietowalam Halloween i juz chyba nie bede. Nie kréci mnie to zupelnie. Za to mam jakies dziwne telefony dzisiaj. Wogole trzeszczy mi w sluchawce, raz zadzwonil telefon to odebralam a tam jakis szelest slysze. odlozylam i podnioslam znowu, szelestu nie bylo ,ale ludzie rozmawiali ze sobá I babka mówi do goscia: Slyszales cos? a On do niej no wlasnie ktos powiedzial halo oni zdziwieni a Ja tym bardziej Potem jakis gosciu dzwonil i pytal kogos. Powiedzialam ze pomylka i tak kolejne 3 razy az w koncu spytal czy to numer.... i podal mój numer no ale moze chcial rozmawiac z kims kto mieszkal przede mná a moze to duuchy .. tylko sie nie smiejcie dziewczyny ,ale ja tam w duchy wierze...
hehe, ja za to od dwoch dni nie mam w ogole telefonu. interent jest, a landline cicha. a w talka talku mowia ze naprawiaja...
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 20:22   #1437
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Anglia cz. II

Witajcie

Ja w ogole ducha Halloween nie czuje.
Bachorki przyszly zabraly wszystkie Maltese, ktore sama chcialam zjesc i tyle.

Co do biletow na swieta, to tez mam i cos mi sie, ze w znalezieniu pracy mi to nie pomoze, mimo iz prawo zabrania dyskryminacji z tego powodu


Uni odpisal w koncu!
Wyglada na to, ze nic nie musze z moja matura zrobic, ale musze glupiego IELTS'a zdac- 105 funtow w plecy... No i nienawidze testow jezykowych...
Ale jak mus, to mus..
Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie gladko
Szczerze, to poczulam ulge, bo nie wiedzialam, co moga wymyslic.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 20:23   #1438
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia cz. II

No ale naprodukowałyście

Lovely, pewnie ludzie co kiedys przezd Toba mieszkali se jaja robia

Katakumba fajy avek

Kofika fajnie mała wyglada

Atka to ze nie piszemy, znaczy ze nie myslimy

Olka to ciekawe jak od wschod to powinno yc ciepło, ajak piszesz ze tak długo macie, to pewnie ejszcze macie południowy wschod, wiec powinniscie miec ciepło

Ja dzis sobie porzadnie nagrzeje w domu.

A na impreze nigdzie nie ide
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 20:33   #1439
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Wenedko to super ze Uni odpisal Poradzisz sobie z testem
Zmijko to nie poprzednicy sobie jaja robiá. Mieszkala tu wczesniej dzieczyna,ale w Hiszpanii juz mieszka a to trzeszczenie w telefonie to juz nie pierszy raz. Cos na kablach BT ma nie tak. I pewnie teraz bylo "skrzyzowanie linii"... zbieg okolicznosci poprostu
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 20:35   #1440
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Anglia cz. II

Lovely, jakby co, mam czas do sierpnia
Ale naprawde nie chce mi sie. Tak szczerze szczerze.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.