Differin - mam dosyć - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 22:11   #1111
ewelcia301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

Polecam Aknemycin Plus około 45 zł.Efekt wyrazny po około 4-6 tygodniach.Jeden minus bardzo wysusza skóre więc dodatkow trzeba zaopatrzyć sie w silnie nawilżający krem.
ewelcia301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:56   #1112
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja stosuje differin od 3 tyg . Na czole widac poprawe na reszcie twarzy gorzej i gorzej . Podkładu nawet nie zamierzam stosowac bo tak mi skóra złazi że to jeszcze gorzej bedzie wygladało . Mam pytanie po stosowaniu differinu robią sie takie czerwone plami czy one schodzą ?? czy zostana takie blizny ?? :|
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 00:07   #1113
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

ma-linka.. spokojnie.. przy di9fferinie wszystko wylazi na wierzch, goi sie, znika-w wiekszosci pozostawiajac plamki, ktore bledna.. differin dziala rowniez zluszczajaco wiec w czasem pozbedziesz sie ich
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 00:13   #1114
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Differin - mam dosyć

Dzieki bardzo
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 06:57   #1115
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ewelcia301 Pokaż wiadomość
Polecam Aknemycin Plus około 45 zł.Efekt wyrazny po około 4-6 tygodniach.Jeden minus bardzo wysusza skóre więc dodatkow trzeba zaopatrzyć sie w silnie nawilżający krem.
aknemycin dobra rzecz kiedys na mnie działał teraz niestety juz nie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 19:32   #1116
anizeliinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Differin - mam dosyć

hallo;P ja takzeuzywam differinu i jak dla mnie jest super na poczatku oczywiscie wszystko powylazilo ale teraz jest juz super w koncu wyglaam jak czlowiek!!!! a lecze sie u dermatologa juz 7 lat....a efekty widze dopiero teraz;p pozrawiam
anizeliinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:06   #1117
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ewelcia301 Pokaż wiadomość
Polecam Aknemycin Plus około 45 zł.Efekt wyrazny po około 4-6 tygodniach.Jeden minus bardzo wysusza skóre więc dodatkow trzeba zaopatrzyć sie w silnie nawilżający krem.
A tam, takie polecanie. Na każdego zadziała coś innego, u mnie po Aknemycinie żadnych efektów nie było.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 10:24   #1118
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Differin - mam dosyć

6 tydzień i żadnej poprawy...skończyłam kurację tetralysalem, w tygodniu idę do dermatologa może mi przepisze coś innego..chociaż z tego co piszecie to to moze warto pociągnąć dalej kurację differinem? Ale ileż możnacz ekać na efekty..nawet na ulotce było napisane, że kuracja trwa 6 tygodni..
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:58   #1119
oliwka3s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Differin - mam dosyć

differinu uzywalam przez 2 lata moze na poczatku nie widac efektow ale naprawde dziala tez na poczatku bylam niezadowolona ze zamiast mi poprawiac cere to mialam wiecej tradziku ale pozniej zaczal sie zmiejszac i pod koniec kuracji mialam bardzo malo teraz dermatolog juz mi zmienila na inny poniewaz differin juz swoja role spelnil dlatego trzeba miec do differinu cierpliwosc jak do innych masci na tradzik
oliwka3s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:53   #1120
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Differin - mam dosyć

Byłam dziś u dermatologa. Była dość niezdecydowana co dalej robić. Napomknęłam, że ze wszystkich stosowanych dotychczas środków najbardziej pomógł mi zineryt. No i przepisała mi ten lek. Jak myślicie kontynuować kurację differinem (zostało mi jeszcze trochę w tubce) czy przejść na zineryt?

EDIT: Postanowiłam zmienić dermatologa. Trudno się mówi-od czwartku będę się leczyła prywatnie.
__________________


Edytowane przez yennefer94
Czas edycji: 2008-03-10 o 14:47
yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 08:33   #1121
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Differin - mam dosyć

Uzywam differinu od 2 tyg i chyba powolutku zaczyna dzialac.. poza tym stosuje tez skinoren i takie mam po tym okropne pieczenia polaczone ze swedzeniem ze najchetniej to wtulilabym twarz w kawalek papieru sciernego zeby sie porzadnie podrapac..nie wiem czy to znaczy ze ten krem dziala poprawnie czy w ciagu kilku nastepnych tygodni moja twarz bedzie wygladac jak po huraganie... Czy ktos to kiedys stosowal (tzn ten skinoren)???
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 19:12   #1122
madziaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Differin - mam dosyć

Hej jestem nowa na tym forum, wlasnie dzisiaj bylam u dermatologa i przepisała mi DIFFERIN i jeszcze cos (tylko ze jak narazie nie ma tego w aptece) i jak przeczytałam to co piszecie to boje sie go użyc w sumie ciagle mam te krostki po prawej stornie brody, troszke na szyji tez po prawej stronie i na prawy policzku, nie wiem czemu na prawej stronie taksie dzieje boje sie zeby mi sie nie pogorszylo, ale jak nic nie uzyje to mi nie zniknie prawda?
madziaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:18   #1123
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez madziaaw Pokaż wiadomość
Hej jestem nowa na tym forum, wlasnie dzisiaj bylam u dermatologa i przepisała mi DIFFERIN i jeszcze cos (tylko ze jak narazie nie ma tego w aptece) i jak przeczytałam to co piszecie to boje sie go użyc w sumie ciagle mam te krostki po prawej stornie brody, troszke na szyji tez po prawej stronie i na prawy policzku, nie wiem czemu na prawej stronie taksie dzieje boje sie zeby mi sie nie pogorszylo, ale jak nic nie uzyje to mi nie zniknie prawda?
Użyj, na mnie np. bardzo dobrze działał.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:20   #1124
madziaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Differin - mam dosyć

Dzieki, dzisiaj zaczne, ale boję się strasznie
madziaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:23   #1125
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez madziaaw Pokaż wiadomość
Dzieki, dzisiaj zaczne, ale boję się strasznie
Nie bój się,tylko zaleczaj
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 20:16   #1126
madziaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Differin - mam dosyć

to zaczynam dzisaj...a przy okazji biorę witaminę A i B, pije herbatke z bratkow no i bede piła Alveo mam nadzieje że to też pomoże.
madziaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 20:58   #1127
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Question Dot.: Differin - mam dosyć

a i mam takie pytanie: czy cos sie stanie jesli po posmarowaniu differinem poczekam godzinke i naloze na buzie krem??strasznie mi sie skora luszczy po tym i az wstyd z domu wychodzic..
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:07   #1128
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

wystarczyłoby przeczytać choć kilka stron wątku i wszystko byś wiedziała..
no ale ok- sa różne szkoły.. mi lekarz zabronił używania kremów, bo twierdził że złuszczamy! dziewczyny jednak pisały, że nawilżają..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:07   #1129
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja wczoraj pierwszy ram mialam na sobie differin.

Od paru lat mam problemy z cera, ale od dwóch miesięcy jest naprawdę źle, dlatego zdecydowałam sie na wizytę u dermatologa. Mianowicie, na brodzie i po prawej stronie ust zaczęły mi się pojawiać wieeeelkie ropne gule, nawe po 8-9 w jednym miejscu. Wyobrażcie sobie jak musiałam wyglądać Robiło mi się toto przez tydzień, potem tyle samo mi sie goiło.

Dermatolog kazała mi uzywać Diff i punktowo antybiotyk. Wcześniej używałam kwasów LHA, po pięciu miesiącach z braku jakichkolwiek efektów przestawiałam się na AHA, które też nie działały. Dlatego nie spodziewam się po Differinie cudu.

Jak myślicie, pomoze mi?

Wysypu sie nie boję, bo nie może być gorzej niż było, a nawet jeśli będzie to i tak otoczenie jest przyzwyczajone do mojego wyglądu i "zapryszczenia"

Pozdrawiam wszystkie wizażanki dbające o cerę
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 11:38   #1130
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Dermatolog kazała mi uzywać Diff i punktowo antybiotyk. Wcześniej używałam kwasów LHA, po pięciu miesiącach z braku jakichkolwiek efektów przestawiałam się na AHA, które też nie działały. Dlatego nie spodziewam się po Differinie cudu.
LHA to uzywalas la roche posaya pewnie co?? a AHA to jakie stezenie i z jakiej firmy/?

nie ma idealnego preparatu dla wszysktich ale w wiekszosci differin - adapalen pomaga
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:39   #1131
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
a i mam takie pytanie: czy cos sie stanie jesli po posmarowaniu differinem poczekam godzinke i naloze na buzie krem??strasznie mi sie skora luszczy po tym i az wstyd z domu wychodzic..

jesli sie luszczy to dobry objaw. wszystko jest w tym wątku. jesli jest luszczenie czy tez wysyp nalezy zmneijszyc czestotliwosc nakladania differinu.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:29   #1132
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Exclamation Dot.: Differin - mam dosyć

Zamiast kremu kupilam wode termalna i...efekt jest niesamowity skora nie jest taka napieta i jednoczesnie to jest duzo lzejsze od kremu wiec nie 'zatyka' i mozna ja rozpylac na buzie jak tylko sie czuje taki suchy dyskomfort.POLECAM
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:18   #1133
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jesli sie luszczy to dobry objaw. wszystko jest w tym wątku. jesli jest luszczenie czy tez wysyp nalezy zmneijszyc czestotliwosc nakladania differinu.


Czy to znaczy ze jesli uzywalam diff codziennie to teraz wystaczy co drugi dzien??
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:53   #1134
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
LHA to uzywalas la roche posaya pewnie co?? a AHA to jakie stezenie i z jakiej firmy/?

nie ma idealnego preparatu dla wszysktich ale w wiekszosci differin - adapalen pomaga
Tak- Effaclaru

a AHA- Lysanel Active http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1682

Wiem, że nie ma tak dobrze i nie na wszystkich wszystko działa, choć przyznam się, ze po lysanelu spodziewalam się przynajmniej łuszczącej się skóry. a tu lipa

Liczę teraz na differin i mam nadzieje, że jednak mi coś da. Może nie zwalczy mi wągrów- mojej zmory, ale przynajmniej te ropne gule, które mam niemal jedną na drugiej. Paskudy niedobre Miałam wcześniej trądzik, jak niemal kazda nastolatka, ale nigdy aż tyle na raz.




EDIT: Zapomniałam się spytać- na ten temat są podzielone zdania jak widzę, a mianowicie- nawilżać czy nie?

Moja dermatolog nie kazała mi nawilżać, tylko natłuszczać jakimś kremem o prostym składzie. Możecie mi coś zaproponować? Bardzo lubię Calmę HLC- tę nawilżającą, choć biolipidowa też może być- mogę uzywać tej tłustszej wersji, czy po prostu zostawić skóre w spokoju, nich przejdzie spokojnie wylinkę?

Na razie użyłam diff tylko raz, ale pytam się tak na zaś w razie gdybym jednak zaczęła sie łuszczyć
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:44   #1135
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Differin - mam dosyć

DZIEWCZYNY.Ja całe życie mam problemy z jakimiś zaskornikami i innymi pryszczami.Mam teraz 32 lata i wiecznie szukam kosmetyków do tłustej cery.Ostatnio trafiłam przypadkiem na serię kosmetykówPHARMACERIS .Kupiłam to w aptece. Najfajniejszy jest żel intensywnie złuszczający do twarzy.Nie wysusza,tak jak myślałam ,ale likwiduje zaskórniki idealnie.Jest pianka do mycia twazy,i krem na dzień.Skora jest wymyta,nawilzona. A po 2 dniach doczytałam że to są kosmetykiDr.Irena Eris.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:15   #1136
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY.Ja całe życie mam problemy z jakimiś zaskornikami i innymi pryszczami.Mam teraz 32 lata i wiecznie szukam kosmetyków do tłustej cery.Ostatnio trafiłam przypadkiem na serię kosmetykówPHARMACERIS .Kupiłam to w aptece. Najfajniejszy jest żel intensywnie złuszczający do twarzy.Nie wysusza,tak jak myślałam ,ale likwiduje zaskórniki idealnie.Jest pianka do mycia twazy,i krem na dzień.Skora jest wymyta,nawilzona. A po 2 dniach doczytałam że to są kosmetykiDr.Irena Eris.
Dobre sa jeszcze kosmetyki LA ROCHE-POSAY.
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:24   #1137
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Najpierw wszystkiego naj dla differoużywaczek Pięknej cery!

A teraz kolejne pytania

Czy używając differinu mogę używać masek z zielonej glinki? Co z peelingami?

Jak differin działa na naczynka? Mam jedno na nosie (nie mam pojęcia od czego, nie chce mi zniknąć) i boję się, że mi zaszkodzi.

No i ostatnie- mam koło ust pieprzyk- czy jest też mam traktować diffem? jego omijanie jest meczace
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:08   #1138
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
No i ostatnie- mam koło ust pieprzyk- czy jest też mam traktować diffem? jego omijanie jest meczace
Ja mam dużo pieprzyków i nie omijam, bo nie dałabym nawet rady. Jeśli nie wygląda jakoś podejrzanie, to nie powinno się nic stać. Chociaż pewnie każdy lekarz kazałby omijać. :P
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:18   #1139
dumnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Differin - mam dosyć

witam

ja stosowalam differin pare ladnych lat temu przez chyba okolo 2 lata na poczatku byl wysyp straszny potem bylo coraz lepiej ale skora byla strasznie wysuszona i baaaaardzo podrazniona i swiecila sie jak oszalala po jakims czasie differin przestal na mnie dzialac zrezygnowalam z niego. to nie to czego potrzebowala moja skora
dumnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:41   #1140
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Differin - mam dosyć

Agemia- nie wygląda podejrzanie, ale i tak bede sie starala go omijać- strzeżonego Pan Bóg strzeże
Za to mam problem z pieprzykami na rękach i zastanawiam się com z nimi zrobić, ale to już nie do tego wątku
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.