Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 13:18   #1
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly

Do Pani Beaty Krajnik i nietylko, zwalczanie cellulitu w gabinetach kosmetycznych


Bym chciała się dowiedzieć czegoś na temat metoda zwalczania cellulitu w gabinetach kosmetycznych...
Nie wiem, czy guam jest skuteczny na cellulitis... może temat guam wypowiedzą się dziewczyny które tego próbowały?
Czy są jakieś inne skuteczne zabiegi?
Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 11:56   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Do Pani Beaty Krajnik i nietylko...

CZY NIKT MI NIE ODPISZE... [img]icons/icon9.gif[/img] PROSZE...
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-01, 15:13   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Pani Beaty Krajnik i nietylko...

Na temat guamu wypowiadałam już kilkakrotnie swoje zdanie. Gabinety kosmetyczne dysponują różnymi zabiegami antycellulitowymi. Musisz liczyć się z tym ,że jest to trudna walka (właściwie bez końca), ale warto ułożyć intensywny plan pielęgnacji i zwalczania cellulitu - przede wszystkim ruch - gimnastyka , pływanie, masaż antycellulitowy, ewentualnie zabiegi endermologii (ale może byc także regularnie wykonywany masaż aparatem Cellese w domu), krioterapia ,drenaż limfatyczny (ręczny lub aparatem), zabiegi polegające na wmasowywaniu , nakładaniu różnych preparatów od alg , przez błoto morskie po krem cynamonowy lub inne termiczne lub chłodzące kosmetyki oraz body wraping - czyli owijanie ciała folią lub bandażami , poza tym dieta, kuracje odtruwające, oczyszczające organizm - to wszystko połączone razem powinno przynieść efekty w postaci ładnej , wygładzonej i zadbanej skóry.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 14:25   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: guam, kto stosował...

Ale skąd mam wziąć tyle kasy na różnego rodzaju zabiegi, masaże?
Na razie zbieram kasę na guam... ale teraz po przeczytaniu paru postów zastanawiam się czy w ogóle warto wydać 800zł na 8 zabiegów guam, bo zdania na forum są podzielone...
Co mi radzicie, co mam zrobić?
W jednym z postów przeczytałam że kosmetyki Norel’a są lepsze niż zabiegi guam. Najbardziej interesuje mnie pozbycie się cellulitu. Z drugiej strony w tym gabinecie, w którym byłam dziewczyna była bardzo miła i sama powiedziała mi żebym przyszła na jeden zabieg i zobaczyła jak to jest.
Ale same piszecie, że po godzinnym zabiegu traci się sporo wody i ciałko ściśnięte bandażem (folią) zmniejsza objętość, a potem wypija się trochę płynów, ciało się rozprostowuje i wszystko wraca do normy...
Co sądzić w takim razie o tym całym guam? Mam iść czy nie?
Aha! Babka w gabinecie powiedziała mi że trzeba zrobić 8-12 zabiegów guam, żeby efekt był TRWAŁY.
Z góry bardzo bardzo bardzo dziękuję wszystkim za rady [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 21:11   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: guam, kto stosował...

Moje propozycje:
zbieraj kasę na endermologię lub cellesee a nie na guam.
masować możesz się sama za darmo.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 07:51   #6
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re:

anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 08:03   #7
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re:Guam stosowała moja znajoma

Droga Dolly

wczoraj Guamu użyła moja znajoma i muszę powiedzieć, że po jednym zabiegu efektów nie widać żadnych..
Prawda jest niestety taka, że nic samo nie zlikwiduje cellulitu po kilku zabiegach...[img]icons/icon22.gif[/img]
Ja sama mam z nim problem, pogodziłam się z tym, że to długa i żmudna droga, systematycznie zaczęłam od stosowania kremów antycellulitowych min. firmy Norel ( są tańsze a też dobre), zrezygnowałam z gorących kąpieli na rzecz letnich pryszniców, zwiększyłam ilość wypijanej wody mineralnej niegazowanej do 2 litrów dziennie, ograniczyłam spożycie soli itp itd...
Po co to piszę?
Bo chcę podzielić się z tobą swoimi doświadczeniami.. [img]icons/icon7.gif[/img]
Sam Guam nie zlikwiduje ci cellulitu a zabiegi z niego są dość kosztowne, 1 kg błota kosztuje 299 zł i starcza na ok 7 zabiegów wykonanych samemu w domciu, jednak słyszałam, ze nie wskazane jest stosowanie samemu tego preparatu w domu...
A wiadomo, że w gabinecie kosmetycznym ta cena wzrośnie..
Ups, ale się rozpisałam, to tyle co ode mnie..
Życzę ci wytrwałości w walce z tym naszym okropieństwem... [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam cię cieplutko [img]icons/icon40.gif[/img]
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-06, 21:37   #8
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re:Guam stosowała moja znajoma

A na czym polega endermologia lub celles??
dzięki za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 22:06   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: guam, kto stosował...

Jak mocno nasilony masz cellulit? który stopień? Bo moze wystarczy masaż w domu z kremami zwalczającymi cellulit + ruch i zmiana nawyków żywieniowych...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 22:42   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: guam, kto stosował...

Babeczka w gabinecie kosmetycznym przykładała mi takie cos właśnie żeby sprawdzić którego stopnia mam cellulit i mam drugiego...
Ale i tak zastanawiam się nad tymi zabiegami, może przynajmniej kilkoma [img]icons/icon7.gif[/img]
papa
dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 23:41   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: guam, kto stosował...

Guam taki który sie kupuje wysyłkowo stosowała moja siostra .Takie błotko w promocji za 299zl plus jakieś tam żele itp.
Opisze jej wrażenia, najpierw jakie sa uczucia jak sie ten guam naloży:przez ok.15 piecze tak szczypie albo kłuje i ciało zafoliowane i wysmarowane się rozgrzewa i ona mówiła że początkowo to ledwo wytrzymywala i juz miala to zmyc dziadostwo ale ta cena za guam skutecznie ja powstrzymywala [img]icons/icon12.gif[/img] Potem robi sie chlodniej i jest nawet przyjemnie i znośnie [img]icons/icon12.gif[/img] Użyła tego tak jak w instrukcji, smarowala po tym żelem, ale stosowała dietę 1000 kalorii i uważa że owszem schudła i zmniejszył jej się cellulit ale chyba tylko dzieki tej diecie w dużym stopniu.Twierdzi ze kupiłaby ten guam raz jeszcze ale za pół ceny a poza tym jak wydała na to tyle kasy to głupio jej się było obżerać [img]icons/icon7.gif[/img] hehehe [img]icons/icon7.gif[/img]
Wnioski sama wyciągnij [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-07, 11:44   #12
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: guam, kto stosował...

Ja stosowałam Guam dwa lata temu, przytyłam nieco po leczeniu hormonalnym i dostałam cellulitu na udach. Zrobiłam 12 zabiegów w gabinecie kosmetycznym i muszę Ci powiedzieć, że efekty były rewelacyjne i co najważniejsze w moim przypadku okazały się trwałe. Efekt był zauważalny już po pierwszym zabiegu (kosmetyczka mierzyła mi newralgiczne miejsca przed i po każdym zabiegu), następne dwa efektu nie dały a potem poszło już z górki, 12 zabiegów wystarczyło. Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej i nie wiadomo jak będzie w twoim przypadku ale dla mnie Guam okazał się ekstra.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 14:10   #13
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: guam, kto stosował...

Ja nie chce sama sobie robić w domu guam, tylko w gabinecie kosmetycznym [img]icons/icon7.gif[/img] sama się boje
... teraz zastanawiam się nad guam, endermologia lub cellese, ale nie wiem na czym te dwie ostatnie polegają
papa
[img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 14:10   #14
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: guam, kto stosował...

Ja nie chce sama sobie robić w domu guam, tylko w gabinecie kosmetycznym [img]icons/icon7.gif[/img] sama się boje
... teraz zastanawiam się nad guam, endermologia lub cellese, ale nie wiem na czym te dwie ostatnie polegają
papa
[img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:28   #15
Tajemnicza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: guam, kto stosował...

www.endermologia.abc.pl
Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:33   #16
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: Do Pani Beaty Krajnik i nietylko...

A ja powiem krótko cellulitu nie pozbędziemy sie wszelkie zabiegi mogą tylko zapobiec ale nie wyleczyc no oczywiscie oprucz jakiś operacji. Najprostszym sposobme jest wcieranie cytryny. Bo i tak wszystkie te kremiki nawet za 200zł tylko rozjasniają rozstepy i cellulit. Aby zapobiec tego dziewczynki ruszmy sie zza kompów i na rowerek i areobik.
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 09:53   #17
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Od ok. 2lat borykam się z drobnym cellulitem powstalym w wyniku brania tabletek antykoncepcyjnych. Dopadl mnie na udach i pośladkach Wygląda tak,że patrząc golym okiem może dostrzec takie hmmm... smugi.. no nie wiem jak to nazwać... W każdym razie na pewno nie mam jędrnej skórki. Natomiast jest dość widoczny, gdy kucam, ogólnie gdy skóra jest ściśnięta.

Nie mam na tyle silnej woli, by reguralnie ćwiczyć, więc zdecydowalam się na zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Nie wiem tylko który jest NAPRAWDĘ SKUTECZNY? Macie może jakieś doświadczenia z takimi zabiegami bądź masażami? Co jest godne polecenia?

Z góry brdzo Wam dziękuję za odpowiedźi
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 15:59   #18
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Najskuteczniejszymi zabiegami wartymi polecenia sa endermologia, karboksyterapia oraz zabiegi wykorzystujące falę radiową - np. Venus Legacy, Maximus. W przypadku zaawansowanego cellulitu warto łączyć terapie w celu zwiększenia efektów. Zazwyczaj seria zabiegowa z dodatkowa aktywnością fizyczną przynosi bardzo dobre efekty,
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 11:14   #19
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Ja jestem po serii zabiegów ( 5 zabiegów ) velashape i jestem bardzo zadowolona, cellulitu prawie nie widać, już po pierwszym zabiegu było widać efekty ( ale to podobno zależy od skóry i cellulitu u mnie nie był bardzo widoczny dopiero jak ścisnęło się skórę ) , co jakiś czas trzeba zabieg powtórzyć, dodam też, że oczywiście dieta i sport ma tu duże znaczenie. Co do balsamów to podobno ( tak mi mówiła pani wykonująca zabiegi ) efektów nie dają, bardziej wpływ ma tu ich nanoszenie czyli masaż przy wcieraniu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 08:33   #20
Midna
Przyczajenie
 
Avatar Midna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Dziewczyny, naprawde nie ma jakiś domowych i tanszych alternatyw o podobnej skutecznosci? Moja znajoma mowila w pracy, że robi sobie body wrapping z jakimś tam naturalnym kremem i sobie bardzo chwalila jako wsparcie do diety. Prawda to czy niezbyt?
Midna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 08:54   #21
kij_od_szczotki
Przyczajenie
 
Avatar kij_od_szczotki
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Midna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawde nie ma jakiś domowych i tanszych alternatyw o podobnej skutecznosci? Moja znajoma mowila w pracy, że robi sobie body wrapping z jakimś tam naturalnym kremem i sobie bardzo chwalila jako wsparcie do diety. Prawda to czy niezbyt?
Prawda, prawda. Też robilam sobie owijanie folią z naturalnym kremem i efekty są szalenie przyjemne, zarowno pod wzgledem odczuc jak i wyglądu.
kij_od_szczotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 08:46   #22
Midna
Przyczajenie
 
Avatar Midna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

O, to juz coś. A mogę zapytać jakiegos kremu uzywalas?
Midna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:46   #23
kij_od_szczotki
Przyczajenie
 
Avatar kij_od_szczotki
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym

Kremow to ja uzywalam najrozniejszych ale na twoim miejscu uderzylabym po prostu w cos dobrze wchlaniajacego sie - tak, zeby nie mialo slsów itd. Ja tutaj poszłam akurat w naturalne kremy i byłam mega zadowolona z efektów, ale ogólnie zasada jest taka zeby wlasnie po prostu znalezc cos co sie dobrze wchlania i ma dobre aktywne skladniki. Ale widze, że ty tez bys chciala cos naturalnego to szukaj czegos wlasnie po skladzie typu ruszczyk, kofeina, kasztanowiec, algi, bluszcz pospolity itd.

Edytowane przez kij_od_szczotki
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:48 Powód: reklama
kij_od_szczotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-02 09:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.