****sTyl BaRbIe**** - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 17:14   #31
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Gdzie się kończy plastik, a zaczyna prawdziwa Shandy? Bo ja nie widzę w tej dzieczynie ani grama naturalności. To nie może wyglądać estetycznie w takim wydaniu...
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:14   #32
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
hmm to Twoja osobista sprawa ..

każdy czasami ma ochote nacoś nowego ..

zamierzasz w całości się zmienić ?
doczepić włosy ?
zmienić w całości swoją szafę ?

a jak będziesz miała 30 lat ? to co dalej ? ..
o doczepieniu wlosow zawsze marzylam gdyz moje pomimo,ze regularnie podcinam od lat stoja w miejscu i siegaja mi ramion. Jesli chodzi o garderobe to nie musze nic zmieniac.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:15   #33
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Gdzie się kończy plastik, a zaczyna prawdziwa Shandy? Bo ja nie widzę w tej dzieczynie ani grama naturalności. To nie może wyglądać estetycznie w takim wydaniu...

dlatego tez zaznaczylam,ze nie w CALOSCI mi ona odpowiada ale i tak jest sliczna
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:15   #34
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
baardzo mi sie podoba styl Shandy Pandy,choc tez nie moge powiedziec,ze w CALOSCI..

http://www.ebsports.net/blog/wp-cont...da/panda11.jpg

jak dla mnie to ona jest..przerazajaca.. w dodatku ta fotka ktora dalas jest tak wyczyszczona w photoshopie ze w sumie ciezko cokolwiek zobaczyc.. moze jednak sie przekonasz i wrzucisz swoje akutualne foto?


dodam ze sama kiedys nosilam gore blond a na spodzie ciemna czekolada jednak do takiego wydania bylo mi daleko.. bardzo daleko na szczescie.. jednak taka fryzurka moze wygladac fajnie..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:17   #35
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

... albo chociaż prześlij na PW
W sumie tak trudno w ciemno odpowiadać na czyjeś pytanie w takim temacie bez jakichś zdjęć ''pomocniczych''
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:18   #36
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
jak dla mnie to ona jest..przerazajaca.. w dodatku ta fotka ktora dalas jest tak wyczyszczona w photoshopie ze w sumie ciezko cokolwiek zobaczyc.. moze jednak sie przekonasz i wrzucisz swoje akutualne foto?


dodam ze sama kiedys nosilam gore blond a na spodzie ciemna czekolada jednak do takiego wydania bylo mi daleko.. bardzo daleko na szczescie.. jednak taka fryzurka moze wygladac fajnie..
poki co,wybaczcie ale nie;d i nie chodzi tu o to,ze sie siebie wstydze(w zyciu!!)ale jak juz pisalam,nie chce co by z mojej miesciny jakies laski sie tu znalazly

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2008-04-15 o 17:42
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:26   #37
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

lubie styl Barbie. Ona jest takim idealem. Jest symbolem piekna na calym swiecie i moze byc wszystkim, to lalka z wielkim potencjalem. Uwazam ze wszystkie przebojowe ale ladne, dopasowane, "american dream" stylizacje sa w stylu Barbie.

Swoja droga, wczoraj bylam na sesji zdjeciowej w pudelku takim jak od barbie hehe i tez podoba mi sie taki look jesli nie jest zbyt wulgarny.

Dlatego Shanda to wg mnie porazka. Totalne tandetne dno. Brabie nie tak wyglada.
Pomysl z ciemnymi pasemkami pod jasnymi tez niezbyt mi sie z B kojarzy, no ale moze, jesli bedzie ich malo..

zaraz postaram sie wkleic jakies zdjecia. No i zycze wytrwalosci i umiaru
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:29   #38
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
.. to taki zart? prowokacja, tak?
mam taka nadzieje ...
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:30   #39
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
lubie styl Barbie. Ona jest takim idealem. Jest symbolem piekna na calym swiecie i moze byc wszystkim, to lalka z wielkim potencjalem. Uwazam ze wszystkie przebojowe ale ladne, dopasowane, "american dream" stylizacje sa w stylu Barbie.

Swoja droga, wczoraj bylam na sesji zdjeciowej w pudelku takim jak od barbie hehe i tez podoba mi sie taki look jesli nie jest zbyt wulgarny.

Dlatego Shanda to wg mnie porazka. Totalne tandetne dno. Brabie nie tak wyglada.
Pomysl z ciemnymi pasemkami pod jasnymi tez niezbyt mi sie z B kojarzy, no ale moze, jesli bedzie ich malo..

zaraz postaram sie wkleic jakies zdjecia. No i zycze wytrwalosci i umiaru

dzieki a sesja bardzo ciekawa,widzialam kiedys takie cos w MY SUPER SWEET 16
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:42   #40
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: ****sTyl BaRbIe****




To ja powiem tak.

Może daruj sobie te ciemne włoski pod spodem, bo to wygląda tak jakby farby komuś zabrakło...

No ale to moje zdanie..


Z solarium też nie przesadzaj.

Myślę,że jak będzie umiar to będzie ok
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:43   #41
Tusz
Raczkowanie
 
Avatar Tusz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 256
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Powiem Wam, że w sumie to osobista sprawa każdego człowieka... Jak chcesz tak wyglądać to nikt Cię nie powstrzyma. Ja tylko dodam, że nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, ja ubieram się "normalnie" a mam dwie "różowe" przyjaciółki i są za***iste. I to jest zabawne, bo kompletnie nie rozumie dlaczego one chcą się tak prezentować, aczkolwiek mi to nie przeszkadza, bo znamy się już kilka, kilkanaście lat
Tusz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:44   #42
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość



To ja powiem tak.

Może daruj sobie te ciemne włoski pod spodem, bo to wygląda tak jakby farby komuś zabrakło...

No ale to moje zdanie..


Z solarium też nie przesadzaj.

Myślę,że jak będzie umiar to będzie ok

no ja wlasnie nie chce sobie robic tzw fryzury 'na borsuka' (czyli caly spod czarny) tylko chce pare cienkich pasemek..a z solarium nie przesadze,gdyz moje znamiona mi na to nie pozwalaja;d
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:52   #43
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Szczerze odradzam...
Zastanów się, czy naprawdę chcesz sztucznie wyglądać, piszesz, że nie przesadzisz z solarium i farbowaniem włosów, ale juz samo zestawienie utlenione włosy + solarium + tipsy + słodkie różowe i świecące bluzeczki raczej nikomu nie kojarzą się dobrze. Przez większość będziesz uważana za pusta idiotkę, która w głowie ma tylko kosmetyki i ciuchy. Bez względu na to, jak inteligentna byś nie była, takie panują stereotypy.

Ja osobiście nie dążyłabym do takiego samodestrukcyjnego wizerunku, zastanów się jeszcze
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:00   #44
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Ja mam mieszane zdanie na ten temat, podoba mi sie taki look tylko jesli ktoś nie przesadza widziałam wiecej zdjec tej Sandy Pandy i nie jest tak źle, bez make up też wygląda nieźle. Ale włosy masakra
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:00   #45
karo-linka
Raczkowanie
 
Avatar karo-linka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 86
GG do karo-linka Send a message via Skype™ to karo-linka
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Zgadzam się z nough, wystarczy obejrzeć Legalną Blondynkę, by zrozumieć o czym mowią wszystkie dziewczyny.. I o ile glowna bohaterka tego filmu jeszcze 'jakos' wyglądała, bo nosila garsonki i eleganckie ciuszki, to nie wyobrażam sobie, bym miała pozytywne pierwsze wrażenie o osobie, która wygląda jak wyuzdana wersja Barbie.
karo-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:02   #46
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane zdanie na ten temat, podoba mi sie taki look tylko jesli ktoś nie przesadza widziałam wiecej zdjec tej Sandy Pandy i nie jest tak źle, bez make up też wygląda nieźle. Ale włosy masakra
jak juz ktos predzej pisal to zdjecie co podalam jest strasznie obrobione w photoshopie ale jakos ja nie zauwazylam zeby miala zniszczone wlosy-wrecz wygladaja lsniaco i zdrowo;d choc zapewne sie myle
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:13   #47
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

jak fotograf mi je da to wrzuce sie pochwalic
bylo bardzo fajnie, az nie chcialam wyjsc z pudelka hehehe

zalaczam wizerunek Barbie ktory mi sie podoba. Tej Barbie barbie i makijaz Barbie przygotowany przez wizazystow M.A.C.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg barbie_mac.jpg (32,5 KB, 665 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg barbie-loves-mac.jpg (34,8 KB, 1033 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg barbie.jpg (27,9 KB, 508 załadowań)
Rodzaj pliku: gif spaceball.gif (43 Bajtów, 3507 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg H0644_s_06_m_h_cmyk.jpg (91,7 KB, 557 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1006_duff.jpg (32,9 KB, 461 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:13   #48
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
typ Doda odpada w zupelnosci
Napisałaś,że typ Doda odpada, a przecież ta Shanda Panda, ma podobny styl, a nawet jeszcze bardziej wulgarny i tandetny.
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:19   #49
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
jak fotograf mi je da to wrzuce sie pochwalic
bylo bardzo fajnie, az nie chcialam wyjsc z pudelka hehehe

zalaczam wizerunek Barbie ktory mi sie podoba. Tej Barbie barbie i makijaz Barbie przygotowany przez wizazystow M.A.C.
a ta sesja to tak sama dla siebie czy zwiazana z twoim zawodem?no i skad fotograf skombinowal takie pudelko?
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:19   #50
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Mówicie, że taki styl źle się kojarzy... No i co z tego? Co u licha mnie obchodzi jak się komuś coś kojarzy?

Trzymam za Ciebie kciuki, jesli ten styl ci sie podoba to na pewno osiągniesz go i będziesz zadowlona Nie przejmuj się innymi
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:26   #51
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Nie rozumiem dlaczego kreci cie taki styl.. Codziennie na ulicy widze pelno takich dziewczyn i wszystkie wygladaja tak samo.. To juz jest takie nudne i troszke tandetne zarazem.. Same klony
Sama chcialam wygladac jak barbi ale mialam wtedy 16 lat.. Na szczescie juz mi przeszlo...

Foxy,jesli juz naprawde chcesz wygladac jak barbi to prosze cie tylko nie przesadz z tym,bo jak ogladalam niektore fotki w watku o AG,to malo z krzesla nie spadlam.. Niektore laski byly tak przerysowane,tak zsolaryzowane,az w oczy razilo... Mozna wygladac ladnie nawet w lekkim makijazu,z blond wlosami (ale nie utlenionymi do granic mozliwosci,co na dodatek gryzie sie ze zbyt mocno opalona skorą) i w rozowych ciuszkach.. Byle byloby wszystko w granicach dobrego smaku.
Nie zrob z siebie kolejnej tandetnej laski z perhydrolem na glowie
W tym stylu łatwo popasc w skrajnosc. Takze jak najbardziej zycze ci zebys wygladala tak jak sobie to wymarzylas tylko rob to z umiarem.

__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:27   #52
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Mówicie, że taki styl źle się kojarzy... No i co z tego? Co u licha mnie obchodzi jak się komuś coś kojarzy?

Trzymam za Ciebie kciuki, jesli ten styl ci sie podoba to na pewno osiągniesz go i będziesz zadowlona Nie przejmuj się innymi
dzieki bardzo mam nadzieje,ze sie nie poddam i nie zrezygnuje tak latwo;d samo przedluzenie wlosow to wydatek 800euro ale wiem,ze warto
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:27   #53
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

ta sesja to dlatego ze moj TZ jest fotografem :P no i wlasciwie robil to na projekt na studia (jest na ASP), ale wie ze ja lubie taki styl wiec wymyslil tak zeby mi sie podobalo Do tego jeszcze pare bardziej artystycznych ujec zrobil - juz tak dla swoich potrzeb.

A pudelko to cial, malowal, sklejal, stawial z roznych kartonow po meblach z Ikei (jak sie okazuje jeden z niewielu meblowych ktory daje takie duze kartony hehe reszta tylko obstawia miejsca ktore moga sie porysowac), malowanie to sprayem, stelaz z kawalkow plastiku takich rurek itp :P troche sie narobil ale wyszlo fajnie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:28   #54
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

polecam film wredne dziewczyny..tam występują takie PLASTIC GIRL.
Co do tego to strasznie koszmarny i tandetny pomysł WEDŁUG MNIE no ale jak lubisz....
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:30   #55
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego kreci cie taki styl.. Codziennie na ulicy widze pelno takich dziewczyn i wszystkie wygladaja tak samo.. To juz jest takie nudne i troszke tandetne zarazem.. Same klony
Sama chcialam wygladac jak barbi ale mialam wtedy 16 lat.. Na szczescie juz mi przeszlo...

Foxy,jesli juz naprawde chcesz wygladac jak barbi to prosze cie tylko nie przesadz z tym,bo jak ogladalam niektore fotki w watku o AG,to malo z krzesla nie spadlam.. Niektore laski byly tak przerysowane,tak zsolaryzowane,az w oczy razilo... Mozna wygladac ladnie nawet w lekkim makijazu,z blond wlosami (ale nie utlenionymi do granic mozliwosci,co na dodatek gryzie sie ze zbyt mocno opalona skorą) i w rozowych ciuszkach.. Byle byloby wszystko w granicach dobrego smaku.
Nie zrob z siebie kolejnej tandetnej laski z perhydrolem na glowie
W tym stylu łatwo popasc w skrajnosc. Takze jak najbardziej zycze ci zebys wygladala tak jak sobie to wymarzylas tylko rob to z umiarem.


dzieki;*na pewno wszystko bedzie z umiarem
Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Napisałaś,że typ Doda odpada, a przecież ta Shanda Panda, ma podobny styl, a nawet jeszcze bardziej wulgarny i tandetny.
z tym sie nie zgodze..Doda to totalna tandeciara,ktora mysli,ze dzieki googlom D&G JEST TRENDY
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:30   #56
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ta sesja to dlatego ze moj TZ jest fotografem :P no i wlasciwie robil to na projekt na studia (jest na ASP), ale wie ze ja lubie taki styl wiec wymyslil tak zeby mi sie podobalo Do tego jeszcze pare bardziej artystycznych ujec zrobil - juz tak dla swoich potrzeb.

A pudelko to cial, malowal, sklejal, stawial z roznych kartonow po meblach z Ikei (jak sie okazuje jeden z niewielu meblowych ktory daje takie duze kartony hehe reszta tylko obstawia miejsca ktore moga sie porysowac), malowanie to sprayem, stelaz z kawalkow plastiku takich rurek itp :P troche sie narobil ale wyszlo fajnie

Pokaż koniecznie jak Wam to wyszło
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:32   #57
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Pokaż koniecznie jak Wam to wyszło
NO KONIECZNIE!!!!I NAPISZ W CO SIE WYSTROILAS BEDAC W TYM PUDLE;D
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:33   #58
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Mówicie, że taki styl źle się kojarzy... No i co z tego? Co u licha mnie obchodzi jak się komuś coś kojarzy?
Akurat w tym przypadku to ma znaczenie.
Nie wiem kim jest i co robi autorka wątku, ale np. kogo pracodawca zatrudni? Dziewczynę a'la przereklamowana lalka Barbie, która (wierząc stereotypom) wygląda na pustą i zamiast pracować będzie piłować paznokcie, czy naturalną normalną dziewczynę?
Poza tym widząc taką dziewczynę na ulicy dużo osób się obraca, zaczepia, gwiżdże, mierzy, a nawet prycha(wszystko w negatywnym znaczeniu).

A reakcje innych osób oraz sposób, w jaki oni nas traktują, to czy nas szanują, ma na nas duuuży wpływ; na nasze zachowanie, humor, psychikę, swobodność.

Oczywiście można się tym wszystkim nie przejmować, ale nie mozna mieć potem pretensji do losu, że świat jest taki niesprawiedliwy, a wszyscy oceniają tylko po wyglądzie Bo my mamy wpływ na to, jak inni będą nas oceniać.
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:34   #59
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

dla mnie ten styl jest smieszny
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:36   #60
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

ja mysle ze za takimi tandetnymi sie obracaja i prychaja jak juz.
Jak dziewczyna bedzie miec urode jak laleczka, ladny staranny makijaz, dobrze dobrany stroj, nawet jesli rozowy i ciut infantylny miejscami, ale ogolnie bedzie to schludne, efektowne, nie wulgarnie i przesadzone, to raczej sie z innych powodow beda ogladac jak juz
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.