Jeszcze raz ....czy to mozliwe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 00:39   #1
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12

Jeszcze raz ....czy to mozliwe


aa

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:37
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 00:43   #2
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

czemu z Ciebie zrezygnowała?
może wolała kota?
może ten ojciec jej coś nagadał?


myślę, że powinieneś z nią porozmawiać, a nie snujesz domysły i tworzysz sobie jakieś historie w głowie.

a co do znajomych, to przedstawiłeś im ją jako swoją koleżankę czy partnerkę?
powinieneś ją przeprosić za to, co powiedziałeś (szkoda że nie pamiętasz, co jej mówiłeś)

i nie pij alkoholu w nadmiernych ilościach (bynajmniej takich,po których nie pamiętasz co mówisz). może się wystraszyła tego, że po alkoholu jesteś inny (no bo przecież zacząłeś jej mówić przykre rzeczy, będąc w stanie upojenia)

a co do kotka, to za jakiś czas jej minie... zwierzątka mają to do siebie, że żyją krócej niż ich właściciele (no chyba, że jakieś długowieczne zółwie )
może za jakiś czas zaproponuj jej przygarnięcie nowego kotka? jest wiele zwierzątek czekających na nowego opiekuna
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-04-28 o 00:50
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 00:51   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Myślę, że powodem był tutaj Kot.
Kup jej psa.


przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że problemem jest ta dziewczyna i miłość, ale ten wątek kota wpleciony w tę miłość mnie powalił
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 00:56   #4
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

mam nadzieje, że to nie prowokacja....
Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
po powrocie do domu postanowilem ze jestem przystojniakem laski leca na mnie wiec po co ja mysle o tej malolacie ( ja 38 , ona 24) czy to mozliwe ze dziewczyna majac wszyskiego ... nie doceniaja ... rozum mi mowi ze ona w gole nie jest warto na moj milosc ...ale serce mi mowi ze warto probowac względem na Dobrze wychowane rodziców....prosze o Rady
jeśli tak myślisz, to się nie dziwie, że zwiała gdzie pieprz rośnie

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Myślę, że powodem był tutaj Kot.
Kup jej psa.


przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że problemem jest ta dziewczyna i miłość, ale ten wątek kota wpleciony w tę miłość mnie powalił
hahaha mnie też ale chciałam pokazać że jestem wyrozumiała i dlatego się nie naśmiewałam.

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
czy to mozliwe ze dziewczyna majac wszyskiego ... nie doceniaja ...
najgorzej jest, jak się coś komuś wydaje
widocznie nie masz wszystkiego czego ona potrzebuje...
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 00:57   #5
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

a

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:38
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 01:10   #6
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Niestety nie powiem Ci czy to mozliwe dopoki nie zrozumiem Twoich postow... Zastanawiam sie czy pomogloby wypicie piwa.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 01:16   #7
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Jetem nowe w tym portalu i dlatego tyle błędów
Zaczynam
poznałem córkę znajomego z którym gram kręgle
o8.08.08 byliśmy pierwsze raz na randkę było super
zaczęliśmy spotkać codziennie było super ... zaskoczyła mnie zapraszając na wigilii ..... bylem i czujem ze juz mam rodzina ktory zawsze marzylem po wigilli pojechalismy do wloch na narty ( ja na desce) bylo niesamowicie
wrocilismy w styczniu ale znow w styczniu pojechaem do wloch na desce tym razem ona nie mogla wiec jak wrocilem to sie spotkalismy i bylo super . a potem bylismy na impreze gdzie wyczulem ze moj znajomi trakuje jako zwykla kolezanka i nie traktuja jako moja dziewczyna i powinni ja szanowac ... wiec mialem zal do niech i mimo to ze bylem troszke pod plylem alkocholu chcialem ze traktowali ja jako moja partenerka i szanowali ja wiec byla tam nie zreczna sytuacja i wrocilismy do domu ..... ja bylem juz pod plylem alkocholu i moja partenerka nie byla zadowolona .... jak wrocilismy do domu ....powiedzialem ja cos przykrego ( nie pamietam juz co) i to sie zaczelo psuc(niestety)
ale nadal bylismy za soba i sie strasznie kochalismy ...... po jakims czasie ona znalasla Kota (przepieknie) zaprosila mnie do domu zebys zobaczyl kota ... bardzo mi sie podobal ten kot ale ja bylem napatrzone do mojej ukochniej .... mimo to ze nie czujem z jej strony nic bylem przy niej ... nadszedl czas Walentynki .... spedzilismy super dzionek ale wieczor juz nie bylo tak fajne ....nagle ona sie zmieniala powiedziala mi ze ona do mnie juz nie czuje nic .... tak nagle??
widzielismy kilka razy jeszcze ale ona byla zajeta z tym kotem i jej nic nie obchodzilo .... ostatnio Biedny Kot zaczal chorowac i ona to przyzylala .... ja zawsze probowalem byc przy niej ..... probowalismy umowic kilka razy ale względem na kota ona nie mogla
niestety wczoraj jej kot puszil nas na zawsze ..... chcialym byc w tedy przy niej ... ale ona chciala byc sama bo strasznie zle sie czuja ... wiec umowilismy dzis ...udalala ze wszystko porzadku ...... ale ja ja znam i wiem ze ona nie potrawi ukrywac swoje emocji ....wiem ze jest jej zle beztego kota i caly czas placze..... nie chodzi tej chwili oto .... po spotkaniu dziszajszem chcialem sie do wiedzic co ja zlego robilem ze ona musiala rezygnowac zemna bez powodu .... bylem z nia w kazym momencie (zly i dobry). Czy poł roku to nic nie znacze .....bo dlamnie to duzo .... po powrocie do domu postanowilem ze jestem przystojniakem laski leca na mnie wiec po co ja mysle o tej malolacie ( ja 38 , ona 24) czy to mozliwe ze dziewczyna majac wszyskiego ... nie doceniaja ... rozum mi mowi ze ona w gole nie jest warto na moj milosc ...ale serce mi mowi ze warto probowac względem na Dobrze wychowane rodziców....prosze o Rady
Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam
Dzis mialem rozmowy z nią i powiedziala ze przez pol roku ona probowala ale o nie to
nie chce ja na siły .... na pewno juz ją nie chce .....tylko chce rozumiec kobiety czego oni chcą..... dadam cie ze to ona leciala na mnie ... a ja tylko przezwiczajlem do nie .... lubie ja ale ona nigdy nie byla moim typie jesli chodzi o wyglad .... ja tylko bylem z nia wzgledem na jej dobroć i rodzice sa swietnie....jesli chodzi o wyglad to jest ok...... jesli wolala kota to ja rozumiem ...po co ja ogier
Mi to wygląda na prowokacje,ale ok niech mu/ci będzie że wierze. Twoje błędy troszke rażą w oczy i ciężko mi się czytało twego pierwszego posta, mniejsza z tym.Skoro z ciebie taki przystojniak/ogier,możesz mieć pewnie każdą,ale jednak się dziewczyną przejmujesz bo coś cię ciągnie do niej.A ta dziewczynie może si tak poprostu odwidziało,albo da jej czas na przekonanie ją do siebie.
Co do tej dziewczynty
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 01:22   #8
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Niestety nie powiem Ci czy to mozliwe dopoki nie zrozumiem Twoich postow... Zastanawiam sie czy pomogloby wypicie piwa.
sorry musze Cie powiedzic ze nie jestem polakem i czasmi duze bledow robie i sie nie dziwie ze nie rozumiesz

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Mi to wygląda na prowokacje,ale ok niech mu/ci będzie że wierze. Twoje błędy troszke rażą w oczy i ciężko mi się czytało twego pierwszego posta, mniejsza z tym.Skoro z ciebie taki przystojniak/ogier,możesz mieć pewnie każdą,ale jednak się dziewczyną przejmujesz bo coś cię ciągnie do niej.A ta dziewczynie może si tak poprostu odwidziało,albo da jej czas na przekonanie ją do siebie.
Co do tej dziewczynty
Atka nie jestem tutaj na jakos prowokacje tylko rade...

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Mi to wygląda na prowokacje,ale ok niech mu/ci będzie że wierze. Twoje błędy troszke rażą w oczy i ciężko mi się czytało twego pierwszego posta, mniejsza z tym.Skoro z ciebie taki przystojniak/ogier,możesz mieć pewnie każdą,ale jednak się dziewczyną przejmujesz bo coś cię ciągnie do niej.A ta dziewczynie może si tak poprostu odwidziało,albo da jej czas na przekonanie ją do siebie.
Co do tej dziewczynty
Atka nie jestem tutaj na jakos prowokacje tylko rade...
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 05:21   #9
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Przypuszczam, ze te bledy sa z tego powodu, ze Geebee jest cudzoziemcem badz od dawna na emigracji.

Mi sie wydaje, ze z jej strony to bylo zauroczenie i teraz jej minelo. a moze po prostu jestes dla niej za stary. Ja i Twoja dziewczyna jestesmy w podobnym wieku i ja bym z toba raczej nie byla, bo facet pod 40 jest sdla mnie za stary na partnera
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 07:48   #10
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

a ja mam wrażenie że chłopak nie przeżywa tego że ta konkretna dziewczyna go zostawiła, tylko że wogóle ona śmiała zostawić takiego ogiera (jak to on nazwał) kiedy miała wszystko a sama była niewiele wartą (z drugiego posta tak wynika) dziewczyną
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 08:19   #11
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Najpierw mówisz że ją kochałeś a później że nie była w Twoim typie i się tylko do niej przyzwyczaiłeś........to przykre.....

Widocznie Ciebie bardziej URAZIŁ fakt że to dziewczyna Cie zostawiła....bo Ty jesteś taki fajny że pewnie każda by chciała z Tobą być.... a ja Ci powiem, że po takim gadaniu jaki to Ty jesteś ogier, to ja bym Cie na pastwisko wysłała, zamiast się z Tobą spotykać.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 08:23   #12
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Postara się pisać poprawną polszczyzną.
1. Jesteś innym pokoleniem niż ona, prawie mógłbyś być jej ojcem.
To różne światy. Nawet Twoi przyjaciele nie potrafili waszego związku poważnie potraktować.
2. Dziewczyna pewnie czuła się dumna, ze wywołuje wrażenie u kogoś starszego, dojrzałego, dlatego zaczęła się z Tobą spotykać. To typowe dla dorastających panienek.
3. Nie dziwię się, że cię rzuciła z Twoim podejściem do jej osoby - Jesteś z nią ze względu na jej rodziców? Żarty sobie robisz?!
Bardziej ci przykro z powodu popsucia stosunków z jej rodzicami, a twoimi znajomymi, niż z faktu porzucenia przez dziewczynę.
4. W sumie nie wiem za bardzo o co ci chodzi, masz bardzo chaotyczny sposób pisania. Ludzie się schodzą i rozchodzą. Zakochują i odkochują. Takie życie. Twoją była dziewczyna nie potrafiła cię pokochać, dawała ci to odczuć, mówiła o tym, ale ty jej nie słuchałeś.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:10   #13
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

as

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:39
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:18   #14
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
jesli chodzi o różnica wiek ..... nam nigdy nie przeszkadzało....
ale jednak myślę po cholera mi taka gówniara która nie wie czego chce w życiu .... jestem dorosły, mądre i na dodatek przystojne , więc tego kwiatu to poł światu. dzięki wam juz wiem ze ona nie jest warta i juz nie chce ją .....
Bo najważniejsze w życiu jest dobre samopoczucie i wiara w siebie....
To dobrze że już wszystko przemyślałeś.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:27   #15
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
jesli chodzi o różnica wiek ..... nam nigdy nie przeszkadzało....
ale jednak myślę po cholera mi taka gówniara która nie wie czego chce w życiu .... jestem dorosły, mądre i na dodatek przystojne , więc tego kwiatu to poł światu. dzięki wam juz wiem ze ona nie jest warta i juz nie chce ją .....
Dobrze, że tak się skończyło jak napisałeś. Z twoim podejściem do związku, kobiet w ogóle a młodszej partnerki w szczególności to wielkie szczęście dla tej dziewczyny, że przestałeś się nią interesować, tym samym oddałeś jej tylko przysługę...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:34   #16
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Bo najważniejsze w życiu jest dobre samopoczucie i wiara w siebie....
To dobrze że już wszystko przemyślałeś.
Dzieki
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:37   #17
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać-strasznie zabawny sposób pisania.
Nie obraź się-jak na ,,nie Polaka", to dość dobrze piszesz po polsku, ale czyta się to przezabawnieA w ostatnim poście wyszła na jaw włoska fantazja (wydaje mi się, że jesteś Włochem?)
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:40   #18
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

aa

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:40
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 11:12   #19
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

A czemu nie jest warta?
Bo Ciebie nie chciała?
I bardzo dobrze, że Cie zostawiła! A Ty myślisz że ktoś musi z Tobą być bo Ty tak chcesz? Albo dlatego że myślisz że jesteś aż taki fajny?
A może ona wcale tak nie uważała?
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 11:35   #20
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Myślę, że powodem był tutaj Kot.
Kup jej psa.


przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że problemem jest ta dziewczyna i miłość, ale ten wątek kota wpleciony w tę miłość mnie powalił


ja się tak skupiłam na kocie, że o włos zapomniałabym, że wątek jest poświęcony dziewczynie
śmieszny gość
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 11:35   #21
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

ad

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:40
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 11:40   #22
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
nie wiem o co ci chodzi??
skąd Ty wiesz jaki mam podejścia do związku ..... wiem tylko tyle ze ona nie była warta i tylko zmarnowałem pół roku
Nie podoba mi się to co zaprezentowałeś w swoich postach:
- spotykanie się z młodszą partnerką a po rozstaniu dyskredytowanie jej z powodu wieku - nazywanie "gówniarą" itd. (jeśli ci nie odpowiadał jej wiek, należało znaleźć starszą kobietę, przymusu nie było)
- jako jeden z głównych argumentów "za związkiem" to przyjaźń z jej rodzicami, którzy są fajnymi ludźmi, kandydatami na wymarzoną rodzinę...
- popijanie do tego stopnia, że coś jej złego powiedziałeś, tylko nie wiesz co takiego...
- najpierw "zakochany" a potem "ona nigdy nie była w moim typie", ciekawe, że przestała być twoim typem po tym jak ci powiedziała, że nie jest tobą zainteresowana, że z tego nic nie będzie
-pisanie o sobie mądry, przystojny, ogier, wielokrotne tego podkreślanie itd. w opozycji do "głupia gówniara nie wiedząca czego chce" w domyśle jak może nie chcieć takiego "cudownego" faceta - jak chcesz leczyć swoje kompleksy wieku średniego (38 lat) na małolatkach to licz się z tym, że one prędzej czy później nabiorą rozsądku i puszczą w trąbę tę chodzącą wspaniałość...

Z twoich wypowiedzi wyłania mi się taki typ zagranicznego maczo co to myśli, że jest taki boski iż laski powinny po nogach sikać na samą myśl o nim, a jak tego nie robią to są "nic nie warte" i "nie w jego typie"... A może to ty nie jesteś w ich typie do tego niewiele masz do zaoferowania - jesteś niewiele warty? Może nie jesteś aż takie "mądre, przystojne i wyjątkowe" jak ci się zdaje? O czymś jednak świadczy to, że masz 38 lat, brak stałej partnerki i musisz ciągle szukać "lecących na ciebie lasek" żeby sobie samopoczucie podnosić.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:05   #23
Shortie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POtatoLAND
Wiadomości: 46
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Przykro mi Geebee, że ta dziewczyna najpierw zrobiła tobie nadzieję i po pół roku powiedziała ci że nic do ciebie nie czuje. Po prostu nie miałeś szczęścia i trafiłeś na dziewczynę która nie traktowała cię poważnie... szkoda, że nie widziałeś tego wcześniej ( że nie jest zainteresowana poważny związkiem) bo taki doświadczony mężczyzna powinien znać się na kobietach trochę bardziej...mówisz, że wszytko było okey i nagle coś jej strzeliło do głowy i zmieniła zdanie?! albo ona jest bardzo niedojrzała i ma psychikę nastolatki (po tej historii z kotem jest to wielce prawdopodobne) albo już wcześniej wysyłała ci znaki ostrzegawcze, że nic z tego związku nie będzie... może nie potrafiliście się do końca porozumieć? bariera kulturalna, językowa? sama nie wiem... a może ona po prostu się wystraszyła? ktoś jej czegoś głupiego nagadał?
I rozumiem teraz twoją frustrację..... masz już swoje lata i na pewno chciałbyś związać się z jakąś kobietą na stałe...ustatkować się..... a tu kolejne pół roku poszło na marne...takie jest życie... z facetami jest podobnie, mnie kiedyś też po jakimś czasie bycia w związku chłopak przyznał że nic do mnie nie czuje...

A co do tego 'przystojnego ogiera' to nie wiem dlaczego dziewczyny tak na ciebie naskoczyły.... przecież to normalna reakcja 'samca alfa' któremu samica podziękowała za współpracę... Geebee, pewnie teraz sobie myślisz że to jej strata, skoro nie chce z tobą być...... oj znam ten typ facetów bardzo dobrze

I jeszcze jedno, z tego co pisałeś to chyba dobrze się stało..... skoro ona nie była w twoim typie....? to po choinke się pakować w związek... z rozsądku? ze względu na rodzinę!? z rodziną się ślubu nie bierze............a potem są zdrady nie ma miłości....tylko rozsądek i przyzwyczajenie....
__________________

Shortie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:12   #24
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

aa

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 21:01
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:16   #25
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam
Dzis mialem rozmowy z nią i powiedziala ze przez pol roku ona probowala ale o nie to
nie chce ja na siły .... na pewno juz ją nie chce .....tylko chce rozumiec kobiety czego oni chcą..... dadam cie ze to ona leciala na mnie ... a ja tylko przezwiczajlem do nie .... lubie ja ale ona nigdy nie byla moim typie jesli chodzi o wyglad .... ja tylko bylem z nia wzgledem na jej dobroć i rodzice sa swietnie....jesli chodzi o wyglad to jest ok...... jesli wolala kota to ja rozumiem ...po co ja ogier

Oczywiście ogierku, masz racje, jak ona śmiała WOGÓLE WYBRAĆ KOTA ZAMIAST CIEBIE????????????????
Mnie na jej miejscu wystarczyłby już pająk.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:44   #26
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Cytat:
Napisane przez Geebee Pokaż wiadomość
Witam Marto
nie jest warta bo tak jak ona zachowała było nie fer najpierw budzi we mnie nadziej o przyszłość i potem nagle sie obudzi ze to nie to ...tak sie nie robi....
a jak sie robi? miala byc z Toba i Cie oszukiwac? miala czekac az Ty z nia zerwiesz, bo nie jest w twoim typie? Serce nie sluga.
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:54   #27
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

aaaaa

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:41
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:14   #28
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

jak nie włoch to kto?
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:10   #29
Geebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

aaa

Edytowane przez Geebee
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:42
Geebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:52   #30
Shortie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POtatoLAND
Wiadomości: 46
Dot.: Jeszcze raz ....czy to mozliwe

Geebee ja cię rozumiem i twoją reakcję też... kiedy emocje biorą górę zawsze popełniamy błędy, mówimy rzeczy których potem żałujemy. Widzę, że cierpisz... ale pamiętaj że serce nie sługa i do miłości nikogo nie zmusisz....
Moja rada jest taka: możesz o nią walczyć - jeśli uważasz, że to jest ta kobieta z którą chciałbyś być aż po grób....albo druga opcja: daj jej trochę od ciebie odpocząć...pozwól jej zatęsknić.... jednocześnie trzymaj rękę na pulsie
życzę szczęścia..... bo szczęście w miłości jest bardzo potrzebne
__________________

Shortie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.