farba BioKap® - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 17:11   #241
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

co do pieczenia to mnie w ogóle nie piekło, malowałam 24 maja, a kolorek nadal się trzyma, bardzo ładna czerń
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 08:38   #242
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
co do pieczenia to mnie w ogóle nie piekło, malowałam 24 maja, a kolorek nadal się trzyma, bardzo ładna czerń
no chyba jednak moja teoria że piecze osoby o bardzo wrażliwej skórze jest trafna ale najważniejsze że kuku nie robi. Może jeszcze ktoś wypowie się na ten temat?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:37   #243
christinedaee
Przyczajenie
 
Avatar christinedaee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: farba BioKap®

właśnie jestem po farbowaniu szwedzkim blondem(7.1).kolor jest przepiękny! wyszedł średni,zimny blond.włosy błyszczą,choć poprawy ich kondycji nie zauważyłam,ale co się dziwić,po ostatnim koncercie były dość zniszczone.i dopiero teraz zauważyłam moją głupotę-trzymałam się wciąż jasnego blondu(który żółkł szybko i nie wyglądałam dobrze w ciepłym odcieniu),a nie miałam pojęcia,jak dobrze mi jest w ciemniejszym i chłodniejszym. zostaję przy biokapie.
christinedaee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 08:05   #244
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez christinedaee Pokaż wiadomość
właśnie jestem po farbowaniu szwedzkim blondem(7.1).kolor jest przepiękny! wyszedł średni,zimny blond.włosy błyszczą,choć poprawy ich kondycji nie zauważyłam,ale co się dziwić,po ostatnim koncercie były dość zniszczone.i dopiero teraz zauważyłam moją głupotę-trzymałam się wciąż jasnego blondu(który żółkł szybko i nie wyglądałam dobrze w ciepłym odcieniu),a nie miałam pojęcia,jak dobrze mi jest w ciemniejszym i chłodniejszym. zostaję przy biokapie.
wow a możesz zrobić zdjęcie? żeby zobaczyć odcień?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:04   #245
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
wow a możesz zrobić zdjęcie? żeby zobaczyć odcień?
Prosimy!!!
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:10   #246
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
Prosimy!!!
koleżanka mówi że ten odcień jest zimny i popielaty
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 15:29   #247
n_natalis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Question Dot.: farba BioKap®

hej )
przeczytałam cały wątek i nie znalazłam widzę, ze większość z was farbuje na ciemne kolory ... obecnie na głowie nan farbę w kolorze jasny naturalny blond (garnier) i chce w końcu przerzucić się na coś mniej drastycznego dla moich włosów.
kolor 8.03 to mniej więcej to co teraz mam ... zastanawiam się czy te farby złapią mi odrosty w kolorze ciemny blond ?? z tej tabelki wynika , że nie i nadają się dla mnie tylko ciemniejsze odcienie ... farbuję raczej same odrosty... i nie wiem czy ryzykować z tym 8.03 czy kupić rozjaśniacz na same odrosty ... ??? pozdrawiam
n_natalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 10:56   #248
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez n_natalis Pokaż wiadomość
hej )
przeczytałam cały wątek i nie znalazłam widzę, ze większość z was farbuje na ciemne kolory ... obecnie na głowie nan farbę w kolorze jasny naturalny blond (garnier) i chce w końcu przerzucić się na coś mniej drastycznego dla moich włosów.
kolor 8.03 to mniej więcej to co teraz mam ... zastanawiam się czy te farby złapią mi odrosty w kolorze ciemny blond ?? z tej tabelki wynika , że nie i nadają się dla mnie tylko ciemniejsze odcienie ... farbuję raczej same odrosty... i nie wiem czy ryzykować z tym 8.03 czy kupić rozjaśniacz na same odrosty ... ??? pozdrawiam
a odrosty w jakim kolorze masz?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 05:24   #249
n_natalis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: farba BioKap®

odrosty mam w kolorze ciemny blond ... i ta tabelka nie daje mi za dużego wyboru jeśli chodzi o jasne kolory ... pozłacany blond nr 7.33 jest chyba jedynym kolorem, który ma zakres do blondu ... a odrosty mam ciemny blond .... są szanse, zeby złapało 1 pole dalejj ?? z rozjaśniaczem to nie wiem jaki byłby efekt końcowy .. i chyba lepiej nowy kolor na całe włosy ...
8.03 łapie gdy ma się jasny blond... czyli przy moich ciemny blond odrostach to jest 2 pola za daleko a właśnie w takim podobnym kolorze mam teraz włosy (farbowane zwykłą farbą)
n_natalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:06   #250
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez n_natalis Pokaż wiadomość
odrosty mam w kolorze ciemny blond ... i ta tabelka nie daje mi za dużego wyboru jeśli chodzi o jasne kolory ... pozłacany blond nr 7.33 jest chyba jedynym kolorem, który ma zakres do blondu ... a odrosty mam ciemny blond .... są szanse, zeby złapało 1 pole dalejj ?? z rozjaśniaczem to nie wiem jaki byłby efekt końcowy .. i chyba lepiej nowy kolor na całe włosy ...
8.03 łapie gdy ma się jasny blond... czyli przy moich ciemny blond odrostach to jest 2 pola za daleko a właśnie w takim podobnym kolorze mam teraz włosy (farbowane zwykłą farbą)
farba rozjaśnia o 1-maks o 2 tony ale to też zależy czy masz gruby czy cienki włos. Już masz doświadczenie w farbowaniu i najlepiej znasz się na swoich włosach. Jeżeli zrobisz 7.33 to poprosimy o zdjęcie bo mamy tu zamiar zespołowo ufarbować na ten kolor włosy. Wejdź na fejsa i zapytaj tam dziewczyny może któraś farbowała tym kolorem i odpowie jak wyszło. Ja jestem ciemną blondynką u mnie ładnie rozjaśniło. Ale każdy z nas wyjątkowy więc albo własne doświadczenie albo poczekać na odpowiedz osoby która ma podobny kolor włosów do twojego.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:53   #251
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Ja mam wrażenie że chwyci ta farba trochę ciemniejsze odrosty. Tylko trzeba więcej potrzymać farbę na odrostach, a później farbować resztę włosów. Ja osobiście następnym razem będę farbowała włosy 7,33, a odrosty zwykle mam ciemne, więc zobaczę jak wyjdzie kolor - nie eksperymentując nigdy nie dowiem się jak to będzie wyglądało na moich włosach. Ale wiem na pewno, że zostanę wierna Biokap, tylko będę zawsze przed wyborem: 7,0 lub 7,33
Leosia80 - właśnie już minęły 2 tyg. po farbowaniu 7,0 i powiem szczerze że kolor stał się jaśniejszy - tak złoty blond prawdziwy
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 17:37   #252
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
koleżanka mówi że ten odcień jest zimny i popielaty
ok dzięki,ja zakupiłam już te farbę odcien 7.1 no i zobaczymy
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:56   #253
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie że chwyci ta farba trochę ciemniejsze odrosty. Tylko trzeba więcej potrzymać farbę na odrostach, a później farbować resztę włosów. Ja osobiście następnym razem będę farbowała włosy 7,33, a odrosty zwykle mam ciemne, więc zobaczę jak wyjdzie kolor - nie eksperymentując nigdy nie dowiem się jak to będzie wyglądało na moich włosach. Ale wiem na pewno, że zostanę wierna Biokap, tylko będę zawsze przed wyborem: 7,0 lub 7,33
Leosia80 - właśnie już minęły 2 tyg. po farbowaniu 7,0 i powiem szczerze że kolor stał się jaśniejszy - tak złoty blond prawdziwy
nooo u mnie też ale błyszczą niesamowicie ! Nie zdradzę już Biokapu!!!
No i po prostu straszliwie pokochałam szampon , boże jak ja żyłam bez niego! Nic mnie nie swędzi nie mam łupieżu nawet jak włosy się przetłuszczą! KOCHAM BIOKAP!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 20:41   #254
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
nooo u mnie też ale błyszczą niesamowicie ! Nie zdradzę już Biokapu!!!
No i po prostu straszliwie pokochałam szampon , boże jak ja żyłam bez niego! Nic mnie nie swędzi nie mam łupieżu nawet jak włosy się przetłuszczą! KOCHAM BIOKAP!
A szampon jest bez silikonów - tylko naturalne składniki? Jaki kupujesz? Drogi on jest?

Edytowane przez TatsianaD
Czas edycji: 2011-06-23 o 09:47
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:23   #255
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: farba BioKap®

Czy jest szansa, że któryś z tych kolorów będzie w miare równomierny na moich włosach? A odcień odpowiadał tym ze zdjęć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0373.jpg (42,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.06-kawowy-braz.jpg (33,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.3-jasny-zloty-braz.jpg (32,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.34-miodowo-kasztanowy.jpg (33,7 KB, 36 załadowań)
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:58   #256
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
A szampon jest bez silikonów - tylko naturalne składniki? Jaki kupujesz? Drogi on jest?
jest tylko jeden! Własnie bez SSL bo mnie silikony uczulają! ja w aptece płaciłam 36 zł

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
Czy jest szansa, że któryś z tych kolorów będzie w miare równomierny na moich włosach? A odcień odpowiadał tym ze zdjęć?
według mnie 2 pierwszych!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 23:12   #257
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
jest tylko jeden! Własnie bez SSL bo mnie silikony uczulają! ja w aptece płaciłam 36 zł

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



według mnie 2 pierwszych!
A czy na taką długość wystarczy jedna farba?
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 07:37   #258
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
A czy na taką długość wystarczy jedna farba?
Raczej 2 opakowania.

Tylko na twoich włosach radziłabym na początku nałożyć farbę na jaśniejsze włosy, trochę potrzymać i później na ciemniejsze końcówki.

P.S. wg. mnie ten ostatni odcień będzie ciekawszy oraz równomierny, jeżeli na początku nakładać na jaśniejsze włosy... Wszystko zależy jaki chcesz uzyskać kolor. Ten pierwszy - to będzie bardzo ciemny, weź pod uwagę, że możesz uzyskać kolor ciemniejszy niż na wzorach.
Jak się zdecydujesz, to daj znać, jestem ciekawa jak wyjdzie
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:36   #259
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Raczej 2 opakowania.

Tylko na twoich włosach radziłabym na początku nałożyć farbę na jaśniejsze włosy, trochę potrzymać i później na ciemniejsze końcówki.

P.S. wg. mnie ten ostatni odcień będzie ciekawszy oraz równomierny, jeżeli na początku nakładać na jaśniejsze włosy... Wszystko zależy jaki chcesz uzyskać kolor. Ten pierwszy - to będzie bardzo ciemny, weź pod uwagę, że możesz uzyskać kolor ciemniejszy niż na wzorach.
Jak się zdecydujesz, to daj znać, jestem ciekawa jak wyjdzie
no zgadzam się, ale bardzo nierówny poprzedni kolor, więc nie wiem czy dla wyrównania nie położyć ciemniejszy żeby zakryć. trzeba wziąć pod uwagę że pigment z poprzedniej farby mocno wszedł.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 10:00   #260
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: farba BioKap®

4.06 - kawowy brąz. Na zdjęciu (z lampą) widać różnicę w odcieniach, jednak na żywo nie jest aż tak widoczna (może jedynie pod światło), a kolor jest równomierny. Jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie i błyszczące.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0559.jpg (170,1 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.06-kawowy-braz.jpg (33,6 KB, 58 załadowań)
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:27   #261
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
4.06 - kawowy brąz. Na zdjęciu (z lampą) widać różnicę w odcieniach, jednak na żywo nie jest aż tak widoczna (może jedynie pod światło), a kolor jest równomierny. Jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie i błyszczące.
piękny kolor
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:51   #262
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
4.06 - kawowy brąz. Na zdjęciu (z lampą) widać różnicę w odcieniach, jednak na żywo nie jest aż tak widoczna (może jedynie pod światło), a kolor jest równomierny. Jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie i błyszczące.
aaaa jaka różnica z poprzednim zdjęciem!!! Piękny kolor!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 07:39   #263
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
4.06 - kawowy brąz. Na zdjęciu (z lampą) widać różnicę w odcieniach, jednak na żywo nie jest aż tak widoczna (może jedynie pod światło), a kolor jest równomierny. Jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie i błyszczące.
Piękny kolor, taki żywy!!!!

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
No i po prostu straszliwie pokochałam szampon , boże jak ja żyłam bez niego! Nic mnie nie swędzi nie mam łupieżu nawet jak włosy się przetłuszczą! KOCHAM BIOKAP!

Muszę przyznać, że szampon jest rewelacyjny. Ja kupiłam go i już raz użyłam. Włosy są nawilżone ale nie robię się szybko tłuste, jak kiedyś miałam od szamponu z olejkami. Można naprawdę polecić z czystym sumieniem ten szampon każdemu.
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:41   #264
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Piękny kolor, taki żywy!!!!

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------




Muszę przyznać, że szampon jest rewelacyjny. Ja kupiłam go i już raz użyłam. Włosy są nawilżone ale nie robię się szybko tłuste, jak kiedyś miałam od szamponu z olejkami. Można naprawdę polecić z czystym sumieniem ten szampon każdemu.
a nie mówiłam?!!! Kocham ten szampon!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:16   #265
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

ale tu cisza! Dziewczyny jadę na wakcję i wiecie co zabrakło szamponu w aptece jestem w rozpaczy!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:26   #266
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Jak to zabrakło??? Nie strasz mnie tak.... Ja jestem zachwycona im, jedynie zauważyłam, że włosy elektryzują się od momentu, jak zaczęłam go stosować...Macie jakiś sposób na to?
Ja też jadę na wakacje! Miłego odpoczynku!!!!
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:30   #267
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: farba BioKap®

Hejka

zaczęłam ten wątek a potem czytałam i czytałam co piszecie i nie umiałam się zdecydować. Aż pewnego dnia wybrałam kolor: wenecjańska czerwień 6.46, kupiłam. Zrobiłam fotki przed i po.
Kolor przed to schwarzkopf brillance kolor brokatowa czerwień - po miesiącu od farbowania. Pomijam, że bardzo nierównomiernie się zmywa, niby dobrze pokrywa moje siwe (mam och bardzo dużo niestety) ale jednak zmywa się. Fajna farba no nie ma po niej odrostów, ale niestety nie jest to kolor o jakim marze. To tak z braku laku...

A teraz Biokap. Kolor jest bliski tego czego chciałam. Owszem wolałabym jaśniejszy, ale to już trzeba dekoloryzować a ja nie mam ochoty aż tak niszczyć włosów. Mi się udało nie mieć za ciemnego po farbowaniu, a farbowałam dzisiaj rano jakby coś

Wklejam fotki - najpierw przed, potem wzornik a potem po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed_1.jpg (122,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed_2.jpg (81,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.46-wenecjanska-czerwien-thumb.jpg (11,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (81,9 KB, 186 załadowań)
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:06   #268
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Hejka

zaczęłam ten wątek a potem czytałam i czytałam co piszecie i nie umiałam się zdecydować. Aż pewnego dnia wybrałam kolor: wenecjańska czerwień 6.46, kupiłam. Zrobiłam fotki przed i po.
Kolor przed to schwarzkopf brillance kolor brokatowa czerwień - po miesiącu od farbowania. Pomijam, że bardzo nierównomiernie się zmywa, niby dobrze pokrywa moje siwe (mam och bardzo dużo niestety) ale jednak zmywa się. Fajna farba no nie ma po niej odrostów, ale niestety nie jest to kolor o jakim marze. To tak z braku laku...

A teraz Biokap. Kolor jest bliski tego czego chciałam. Owszem wolałabym jaśniejszy, ale to już trzeba dekoloryzować a ja nie mam ochoty aż tak niszczyć włosów. Mi się udało nie mieć za ciemnego po farbowaniu, a farbowałam dzisiaj rano jakby coś

Wklejam fotki - najpierw przed, potem wzornik a potem po farbowaniu
Bardzo fajny odcień wyszedł! Mam pytanie, jak robisz takie piękne loczki? na papilotach?
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:42   #269
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
Bardzo fajny odcień wyszedł! Mam pytanie, jak robisz takie piękne loczki? na papilotach?
geny mi robią takie piękne loczki
czasem je prostuje, pewnie stąd Twoje pytanie
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:21   #270
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: farba BioKap®

Witam dziewczyny, które mają doświadczenie z biokapem, Ja farbowałam Sanotint drogo to wyszło (54 zł.) i niestety źle dobrałam kolor, zrobiłam dekoloryzacje na odrostach 5 cm. gdzie wcześniej złapało na bardzo ciemny brąz (teraz jest troche jeśniej) chciałabym jakoś wyrównać bo reszta włosów jest to dość jasny brąz z rudym. Chciałam dobrać kolor taki jak miałam przed farbowaniem jak najbardziej naturalny (w miarę)
zamieszczam aktualny kolor, próbki które wydają mi się podobne do moich włosów przed farbowaniem i naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0070.jpg (39,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5_3-jasny-zloty-braz.jpg (32,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5_0-jasny-braz.jpg (37,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6_0-tytoniowy-blond.jpg (27,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (93,4 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-16 o 12:22
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.