Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 2011 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 10:50   #4861
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

ddaaiissyy po jakim czasie od karmienia kładziesz na zabke? czxekasz of kors najpierw aż sie odbije a potem "na zabe"?
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 10:53   #4862
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
gusiu, dzisiejsza nocka bez skurczybyków??
Ojjj zobaczysz po porodzie jaka to radość, jak nie bedzie trzeba wstawać sik (no ale za to pobudki do dzidziola )


Jest Gabriela Hanna
U mnie zero skurczybyków, spokojniusio jest
Gabriela Hanna pięknie


Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Gusiagatko i ja gratuluje wyboru imienia Mi też imię bardzo sie podoba tym bardziej na obczyźnie

U nas będzie Anton Wojciech
Toni mój kochany (chociaż on coś mnie tak na dwa razy kocha, bo wyjść i zobaczyć się ze mną nie chce ) .. ale co tam dla mnie to i tak już od dawna jest Tonuś ukochany


Anton Wojciech pięknie brzmi




Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Pewnie, ze znajdziesz sily!!!
Widzisz ja tez odpoczywalam duzo, a wody mi odeszly w niedziele, a urodzilam we wtorek rano i wlansie od tej niedzieli nie spalam. Przy partych strasznie mi sie spac chcialo i caly czas mowilam ''nie dam rady'', ale dalam bo trzeba bylo urodzic!
Nie ma co sie martwic na zapas. Wiadomo bol jest i do momentu jak malenstwo wyskoczy jest ciezko, ale potem jak reka odjal.
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Wszystko inne traci znaczenie - poród, połóg, ból itp itd. jak już macie swoje cudo, więc zniesiecie wszystko co trzeba będzie .
Dziękujemy za wsparcie
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 10:55   #4863
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Lolus no jak jest ostre słoneczko to parasolka sie przyda - aby ochronić malutką buźkę przed rażeniem w oczka - zawsze troszkę cienia zapewni
Miałaś w zestawie parasolkę ??

Mango a gdzie Ty jestes i co u Ciebie ??
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:20   #4864
zabuus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 195
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
Lolka,Gusia, ania, martynka, zubuus ruszyło się Wam coś ????????
Nic a nic się nie ruszyło więc czekam na poniedziałek i się wszystkiego dowiemy. Może już we wtorek Zuzia by była z nami ..
__________________


zabuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:26   #4865
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

hej kobietki
Byłam w mieście z mężem i jak wróciłam to ręce i nogi mi się strasznie trzęsły - masakra. Dochodzę już do siebie.
Dziękuję za wsparcie i kciuki.
Loluś imię piękne też nad nim myślałam a drugie imię które brałaś pod uwagę nosi mój synuś i cały czas mi się ono podoba.
Daisy tak urodziłam przed terminem dokładnie 19 dni
__________________
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:39   #4866
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Lolcia Antos is the best!!!! Antki to same przystojniaki Ci mowie

Daisy bola jak cholera ja nie wiem kiedy to przejdzie... mam chwile zalamki by przerzucic sie na mm, ale jak patrze tak na niego to mimo bolu wole by dostal ode mnie to co najlepsze... wczora tak sie pobeczalam z tego powodu, ze tz nie mogl mnie uspokoic. Naprawde powoli nie daje rady z bolu, a chce karmic piersia. Jest jakis zloty srodek?

Ania2631 sie umeczysz bidulko

Kurde znowu mielismy jazde w nocy
Antek dostal mm, bo juz nie mialam sily mu cycow zmieniac, a po kazdym byl ryk, ze jeszcze. O 4 rano dostal butle 90ml wyduldal i w momencie kimono. Spal do 8:30.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:58   #4867
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Paullizia, wspołczuje Słoneczko
Mnie dzis tez dośc mocno bolą ale u mnie sprawdzają sie nakładki.. np co 2-3 karmienie. U Ciebie nie pomagaja ?
A te muszle laktacyjne próbowałas ? choc nie wiem czy on stricte do karmienia sluza
http://www.bangla.babyonline.pl/kosm...jne-pd2669.htm
Biedulka moja Przytulam

mamaoptymistka, a na kiedy masz kolejna wizyte ??


Ja na dziś mam termin porodu
Tymaczem moje dziecię spi juz 3,5h ale nie budzę Gabika - niech spi
Ja nie wiem co z czasem juz zrobić
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 12:14   #4868
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

mamaoptymistka, a na kiedy masz kolejna wizyte ??
We wtorek mam się zgłosić na KTG i tam będzie też mój gin. Ale ja mam nadzieję że urodzę do tego czasu, nie chcę wywoływania

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co z czasem juz zrobić
Rozbawiasz mnie może jakąś książkę poczytaj
__________________
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:22   #4869
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Andziotku co z rowerkiem? Podoba się Zosi? Jak sobie radzi na nowym sprzęcie?
za skurcze jednak jakieś są !

rowerek na razie furory nie zrobił, przejechała się może ze 20m i koniec
troszkę ma za krótkie nogi do niego jeszcze (jakiś 1cm) i ciężko jej rówowagę złapać, ale będziemy robić podchody co jakiś czas

no i Anton

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Pewnie, ze znajdziesz sily!!!
Widzisz ja tez odpoczywalam duzo, a wody mi odeszly w niedziele, a urodzilam we wtorek rano i wlansie od tej niedzieli nie spalam. Przy partych strasznie mi sie spac chcialo i caly czas mowilam ''nie dam rady'', ale dalam bo trzeba bylo urodzic!
Nie ma co sie martwic na zapas. Wiadomo bol jest i do momentu jak malenstwo wyskoczy jest ciezko, ale potem jak reka odjal.
ja przy porodzie z Zosia miałam bolesne skurcze od rana samiuśkiego, nie spałam całą noc a urodziłam dopiero o 11 następnego dnia, też przysypiałam na skurczach i krzyczałam że nie dam rady,
ale dałam !!!!

Wy też dacie dziewczyny !!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Ja na dziś mam termin porodu
Tymaczem moje dziecię spi juz 3,5h ale nie budzę Gabika - niech spi
Ja nie wiem co z czasem juz zrobić
nie masz co z czasem zrobić
przyjdź do mnie pranie powiesić
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:26   #4870
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Hej Kochane

Wczoraj naskrobałam długiego posta i mi net znowu padł
Nie wiem kiedy się to unormuje.
Lolka przypomniał mi się jeszcze jeden zabieg przyspieszający, a mianowicie masowanie sutków. 3 skurcze to już całkiem nieźle, ja miałam jedną 50 w ciągu 20 min.

U mnie nic nowego, czuję jak brzuch twardnieje i od czasu do czasu mam ból w pachwinach szczególnie jak wstaje, lekarz mówił, że to od pracy macicy, która jest połączona z naczyniami w pachwinach. No ale na razie nie rodzę. Od rana robię jakieś papierki coby nie ześwirować no i na miasto się wybieram. Wcześniej może poodkurzam...

Daisy jak coś będzie się działo to na bank dam znać! Jeśli tylko będę na tyle świadoma, a jak nie to jak mały będzie na świecie. Twój numer mam już zapisany w tel.
__________________

Filip 21/06/2011
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:30   #4871
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

andziotko - chetnie powiesze bo moje juz sie suszy

mamaoptymistka - smok mały wstał wiec juz mam zajęcie
no to wtorek tez tuz tuz
U Ciebie skurcze sie juz pojawiają to moze ominie Cie wywoływanie..
Listopadowa, andziotka - które rodziły drugie dzidziusie także przenosiły i ostatecznie wywoływanie Je omineło! Oby z Toba tak samo bylo

Zachciało mi sie naleśników zjem je dzis na obiad.. z dzemem truskawkowym.. połozna powiedziała, ze takie przetworzone truskawy krzywdy małej nie zrobią
Małz tez nie bedzie nmial wyszukanego menu.. carbonare knorra bo akurat boczek mam, makaron mam i smietane tysh.. z domu nie wyjde
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 12:59   #4872
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
We wtorek mam się zgłosić na KTG i tam będzie też mój gin. Ale ja mam nadzieję że urodzę do tego czasu, nie chcę wywoływania
Ja Ciebie pocieszę, gdyby jednak trzeba było wywoływać. Po pierwsze nie ma na świecie większego boi dudka jak ja. Na samą myśl o wywoływaniu prawie sikałam ze strachu. Mój próg bólu nie istnieje, u dentysty na usuwaniu kamienia płakałam jak bóbr.
A tu masz, miałam wywoływanie, kroplówka z oksy 2,5h i dwa razy masaż szyjki, tak mnie bolało, że myślałam, że odfrunę. Potem skurcze parte silniejsze i gorsze od tych rozwierających i co? I żyję
Naprawdę da się to wszystko wytrzymać, pewnie jest ciężko, ale jak dałam radę, to i Ty też dasz. A może strach przed wywoływaniem sam spowoduje skurcze? Moja znajoma też miała mieć wywoływanie, a tak się bała, że ze 2h przed podaniem kroplówki dostała silnych skurczy i obyło się bez wywoływania.

Trzymam kciuki za szybsze rozpakowanie
__________________
WIKTORIA 01.10.2001r.
LENKA 01.06.2011r.
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:37   #4873
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Kiara76 dzięki wielkie za słowa pocieszenia ja mam też niski próg bólu a u dentysty to zawsze znieczulenie biorę.

Idę się położyć bo jestem senna a trzeba się przed porodem wyspać.

Wiecie co mnie dziwi że najsilniejsze bóle odczuwam jak mały się wierci są to bardzo mocne bóle i nawet nazwałabym je skurczami no ale nie wiem skoro on tam tak się rozpycha to może to nie skurcze.
__________________
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:39   #4874
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez aniutka_85 Pokaż wiadomość
Aaaa no i zdjęcie
Ale słodkosci i jaka czupryna
Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:49   #4875
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Lolus no jak jest ostre słoneczko to parasolka sie przyda - aby ochronić malutką buźkę przed rażeniem w oczka - zawsze troszkę cienia zapewni
Miałaś w zestawie parasolkę ??
Właśnie nie mam chociaz byłam przekonana, że jest.. pewnie mi się pomyliło z tą folią przeciwdeszczową lub śpiworkiem. Zastanawiam się w jakim kolorze parasolkę zakupić.. bo bardzo podoba mi się kombinacja naszej Poziomeczki musze coś fajnego dobrać, bo na pewno chce jakąś w kolorze



Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
Loluś imię piękne też nad nim myślałam a drugie imię które brałaś pod uwagę nosi mój synuś i cały czas mi się ono podoba.
Mamuśoptymistko a kiedy my poznamy imię twojego dzidziusia? Przed nami nie musisz trzymac w tajemnicy


Cieszę się, że Antonek wam się podoba Ciekawe czy będzie pasowac do mojego syneczka



Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
(..)
Lolka przypomniał mi się jeszcze jeden zabieg przyspieszający, a mianowicie masowanie sutków. 3 skurcze to już całkiem nieźle, ja miałam jedną 50 w ciągu 20 min.

U mnie nic nowego, czuję jak brzuch twardnieje i od czasu do czasu mam ból w pachwinach szczególnie jak wstaje, lekarz mówił, że to od pracy macicy, która jest połączona z naczyniami w pachwinach. No ale na razie nie rodzę. Od rana robię jakieś papierki coby nie ześwirować no i na miasto się wybieram. Wcześniej może poodkurzam...
(..)
Dzięki Mango sposób z masowanie sutków znam.. malkretuje je już jakiś czas.. wprawdzie nie skutkuje, ale przynajmniej będą przygotowane do karmienia

Mi brzuchol też ciągle twardnieje.. a dziś już szaleje.. zwykle przechodziło mi po paru minutach, a teraz jakby się te bóle nasiliły.. czasami aż mnie mdli i musze się położyć!

No i te bolące kości krocza wrrr! Fajnie kiedyś to nasza Ddaaiissyy opisała, że to ból "jakby ktoś spałował tam" hehe Dokucza ból jak fiks!



Nom.. a ja nic nie robię.. wyłożona na kanapie oglądam film na lapku I mam tak zamiar spędzić dzisiejszy i jutrzejszy dzień na nic nie robieniu.. muszę zbierać siły na niedzielny poród!

A poza tym zła jestem, bo właśnie usłyszałam, że dzieci, które się w niedziele rodzą to podobno lenie i obiboki haha W sumei ja to sobie nic z takich przesądów nie robię, ale takich głupot przed chwila mi koleżanka przez telefon koleżanka nagadała
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:59   #4876
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
A poza tym zła jestem, bo właśnie usłyszałam, że dzieci, które się w niedziele rodzą to podobno lenie i obiboki haha
Nic z tych rzeczy mój syn jest niedzielny a bardzo z niego pracowity chłopczyk pytanie tylko po kim, może po dziadku ???
Jak tylko urodzę to wyślę smsa i wszystkie tajemnice wyjdą na jaw.
__________________

Edytowane przez mamaoptymistka
Czas edycji: 2011-06-10 o 14:04
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:55   #4877
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

helo

posprzątałam trochę mieszkanie, zrobiłem mężulowi obiad bo ja miałam zupę z wczoraj i tak sie zastanawiam co by tu dalej robić ? Młody pewnie w ciągu godziny sie obudzi na cyca, zaśnie to może pooglądamy jakieś filmy.

Lolcia może się rozkręci ? A Anton to taki trochę inaczej ale całkiem ładne i niestandardowe będzie
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:01   #4878
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Pewnie, ze znajdziesz sily!!!
Widzisz ja tez odpoczywalam duzo, a wody mi odeszly w niedziele, a urodzilam we wtorek rano i wlansie od tej niedzieli nie spalam. Przy partych strasznie mi sie spac chcialo i caly czas mowilam ''nie dam rady'', ale dalam bo trzeba bylo urodzic!
Nie ma co sie martwic na zapas. Wiadomo bol jest i do momentu jak malenstwo wyskoczy jest ciezko, ale potem jak reka odjal.
potwierdzamsily sie znajdzie nawet po 2 nieprzespanych nocach...
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:02   #4879
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Wam też się muszę poskarżyć

Mężul pojechał z Zosią do dziadków
i nas nie zabrali (tzn ja za bardzo nie chciałam)
smutno mi
bo tak dziwnie bez mojej córy ......
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 15:12   #4880
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Lolus ja tylko przytoczę moje słowa z powyżej- ze u mnie skurczy nie było, za to bliziutko porodu taki ból kości łonowej, że cos strasznego
Chodziłam kołysząc się jak kaczka - z boku na bok, wstanie w nocy z łóżka sik prawie o łzy mnie przyprawialo.... '
a jest takie imię Anton ? Tak zgłosicie w USC ?

andziotku a jak daleko babcia ?? To ta sama babcia - 160km ?
Zobaczysz jak Zosia wróci jaka radość bedzie gdy Mamusię zobaczy
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:39   #4881
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

andziotku a jak daleko babcia ?? To ta sama babcia - 160km ?
Zobaczysz jak Zosia wróci jaka radość bedzie gdy Mamusię zobaczy
ta sama
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:44   #4882
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Coś nam się Ania2631 dzisiaj nie odzywała...może rodzi się właśnie Alicja

Andziotku Odpoczniesz sobie troszeczkę, wyśpisz się o ile Gabulek pozwoli i pewnie porządnie się stęsknisz za Zosieńką no i mężem oczywiście

Daisy zadziwiasz mnie, nie wiesz co z czasem zrobić Uwielbiam Cię.


Ale nudy dzisiaj, dobrze że Tż w domku to wyciągnę go na spacer

buziolki
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:33   #4883
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Lolcia Antos is the best!!!! Antki to same przystojniaki Ci mowie
(..)
Oj fakt, fakt Patrząc na twojego syneczka Pauliziu śmiało mogę powiedzieć, że Antki to największe przystojniaki



Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
(..)
Lolcia może się rozkręci ? (..)
Oh tak bardzo bym chciała, żeby samo sie rozkręciło przed niedzielą
Nie wiem czy są jakieś szanse.. ale po cichu powiem, że znalazłam dziś u siebie trochę slynnego czopika Lekarz mocno mnie dziś zbadał i chyba pomógł mu zacząć wychodzić

Klaterinka kiedy skrobniesz kilka zdań jak to było u Ciebie.. jak się poród zaczął i w ogóle..?!



Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Wam też się muszę poskarżyć

Mężul pojechał z Zosią do dziadków
i nas nie zabrali (tzn ja za bardzo nie chciałam)
smutno mi
bo tak dziwnie bez mojej córy ......
A jakby mężuś dwie zabrał?!

Ty jak Ty Andziotku.. a ciekawe jak Zosia zniesie czas bez mamusi



Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Lolus ja tylko przytoczę moje słowa z powyżej- ze u mnie skurczy nie było, za to bliziutko porodu taki ból kości łonowej, że cos strasznego
Chodziłam kołysząc się jak kaczka - z boku na bok, wstanie w nocy z łóżka sik prawie o łzy mnie przyprawialo.... '
a jest takie imię Anton ? Tak zgłosicie w USC ?
(..)
Ddaaiissyy ja przez ten tydzień ciągle żyłam w nadziei, że złapie mnie tak jak Ciebie ..i w sumie nadal mam taka cichusieńką nadzieję heh

Anton to niemiecki odpowiednik Antoniego. W Polsce nie można rejestrować imion obcojęzycznych jeśli mają swój odpowiednik w języku polskim ...chyba że któreś z rodziców jest obcokrajowcem..
My wprawdzie nie jesteśmy, ale mężuś ma niemieckie obywatelstwo i z tego tytułu będziemy mogli bez przeszkód tak zarejestrować Toniego w USC



Gusiagatko no właśnie.. nie ma żadnych wieści o Ani z numerkami?! A czyżby Anula dawała chociaż znać na forum, ze wybiera się do szpitala? Coś mnie ominęło?
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:00   #4884
zabuus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 195
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

A właśnie mogła by mi któraś z was wysłać numer dyzurujacej na PW bo chciałabym napisać jak juz bede po wszystkim ?
__________________


zabuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:42   #4885
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Gusiagatko no właśnie.. nie ma żadnych wieści o Ani z numerkami?! A czyżby Anula dawała chociaż znać na forum, ze wybiera się do szpitala? Coś mnie ominęło?
Wczoraj wieczorem tylko napisała, że spróbuje się położyć spać i od tamtej pory nic, więc może...może
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:51   #4886
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

wiecie co dziewzyny, nie ogarniam tych wątków już

wchodzę na poczekalnie, myśląc że to odchowalnia i odwrotnie

rozpakowywać się szybciutko, żebyśmy już wszystkie razem były
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:55   #4887
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Kochane ja prawie sie dzis poryczalam.
Bylam z TZtem na zakupach jakies 2 godziny, jak wrocilismy to zabralam sie za gotowanie i pieczenie ciasta i w sumie caly czas w ruchu. Pozniej usiadlam i zorientowalam sie, ze od kilku godzin nie czuje dzidziusia
Napilam sie slodkiego soku (bo po slodkim dzidzia szaleje) i dalej nic wiec juz ze strachu zaczelam lekko brzuchem potrzasac- bez efektu. Juz mi lzy w oczach stanely ale dzidzia sie w koncu ruszyla. Wczesniej pewnie nie czulam przez to, ze caly czas bylam w ruchu. Z reszta i tak mi sie wydaje, ze dzidzia sie zrobila jakas leniwa, bo wczesniej jak sie ruszala to co chwile i az mnie kulo pod zebrami a teraz rusza sie slabiej i mniej.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:11   #4888
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Andziot domyślam się co czujesz jak mój synuś jest trochę dłużej poza domem to tęsknię strasznie nie mogę sobie miejsca znaleźć i chodzę nerwowa.

Planuję wysłać męża z synem na kilka dni gdzieś nad morze lub w góry żeby syn miał trochę wakacji, ciekawe jak ja przeżyję tą rozłąkę
__________________

Edytowane przez mamaoptymistka
Czas edycji: 2011-06-10 o 18:13
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:07   #4889
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Kochane ja prawie sie dzis poryczalam.
Bylam z TZtem na zakupach jakies 2 godziny, jak wrocilismy to zabralam sie za gotowanie i pieczenie ciasta i w sumie caly czas w ruchu. Pozniej usiadlam i zorientowalam sie, ze od kilku godzin nie czuje dzidziusia
Napilam sie slodkiego soku (bo po slodkim dzidzia szaleje) i dalej nic wiec juz ze strachu zaczelam lekko brzuchem potrzasac- bez efektu. Juz mi lzy w oczach stanely ale dzidzia sie w koncu ruszyla. Wczesniej pewnie nie czulam przez to, ze caly czas bylam w ruchu. Z reszta i tak mi sie wydaje, ze dzidzia sie zrobila jakas leniwa, bo wczesniej jak sie ruszala to co chwile i az mnie kulo pod zebrami a teraz rusza sie slabiej i mniej.
kochana ale przed porodem dzidziusie są o wiele mniej aktywne..mój praktycznie w ogóle tez się nie ruszał...dokładnie tak jak Ty miałam... wyć mi się chciało...tz mnie zawsze uspokajał i zawsze cierpliwie czekałam i się w końcu ruszał
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:15   #4890
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
kochana ale przed porodem dzidziusie są o wiele mniej aktywne..mój praktycznie w ogóle tez się nie ruszał...dokładnie tak jak Ty miałam... wyć mi się chciało...tz mnie zawsze uspokajał i zawsze cierpliwie czekałam i się w końcu ruszał
To mnie uspokoilas. Juz myslalam, ze cos z tym moim leniuszkiem nie tak.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.