Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 14:40   #1441
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Matko kochana, kolejna noc ze snami o seksie!!! Myślicie że można by zacząć troszkę wcześniej niż po 6 tygodniach? Na razie jestem 3,5 po porodzie i już nic nie boli, chociaż wciąż jest plamienie.
A tak troszkę w temacie - jak planujecie się zabezpieczać teraz? Ja mam mega dylemat. Trochę nie chce mi się bawić w prezerwatywy, pigułki jednoskładnikowe to nie dla mnie, bo trzeba być bardzo punktualnym w ich przyjmowaniu... Zastanawiałam się nad spiralą, ale nie wiem czy to ma sens, jak za 1,5 roku do dwóch lat chce się zacząć starać o drugie dziecko... Jakieś pomysły?

Powiedzcie, czy jak się dokarmia trochę MM (raz, dwa razy na dobę) to trzeba dopajać? I co z witaminami? W MM niby są, ale z drugiej strony mało podaję, więc może powinnam co drugi dzień dawać?

A mój Witek po wczorajszym przepłakanym dniu po prostu padł wieczorem. Po prostu płakał już godzinę, nie mogłam go w ogóle uspokoić i nagle... zasnął. Na 3 godziny! Potem pobudka na jedzonko i kąpiel i znowu spanie 3 godziny. A potem znowu karmienie i spanie kolejne 2. Niestety poranek jak zwykle był słaby... Nic tylko płacz... Udało mi się w końcu z nim pospać godzinkę. Po przebudzeniu był maraton karmienia - cyc dwa razy, potem znowu ryki i zero snu więc MM No i cud. Śpi już znowu 3 godziny.
Podsumowując - mamy dziś całkiem niezły dzień!!!

A propos leków na wzdęcia to tak jak radziłyście, podaję regularnie teraz. Nie wiem czy to coś daje czy nie bo wciąż większość dni fatalna i wciąż się potrafi prężyć tak jak się prężył, ale przynajmniej mam poczucie że coś robię. A wyrzutów sumienia nie mam bo podobno tę substancję można bezkarnie przyjmować latami - nie uzależnia ani nie ma skutków ubocznych. A Witu uwielbia ten Espumisan - jak tylko zapach poczuje to zaczyna wywijać języczkiem Chyba jest po prostu trochę słodszy niż mleko.

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość

Pewnie nie pamiętacie, ale w sierpniu Wam pisałam, że zgłosiłam zapotrzebowanie do spółdzielni na podjazd dla wózków... Po wielu przypomnieniami DZIŚ go zamontowali! Narobili przy tym tyle pyłu na klatce schodowej, że do mieszkań zaczęło to wpadać i w pewnym momencie ciężko było oddychać a w mieszkaniu aż szaro! TŻ poszedł ich opieprzyć, ubraliśmy Małą jak na spacer i porządne wietrzenie
Ja zgłaszałam podjazd we wrześniu i myślałam że to będzie chwila bo wcześniej był, ale zniknął (bo podobno ktoś stwierdził ze niszczy się ściana - ja nic takiego nie widziałam). I do tej pory wydzwaniam!!! Wczoraj jak musiałam pierwszy raz wyjść bez męża to musiałam wziąć dziecko do nosidła żeby ten wózek stargać. Z dzieckiem w środku nie ma szans, nie jestem w stanie go unieść nawet przez chwilę (z małym w środku waży 20 kilo).

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te co macie wizaz jako aplikacje na smartfonie...
też macie problem z wejściem ?? ja co chcę i mam jak napisać np. w łóżku i loguję się i że błąd!! Albo wejdę, to nie mogę nic napisać, mimo, że jestem zalogowana
Może zmień na Tapatalk? Ja nigdy nie miałam problemów, chociaż ma taką wadę że emotek w większości nie widać

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
My używamy alantanu w maści na fałdki i nic więcej, tylko siusiaka ciepłą wodą przemywam i susze dokładnie. Z tymi "rejonami" nie mamy żadnych kłopotów, jak się coś odgniecie czy zaczerwieni to miejscowo smaruję kremem na odparzenia hipp, on lżejszy niż sudokrem.

Sudokrem używamy tylko w ciężkich sytuacjach - teraz Pisklę ma paskudne odparzenie pod szyjką w tej fałdce No i sudokrem pomaga i się goi mimo, że to naprawdę trudne miejsce.

Na brzuszek używamy espitikonu, problemy się skończyły jak ręką odjął. A jak kupa lekko idzie
My też używamy alantanu To chyba jedyny krem do smarowania na pupkę bez cynku, same tłuszcze i inne nawilżacze. Do tego pieluchy bella happy i jeszcze (odpukać!!!) nie wiem co to odparzenia.
Za chwilę zmieniam pieluchy na pampersy zielone (dostałam wielkie paki) więc zobaczymy na ile to zasługa pieluszek a na ile kremu.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 14:48   #1442
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Poczwarka MI co prawda seks się nie śni jeszcze, ale śniło mi się że Mąż w markecie kupował mega pake prezerwatyw durex-a
bo rozmawialiśmy ostanio że u nas w grę wchodzą tylko prezerwatywy Tż mówi że bedzie kupował same nowości to będziemy próbować Trochę szok to będzie dla nas te gumiaczki bo jakby nie patzrec przez 4 lata ich nie stosowaliśmy jedna mamy starą w szafce, smiejemy się że pewnie skruszała już
Też chcemy za 1,5 do 2 lat starac się o kolejną pociechę
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 14:54   #1443
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Jak Wy sciagacie mleko laktatorem?? Mam reczny i masakra jakas!! Sciagnelam chyba az 5ml...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:00   #1444
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

dziewczyny jezeli chodzi o problemy z czerwoną pupka to polecam krem robiony, niech wam pediatra przepisze recepte, kosztuje ok. 8 zł i jest rewelacyjny. Wczesniej uzywałam Linomag i Bepanten i nie pomagał
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:03   #1445
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
My też używamy alantanu To chyba jedyny krem do smarowania na pupkę bez cynku, same tłuszcze i inne nawilżacze. Do tego pieluchy bella happy i jeszcze (odpukać!!!) nie wiem co to odparzenia.
Za chwilę zmieniam pieluchy na pampersy zielone (dostałam wielkie paki) więc zobaczymy na ile to zasługa pieluszek a na ile kremu.
My mamy nie krem a maść. Tam to tylko pantenol i alantoina, żadnych substancji dodatkowych. Tłuste to takie i żółte. Łagodzi każde zaczerwienienie momentalnie.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:10   #1446
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
tez uzywalismy bialych - dla mnie sa fajne ze wzgledu na ten pasek, ktory sie zmienia z zoltego w zielony, jak pielucha jest pelna a zielone dostalismy i dlatego uzywamy - sa ciut mniejsze niz biale dlatego otworzylam wczesniej niz biale
Tez lubie ten pasek nawet jak troszku jest to zaraz zmieniam.

Dzieki za rady, ale czy kazde zaczerwienienie w pampku jest odparzeniem???

A ja do mm o dopajaniu NIC nie slyszalam i nikt nic nie mowil...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:11   #1447
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Moj ma coś strasznego na pupie. Takie aż rany. Zmieniam często pieluszkę, smaruję, myję wodą, a nie chust.nawilżanymi. ;( zal mi go, bo to szczypać musi
Można spróbować jeszcze wietrzenia. Naprawdę pomaga. Dziecko na podkład, tyłek na wierzchu na tyłek pielucha i niech leży. U mnie sie sprawdziło tez smarowanid grubą warstwą linomagu.



Cytat:
Napisane przez Mojra87
zaczelismy uzywac zielonych pampkow zamiast bialych i Mloda zaczela miec odparzenia na wargach sromowych... na szczescie male i lekko czerwone... oby to bylo tylko chwilowe...
Mojra, a może te odparzenia to kwestia rozmiaru pampersa? U mnie tak bylo. Okazalo sie, ze jedynki jak nasiakaly to bardzo przylegały do skóry. Jakos ponad tydzien temu zmieniłam na dwójki, odparzenia wyleczyłam i jest spokoj.

Poczwarkah, tez śni mi sie seks i chyba TŻ zmolestuje, bo dzisiaj mija 6 tygodni i w dodatku po cc. I tez mam dylemat co do antykoncepcyji, bo tabletek nie chce a nie wiem co mozna przy kp. Za tydzien ide na kontrolę to sie wypytam.
I juz wiem na pewno, ze te masakryczne ulewania to po witaminach. Nie dawałam trzy dni i był spokoj, a dzisiaj dalam i nie moge dziecka ogarnąć. Ulewa, prezy sie, płacze z bolu brzucha, brzuch twardy, zła bo spac nie moze. Słowem, armagedon.
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 15:13   #1448
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ja używam Bepanthen czy jakos tak i pupcia nam się nie odparza.

Właśnie dodałam focie Julinka do Klubu
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:13   #1449
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ever jak sciagasz to na poczatku nic nie leci. Po chwili poleci struzka i wtedy trzymaj te raczke az mleko sie skonczy i znowu. Ja na poczatku tez nie umialam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:15   #1450
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

POCZWARKAH tez nad antywlamami sie zastanawiam. Gumki totalnie odpadaja.
My nie chcemy w najblizszym czasie kolejnego, moze za 4 lata.
Chyba tabletki anty jednoskladnikowe, czy jak to sie zwie...
Mysl o spirali jakos mnie odrzuca, to takie mechaniczne... moze musze wiecej o tym poczytac, ale boje sie, ze jakos sie przesunie albo bede ja czuc, przy sporym wysilku fizycznym...

Wczesniej bralam tabletki anty 2 skladnikowe, to libido mi ladnie spada
I szkoda troche sie tyle faszerowac hormonami na dluzsza mete.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:16   #1451
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Można spróbować jeszcze wietrzenia. Naprawdę pomaga. Dziecko na podkład, tyłek na wierzchu na tyłek pielucha i niech leży. U mnie sie sprawdziło tez smarowanid grubą warstwą linomagu.





Mojra, a może te odparzenia to kwestia rozmiaru pampersa? U mnie tak bylo. Okazalo sie, ze jedynki jak nasiakaly to bardzo przylegały do skóry. Jakos ponad tydzien temu zmieniłam na dwójki, odparzenia wyleczyłam i jest spokoj.

Poczwarkah, tez śni mi sie seks i chyba TŻ zmolestuje, bo dzisiaj mija 6 tygodni i w dodatku po cc. I tez mam dylemat co do antykoncepcyji, bo tabletek nie chce a nie wiem co mozna przy kp. Za tydzien ide na kontrolę to sie wypytam.
I juz wiem na pewno, ze te masakryczne ulewania to po witaminach. Nie dawałam trzy dni i był spokoj, a dzisiaj dalam i nie moge dziecka ogarnąć. Ulewa, prezy sie, płacze z bolu brzucha, brzuch twardy, zła bo spac nie moze. Słowem, armagedon.
Chodzi Ci o wit D&K? Ja dzisiaj nie dałam i faktycznie trochę mniej ulewa a wczoraj jakaś masakra...
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 15:27   #1452
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ok laski - mam 3 posty w nowym watku. Zapraszam
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:27   #1453
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Tez dzisiaj nie dam vit d i zobacze. A moze podawac rano? W ciagu dnia strawi i moze w nocy bedzie ok?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:34   #1454
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
My używamy na zmianę zielonych i białych jak się złapie ( dwie paczki na raz otwarte). Co to znaczy, że się przyzwyczajają. ..?
Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
tez uzywalismy bialych - dla mnie sa fajne ze wzgledu na ten pasek, ktory sie zmienia z zoltego w zielony, jak pielucha jest pelna a zielone dostalismy i dlatego uzywamy - sa ciut mniejsze niz biale dlatego otworzylam wczesniej niz biale
Że własnie jak się zacznie od tych białych to potem problem z odparzeniami, bo się skóra przyzywczaja.....tak mi pani w sklepie odradzała te białe, ale nie wiem sama Póki co mam jeszcze wielkie paki 2 białych (bo oczywiście okazało się, że mamy za mało 1, nawet 2 paczki zerówek musieliśmy dokupić ), a potem zobaczę czy spróbować czegoś innego czy nie.

Małe po żarciu padło...ja się kładę też na chwilę, może chociaż 2h wytrzyma
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:52   #1455
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Ok laski - mam 3 posty w nowym watku. Zapraszam
A podasz linka?
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:59   #1456
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

W odchowalni od gory szybko znajdziesz nie moge linka Z aplikAcji podac
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 16:11   #1457
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Odchowalnia:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=786998
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 16:18   #1458
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 16:40   #1459
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o wit D&K? Ja dzisiaj nie dałam i faktycznie trochę mniej ulewa a wczoraj jakaś masakra...
Dokładnie o witaminy Di K. Dzisiaj dałam tylko D i mam masakrę. Serwatka to jej nawet nosem leci.

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Tez dzisiaj nie dam vit d i zobacze. A moze podawac rano? W ciagu dnia strawi i moze w nocy bedzie ok?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja te witaminy od początku daję rano i przed jedzeniem. Wieczorem daję BioGaję.
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 17:52   #1460
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Mojra, a może te odparzenia to kwestia rozmiaru pampersa? U mnie tak bylo. Okazalo sie, ze jedynki jak nasiakaly to bardzo przylegały do skóry. Jakos ponad tydzien temu zmieniłam na dwójki, odparzenia wyleczyłam i jest spokoj.
raczej nie jest to kwestia rozmiaru, bo dopiero co przeszlismy z 1 na 2 - najpierw jedna paczke bialych pampkow, a teraz zielone... no poobserwuje i zobacze

u nas wlasnie byla wielka zielona kupa oby to nie byla alergia na nabiał
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 19:55   #1461
klio69
Raczkowanie
 
Avatar klio69
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 401
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Jak Wy sciagacie mleko laktatorem?? Mam reczny i masakra jakas!! Sciagnelam chyba az 5ml...
jestem specjalistą w laktatorach zarówno tych elektrycznych jak i ręcznych także służę pomocą mam nadzieję, że Twój nie jest szklany, bo ten się kompletnie do niczego nie nadaje. Przed ściąganiem weź ciepły prysznic na piersi, podczas ściągania uciskaj pierś, możesz to robić metodą 775533 minuty z każdej piersi. Jeśli nie chcesz stosować tej metody to nawet jak z piersi nic nie leci tylko powietrze to pobudzaj je do działania, i ściągaj co 3h - pokarmu na pewno będzie więcej.
klio69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 20:55:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.