Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-17, 21:02   #121
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Isgaard gratki. Super, ze wszystko ok.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Poczwarka qrde to nie dziala oxy... Ehhh o tego sie wlasnie boje,,,
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:06   #122
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
No to jestem, przeżyłam i muszę stwierdzić ze poród bedę wspominać b. pozytywnie. Lekarze i pielęgniarki super. Podali mi znieczulenie zewnatrzoponowe ktore tak na mnie zadzialalo ze im odpłynęłam jak przy narkozie a cisnienie mialam 89/47.Musieli mi podać środki zeby mnie oprzytomnic, potem bylo juz dobrze.
Maksiu urodzil sie z wagą 3330 i 56 cm i dostał 10 pkt. Ma smieszny kształt głowy ktory spowodowany jest położeniem miednicowym i fajną ciemną czuprynkę. Jesteśmy w nim zakochani. Leżeliśmy razem od południa do ok.18.00, mały przystawiał się do piersi więc powinnam karmić bez problemu.
Co do mojego samopoczucia, to pobolewa mnie głowa, rwie mnie brzuch i co chwilę proszę o środki przeciwbólowe, mam nadzieję ze jutro juz będę lepiej dię czuła, zważywszy ze rano jest pionizacja. Jestem mega szczęśliwa...
GRATULACJE!
Świetnie, że się dobrze czujesz. Bierz przeciwbólowe póki dają
Powodzenia w pionizacji!
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:08   #123
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
No to jestem, przeżyłam i muszę stwierdzić ze poród bedę wspominać b. pozytywnie. Lekarze i pielęgniarki super. Podali mi znieczulenie zewnatrzoponowe ktore tak na mnie zadzialalo ze im odpłynęłam jak przy narkozie a cisnienie mialam 89/47.Musieli mi podać środki zeby mnie oprzytomnic, potem bylo juz dobrze.
Maksiu urodzil sie z wagą 3330 i 56 cm i dostał 10 pkt. Ma smieszny kształt głowy ktory spowodowany jest położeniem miednicowym i fajną ciemną czuprynkę. Jesteśmy w nim zakochani. Leżeliśmy razem od południa do ok.18.00, mały przystawiał się do piersi więc powinnam karmić bez problemu.
Co do mojego samopoczucia, to pobolewa mnie głowa, rwie mnie brzuch i co chwilę proszę o środki przeciwbólowe, mam nadzieję ze jutro juz będę lepiej dię czuła, zważywszy ze rano jest pionizacja. Jestem mega szczęśliwa...
gratulujeee
faktycznie cisnienie mialas niziutkie, ale dobrze ze Cie optrzytomnili
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:09   #124
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Isgaard gratulacje!!! Zdrowka i szybkiego gojenia sie rany. Ale fajnie, juz masz synusia! i fajnie, ze jestes zadowolona

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Mamusie czy wasze dzieci też robią kupki pod ciśnieniem? Bo Tomek to dosłownie puszcza torpedy. Jak się zdarzy,ze zrobi podczas przewijania (a zdarza się często) to wystrzał jest tak na pół metra co najmniej Dzisiaj mnie niestety jedną trafił, bo nie zdazylam odskoczyc. Akurat byliśmy u moich rodziców i musialam spodnie i skarpetki od mamy pożyczyć zeby wrócić do domu, bo mnie, za przeproszeniem, całą obsral Od dzisiaj na wyjścia będę brała nie tylko rzeczy na przebranie dla niego, ale tez dla siebie
Hahaha myslalam, ze padne jak to czytalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:10   #125
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

dziś maż też się pytał czy on ma wziąść urlop czy opiekę..
jak to jest w końcu?
jak jest CC to się należy dwa tygodnie opieki a jak SN to już nie??

farminka ) to wystrzał jest tak na pół metra co najmniej heheheeh niezle to brzmi

Edytowane przez monic84
Czas edycji: 2014-10-17 o 21:11
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:15   #126
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Patrzylam na necie, ale tam pisza po prostu o pionizacji po cc i tyle...

O co chodzi w pionizacji?? Aby wstac, czy co?
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:17   #127
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

My chcemyni opieke i urlop,mysle ze to zalezy od lekarza.
Moja gin jak widac tego nie preferuje. Ale negocjowalam. Jak nie/da to do rodzinnego maz pojdzie.
Ojcowski trzeba zlozyc wniosek 7 dni przed jego rozpoczeciem.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 21:19   #128
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Patrzylam na necie, ale tam pisza po prostu o pionizacji po cc i tyle...

O co chodzi w pionizacji?? Aby wstac, czy co?
Tak, chodzi o pierwsze wstanie po cc. Wbrew pozorom wcale nie takie łatwe
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:21   #129
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Tak, chodzi o pierwsze wstanie po cc. Wbrew pozorom wcale nie takie łatwe
Tak sie domyslam...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:23   #130
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

ja miałam laparotomie i bardzo ciężko wstać, ja wstałam rano w 3 dobie
a tutaj jeszcze chodzi przecieta macica i kurczenie się jej brrr
strasznie ciągnie brzuch

coś takiego znalazłam w necie na temat opieki
Cytat:
2 tygodniowe zwolnienie bez względu na to czy jest to pierwsze dziecko czy piąte z kolei i nie ma znaczenia czy poród odbył się przez CC czy sn. Zwolnienie wystawia szpital na prośbę osoby zainteresowanej ( ojca)-nigdy nikomu problemu nie robią, każdy kto chce może takowe zwolnienie dostać-jest to zwolnienie na opiekę nad żoną po porodzie.
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:28   #131
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Isgaard barwo i gratulacje!!! dobrze że wszystko się pozytywnie skończyło! czekamy na zdj!
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 21:33   #132
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Monic no widzisz. Tak jak pisalam dobra wola gin.
No zobaczymy...

Kurde u mnienic, nawet przepowiadaczy ehhh,,. Chce juz Maje... Frustracja mnie ogarnia
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:37   #133
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
ja miałam laparotomie i bardzo ciężko wstać, ja wstałam rano w 3 dobie
a tutaj jeszcze chodzi przecieta macica i kurczenie się jej brrr
strasznie ciągnie brzuch

coś takiego znalazłam w necie na temat opieki
kurcze to ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :/ mój mąż wziął dwa tygodnie urlopu i dwa ojcowskiego. Ale powiem wam,że już nie mam jakiejś pomocy z jego strony, ale to napisze wam dokładnie o co chodzi może nawet jutro jak znajdę chwilę. Btw. podziwiam dziewczyny, które jedną ręką karmią, a drugą piszą na wizażu
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 22:06   #134
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Isgaard gratulacje
Wyciągnęłam małego z inkubatora, karmie i przytulam <3 rozkosznia macha stopkami do cioci z wizażu chyba
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 22:26   #135
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
No to jestem, przeżyłam i muszę stwierdzić ze poród bedę wspominać b. pozytywnie. Lekarze i pielęgniarki super. Podali mi znieczulenie zewnatrzoponowe ktore tak na mnie zadzialalo ze im odpłynęłam jak przy narkozie a cisnienie mialam 89/47.Musieli mi podać środki zeby mnie oprzytomnic, potem bylo juz dobrze.
Maksiu urodzil sie z wagą 3330 i 56 cm i dostał 10 pkt. Ma smieszny kształt głowy ktory spowodowany jest położeniem miednicowym i fajną ciemną czuprynkę. Jesteśmy w nim zakochani. Leżeliśmy razem od południa do ok.18.00, mały przystawiał się do piersi więc powinnam karmić bez problemu.
Co do mojego samopoczucia, to pobolewa mnie głowa, rwie mnie brzuch i co chwilę proszę o środki przeciwbólowe, mam nadzieję ze jutro juz będę lepiej dię czuła, zważywszy ze rano jest pionizacja. Jestem mega szczęśliwa...
Gratulacje! Szybkiego powrotu do domku życzę
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 07:13   #136
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Dzień dobry, ja już po pionizacji, przeżycie z tych ekstremalnych ale teraz już będzie tylko lepiej. Wykąpana, no i uff pozbawiona cewnika no i czuję się już super, oby tak dalej. Ciekawe o której przywiozą mi juniora.. nie mogę się doczekać.
Muszę przyznać że szpital, opieka, lekarze, pielęgniarki są rewelacyjne, jestem mega pozytywnie zaskoczona. Nie przypuszczałam ze napisze takie słowa, bo nie cierpię szpitali i zawsze jestem zdołowana jak tam wyląduję.
__________________
MAKSymalnie przeszczęśliwa
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 07:36   #137
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

No to już teraz tylko to co najlepsze
Mnie po SN dość szybko chcieli spionizować, ale niestety przy pierwszej próbie zakręciło mi się w głowie i prawie im zemdlałam Kazali leżeć kolejne 2h i potem poszło już łatwo
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:38   #138
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które juz urodziły, oddali wam po porodzie kartę ciąży? Moja została w szpitalu, a szkoda, bo fajna pamiątka by była.
Mi oddali. Nawet nie wiedziałam, że mogliby nie oddać, bo to rzeczywiście fajna pamiątka.
Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
No i kolejna tura oxy zmarnowana w nocy bez niej mialam wieksze skurcze niz z nia i to duzo - przed kroplowka po 60-80 a po niej 20-30. Nastepna tura dopiero w niedziele a do tej pory musze tu jakos wytrzymac Maz mnie wspiera bardzo, dzisiaj siedzial caly dzien Jutro przyjezdza z zagranicy moja mama. Milo ze sie przejmuje ale... juz zaczyna gadke ze moze zastapi moja siostre u mojego boku przy porodzie, co mi sie totalnie nie usmiecha. Bedzie musiala to jakos zrozumiec. Za to wiezie mi w prezencie czekoladki od Leonidasa i za to ja kocham
O rety... Nie zazdroszczę. Trzymaj się dzielnie i zajadaj czekoladkami i wszystkimi innymi pysznościami.
Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja już po pionizacji, przeżycie z tych ekstremalnych ale teraz już będzie tylko lepiej. Wykąpana, no i uff pozbawiona cewnika no i czuję się już super, oby tak dalej. Ciekawe o której przywiozą mi juniora.. nie mogę się doczekać.
Muszę przyznać że szpital, opieka, lekarze, pielęgniarki są rewelacyjne, jestem mega pozytywnie zaskoczona. Nie przypuszczałam ze napisze takie słowa, bo nie cierpię szpitali i zawsze jestem zdołowana jak tam wyląduję.
Gratulacje porodu i udanej pionizacji.
Super, że w szpidalu nie najgorzej masz

U mnie - Mały spał dziś w łóżeczku, oczywiście z przerwami na karmienie. Trochę się tego bałam, ale nie było tak źle - tylko dwa razy poza karmieniami wstawałam zobaczyć, czy oddycha. No i zasypianie przytulona do TŻ po raz pierwszy od porodu - bezcenne.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:38   #139
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Nowa, rzeczywiscie na mnie na razie nie dziala oxy. Ale z drugiej strony tez specjalnie mnie nie boli wiec to nie tak ze cierpie na darmo. Nic mi nie kazali robic tylko chodzic. Najgorsze z tego jest chyba brak jedzenia przez 6h, ale daja kroplowke na nawodnienie wiec idzie wytrzymac

Isgaard, podoba mi sie Twoj porod, tez taki chce znaczy pod warunkiem ze mi sie nie uda naturalnie, na co sie zaczyna zanosic...

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2
__________________
20.10.2014 Witek


Edytowane przez poczwarkah
Czas edycji: 2014-10-18 o 08:40
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 08:49   #140
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
kurcze to ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :/ mój mąż wziął dwa tygodnie urlopu i dwa ojcowskiego. Ale powiem wam,że już nie mam jakiejś pomocy z jego strony, ale to napisze wam dokładnie o co chodzi może nawet jutro jak znajdę chwilę. Btw. podziwiam dziewczyny, które jedną ręką karmią, a drugą piszą na wizażu
Mi jest tak nawet łatwiej Kłade poduchę-rogala na kolana, młodego na to i mam pół godziny na przeglądanie spokojnie neta
A jak Tymuś śpi, to wolę się Łucją zająć lub coś w domu, czy przy sobie ogarnąć, niż siedzieć przed kompem.

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Isgaard gratulacje
Wyciągnęłam małego z inkubatora, karmie i przytulam <3 rozkosznia macha stopkami do cioci z wizażu chyba
Miłoszku!

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja już po pionizacji, przeżycie z tych ekstremalnych ale teraz już będzie tylko lepiej. Wykąpana, no i uff pozbawiona cewnika no i czuję się już super, oby tak dalej. Ciekawe o której przywiozą mi juniora.. nie mogę się doczekać.
Muszę przyznać że szpital, opieka, lekarze, pielęgniarki są rewelacyjne, jestem mega pozytywnie zaskoczona. Nie przypuszczałam ze napisze takie słowa, bo nie cierpię szpitali i zawsze jestem zdołowana jak tam wyląduję.
Bardzo się cieszę, że się już dobrze czujesz, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
No to już teraz tylko to co najlepsze
Mnie po SN dość szybko chcieli spionizować, ale niestety przy pierwszej próbie zakręciło mi się w głowie i prawie im zemdlałam Kazali leżeć kolejne 2h i potem poszło już łatwo
Ja też za szybko się podniosłam i prawie zemdlałam w łazience. Chciałam wykorzystać męża do pomocy przy kąpieli póki mógł być ze mną (odwiedziny do 20) i przecholowałam. Przywieźli mnie do wyrka na wózku i dostałam zakaz wstawania...

Witam się w ten piękny dzień! Nocka super za nami Tymek miał problem z zaśnięciem wieczorem, ale jak już padł o 22:30 to spał do 2:30 Potem też budził się tylko na karmienie i w sumie dalej śpi. My od 7 na nogach, bo Łucja już wyspana
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 09:16   #141
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Poczwarka to juz nie chodzi o bol tylko o ta bezsilnosc, ze dupa z tego.
Jak mi tak nic nie ruszy 30 ide na/wywolanie a nie chce cholernie. Tylko ja juz bede tydzien po terminie i jak na mnie nie zadziala oxy to sie tam zabecze. Juz patologii ciazy mam dosc...
No nic bede dzialac by ruszylo a Tobie zycze powodzenia.

Kasiamagda buziale dla Was.

Isgaard super, ze sie dobrze czujesz i opieka ok.

Dzien dobry tak wogole
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 09:27   #142
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Isgaard szybciutko wstałaś
twarda z Ciebie babeczka
Dobrze , że jesteś ze szpitala zadowolona, to też bardzo ważne podczas i po porodzie.
Pewnie już niedługo przyniosą Ci Maksia

poczwarkah a wiesz jaki jest plan działania? tzn dziś tez dostaniesz oxy? coś jeszcze będą podawali?
jejku troszke się boję jak to będzie ze mną, jak ja zareaguje na oxy
narazie u mnie żadnych przepowiadczy nie widzę.
Z jednej strony chciałabym już zobaczyć moje słoneczko, a z drugiej strony boję się porodu i tego co będzie póżniej, czy sobie poradzę itp

mortisha84 pięknie Tymuś przespał noc

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

nowa8686 mam takie same obawy jak TY
oby nasze dziewczynki w dniu tp same chciały wyjść
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:10   #143
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Monic nawet nie chce myslec ze nie bedzie ok.
Zacznie sie samo . Mam nadzieję
Dzis mam dzien sprzatania. i okna w sypialni ogarne
Jeszcze wykorzystanie meza...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:20   #144
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
No to już teraz tylko to co najlepsze
Mnie po SN dość szybko chcieli spionizować, ale niestety przy pierwszej próbie zakręciło mi się w głowie i prawie im zemdlałam Kazali leżeć kolejne 2h i potem poszło już łatwo
Po sn to się wstaje chyba normalnie po 2 godz od porodu i idzie na sale z noworodkiem nie? Bynajmniej u nas tak jest, ja przy porodzie z sebą miałam krwotok i chcieli mnie na fotel ale się uparłam i poszłam

Isgaard teraz już same słodyczki cię czekają hihi


poczwarkah oby ruszyło już!!

nowa twoje odczucia to jak bym o sobie czytała... już mam taki kryzys okropny
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:33   #145
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Dariuska no kurcze tak by sie chcialo juz a tu co... Ehhh
Niby jest czas, ale przeciez to juz 40 tydzien.
Wkurzaja mnie jeszcze te pyt. Tel, smsy...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:34   #146
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Hej,

My już w domku od wczoraj, trochę Was staram się nadrabiać, ale nie dałam rady. Mała pomyliła dzień z noca, i dawła czadu przez 2 nocki w szpitalu, że oka nie zmrużyłam, a w dzień cały czas ktoś, coś i się też niewiele dało. Dzisiaj już nocka w domku i było o niebo lepiej, przynajmnije mam moja mamę i TŻta do pomocy, to pospałam super.

Mala jest cudna i rozkoszna, wszyscy zakochani, a najbardziej tatuś oczywiście. Ja się czuje rewelacyjnie, w ogóle nie zauważam " uroków"połogu, walczymy dzielnie o karmienie, póki co mleczka mam mało i są problemy z dostawianiem (dzięki Bogu kupiłam w ostatniej chwili te osłonki silikonowe!), ale mała nie grymasi za bardzo, czasem więcej, czasem mniej pociągnie, wczoraj laktatorem lekko udoiłam i dajemy radę jakoś. Modyfikowanego na razie nie daję.

Małpka w załaczniku

Isgaarcd - gratulacje

Poczwarka - mocne kciuki, niech ruszy

Kleję dla Was opis, porodu, mam póki co połowę, ale mi się właśnie mała obudziła i leży mi na kolanie

Nierozpakowane dziewczyny, jeszce troszkę, wiem, że jest ciężko! Ale niedługo zapomnicie o wszystkich problemach i ciążowych upierdliwościach! Ja też myślałam, że będę w tej ciązy wiecznie chodzić, a już 4 dzień tulam maluszka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0177.jpg (83,1 KB, 89 załadowań)
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:42   #147
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Monica, Nowa, czekałam z takim utęsknieniem na Miłka, ze mąż juz nawet przy mnie wysiadał... Byłam pewna że bede ostatnia ciężarówką na wątku, ba nawet niektóre listopadowki mnie wyprzedza, a tu masz ci los, moj mały kończy tydzień. Łatwo się mówi bo dziecko juz na świecie ale zobaczycie nim sie obejrzycie wasze córeczki będą wam płakać, ssać cycusie i walić kupki w pampersy chrzanic oxy!!!

Idę sie położyć bo stałam pol godziny nad inkubatorem czekając aż mój szanowny królewicz zechce sie wysikac do pojemniczka bo robią mu badania na posiew czekam też na męża aż przybędzie z obiadem <3
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:51   #148
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Po sn to się wstaje chyba normalnie po 2 godz od porodu i idzie na sale z noworodkiem nie? Bynajmniej u nas tak jest, ja przy porodzie z sebą miałam krwotok i chcieli mnie na fotel ale się uparłam i poszłam
A nie wiem jak jest standardowo, bo dla mnie nie było miejsca na położnictwie i wywieźli mnie na łóżku porodowym do sali rodzinnej gdzie spędziłam dwie noce, więc nigdzie nie musiałam iść Po ok 2h przyszła położna ważyć Małą i wtedy próbowałyśmy wstać do łazienki - no ale nie wyszło, więc kazali mi leżeć kolejne 2h

Drugi dzień wietrzymy porządnie pępek i wygląda już ładnie! Dodatkowo, któraś wspominała o dokładnym wymyciu z krwi patyczkiem z octaniseptem. Oba patenty razem się sprawdziły, więc serdecznie dziękuję!

Kartę ciąży oddali mi przy wypisie

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Hej,

My już w domku od wczoraj, trochę Was staram się nadrabiać, ale nie dałam rady. Mała pomyliła dzień z noca, i dawła czadu przez 2 nocki w szpitalu, że oka nie zmrużyłam, a w dzień cały czas ktoś, coś i się też niewiele dało. Dzisiaj już nocka w domku i było o niebo lepiej, przynajmnije mam moja mamę i TŻta do pomocy, to pospałam super.

Mala jest cudna i rozkoszna, wszyscy zakochani, a najbardziej tatuś oczywiście. Ja się czuje rewelacyjnie, w ogóle nie zauważam " uroków"połogu, walczymy dzielnie o karmienie, póki co mleczka mam mało i są problemy z dostawianiem (dzięki Bogu kupiłam w ostatniej chwili te osłonki silikonowe!), ale mała nie grymasi za bardzo, czasem więcej, czasem mniej pociągnie, wczoraj laktatorem lekko udoiłam i dajemy radę jakoś. Modyfikowanego na razie nie daję.

Małpka w załaczniku

Isgaarcd - gratulacje

Poczwarka - mocne kciuki, niech ruszy

Kleję dla Was opis, porodu, mam póki co połowę, ale mi się właśnie mała obudziła i leży mi na kolanie

Nierozpakowane dziewczyny, jeszce troszkę, wiem, że jest ciężko! Ale niedługo zapomnicie o wszystkich problemach i ciążowych upierdliwościach! Ja też myślałam, że będę w tej ciązy wiecznie chodzić, a już 4 dzień tulam maluszka
Śliczności!
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:39   #149
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

CoffeMonster Jest cudna! Jaka drobniutka i jakie włoski ma fajne! nie mogę sie doczekać jak swoją zobaczę!

nowa o tak te pytania i smsy wkurzają okropnie!!

nocnyskowronek a to u ciebie tak nietypowo się potoczyło hihi może byłaś zbyt osłabiona po prostu lub za szybko się podniosłaś, mi kazali najpierw usiąść powoli i dopiero pomału wstać
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:42   #150
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Coffe sliczna niunia. A jakoe wloski

Kasiamagda wiem , wiem . Ale niecierpliwosc robi swoje. I uroki 40 tyg daja w kosc.

Pomyla, okna, musialam odsapnac. Rosol koncze. Trzeba drugie danie zrobic.
Malz ogarnal lazienke. Mnie zaczyna pobolewac brzuch okresowo.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 20:55:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.