Zapalenie skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 22:20   #1
Agnieszka771989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

Zapalenie skóry


Witam. Od 1,5 tygodnia mecze sie z pieczeniem w okolicach intymnych. To prawdopodobnie odparzenie badz jakies inne zapalenie skory. Bylam z tym u lekarza i przepisal mi krem pimafucort. Czy moglybyscie mi powiedziec przez jaki czas moge to stosowac (slyszalam ze przy czestym stosowaniu sa jakies skutki uboczne), co jeszcze stosowalyscie aby to wyleczyc, mniej wiecej ile trwa taka terapia i czy to jest zakazne.
Z góry dziekuje
Agnieszka771989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:33   #2
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Zapalenie skóry

Cytat:
Napisane przez Agnieszka771989 Pokaż wiadomość
Witam. Od 1,5 tygodnia mecze sie z pieczeniem w okolicach intymnych. To prawdopodobnie odparzenie badz jakies inne zapalenie skory. Bylam z tym u lekarza i przepisal mi krem pimafucort. Czy moglybyscie mi powiedziec przez jaki czas moge to stosowac (slyszalam ze przy czestym stosowaniu sa jakies skutki uboczne), co jeszcze stosowalyscie aby to wyleczyc, mniej wiecej ile trwa taka terapia i czy to jest zakazne.
Z góry dziekuje
Hej. Krem pimafucort to antybiotykowy lek na grzybicę więc jeśli oprócz pieczenia odczuwasz także swędzenie prawdopodobnie to masz. Dziwne, że byłaś u lekarza i nie powiedział Ci co Ci dolega.. Co do tego jak długo to stosować przeczytaj ulotkę, jeśli będziesz utrzymywała w czasie choroby kontakty z partnerem bez prezerwatywy on również może się zarazić( o ile to grzybica)
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 00:07   #3
Agnieszka771989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zapalenie skóry

Lekarz powiedzial mi ze,,nie ma oznak grzybicy", poprosilam aby mi cos przepisal, noi dostalam recepte na ten lek. Swedzenie tez mialam ale zaczelo sie w drugim dniu kuracji i trwalo dwa dni. Uplawy mam normalne.
Agnieszka771989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 00:25   #4
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Zapalenie skóry

To pozostaje Ci tylko czekać czy to pomoże. albo zmienić lekarza bo jakiś dziwny jest z tego co piszesz
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:43   #5
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zapalenie skóry

pimafucort też zawiera steryd i przepisywany jest przy alergiach skórnych, nie tylko na grzybicę
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:59   #6
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Zapalenie skóry

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
pimafucort też zawiera steryd i przepisywany jest przy alergiach skórnych, nie tylko na grzybicę
Wiem, właśnie się o tym dowiedziałam czytając artykuły na temat pleśniawek mój synek je ma
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:47   #7
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Zapalenie skóry

ja na codzien używam provag żelu i jest na nim napisane że łagodzi też podrażnienia-więc może będzie pomocny. A jeśli to alergia czy zapalenie skóry to napewno dobrze zrobi bawełniana bielizna i "wietrzenie", jeśli w ciągu dnia nie możesz to chociaż w nocy.
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.