Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 08:44   #4951
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Podczas porodu mogą zacząć siniec paznokcie to znaczy, że coś złego się dzieje
a jak są pomalowane to nie widać. Ale nie pamiętam dokładnie od czego mogą siniec
O kurcze.... nie pomyslalam o tym. Malowanie paznokci to mój nałóg i nie wiem kiedy ostatni raz miałam niepomalowane, chyba w gimnazjum
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:45   #4952
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
co do zmienienia pampków to noworodkom co chwila się zmienia bo jak zrobi kupę i zmienisz to za chwilę np dokańcza i znowu trzeba zmienić
Moja szwagierka po każdej zmianie pieluszki musiała przebierać małego, bo zawsze bokiem mu coś uciekło...

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Podczas porodu mogą zacząć siniec paznokcie to znaczy, że coś złego się dzieje
a jak są pomalowane to nie widać. Ale nie pamiętam dokładnie od czego mogą siniec
A i położne potrafią być niemiłe jak zobaczą pomalowane paznokcie
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:46   #4953
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Podczas porodu mogą zacząć siniec paznokcie to znaczy, że coś złego się dzieje
a jak są pomalowane to nie widać. Ale nie pamiętam dokładnie od czego mogą siniec






Pomijam fakt, że czasami zrobiła podczas snu, więc zmieniłam przed karmieniem, w trakcie karmienia a potem znowu podczas snu hahaha. Raz naliczyłam 15 szt zużytych. Więc ogólnie podziwiam jak ktoś decyduje się na wielorazowe







Dzięki






Służę pomocą hehehe
dokładnie, jak się opiekowałam dzieckiem malutkim to co chwila zmiana pieluchy i też nie wyobrażam sobie wielorazówek.. chyba bym się załamała piorąc to a tak to wyrzucasz i spokój
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:51   #4954
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
W sobotę przychodzą znajomi no i trzeba by coś dla nich przygotować. My byliśmy u niech 2 razy i raz był kurczak z sałatką a innym razem pizza. Co tu zrobić dobrego?? Mam taki wstręt do gotowania

a z tymi pampersami to serio???! Aż 12? To co 2 godziny trzeba zmieniać? ;((
Ja zazwyczaj robię pierś z kurczaka duszoną z cukinią, marczewą i kalafiorem. Szybko się robi i moim gościom smakowało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:56   #4955
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez goskie89 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj robię pierś z kurczaka duszoną z cukinią, marczewą i kalafiorem. Szybko się robi i moim gościom smakowało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziękuję
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:59   #4956
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Hej, ale się wczoraj rozpisałyście
Goskie i jak, maleństwo się rozruszało? Pewnie śpi, moja wczoraj też miała kiepski dzień.
Mimi masakra, czytałam Twoje posty i normalnie się bałam o Twojego tż.. Dobrze, że dziś już ok. Całe szczęście, że mojemu bardzo rzadko się zdarza wypić więcej niż piwo.

Biorę się chyba za prasowanie ciuszków, żeby to jakoś poskładać już.
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:02   #4957
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Hej dziewczyny, tak sobie was od czasu do czasu podczytuje, ale strasznie pędzicie wiec nawet nie mam się kiedy włączyć do rozmowy... widzę ze Truskawka chce rodzic w Eskulapie. Ja tam rodziłam synka 3 lata temu Sn i jestem bardzo zadowolona, a teraz w maju tez się tam wybieram pozdrawiam wszystkie mamusie!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795359 Nowa wymianka

Edytowane przez magdazzz18
Czas edycji: 2015-02-26 o 09:41
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 09:04   #4958
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Jakbym mojego Tż słyszała, biedak nigdy nie wie jak to się stało...

Goskie zjedz coś słodkiego

Wyspałam się, miałam dobry humor i co? Mój kochany mąż musiał przed wyjściem do pracy oznajmić mi pewną nowinę, jakby nie mógł zrobić tego wczoraj Jak wróci to go rozniosę!!!
Co to za nowina???

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
haaaaaa! do usług

idę pojeździć wózkiem
Włóż kota do wózka coby mieć obciążenie i nie wyglądać głupio na ulicy .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:11   #4959
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sobie was od czasu do czasu podczytuje, ale strasznie pędzicie wiec nawet nie mam się kiedy włączyć do rozmowy... widzę ze truskawa chce rodzic w Eskulapie. Ja tam rodziłam synka 3 lata temu Sn i jestem bardzo zadowolona, a teraz w maju tez się tam wybieram pozdrawiam wszystkie mamusie!
Witaj !
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:12   #4960
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cześć!

Przyszedł wczoraj otulacz bambusowy - jest milusi! Jak zrobię sobie miejsce w szafie na wszystkie rzeczy, to w końcu zacznę prać
Prasować raczej nie będę, chyba że te najbardziej pogniecione ciuchy Przy Ewie wszystkie fatałaszki wyprasowałam słownie raz, przed porodem. Potem nie miałam czasu ani ochoty

Zastanawiam się, kiedy kasę z ZUS dostanę Na l4 jestem od 12. stycznia, wiadomo, pierwsze 33 dni płaci pracodawca, potem przechodzę na ZUS (mała firma). Kiedy mogę się spodziewać wypłaty?

Idę trochę posprzątać, po południu mam zebranie w przedszkolu podsumowujące pierwsze półrocze Ewy
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:21   #4961
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Co to za nowina???



Włóż kota do wózka coby mieć obciążenie i nie wyglądać głupio na ulicy .
Współpracownik Tż wziął urlop bez jego wiedzy w tym samym terminie co chciał mój Tż Dodam, że zrobił to już po raz trzeci, bo "on musi"! I nie byłabym zła, jakby nie fakt, że mój Tż nie miał czasu na wpisanie urlopu do kalendarza

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, kiedy kasę z ZUS dostanę Na l4 jestem od 12. stycznia, wiadomo, pierwsze 33 dni płaci pracodawca, potem przechodzę na ZUS (mała firma). Kiedy mogę się spodziewać wypłaty?
Nie chcę Cię straszyć, ale ja dostałam kasę z zusu dopiero w połowie lutego, a na zwolnieniu jestem od 20.11...

magdazzz18 witaj
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:22   #4962
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Co to za nowina???



Włóż kota do wózka coby mieć obciążenie i nie wyglądać głupio na ulicy .
hahaha nie mam kota ale coś wymyślę

Noo kurfa! Przyszła paczka od rp ale co najlepsze znowu 3 dni się nie załatwiałam i nagle coś mnie wzięło i siedzę sobie za przeproszeniem na kibelku a tu dzwonek no kurfa a 5 min wcześniej o tym myślałam, że pewnie wpadnie jak ja na tronie
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:30   #4963
maartussss
Zadomowienie
 
Avatar maartussss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Hej dziewczyny
Ufff..nadrobiłam Was, ale nie powiem, że było łatwo nieźle od wczoraj wieczorem naskrobałyście

Truskawka też miałam taką koleżankę, z którą mi się zupełnie nie kleiły tematy jak zaszłam w ciążę (teraz już nie utrzymujemy kontaktów). Nigdy nie zapytała mnie jak się czuję, jak dzidziuś czy cokolwiek. Zawsze tylko mówiła o sobie (nie wiem czemu wcześniej tego nie widziałam) a jeżeli tematy schodziły na moją ciążę albo mój ślub, to tylko słyszałam same złośliwości

Nadzieja fajna pełna szafa


Scotasia kciuki za szczepienie synka
co do opieki nad dziećmi przez babcie. Ja niestety nie mam możliwości zatrudnienia kogoś, ze względów finansowych, dlatego jak potrzebujemy, żeby ktoś się zajął Kubą to zazwyczaj jedzie na weekend do mojej mamy. Rzadko kiedy teściowa się nim opiekuje, mimo tego, że mieszkamy razem. Moja mama niestety należy do tych nadopiekuńczych babć, ale jeżeli ją o coś poproszę, co jej się nie podoba, to co prawda z fochem, ale zrobi Teściowej nie chce zwracać uwagi, zawsze męża do tego wysyłam, ale mojej mamie zawsze mówię, jak coś mi się nie podoba.

Capriola za wizytę. Nie martw się, ja w poprzedniej ciąży też co chwilę miałam bakterie, glukozę, białko w moczu.. Z wszystkim idzie walczyć U mnie niestety całą ciąże trwały te przeboje, trochę się tylko po antybiotykach uspokajało.

Agnes ja do koszyka w Gemini wrzuciłam wszystko chyba 1,5 tyg temu i cały czas tam jest w razie czego zaznaczyłam do przechowalni wszystko.

loluska czyli jej gadanie się na nią odwróciło. i bardzo dobrze!
Nie rozumiem takich ludzi, dla których płeć ma jakieś znaczenie. Dla mnie ważne, żeby dzidziuś był zdrowy i dobrze się rozwijał.

mimi współczuję przeżyć z tż. ja bym zabiła, zrobiła awanturę i nie wiem co jeszcze. niestety ale jestem z tych jędzowatych, co jak się coś nie spodoba to się wydrą za wszystkie czasy na Twoim miejscu bym nie odpuściła.

Asiuk ja przy Kubie też tylko raz prasowałam, później mi sie nie chciało

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
hahaha nie mam kota ale coś wymyślę

Noo kurfa! Przyszła paczka od rp ale co najlepsze znowu 3 dni się nie załatwiałam i nagle coś mnie wzięło i siedzę sobie za przeproszeniem na kibelku a tu dzwonek no kurfa a 5 min wcześniej o tym myślałam, że pewnie wpadnie jak ja na tronie
kurier wiedział kiedy przyjść
__________________
Nothing else matters
maartussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:40   #4964
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ufff..nadrobiłam Was, ale nie powiem, że było łatwo nieźle od wczoraj wieczorem naskrobałyście

Truskawka też miałam taką koleżankę, z którą mi się zupełnie nie kleiły tematy jak zaszłam w ciążę (teraz już nie utrzymujemy kontaktów). Nigdy nie zapytała mnie jak się czuję, jak dzidziuś czy cokolwiek. Zawsze tylko mówiła o sobie (nie wiem czemu wcześniej tego nie widziałam) a jeżeli tematy schodziły na moją ciążę albo mój ślub, to tylko słyszałam same złośliwości

Nadzieja fajna pełna szafa


Scotasia kciuki za szczepienie synka
co do opieki nad dziećmi przez babcie. Ja niestety nie mam możliwości zatrudnienia kogoś, ze względów finansowych, dlatego jak potrzebujemy, żeby ktoś się zajął Kubą to zazwyczaj jedzie na weekend do mojej mamy. Rzadko kiedy teściowa się nim opiekuje, mimo tego, że mieszkamy razem. Moja mama niestety należy do tych nadopiekuńczych babć, ale jeżeli ją o coś poproszę, co jej się nie podoba, to co prawda z fochem, ale zrobi Teściowej nie chce zwracać uwagi, zawsze męża do tego wysyłam, ale mojej mamie zawsze mówię, jak coś mi się nie podoba.

Capriola za wizytę. Nie martw się, ja w poprzedniej ciąży też co chwilę miałam bakterie, glukozę, białko w moczu.. Z wszystkim idzie walczyć U mnie niestety całą ciąże trwały te przeboje, trochę się tylko po antybiotykach uspokajało.

Agnes ja do koszyka w Gemini wrzuciłam wszystko chyba 1,5 tyg temu i cały czas tam jest w razie czego zaznaczyłam do przechowalni wszystko.

loluska czyli jej gadanie się na nią odwróciło. i bardzo dobrze!
Nie rozumiem takich ludzi, dla których płeć ma jakieś znaczenie. Dla mnie ważne, żeby dzidziuś był zdrowy i dobrze się rozwijał.

mimi współczuję przeżyć z tż. ja bym zabiła, zrobiła awanturę i nie wiem co jeszcze. niestety ale jestem z tych jędzowatych, co jak się coś nie spodoba to się wydrą za wszystkie czasy na Twoim miejscu bym nie odpuściła.

Asiuk ja przy Kubie też tylko raz prasowałam, później mi sie nie chciało

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



kurier wiedział kiedy przyjść
hahaha a żebyś wiedziała kobita w ciąży w końcu się załatwia po przerwie, rozluźniona a tu kurier
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:42   #4965
maartussss
Zadomowienie
 
Avatar maartussss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
hahaha a żebyś wiedziała kobita w ciąży w końcu się załatwia po przerwie, rozluźniona a tu kurier
oni lubią takie pory wybierać, jak ktoś siedzi na kibelku albo się kąpie, przecież po co dzwonić, lepiej trochę poprzeszkadzać
__________________
Nothing else matters
maartussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:47   #4966
karol_ak
Raczkowanie
 
Avatar karol_ak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

hej

uff nie naskrobałyście jeszcze miliona stron w nowej części także dało rade nadrobić

przede wszystkim loluska gratulacje dla siostry tz !!!!!!!!
no to jest hit :ho t:

mimi
współczuje nocki, zabić to mało

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
My mamy monitor i to był nasz najlepszy zakup zaraz obok wózka po przyjściu ze szpitala miałam takie schizy czy młoda oddycha, że w nocy wstawałam po kilka razy i palec pod nos. Także kupiliśmy szybko i używam do tej pory już nie wspominam o tym, że raz była sytuacja, że alarm się włączył i jak weszłam dotknęłam klatki piersiowej to się nie ruszała a po moim dotyku od razu zaczęła oddychać - nie wiem na prawdę czy miała wtedy bezdech czy nie

Mi szło na początku koło 12 pampków dziennie
też używałam monitora oddechu i teraz też mam zamiar, alarm włączył się kilka razy, częściej w pierwszych 2-3 miesiącach i nie wiem czy potrzebnie ale wolę mieć możliwość reakcji niż coś przeoczyć, ważne dla dzieci które urodzą się trochę przedwcześnie to na pewno

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
maluję właśnie paznokcie u stóp i nie wiem, czy to nie będzie ostatni raz w tej ciąży. Już ledwo daję radę
ja już odpuściłam, nie da rady
karol_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:48   #4967
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez capriola_87 Pokaż wiadomość
Czemu?
Z tego co gdzieś czytałam, to nie powinno się malować paznokci bo ich sinienie to jeden z pierwszych objawów niedotlenienia organizmu (a więc i niedotlenienia dziecka).

Więc bezpieczniej i u nóg i u rąk mieć niepomalowane.

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sobie was od czasu do czasu podczytuje, ale strasznie pędzicie wiec nawet nie mam się kiedy włączyć do rozmowy... widzę ze Truskawka chce rodzic w Eskulapie. Ja tam rodziłam synka 3 lata temu Sn i jestem bardzo zadowolona, a teraz w maju tez się tam wybieram pozdrawiam wszystkie mamusie!
Fajnie, że piszesz I fajnie, że jesteś zadowolona. Kto wie, może się spotkamy w maju

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Zastanawiam się, kiedy kasę z ZUS dostanę Na l4 jestem od 12. stycznia, wiadomo, pierwsze 33 dni płaci pracodawca, potem przechodzę na ZUS (mała firma). Kiedy mogę się spodziewać wypłaty?

Idę trochę posprzątać, po południu mam zebranie w przedszkolu podsumowujące pierwsze półrocze Ewy
Podobno szybciej jest z tą kasą, jak się zwolnienie bezpośrednio do zusu dostarczy. Bo wtedy masz czarno na białym kiedy to l-4 dostali. I oni od tego dnia mają chyba 30 dni na wypłatę zasiłku. Jak oddajesz do pracodawcy, a on przesyła im L-4 na przykład końcem miesiąca z pozostałymi dokumentami, to i prawie 2 miesiące możesz czekać na pieniądze.

Ogólnie przewalone to jest jak się pod małą firmą pracuje... Im się wydaje, że kurde tynk ze ściany ludzie będą jedli? Czy co? Paranoja.

LOLUSKA - Aż mi się paszcza uśmiała. I powiem tak. Dobrze się stało pod kątem utarcia jej nosa. Natomiast mam nadzieję, że jak jej pierwszy szok minie, pogodzi się z "diagnozą" i przede wszystkim jak się malutka urodzi, to się sama popuka po głowie za swoje durne myśli w ciąży i za żal jaki poczuła jak dowiedziała się o płci. Podsumowując mam nadzieję, że nie jest na tyle walnięta i zatwardziała w swoich chorych poglądach, że córkę i po narodzinach będzie traktować jak porażkę i wielki zawód. Bo to byłoby straszne dla dziecka.

MIMI
- mi się takie zachowanie faceta w ogóle w głowie nie mieści... Autentycznie nie wiem co bym zrobiła, bez armagedonu by się chyba nie obeszło. Mój Tż na szczęście pija raczej okazjonalnie i niewiele. Najmocniejszy stan upojenia w jego wydaniu to "humorek" i lekki kac rano. I to się może ze 3 razy przez 7 lat zdarzyło. Ja mam zresztą uczulenie na pijanych ludzi i agresora na pijanych mężczyzn... Więc przypuszczam, że jakby przyjechał w takim stanie to odwiozłabym go do szpitala żeby się nim zajęli, zostawiła go tam samego i nie odzywała się chyba z miesiąc. Wliczając w to fakt, że spałby na kanapie a obiad miał jedną nazwę: zrób sobie sam. Podobnie z praniem i ogarnięciem czegokolwiek. Jeszcze przy żonie w zaawansowanej ciąży zachować się jak nierozgarnięty nastolatek... No litości.

Więc niech on nie przeprasza i nie przymila się po fakcie, tylko się ogarnie i przestanie odwalać takie akcje. Ma być ojcem i głową rodziny, nie przystoi żeby się zachowywał jak niedojrzały gówniarz.
__________________
Oliwia 18.05.2015

Edytowane przez truskawkaxx
Czas edycji: 2015-02-26 o 09:53
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:53   #4968
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Włóż kota do wózka coby mieć obciążenie i nie wyglądać głupio na ulicy .


Wchodzę sobie do was z rana no i się musiałam w głos uśmiać na dzień dobry
Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
hahaha a żebyś wiedziała kobita w ciąży w końcu się załatwia po przerwie, rozluźniona a tu kurier
Następna

Dla pocieszenia dodam, że też tak raz miałam innym razem jeszcze nie ciężarna zostałam wyciągnięta z wanny

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

A wgl to dzień dobry! ❤

Sąsiad mnie obudził, zachciało mu się plot z TŻ od 10.30
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:54   #4969
karol_ak
Raczkowanie
 
Avatar karol_ak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Kinga ja nie Tien ale takie kupowałam i są dobrej jakości mogę polecić

http://allegro.pl/show_item.php?item=4960720709
http://allegro.pl/show_item.php?item=4989003972
http://allegro.pl/show_item.php?item=4968192978
karol_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:55   #4970
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Witam sie z Oliwka wiszaca na cycu.

Wczoraj zaczelam Wam pisac co i jak w szpitalu, ale wiecie.. sa priorytety.

Moge Wam powiedziec ze w szpitalu przydaly mi sie tylko koszule do spania, kapcie i majtki siateczkowe.
Wszystko inne bylo zapewnione.Podklady na lozko i te zwykle.
Sama w sumie kupilam tylko jedna paczke z belli i teraz probuje to wykorzystac.
Krwawienie na szczescie nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu bo jest niewielkie.Wkrotce pewnie przerzuce sie na podpaski.

Mala tez wszystkiego miala pod dostatkiem.
Jedynie TZ przywiol jej ciuszki na wyjscie.

Pisze w duzym skrocie bo jedna reka niewygodnie.
Jesli macie jakies pytania to smialo
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:04   #4971
maartussss
Zadomowienie
 
Avatar maartussss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Witam sie z Oliwka wiszaca na cycu.

Wczoraj zaczelam Wam pisac co i jak w szpitalu, ale wiecie.. sa priorytety.

Moge Wam powiedziec ze w szpitalu przydaly mi sie tylko koszule do spania, kapcie i majtki siateczkowe.
Wszystko inne bylo zapewnione.Podklady na lozko i te zwykle.
Sama w sumie kupilam tylko jedna paczke z belli i teraz probuje to wykorzystac.
Krwawienie na szczescie nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu bo jest niewielkie.Wkrotce pewnie przerzuce sie na podpaski.

Mala tez wszystkiego miala pod dostatkiem.
Jedynie TZ przywiol jej ciuszki na wyjscie.

Pisze w duzym skrocie bo jedna reka niewygodnie.
Jesli macie jakies pytania to smialo
Fajnie, że miałaś wszystko zapewnione. Dbają widać. U mnie dali jeden podkład na łóżko i 5 tych dużych i radź sobie przez 3 dni Dlatego teraz już wiem, że muszę zabrać tego trochę.
Ale co szpital to obyczaj.

A jak z jedzeniem? coś Ci mąż dowozi, miałaś coś ze sobą? Czy tylko szpitalne jesz?
Bo ja pamiętam, że w szpitalu byłam tak głodna, że drugiego dnia zjadłam obiad Pani co leżała obok bo nie chciała
__________________
Nothing else matters
maartussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:06   #4972
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Witam sie z Oliwka wiszaca na cycu.

Wczoraj zaczelam Wam pisac co i jak w szpitalu, ale wiecie.. sa priorytety.

Moge Wam powiedziec ze w szpitalu przydaly mi sie tylko koszule do spania, kapcie i majtki siateczkowe.
Wszystko inne bylo zapewnione.Podklady na lozko i te zwykle.
Sama w sumie kupilam tylko jedna paczke z belli i teraz probuje to wykorzystac.
Krwawienie na szczescie nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu bo jest niewielkie.Wkrotce pewnie przerzuce sie na podpaski.

Mala tez wszystkiego miala pod dostatkiem.
Jedynie TZ przywiol jej ciuszki na wyjscie.

Pisze w duzym skrocie bo jedna reka niewygodnie.
Jesli macie jakies pytania to smialo
ale super, że już razem jesteście i w domku
Kochana pokaż małą bo ciekawe jesteśmy
Kurcze mój szpital chyba nie zapewnia niektórych rzeczy więc w razie w kupuję co trzeba
Jak tatuś sobie radzi ?
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:06   #4973
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

A mam takie głupie pytanie
W polskich szpitalach macie wydzielony kącik na przewijanie dziecka? Czy na łóżku trzeba??
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:06   #4974
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
My mamy monitor i to był nasz najlepszy zakup zaraz obok wózka po przyjściu ze szpitala miałam takie schizy czy młoda oddycha, że w nocy wstawałam po kilka razy i palec pod nos. Także kupiliśmy szybko i używam do tej pory już nie wspominam o tym, że raz była sytuacja, że alarm się włączył i jak weszłam dotknęłam klatki piersiowej to się nie ruszała a po moim dotyku od razu zaczęła oddychać - nie wiem na prawdę czy miała wtedy bezdech czy nie



Też miałam z tej firmy i teraz też kupię

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



Mi szło na początku koło 12 pampków dziennie




Ło Boże. ..... współczuję
Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
hej

uff nie naskrobałyście jeszcze miliona stron w nowej części także dało rade nadrobić

przede wszystkim loluska gratulacje dla siostry tz !!!!!!!!
no to jest hit :ho t:

mimi
współczuje nocki, zabić to mało



też używałam monitora oddechu i teraz też mam zamiar, alarm włączył się kilka razy, częściej w pierwszych 2-3 miesiącach i nie wiem czy potrzebnie ale wolę mieć możliwość reakcji niż coś przeoczyć, ważne dla dzieci które urodzą się trochę przedwcześnie to na pewno


ja już odpuściłam, nie da rady
Kinga i Karolak napiszcie proszę jakiej firmy polecacie monitor oddechu? najlepiej wklejcie linka proszę bo ja czuję,że też nie będę mogła spokojnie spać..

Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
Karolak a te bambusowe to jaką funkcję Ci spełniają oprócz przykrywania podczas spaceru?

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Witam sie z Oliwka wiszaca na cycu.

Wczoraj zaczelam Wam pisac co i jak w szpitalu, ale wiecie.. sa priorytety.

Moge Wam powiedziec ze w szpitalu przydaly mi sie tylko koszule do spania, kapcie i majtki siateczkowe.
Wszystko inne bylo zapewnione.Podklady na lozko i te zwykle.
Sama w sumie kupilam tylko jedna paczke z belli i teraz probuje to wykorzystac.
Krwawienie na szczescie nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu bo jest niewielkie.Wkrotce pewnie przerzuce sie na podpaski.

Mala tez wszystkiego miala pod dostatkiem.
Jedynie TZ przywiol jej ciuszki na wyjscie.

Pisze w duzym skrocie bo jedna reka niewygodnie.
Jesli macie jakies pytania to smialo
Iluzja ja byłam na 1 spotkaniu tam na SR i rzeczywiście mówili,że podkłady zapewniają i w ogóle..ale mam już kupione..jak coś to wykorzystam do przewijania
a napisz prosze czy kupowałaś biustonosze do karmienia? i czy miałaś ze sobą,bo kobiety mówiły,żeby 2 mieć..to chyba będę musiała kupić jakieś większe..dużo ci piersi urosły?
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:08   #4975
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
Fajnie, że miałaś wszystko zapewnione. Dbają widać. U mnie dali jeden podkład na łóżko i 5 tych dużych i radź sobie przez 3 dni Dlatego teraz już wiem, że muszę zabrać tego trochę.
Ale co szpital to obyczaj.

A jak z jedzeniem? coś Ci mąż dowozi, miałaś coś ze sobą? Czy tylko szpitalne jesz?
Bo ja pamiętam, że w szpitalu byłam tak głodna, że drugiego dnia zjadłam obiad Pani co leżała obok bo nie chciała
Sniadanie, obiad dwudaniowy (czasem cos na deser) i kolacja.
Wszystko dostawalam w takich styropianowych pojemniczkach.zawsze ladnie udekorowane.
Raczej nie gotowali tego w szpitalu
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:09   #4976
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
A mam takie głupie pytanie
W polskich szpitalach macie wydzielony kącik na przewijanie dziecka? Czy na łóżku trzeba??
w szpitalu gdzie rodziła Iluzja i ja będę jest szafka, na której jest przewijak..obok jest umywalka, więc fajnie

Iluzja kobiety mówiły, że to catering przywozi
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:09   #4977
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Laseczki moje... Jakiego ja mam stresa dziś przed tym USG między 28 a 32 tc... Trzęsę portkami normalnie...

A USG dopiero na 16.30... Tyle czekania.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:10   #4978
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

nosz kurrrr... człowiek siedzi, namiętnie nadrabia wizażowe zaległości, zaznacza do cytowania.. a tu: pyk! laptop się wyłącza na aktualizacje i dupa z cytowania

Mimi, omg, porobiło się z TŻ powiem Ci, ze ostatnio jak byłam u koleżanki na urodzinach i też nagle zgasła.. mówiła, że drugi raz w życiu miała coś takiego, że alkohol odciął jej nogi.. podobno czasami tak się dzieje i wcale nie musi być to przez leki czy oszukany alko:/ po prostu organizm tak zareagował..
ale trzeba na to uważać, bo może się gorzej skończyć:/

dobrze, że masz już nockę za sobą

ja to jestem złośliwa jak Fistaszek jak Tż się napije, to najchętniej o 6 rano zrzuciłabym go z łóżka i zagoniła do jakiejś roboty
pamiętam kiedyś przyjechał do moich rodziców na obiad.. no i tatuś go uraczył później byliśmy umówieni do jego cioci.. no a że on nie dał rady, to położyłam go spać, otworzyłam okno (co by szybciej wytrzeźwiał) i pojechałam sama. do tej pory mi wypomina, że teściowa o niego zadbała i okryła, bo inaczej by zamarzł

haha Ruska, nie miał skąd Cię wyrwać tylko z kibelka do mnie ostatnio listonosz pukał a ja w samej koszulce. miałam problem żeby szybko spodnie naciągnąć na dupsko


Iluzja, czekamy na fotki Malutkiej!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Truskawka, ja zawsze robię w porty jak mam na późniejszą godzinę wizytę.. i ostatnio się wycwaniłam i zapisuję się z samego rana
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:11   #4979
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Dzien dobry Oj nie wyspałam się dzisiaj Jakaś taka przydupiona jestem

Hicior wczorajszego wieczoru rozbawił nie tylko mnie Truskawko myślę że teraz jest jej głupio przed ludźmi, ale nie jest na tyle małpą że będzie dziecko traktować jako porażkę. Wiem że będzie się cieszyć i nie zdziwię się jak będzie mówić że ona wiedziała że córa będzie tylko chciała nas zdenerwować

A i zapomniałam z tego wszystkiego dodać że jak gadałam z nią przez telefon to mi mówi że min dlatego była pewna że syn bo wszyscy jej mówili że wyładniała a na córke się przecież brzydnie Czyli mam rozumieć że spaskudniałam?

sylwia
o matko za paznokcie ja to już sama nawet nie obetnę :P

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
hahaha nie mam kota ale coś wymyślę

Noo kurfa! Przyszła paczka od rp ale co najlepsze znowu 3 dni się nie załatwiałam i nagle coś mnie wzięło i siedzę sobie za przeproszeniem na kibelku a tu dzwonek no kurfa a 5 min wcześniej o tym myślałam, że pewnie wpadnie jak ja na tronie
to u mnie dzis podobna sytuacja, tylko nie kurier a teść przyjechał górę obczaić bo wrócił z zagranicy i chciał się przywitać
AAAA i przywiózł mi kolejny cement - czekoladę

Iluzja
a jak karmienie idzie? Jak sutki? No i ogólne wrażenia po cc? Znieczulenie bardzo boli?

mimi
daj mu popalić

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Łooo, to niezle...ona często tak ma? Bo już po północy

Ej bez kitu czytam o tym co jak wasi tżci wracają pod wpływem i czuje się jak odludek mój jest taki grzeczny, nie pije, nie lata.... Jakoś tak... Powinnam chyba postawić mu ołtarzyk i zacząć się do niego modlić

Zdecydowanie powinnaś Taki chłop to niczym dinozaury i dziewice - wyginęły
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2015-02-26 o 10:13
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:12   #4980
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 -Cz. 6

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
A mam takie głupie pytanie
W polskich szpitalach macie wydzielony kącik na przewijanie dziecka? Czy na łóżku trzeba??
Ja mialam wydzielone miejsce
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 11:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.