Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-19, 21:00   #991
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Ratunku!!!

Nie rozumiem problemu.
Szamponetka= 7-9 myæ, prawda?
W takim razie wystarczy umyæ je kilka razy... Mi tez kiedy¶ po szamponetce wysz³a tragedia, ale my³am je, a¿ zejdzie- i zszed³!
agacior89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-19, 21:04   #992
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: Ratunku!!!

w Kameleonie jest stoisko z akcesoriami fryzjerskimi(maj± te¿ sklep na Kluczborskiej) ratowa³am siê kupuj±c tam w³asnie taki szampon ale przeznaczony dla fryzjerów ,my¶lê ¿e one s± mocniejsze ni¿ te dostepne w sklepach,pamietam ¿e w³a¶cicielka (taka z rudymi w³osami -bardzo mi³a) wyszukiwa³a mi kilka saszetek ¿ebym nie musia³a kupowaæ ca³ej butli ,ale faktycznie po dwóch myciach kolor by³ zdecydowanie ja¶niejszy
pani_sylwia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-19, 21:24   #993
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomo¶ci: 2 385
Dot.: Ratunku!!!

Z tymi szamponetkami to pewnie jest roznie i pewnie zalezy od kondycji wlosow. Ale jeszcze raz powiem, myc, myc, myc.
nineczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-20, 06:34   #994
Baczesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Ratunku!!!

Ale ja myje codziennie po 5-7 razy i nic to chyba normalnie jakis kit ludziom wciskaja. Prubowa³am 2 szamponetka przefarbowac na kakaowy bronz i nie widaæ ru¿nicy. Mo¿e macie jeszcze jakie¶ inne propozycje? Ale bardzo wam dziêkuje
Baczesia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-20, 20:59   #995
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Ko³o
Wiadomo¶ci: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Najlepsza farba na 24 mycia

Napali³am siê na ten Casting nowy. Ale kurczê, czy on siê zmyje?
Nie powiem, bo zazwyczaj szampony koloryzacyjne na moich w³osach siê zmywa³y i to do¶c szybko (pewnie dlatego, ¿e farbujê latem, a moje w³osy sa grube i szorstkie). Co s±dzicie?
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-21, 06:34   #996
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Najlepsza farba na 24 mycia

Jak dla mnie richesse de diacolor loreal professionel.Wiekszo¶æ mówi,ze kolor zmywa sie po miesi±cu, u mnie trzyma³ troche d³u¿ej i w³osy maj± piêkny po³ysk


Koloryzacja DIACOLOR

Od¿ywcza koloryzacja bez amoniaku.

Richesse de Diacolor to nowa od¿ywcza koloryzacja ton w ton bez amoniaku. Pielêgnuje i os³ania w³ókna w³osów, zapewniaj±c im d³ugotrwa³y po³ysk. Rezultat: naturalnie l¶ni±ce w³osy, subtelne kolory.

Hi. Richesse to nowa od¿ywcza koloryzacja delikatnie roz¶wietlaj±ca bez amoniaku. Pielêgnuje i os³ania w³ókna w³osów, zapewniaj±c im d³ugotrwa³y po³ysk. Rezultat: naturalny, g³êboki kolor, wibruj±ce refleksy.

Kompleks IONENE G + INCELL z olejkiem z pestek moreli dzia³a wzmacniaj±co na g³êbokie struktury w³osów koloryzowanych, a tak¿e wzmacnia spoiwo miêdzykomórkowe. Rezultat: barwniki znacznie lepiej osadzaj± siê na w³óknach w³osów, zapewniaj±c dog³êbn± pielêgnacjê i d³ugotrwa³y efekt.

Cz±steczki oleiste odbudowuj± we w³óknie w³osa zapasy od¿ywczych lipidów, nie obci±¿aj±c go przy tym. Tworzy wokó³ w³osa miêkk± otoczkê, pozostawiaj±c go delikatnym i lekkim. Polimer powierzchniowy powleka powierzchniê w³osów, tworz±c piêknie l¶ni±c± os³onê, która nie tylko odbija ¶wiat³o, ale równie¿ stanowi pow³okê chroni±c± w³osy przed dzia³aniem szkodliwych czynników zewnêtrznych, zw³aszcza przed osadzaniem siê wapnia z wody.

Zalety Richesse to:

kolory, które nie naruszaj±c naturalniej bazy subtelnie j± podkre¶laj±
brak widocznych odrostów, naturalny efekt koloryzacji
kremowa konsystencja i ³adny zapach produktu
szybka aplikacja i krótki czas trzymania (tylko 20 minut)
bogaty wachlarz us³ug - ró¿norodno¶æ zastosowañ

tutaj tez mozna poczytaæ:
http://www.kleopatra.com.pl/index.ph...=57&wiecej=132
femme111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-22, 08:08   #997
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 405
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

podbijam watek. ale chodzi mi ogolnie o szampony do 24 myc. moze wiecie gdzie mozna je dostac? moze ktos widzial w naturze lub rossmanie? ja chodze juz pare tygodni i wszyscy jakies miny na mnie robia, nie ma takich rzeczy. sa albo szamponetki do 8 myc albo farby trwale
__________________
aaaa.... Plazujê sobie
Puenta88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 13:20   #998
pataja
Przyczajenie
 
Avatar pataja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomo¶ci: 1
GG do pataja Send a message via Skype™ to pataja
Dot.: szamponetki...

Cze¶æ.
Moi rodzice nie zbyt , pozwalaj± mi zafarbowaæ w³osy normln± farb±.
A naparwdê marzyy mi siê kolor czarny. Wiele czyta³am o szamponetkach.
Wiêkso¶æ ludzi poleca Mariona , i chyba na to siê zdecyduje.
Ale mam ma³y probleem , rodizce zgodzili siê ¿eby tylko raz sporóbwa³a tej szamponetki. I czy jak bym d³uzej t± farbê trzyma³a na g³owie , po wiecej myciach by siê zmaza³a ? .

Mam nadzieje , ¿e kto¶ odpowie.
Pozdrawiam.
pataja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 16:16   #999
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomo¶ci: 112
GG do wichura
Dot.: szamponetki...

Mam ciemny blond z jasnymi refleksami a po lecie ju¿ ca³kiem jasny blond. Kiedy¶ u¿y³am szamponetki Londa "ciemny blod". Wyszed³ jasny br±z ale za to jak ¶licznie w³osy wygl±da³y! Piêknie b³yszcza³y i nie widaæ by³o ¿adnych odstaj±cych w³osków. Zmywa³ siê do¶æ d³ugo bo miesi±c ale i tak uwa¿am ¿e warto.
Jedynymi problemami by³o szybsze przet³uszczanie siê w³osów i br±zowe plamy w ³azience od zmywajacej siê farby.
Ale warto bo efekty by³y lepsze ni¿ kuracje u fryzjera.
wichura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 12:14   #1000
kika7713
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: szamponetki...

A ja chcê sobie w³a¶nie zafarbowaæ w³osy szamponetk±. Chcia³abym je trochê przyciemniæ. Nie wiem jak okre¶liæ mój kolor w³osów, chba ciemny blond, zale¿y od ¶wiat³a Z reszt± same zobaczcie -> http://images30.fotosik.pl/7/e5d55746977bf3b8.jpg, http://images25.fotosik.pl/7/73dace3e21b09e26.jpg i http://images27.fotosik.pl/7/dd4d1b15ecc35c8d.jpg. Proszê o pomoc W jakim kolorze by³oby mi dobrze. Nie chcia³abym jaki¶ rewolucyjnych zmian. W sumie mo¿e jaki¶ br±z ?? Licze na Was

Edytowane przez kika7713
Czas edycji: 2007-06-25 o 14:38
kika7713 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 06:07   #1001
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomo¶ci: 112
GG do wichura
Dot.: szamponetki...

Ja bym powiedzia³a ¿e masz jasny br±z, ale je¶li to jednak ciemny blond to znaczy ¿e ja jestem jasna blondynk±.
Ta szamponetka Londy Ciemny blond z pewno¶ci± pog³ebi³aby i przyciemni³a Ci w³osy i nie ma siê co sugerowac nazw±. Polecam i Pozdrawiam
Za³±czam 2 fotencje - 2 lata temu to by³o Po szamponetce (londa ciemny blond) i jeszcze przed ni± (naturalny blond).
Mo¿e która¶ oceni w którym mi ³adniej 8) ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (15,2 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bez tytu³u2.jpg (8,8 KB, 55 za³adowañ)

Edytowane przez wichura
Czas edycji: 2007-06-26 o 06:09 Powód: dopisek
wichura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 10:34   #1002
aniol_z_duzymi_skrzydlami
Raczkowanie
 
Avatar aniol_z_duzymi_skrzydlami
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 71
Angry szamponetki - inny kolor na wakacje

chcialabym zmienic kolor wlosow, na ostatni miesiac wakacji, ale nie na stale, bo wracam do szkoly, z reszta moja mama chybaby mi jej wszystkie powyrywalam.

w tamtym roku zrobilam sobie takie wisniowo-czerwone koncowki /na szczescie tylko koncowki!/ szamponetka do 5 zmyc koniec lipca - poczatek sierpnia, jednak... z czerwonymi wlosami musialam isc do szkoly... i wlasnie - przez moze tydzien mialam czerwone, a potem takie sytasznie wyblakle, taki strasznie zmyty kolor, ale odznaczzal sie i kazdy mowil : boze co ty zrobilas?!

i co ja mam zrobic? bo juz sie szamponetek boje.

dodam, ze na opakowaniu napisane bylo ze mam trzymac 15-25 min. a ze ja mam bardzo jasny blond to trzymalam tylko 10

w tym roku, chcialabym CALE wlosy, ale sie boje - zostaly mi tylko te spreje na 1 dzien, po ktorych wlosy sa sztywne jak siano?
__________________
aniol_z_duzymi_skrzydlami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 11:12   #1003
aska105
Raczkowanie
 
Avatar aska105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: piszê do Was z... nieba ;)
Wiadomo¶ci: 73
GG do aska105
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

hey
mam taki sam problem jak ty. z tym, ze mi wloski nie zabardzo chca sie pofarbowac, ale bardzo bym chciala jakos sobie je pofarbowac wlasnie szamponetka, albo czyms podobnym
aska105 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 11:19   #1004
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 887
GG do figg
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

nie polecam szamponetek zdecydowanie. Mi szamponetka trzyma sie jak farba :| Nie wierzcie w cudowne obietnice producenta, ze na 5 myc. Jesli juz bardzo chcesz sie zafarbowac moze wybierz kolor zblizony do twojego?
figg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 06:37   #1005
ali¶
Zadomowienie
 
Avatar ali¶
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: czy kto¶ u¿ywa³ szamponetek Joanny?

ja zrobi³am sobie na moje ciemno blond/jasno br±z w³osy z 10 cm blond pasemkami na koñcach dwa pasma od spodu na próbe. Jedno w kolorze naturalny blond, drugie orzechowy braz. Jako ¿e efekt by³ delikatny uzna³am ¿e aby wyrónaæ kolor zdecydowa³am sie na orzechowy blond na ca³e w³osy. Farbki okaza³o sie byc bardzo du¿o wiêc na³o¿y³am jej wiêcej ni¿ na wspomniane pasemka. Trzyma³am 30 minut. Kolor sie wyrówna³ wyszed³ troche mocniejszy niz na pocz±tku. Blond pasemka daj± delikatne refleksy natomiast mój naturalny kolor zosta³ delikanie podbity. Z natury mawe w³osach zlote przeb³yski, a teraz w³oski maj± kolor orzecha. Nie rudy, nie czerwonawy, ale orzechowy. Ciekawe tylko jak bedzie siê spierw³±, ale stwierdzam ¿e kolor wyszed³ delikatniejszy niz na opakowaniu i dobrze bo ba³am siê ¿e bêdzie za ciemny, widz±c zdjêcie oraz kolor mazi na mojej g³owie, bêd±cy brunatno-ciemnym br±zem. Ca³a ma¼ zesz³± jednak z wod± i ogólnie jestem zadowolona.
__________________
7.04.2013 Brunio

ali¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 16:00   #1006
caroline666
Raczkowanie
 
Avatar caroline666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Co lepsze? Farba do w³osów czy szampon koloryzuj±cy?

mój kolor w³osów w za³±czniku. teraz mam pytanie - jaki przedzia³ kolorów szamponów/szamponetek wyjdzie na moich w³osach tak jak na zdjêciu podanym na szamponie/szamponetce? my¶lê o czarnym, ew. jakim¶ innym, ciemnym kolorze. jaka marka? cena te¿ gra rolê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.JPG (28,0 KB, 37 za³adowañ)
caroline666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 17:56   #1007
aniol_z_duzymi_skrzydlami
Raczkowanie
 
Avatar aniol_z_duzymi_skrzydlami
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

no wlasnie nie - mam blond,a chcialabym najchetniej rude...

no nic, porobuje tymi sprejami... tylko, ze wlosy sza wtdedy strasznie suche i lamliwe...


buuu!
__________________
aniol_z_duzymi_skrzydlami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 18:49   #1008
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

ja napewno NIE polecam pallette. od roku nimi robie co miesiac bo jak sie wgryzly we wlosy to sie nie chca splukac. i mam normalne odrosty,czyli jak po farbie-jedyna roznica jest taka ze po kazdym myciu masz inny kolor wlosow
mi to pasuje
natalczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 18:54   #1009
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 139
GG do black.moth
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

jak pallette nie to co? tez chce farbowac ale nie na sta³e!!! tak to jest szansa ze sie zmyje
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 22:03   #1010
ombree
Raczkowanie
 
Avatar ombree
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

no i ja mam ten sam problem ;> lubiê ci±gle zmieniaæ kolorek w³osów ale nie na sta³e!! bo nie lubiê siê potem bawiæ w rozja¶nianie i tak dalej gdy¿ zawsze w koñcowej fazie i tak wracam do ukochanego blondu...
szamponetki niby maj± siê zmywaæ a tu co? wyblaknie i zostanie... teraz mam pomarañczowe koñcówki... i ju¿ ich nie chce! ale zmyæ siê nie chc± wrr....
ró¿nych szamponetek u¿ywa³am i zawsze to samo... teraz kupi³am z Joanny jaka¶ taka ró¿owawa czy jaka¶ ale nie wiem czy u¿yæ, my¶lê jakie¶ pasemeczka czy co¶ tylko pytanie : czy to siê zmyje? ju¿ mam do¶æ terroryzowania moich w³osów rozja¶nianiem :| ahhh
ombree jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 22:29   #1011
Sei
Przyczajenie
 
Avatar Sei
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

A mnie pallete odpowiada w sumie... u¿ywa³am szamponetek mo¿e do 8 myæ i fakt trzyma³y siê d³u¿ej bo oko³o 3 miesiêcy, ale nie wiêcej. Dodam, ¿e farbowa³am siê na ciemn± wi¶niê Teraz u¿ywam równie¿ palette, tylko ¿e do 24 myæ i ta siê trzyma oko³o pó³ roku na moich w³osach (oczywi¶cie kolor s³abnie), ale jestem zadowolona. Nie widaæ odrostów (tak równomiernie schodzi kolor chyba?), w³osy s± mi³e w dotyku, b³yszcz±ce, a kolor zawsze wychodzi '¶wie¿y'
Pozdrawiam

P.S. Dzisiaj w³a¶nie zakupi³am 2 opakowania na moje d³ugie w³osy "Czekoladowy br±z"

P.S. 2 Spróbujcie Marion, te naprawdê szybko schodz± (przynajmniej w moim wypadku)
Sei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 07:42   #1012
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

Macie racje co do szamponetek. Trzymaja sie jak farba i po zrobieniu sobie pasemek pozbylam sie ich dopieru po obcieciu wlosow...
I mysle, ze nie ma takich, ktore by sie szybko zmyly. No jesli chcecie to sobie pofarbujcie bibula, to sie Wam zmyje po pierwszym myciu
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 08:08   #1013
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ¯agañ/Kraków
Wiadomo¶ci: 1 729
GG do Agosek Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Agosek
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

Mnie palette co prawda zmywa³o siê regulaminowo w kilka myæ (myjê w³osy codziennie, a na dodatek s± przet³uszczaj±ce siê, wiêc maj± naturalny "filtr" dodatkowy ) ale fryzjerka mojej mamy mówi, ¿e nawet te tradycyjne farby tej firmy s± bardzo agresywne dla w³osów.
Szamponetki takie na kilka myæ (bodaj¿e 3-4), ma te¿ Wella (albo mia³a) i wydaj± siê byæ do¶æ delikatne w dzia³aniu, bo np. przy moich w³osach ciemny br±z, nie by³o widaæ jakiego¶ istotnego efektu. A na blondzie pewnie by wysz³o.

No chyba, ¿e chcialaby¶ jednak co¶ dzia³aj±cego d³u¿ej (24, 25, 28... myæ)...?
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mê¿czy¼ni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 10:26   #1014
aniol_z_duzymi_skrzydlami
Raczkowanie
 
Avatar aniol_z_duzymi_skrzydlami
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

wlasnie maialam palette. i moja mam miala racje w tamtym roku: ja sobie tez robilam szamponetka i mi sie nie zmylo, ale bylam pewna ze mnie oszukuje :P a tu nie!

a mi sie nie moze dluzej trzymac, bo po prostu musze miec moj kolor (jasniutki blond) do szkoly. i nie chce farbowac, bo mi sciemnieja...
__________________
aniol_z_duzymi_skrzydlami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 10:43   #1015
ercoire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 32
GG do ercoire
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

ja tez uzywalam i w tamtym roku i w tym szamponetke Palette. w tym roku wybralam nr 19. Ciemny braz, ale pamietam jak rok temu wzielam rubin, pozniej miedz.. I wygladalo to dosyc fajnie, bo mam ciemne wlosy wiec nie byly az takie rude zmyly sie przed koncem wakacji ale.. jak kiedys juz w roku szkolnym zaczesalam do gory grzywke to bylo widac resztki szamponetki az sie zdziwilam, ale tez szybko zeszlo.. ogolnie duzy plus, nie mam juz takich wyblaklych wlosow, a wyrazny kolor na glowie, przy okazji sa ladnie lsniace i wygladaja na zdrowsze
ercoire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 12:59   #1016
Kasieñka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieñka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomo¶ci: 20 958
GG do Kasieñka_666
a, b czy c? a mo¿e macie inny pomys³?

Moje Drogie. Proszê Was o pomoc.
Od kilku miesiêcy chodzi za mn± pomys³ z farbowaniem w³osów ( nigdy tego nie robi³am). Jednak nikt nie jest w stanie mi doradziæ co ja w³a¶ciwie powinnam z nimi zrobiæ. Mam 3 pomys³y...:
a) pasemka blond(ja¶niejsze od mojego kolorku)
b) baleyage... z blondem i br±zem
c) ca³e w³oski na br±zik w odcieniu toffi

Drogie wiza¿anki ... proszê was o doradzenie

Ps. mam jasn± cerê co pewnie jest widoczne na zdjêciach.
acha... i jeszcze jedno. jesli zdecyduje sie na punkt C to raczej zrobie to za pomoc± szamponetki... ( trochê brak mi odwagi na farbowanie calych wlosow normalna farb±.. zw³aszcza ciemn±)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg S6000053.JPG (92,9 KB, 203 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S6000060.JPG (70,0 KB, 153 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S6000192.JPG (96,6 KB, 158 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S6000206.JPG (74,7 KB, 131 za³adowañ)
Kasieñka_666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 13:43   #1017
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: a, b czy c? a mo¿e macie inny pomys³?

Masz cudowne w³osy. Kolor marzenie, nic bym nie zmieni³a. Odradzam równie¿ toffi, ze wzglêdu na zimny odcieñ Twoich w³osów mo¿esz wygl±daæ niekorzystnie.
Ewentualna zmiana jak± bym zaproponowa³a to refleksy o ton dwa ja¶niejsze od Twojego naturalnego koloru. Ewentualnie farbowanie ton w ton na kolor ciemniejszy w odcieniu popielu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 13:50   #1018
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomo¶ci: 4 294
Dot.: a, b czy c? a mo¿e macie inny pomys³?

zgadzam sie z poprzedniczka... a kolor sliczny!!

ja tez nigdy nie farbowalam wlosow, bo zazwsze mi mowia ze mam ladny kolorek, wiec po co je psuc??!! zastanow sie jeszcze nad tym... no i musisz sie liczyc z tym , ze jak juz zaczniesz farbowanie, topotem trudno bedzie przestac ;/
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 13:52   #1019
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 555
GG do invissible
Dot.: a, b czy c? a mo¿e macie inny pomys³?

£adniutki masz ten kolorek. Równie¿ odradzam toffi i baleyage. Ewentualnie pasemka ja¶niejsze, mo¿e byæ te¿ kilka ciemniejszych ale niech pozostan± w blondzie.
invissible jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 14:22   #1020
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 8 856
Dot.: a, b czy c? a mo¿e macie inny pomys³?

nic nie zmieniaj, a jak ju¿ to bardzo delikatnie.
Masz przecudowne w³oski, kolorek oczwi¶cie te¿!
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.