Nowy krem BB Idealia Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 14:53   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Nowy krem BB Idealia Vichy


IDEALIA krem BB nowej generacji łączy pielęgnację w głębi skóry i na jej powierzchni oraz zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:05   #2
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Jak dla mnie za drogi :/ 99z za 40ml? masakra jakaś
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:48   #3
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Jest idealny,goraco polecam wart swojej ceny
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:51   #4
Amelia Maribella
Przyczajenie
 
Avatar Amelia Maribella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

produkty Vichy są bardzo dobre, ale nie każdego stać na jednorazowy zakup za ok100zł ;/
Zdecydowanie za drogi
Amelia Maribella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:18   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Kurczę nie rozumiem takiego gadania, że "za drogi" jak się nawet produktu nie używało.Za drogi w stosunku do czego?

Rozumiem, że produkt może nie spełniać obietnic producenta i mieć cenę niewspółmierną do jakości i wtedy faktycznie można powiedzieć, że za drogi.Ale tak?

Rynek jest dość pojemny i są w nim produkty na każdą kieszeń.Tańsze, droższe, bardzo drogie. To normalne.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:36   #6
Amelia Maribella
Przyczajenie
 
Avatar Amelia Maribella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Produkt z pewnością jest wart swojej ceny, wszystkie produkty Vichy cechują się wysoką jakością. Ale w dobie kryzysu wiele osób mimo, że chciałyby zakupić za taką cenę, to nie mogą, bo ich nie stać. Śledzę na bieżąco rynek, część dermokosmetyków właśnie z Vichy jest przecenionych nawet o 30zł - 40zł, głównie kremy. Stąd moja opinia, że za drogi, mimo że jakość ma wysoką i sama go przetestuję, ale nie każdy będzie mógł go przetestować właśnie ze względu na cenę. Produkty Vichy bardzo cenię, żaden mnie nie zawiódł.

Edytowane przez Amelia Maribella
Czas edycji: 2013-04-08 o 21:02
Amelia Maribella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:55   #7
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Kurczę nie rozumiem takiego gadania, że "za drogi" jak się nawet produktu nie używało.Za drogi w stosunku do czego?

Rozumiem, że produkt może nie spełniać obietnic producenta i mieć cenę niewspółmierną do jakości i wtedy faktycznie można powiedzieć, że za drogi.Ale tak?

Rynek jest dość pojemny i są w nim produkty na każdą kieszeń.Tańsze, droższe, bardzo drogie. To normalne.
Jak napisałam produkt jest za drogi DLA MNIE. Wyraziłam swoją osobistą opinie i chyba mam do niej prawo
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 08:59   #8
MartaKonin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

A ja go kupiłam, stosuję już od 2 tygodni i jestem mega zadowolona! Mam 23 lata i cerę z niedoskonałościami która szybko się przetłuszcza ale oczywiście po umyciu miałam skórę bardzo naciągniętą, sucha. A od kiedy stosuję ten krem mam dużo bardziej nawilżoną skórę ale przy tym nie wychodzą mi zaskórniaki co było przy innych kremach nawilżających. Jestem bardzo zadowolona, daje ładny kolorek (ja mam ten ciemniejszy).
Obecnie z tego co wiem to w Super-pharm jest ten krem za ok 70zł. Osobiście uważam że krem wart nawet 100zł, są droższe kremy które mnie nie satysfakcjonują aa z tego jestem zadowolona, Polecam.
MartaKonin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:37   #9
agata.l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

MartaKonin pisałaś, że masz cerę przetłuszczającą.. Zastanawiam się nad kupnem tego kremu, ale skoro jest on rozświetlający to trochę przeraża mnie perspektywa jeszcze większego 'bicia blaskiem' z odległości ..
Czy Tobie zakrywa miejsca przetłuszczające się?
agata.l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:43   #10
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Cytat:
Napisane przez agata.l Pokaż wiadomość
MartaKonin pisałaś, że masz cerę przetłuszczającą.. Zastanawiam się nad kupnem tego kremu, ale skoro jest on rozświetlający to trochę przeraża mnie perspektywa jeszcze większego 'bicia blaskiem' z odległości ..
Czy Tobie zakrywa miejsca przetłuszczające się?
Nie kupuj, nie warto.

Krem po pierwsze ma delikatne drobiny, po drugie on nie matuje pozostawia cerę lekko błyszczącą. No i koszmarnie pomarańczowieje na twarzy, tworząc dziwne plamy

Absolutnie nie jest wart swojej ceny
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:52   #11
agata.l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Właśnie w tym sęk, że boję się wszystkiego co rozświetla.. Stosowałam kiedyś jakiś specyfik z Garniera - rozświetlający właśnie - i powiem szczerze, że nie byłam zadowolona. Chyba nie dla mnie tego typu preparaty, a wydanie 100 zł to wydatek dużo za duży..
agata.l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 20:55   #12
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Cytat:
Napisane przez agata.l Pokaż wiadomość
Właśnie w tym sęk, że boję się wszystkiego co rozświetla.. Stosowałam kiedyś jakiś specyfik z Garniera - rozświetlający właśnie - i powiem szczerze, że nie byłam zadowolona. Chyba nie dla mnie tego typu preparaty, a wydanie 100 zł to wydatek dużo za duży..
Chodzi o BB z Garniera? On jest i tak lepszy od Vichy

Pójdź do apteki, poproś o próbki a sama sie przekonasz. Dla mnie to jest masakra i juz nawet nie chodzi o ten połysk-bo ja akurat lubię ale o koszmarne utlenianie się na twarzy i robienie okropnych zacieków i plam.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:00   #13
agata.l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Nie, nie ... Nie chodzi o BB Garniera. Ten akurat używam i jestem z niego zadowolona. Miałam po prostu ochotę wypróbować coś innego. Niedawno widziałam reklamę i zwyczajnie mnie zaciekawił produkt. A używałam jakiś rozświetlający żel do mycia twarzy (grejpfrutowy) i stąd teza, że rozświetlenie mi nie służy..
agata.l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:04   #14
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Cytat:
Napisane przez agata.l Pokaż wiadomość
Nie, nie ... Nie chodzi o BB Garniera. Ten akurat używam i jestem z niego zadowolona. Miałam po prostu ochotę wypróbować coś innego. Niedawno widziałam reklamę i zwyczajnie mnie zaciekawił produkt. A używałam jakiś rozświetlający żel do mycia twarzy (grejpfrutowy) i stąd teza, że rozświetlenie mi nie służy..
Rozświetlenie w żelu do mycia twarzy a kremie, nawet BB to co innego. Nie wiem jakie właściwości rozświetlające może mieć żel. Może chodzi o lekkie rozjasnienie skóry. Ale rozświetlające podkłady, kremy zwykłe czy też bb mające w nazwie rozświetlający zazwyczaj:
a. Mają takie delikatne drobinki, jak perłowy cień
b. W przypadku podkładów i kremów bb, koloryzujących mogą po prostu nie matowić skóry ale pozostawiać ją właśnie lekko jakby wilgotną.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:10   #15
agata.l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

Heh, widzisz, brak wiedzy niestety powoduje takie teorie a nie inne. Nie miałam pojęcia o tej różnicy. Wychodziłam z założenia, że to jedno i to samo. Dzięki za wyjaśnienie..
Rozumiem, że używałaś BB z Vichy?
Co do samego wypróbowania - to tak, rzeczywiście warto najpierw skorzystać z próbki, aniżeli wtopić tyle pieniędzy.
agata.l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:07   #16
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Nowy krem BB Idealia Vichy

A ja jestem bardzo zadowolona z Idealii BB. Do tego stopnia, że kupiłam już 2 opakowanie. Mam cerę mieszaną. Drobinki, które są w kremie, są delikatnie widoczne i pięknie rozświetlają twarz. Posiadam odcień medium, a więc ten ciemniejszy. Dobrze się rozprowadza, pachnie przyjemnie, nie zapycha, nie uczula, nie ciemnieje na twarzy, nie wysusza, wyrównuje koloryt skóry, buzia jest przyjemna w dotyku. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość do nałożenia. Jestem bardzo zadowolona. Co do ceny - bywa w promocjach, więc można polować na okazje.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.