jak zrobić taki makijaż ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 17:00   #1
medrkownaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Red face

jak zrobić taki makijaż ?


dodaję, że moja cera bardzo się świeci i nie mam pojęcia jak zrobić taki delikatny i zmatowiony makijaż

http://img845.imageshack.us/img845/6104/beznazwy1vb.jpg

Proszę o pomoc
medrkownaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:34   #2
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: jak zrobić taki makijaż ?

Tam nie ma makijażu?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:54   #3
cayman
Raczkowanie
 
Avatar cayman
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 310
GG do cayman
Dot.: jak zrobić taki makijaż ?

na pewno korektorem ukryc niedoskonalosci(o ile jakies masz).fluidu/podkladu nie polecam chyba ze masz spore przebarwienia itp.ja np smaruje twarz kremem i czekam az sie wchlonie a potem nakladam puder.na czolo,powieki,policzki,no c,brode i pod oczami.potem jesli cos przebija to daje tyciunko korektora.najlepiej dobierz puder do swojego odcienia skóry.dwa tony ciemniejszym mozna musnac policzki badz jakims deliaktnym rozem.wytuszowac lekko rzesy.brwi lekko podkreslic cieniem do powiek(zalezy jakie masz wlosy oprawe oczu itd.)moze byc jakis lekki braz,czy szary.ja np mam ciemne brwi to robie to szarym.chyba ze wolisz bardziej zaznaczone to kredka ale absolutnie nie wyrysowane krechy tylko leciutko ta kredka je pomalowac tak jakby barwic wloski.usta jakas pomadka naturalna np ochronna badz bezbarwnym blyszczykiem.oczy mozna jeszcze zaznaczyc cieniem tzn jasniejszym przy lini brwi a lekki brazowy/bezowy w zalamaniu powieki,ale tak minimalnie.ta dziewczyna nie ma wytuszowanej dolnej lini rzes.
cayman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:15   #4
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: jak zrobić taki makijaż ?

Swieży, matowy, transparentny wygląd mogą Ci dać kosmetyki mineralne, na wizażu jest cały dział na ich temat. Są dodatkowo bardzo "neutralne" dla skóry. Nie powodują "tapety" i generalnie mają chyba prawie same zalety
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 23:06   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: jak zrobić taki makijaż ?

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Swieży, matowy, transparentny wygląd mogą Ci dać kosmetyki mineralne, na wizażu jest cały dział na ich temat. Są dodatkowo bardzo "neutralne" dla skóry. Nie powodują "tapety" i generalnie mają chyba prawie same zalety
Ale nie tylko mineralne Jest wiele kosmetyków które dadzą taki efekt, podkłady, które rewelacyjnie wtapiają się w cerę... dla mnie to np. podkłady HD z MUFE, Color Clone HR, Face & Body MAC, a jak masz idealną cerę to kremy koloryzujące świetnie się sprawdzą.

Nie można zapomnieć też o pielęgnacji Jak cera jest dobrze nawilżona i zadbana, to makijaż też się lepiej układa i wygląda bardziej naturalnie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.