Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 08:23   #1171
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ani sie waż Nusia..ja sie odchudzam!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Guerlana..p extreme 03 mam..albo sama nie wiem bo nie napisali marki Już chlapię drugą kawke..oczka mi sie otwierają.. Wstaje do Was maupy!!! Mam czasmi napad checi i probki zamawiam na allegro perfum..bo na pasku to se moga trzeba na ciałko,kazdy ma inne ph..Ostatnio zachwycałam sie Mont black i joopem jette..mam Mademoiselle,od TZ Dolce Gabbana light blue..Męski Wam polecę..mnie wali na kolana jak moj sie psiknie a skubany psika na wlosy i pachnie taaaaak Emporio Armaniiego.Czarne!! Uhm...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:28   #1172
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Meskie fajne jeszcze Davidoff Silver Shadow,Mont blanc Presence,Sander Jil sander..a Wam jakie sie podobają?gdzies wygrał damski Obsession secret obsession Calwina Kleina..ale cięzki jak psikalam w sephorze...ma byc ponoc zabojczo uwodzicielski
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:29   #1173
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
tylko mocną
a zgadnijcie co mam na śniadanko?
hi hi hi
Nie mów, że pączusie
Ja obecnie mam Dior J'adore (szłam w nim do ślubu- stąd sentyment) i moje kochane, ale już niedostępne w Pl Gio Armani(oszczędzam na specjalne okazje, chyba na weekend je zabiorę). No i euphorie, ale jakoś na mnie ten zapach nie jest taki ładny jak od innych czułam, w ogóle nie jest zbyt mocny. A - mam jeszcze Lolitę Lempicką, ale nie wiem dokładnie jaka nazwa. Trochę tego jest..

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:33
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:41   #1174
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nie mów, że pączusie
Ja obecnie mam Dior J'adore (szłam w nim do ślubu- stąd sentyment) i moje kochane, ale już niedostępne w Pl Gio Armani(oszczędzam na specjalne okazje, chyba na weekend je zabiorę). No i euphorie, ale jakoś na mnie ten zapach nie jest taki ładny jak od innych czułam, w ogóle nie jest zbyt mocny. A - mam jeszcze Lolitę Lempicką, ale nie wiem dokładnie jaka nazwa. Trochę tego jest..
Lolita super Euphoria klasyk na wielu osobach mi sie podoba,nie probowalam na sobie Pl Armaniego nie znam..trudno dobrac sobie ten wlasciwy..przynajmniej mnie trudno Malus wyjezdzasz na walentynki och... i nas tu na tyle zostawisz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:53   #1175
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nie mów, że pączusie
Ja obecnie mam Dior J'adore (szłam w nim do ślubu- stąd sentyment) i moje kochane, ale już niedostępne w Pl Gio Armani(oszczędzam na specjalne okazje, chyba na weekend je zabiorę). No i euphorie, ale jakoś na mnie ten zapach nie jest taki ładny jak od innych czułam, w ogóle nie jest zbyt mocny. A - mam jeszcze Lolitę Lempicką, ale nie wiem dokładnie jaka nazwa. Trochę tego jest..
pączusie
już nie mam
ja kupiłam wczoraj bosa, mam davidofa niebieskiego i ck one
mam ten light bkue Miszka ale na mnie mi się niezbyt podoba, teraz zachorowałam na diorka takiego fioletowego - ale musze kupić u okupanta bo jakos im bardziej wierze

o ten

http://www.iperfumy.pl/christian-dio...woda-toaletowa

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:55 Powód: link
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:54   #1176
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Lolita super Euphoria klasyk na wielu osobach mi sie podoba,nie probowalam na sobie Pl Armaniego nie znam..trudno dobrac sobie ten wlasciwy..przynajmniej mnie trudno Malus wyjezdzasz na walentynki och... i nas tu na tyle zostawisz
No, będę tęsknić, a jak mi brygada pozwoli to wieczorkiem między jedną a drugą lampką winka cuś tam wyskrobię
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:06   #1177
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
pączusie
już nie mam
ja kupiłam wczoraj bosa, mam davidofa niebieskiego i ck one
mam ten light bkue Miszka ale na mnie mi się niezbyt podoba, teraz zachorowałam na diorka takiego fioletowego - ale musze kupić u okupanta bo jakos im bardziej wierze

o ten

http://www.iperfumy.pl/christian-dio...woda-toaletowa
Zaraz se zamowie probaska jak jest..a mnie Gabbana tez tak sobie bardzo lekki,ale to prezent od TZ sam z tym wechem wybierał hi hi..Bossa femme mam probke..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 09:24   #1178
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Zaraz se zamowie probaska jak jest..a mnie Gabbana tez tak sobie bardzo lekki,ale to prezent od TZ sam z tym wechem wybierał hi hi..Bossa femme mam probke..
http://www.perfumy-perfumeria.pl/ser...-Purple-W.html

jeszcze tego chcę, ale narazie nie kupie bo mnie TŻ wygoni z domu
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:44   #1179
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
http://www.perfumy-perfumeria.pl/ser...-Purple-W.html

jeszcze tego chcę, ale narazie nie kupie bo mnie TŻ wygoni z domu
ech znow mi net chodzi ze pozal sie bozechcialam na allegro zobaczyc czy sa probaski do sprzedania a tu Nusia jak SVR nadal zachwycona?czekam na przesyłę z biochemii to zdam relacje jakie działanie..ale kusi mnie SVR bardzo...jakis 7 zmysł
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:02   #1180
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
ech znow mi net chodzi ze pozal sie bozechcialam na allegro zobaczyc czy sa probaski do sprzedania a tu Nusia jak SVR nadal zachwycona?czekam na przesyłę z biochemii to zdam relacje jakie działanie..ale kusi mnie SVR bardzo...jakis 7 zmysł
buu a ja mam w pracy allegro wyłączone
svr jak dla mnie suuuper, ale teraz czaje sie na to z BU, matko gdzie ja to upcham
a jakich próbek szukasz?

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:07 Powód: jak zwykle lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:08   #1181
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
buu a ja mam w pracy allegro wyłączone
svr jak dla mnie susuuper, ale teraz czje sie na to z BU, matko gdize ja to upcham
a jakich próbek szukasz?
no tych perfum co podałas nazwe ale nie szukam bo mnie trafia jak nie chce str otworzyć to serum z bio mam zamiar na noc zastosowac ..dodam skwalanu kilka kropel bo wyczytalam,ze mozna..MAGDA MOŻNA>???? i zobaczymy co zdziałanarazie musze wymazac kremy ktore mam,a troche tego jest i zaden oprocz biotherm(ale ten mi sie skonczył),żaden nie spelnia moich oczekiwan.łacznie z tym lancome absolue,niby taki drogi,niby tak cudowny Jade dzosiaj do apteki po Acerole plus(na naczynka łykam) to moze daja probaska..ale tu te apteki to takie biednie wyposażone fajnie sie wchlania na buzi?(SVR)..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:15   #1182
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
no tych perfum co podałas nazwe ale nie szukam bo mnie trafia jak nie chce str otworzyć to serum z bio mam zamiar na noc zastosowac ..dodam skwalanu kilka kropel bo wyczytalam,ze mozna..MAGDA MOŻNA>???? i zobaczymy co zdziałanarazie musze wymazac kremy ktore mam,a troche tego jest i zaden oprocz biotherm(ale ten mi sie skonczył),żaden nie spelnia moich oczekiwan.łacznie z tym lancome absolue,niby taki drogi,niby tak cudowny Jade dzosiaj do apteki po Acerole plus(na naczynka łykam) to moze daja probaska..ale tu te apteki to takie biednie wyposażone fajnie sie wchlania na buzi?(SVR)..
Cześć
Można mozna ja sobie następnym razem zamówie
Ja to daje przed samym spaniem a kremik tez mam wczesniej nołozony
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:23   #1183
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
no tych perfum co podałas nazwe ale nie szukam bo mnie trafia jak nie chce str otworzyć to serum z bio mam zamiar na noc zastosowac ..dodam skwalanu kilka kropel bo wyczytalam,ze mozna..MAGDA MOŻNA>???? i zobaczymy co zdziałanarazie musze wymazac kremy ktore mam,a troche tego jest i zaden oprocz biotherm(ale ten mi sie skonczył),żaden nie spelnia moich oczekiwan.łacznie z tym lancome absolue,niby taki drogi,niby tak cudowny Jade dzosiaj do apteki po Acerole plus(na naczynka łykam) to moze daja probaska..ale tu te apteki to takie biednie wyposażone fajnie sie wchlania na buzi?(SVR)..
to maziaj się, jak będzie fajne to ja tyż poszaleje
mi svr pasi, wchłania sie ok, na to ładuje jeszcze filtr, na to podkład i potrzebuje jeszcze jakiś puderek matujący
mam próbke hugo bossa deep red - chcesz?
bo ja właśnie zakupiłam i próbka już się nie przyda
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:28   #1184
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
to maziaj się, jak będzie fajne to ja tyż poszaleje
mi svr pasi, wchłania sie ok, na to ładuje jeszcze filtr, na to podkład i potrzebuje jeszcze jakiś puderek matujący
mam próbke hugo bossa deep red - chcesz?
bo ja właśnie zakupiłam i próbka już się nie przyda
Kcem clarinsa mogu ci troche odsypać..01 matuje..tylko w co? cos znajdę tylko musza przyslac bo czekam jakbys mogla to probke SVR,masz pod reką wieksza aptekę?jak dostane dzis to napisze ale wątpię Głodna jestem ssie mnie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:06   #1185
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cześć
Można mozna ja sobie następnym razem zamówie
Ja to daje przed samym spaniem a kremik tez mam wczesniej nołozony
Hej do tego serum z granatu,mozna tak?no....co tam wczoraj z nowosci skręciłaś?pochwal sie Molcia przyśle mi covermarka foudation i fixa i jakiegoś innego jeszcze to Wam powiem jak na buzce ten Dior Madzia nie wali mnie na kolananie wiem wydaje mi sie slabo kryjący i 020 blada,mieszam z lancomem lub tym korektorkiem od Ciebie mam twarz mega wymagająca czy co Poprosilam siostre Tz ma mi przywiesc Givenchy i Shiseido..przetestuje te...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:13   #1186
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Za to kapsulki na rzęsy sa rewelacyjne..i juz nie chodzi o ten porost bo za szybko na mowe o tym..tylko na noc maziam oko..nie szczypie,nie uczula..dosc tlusta ta keratynina..wstajac mam mokre takie te rzeski i uwierzcie jak pociagne tuszem -rewelka-same sie pchaja do góry...dlugie takie...efekt malowania oka po tym specyfiku przerósl moje oczekiwania Dzis np rano kapsulke nalozylam i po jakims czasie tusz...Polecam.Fajne!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:13   #1187
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej do tego serum z granatu,mozna tak?no....co tam wczoraj z nowosci skręciłaś?pochwal sie Molcia przyśle mi covermarka foudation i fixa i jakiegoś innego jeszcze to Wam powiem jak na buzce ten Dior Madzia nie wali mnie na kolananie wiem wydaje mi sie slabo kryjący i 020 blada,mieszam z lancomem lub tym korektorkiem od Ciebie mam twarz mega wymagająca czy co Poprosilam siostre Tz ma mi przywiesc Givenchy i Shiseido..przetestuje te...
serum renew sobie zrobiłam pilingi jeszcze czekaja jutro dopiero sobie zrobię bo dzis w pracy jestem do późna to padnięta przyjadę
Nastepnym razem skwalan i tego granata kupuje, spokojnie to możesz na kremik ja czekama aż sie wchłonie i dopiero przed samy spaniem sobie nakładam i super jest
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:17   #1188
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kcem clarinsa mogu ci troche odsypać..01 matuje..tylko w co? cos znajdę tylko musza przyslac bo czekam jakbys mogla to probke SVR,masz pod reką wieksza aptekę?jak dostane dzis to napisze ale wątpię Głodna jestem ssie mnie..
ja chyba tez jakąs pizze zamówie
daj adres na PW, wysle Ci perfumki i moze wyciągne z mojej apteki svr
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:26   #1189
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ja chyba tez jakąs pizze zamówie
daj adres na PW, wysle Ci perfumki i moze wyciągne z mojej apteki svr
Zupka sie zapchałam...wczoraj ugotowalam,coby dzis przy garach nie stac a moc pisac swobodnie..ze sprzataniem walcze w trakcie i nawet mi idzie.. Pijemy kawe??? Malla chodz..Madzia kawunia?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 11:37   #1190
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Zupka sie zapchałam...wczoraj ugotowalam,coby dzis przy garach nie stac a moc pisac swobodnie..ze sprzataniem walcze w trakcie i nawet mi idzie.. Pijemy kawe??? Malla chodz..Madzia kawunia?
Magda zawołaj tu naszą Madziusie królewne, jak słysze kawka to od razu widzę Madziusie jak rano woła

pijemy Miszka, kawka zawsze smakuje
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:43   #1191
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Magda zawołaj tu naszą Madziusie królewne, jak słysze kawka to od razu widzę Madziusie jak rano woła

pijemy Miszka, kawka zawsze smakuje
Moze nas czyta a sie nie odzywa?chodz kobieto.. tą co drze pape za kawą to ja lubim Nuśka to sie wstrzymaj i wyslesz z tym pigm...Ja tez akurat dostane clarisa..pędzel musze kupić dziś w ogole to czeka mnie znowóz wydawanie pieniązkow(apteka),droger ia aaa i cos TZ jeszcze na te walentynki..cobym miala w co plytke zawinąć..Madzia co kupiłaś swojemu??? Moje najmlodsze kochanie.to 4 letnie chce bolida he he..musze zabawkowy odwiedzić i jakąś wyścigowke mu kupić..lepsze to niz ciuciu,bo do zebow mycia to zagonic nie mogę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:59   #1192
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Moze nas czyta a sie nie odzywa?chodz kobieto.. tą co drze pape za kawą to ja lubim Nuśka to sie wstrzymaj i wyslesz z tym pigm...Ja tez akurat dostane clarisa..pędzel musze kupić dziś w ogole to czeka mnie znowóz wydawanie pieniązkow(apteka),droger ia aaa i cos TZ jeszcze na te walentynki..cobym miala w co plytke zawinąć..Madzia co kupiłaś swojemu??? Moje najmlodsze kochanie.to 4 letnie chce bolida he he..musze zabawkowy odwiedzić i jakąś wyścigowke mu kupić..lepsze to niz ciuciu,bo do zebow mycia to zagonic nie mogę
o cholera, zapomniałam o jakiejś walentynce dla dziecka

oj to jeszcze smyka chyba zalicze przy okazji macania puderków w douglasie
dla TZ mam żel pod prysznic eris platinum do kompletu do kremików
jeszcze cos chyba dokupie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:09   #1193
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o cholera, zapomniałam o jakiejś walentynce dla dziecka

oj to jeszcze smyka chyba zalicze przy okazji macania puderków w douglasie
dla TZ mam żel pod prysznic eris platinum do kompletu do kremików
jeszcze cos chyba dokupie
Mojemu kupiłam plyte najnowszą Skorpionsów...i moze cos tam jeszcze dokupię córce takie pudełko(szkatułka)co wyskakuje pamper i mowi Kocham Cie i koszulke nocna z atlantica..bo byla ładna mega wielka a moje corcie jest duuuuuzie(wysoka).Twoja 10 latka tak?w smyku napewno cos wybierzesz Mala to ma najlepszego pomysłabwinie sie w kokardke i basta oooo Tz-ą to by sie podobało
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:12   #1194
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mojemu kupiłam plyte najnowszą Skorpionsów...i moze cos tam jeszcze dokupię córce takie pudełko(szkatułka)co wyskakuje pamper i mowi Kocham Cie i koszulke nocna z atlantica..bo byla ładna mega wielka a moje corcie jest duuuuuzie(wysoka).Twoja 10 latka tak?w smyku napewno cos wybierzesz Mala to ma najlepszego pomysłabwinie sie w kokardke i basta oooo Tz-ą to by sie podobało
napewno
tylko że mój w rozjazdach, będzie w domku dopiero w poniedziałek to komu mam się poowijać?
no chyba że się chętny znajdzie
moja lat 9, poszukam może kolczyków i pierścionków w serducha bo ona teraz dama
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:38   #1195
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
napewno
tylko że mój w rozjazdach, będzie w domku dopiero w poniedziałek to komu mam się poowijać?
no chyba że się chętny znajdzie
moja lat 9, poszukam może kolczyków i pierścionków w serducha bo ona teraz dama
Jestem, zaraz kawkę też sobie zrobię - ale mam dzień, ufff. Roboty co nie miara, jeszcze się nie spakowałam na wyjazd, no i nie kupiłam tej kukartki, co by się w nią owinąć - myślicie, że bez kukartki też ładny prezencik będzie ? Za kosmetykami, o których piszecie, już nie nadążam, ale pewnie jak zacznę nadrabiać powoli zaległości to zasypię Was lawiną pytań Ale przecież cierpliwe jesteście, a najwyżej obskok mi się dostanie
Co do tych pociech - mi nawet nie przyszło do głowy, że dzieciaczkom robi się prezenty na Walentynki, ale co tu się dziwić - u Was odchowane, a u mnie jeszcze się muchy nie gonią
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:38   #1196
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
napewno
tylko że mój w rozjazdach, będzie w domku dopiero w poniedziałek to komu mam się poowijać?
no chyba że się chętny znajdzie
moja lat 9, poszukam może kolczyków i pierścionków w serducha bo ona teraz dama
Pisałas ze komunijna taak wiek ze chca tak nas naśladować Nuska a listonosza nie masz?Ty nie do babci paczke tylko do domku niech przynosi..jak zobaczy tą kokardę żartuję..moj list. jest bee do kwadratu MADZIA co Ty swojemu kupiłaś??? rzuc pomysła
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:41   #1197
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Jestem, zaraz kawkę też sobie zrobię - ale mam dzień, ufff. Roboty co nie miara, jeszcze się nie spakowałam na wyjazd, no i nie kupiłam tej kukartki, co by się w nią owinąć - myślicie, że bez kukartki też ładny prezencik będzie ? Za kosmetykami, o których piszecie, już nie nadążam, ale pewnie jak zacznę nadrabiać powoli zaległości to zasypię Was lawiną pytań Ale przecież cierpliwe jesteście, a najwyżej obskok mi się dostanie
Co do tych pociech - mi nawet nie przyszło do głowy, że dzieciaczkom robi się prezenty na Walentynki, ale co tu się dziwić - u Was odchowane, a u mnie jeszcze się muchy nie gonią
Jak pogonia to sie nie opędzisz Glowa do gory,biust do przodu..porzuc tą kokarde i dzialaj kobieto My tu kciuki trzymamy i chcemy mieć cosmelanowego dzidziusia prawda dziewczyny?zrzucimy sie na mega zabawkę To Ty łap walentyna i nie puszczaj cały weekhend
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:42   #1198
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Pisałas ze komunijna taak wiek ze chca tak nas naśladować Nuska a listonosza nie masz?Ty nie do babci paczke tylko do domku niech przynosi..jak zobaczy tą kokardę żartuję..moj list. jest bee do kwadratu MADZIA co Ty swojemu kupiłaś??? rzuc pomysła
listonoszka i to wiekowa, a hydraulik jeszcze mniej atrakcyjny
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:50   #1199
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jak pogonia to sie nie opędzisz Glowa do gory,biust do przodu..porzuc tą kokarde i dzialaj kobieto My tu kciuki trzymamy i chcemy mieć cosmelanowego dzidziusia prawda dziewczyny?zrzucimy sie na mega zabawkę To Ty łap walentyna i nie puszczaj cały weekhend
kupuje sie osobom, które sią najbardziej na swiecie kocha to dziecku jak najbardziej trzeba

Maallaa dawaj ta kokardę i tylko kokarde, świece, winko a my będziemy kibicowac
będziemy ciociami
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:58   #1200
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
kupuje sie osobom, które sią najbardziej na swiecie kocha to dziecku jak najbardziej trzeba

Maallaa dawaj ta kokardę i tylko kokarde, świece, winko a my będziemy kibicowac
będziemy ciociami
3majcie kciuki dziewczęta
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.