BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 14:42   #1
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507

BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all


Witam, nie wiem czy taki wątek już był, ale postanowiłam takowy założyć bo przeraziła mnie ilość PODRÓB na allegro... Sprzedawane są jako Benefit czy MAC (sama nacięłam się na szminkę i kredki), pewnie jako inne firmy też choć te, z racji rosnącej popularności, szczególnie.

Szukałam pudru Hoola Benefita, spojrzałam na ofertę All, poszperałam w sieci, porównałam fotki i niestety - tylko JEDEN sprzedawca prawdopodobnie, choć też nie na 100%, ma w ofercie oryginał
Kopia kosztuje często niewiele mniej od oryginalnego produktu więc to kolejna zmyłkowa podpucha.
Wydaje mi się, że rzecz należałoby zgłosić bo jak na razie oszuści doskonale sobie z handlu podróbami żyją....

Oto przydatne linki porównanujące Hoola - oryginał i autentyk, może się komuś przyda....
http://www.pandapalette.com/2010/06/...fit-hoola.html
http://www.youtube.com/watch?v=tmcWwI6Z894

Wklejajcie podobne strony z pomocą w rozróżnieniach.


__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 15:38   #2
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy taki wątek już był, ale postanowiłam takowy założyć bo przeraziła mnie ilość PODRÓB na allegro... Sprzedawane są jako Benefit czy MAC (sama nacięłam się na szminkę i kredki), pewnie jako inne firmy też choć te, z racji rosnącej popularności, szczególnie.

Szukałam pudru Hoola Benefita, spojrzałam na ofertę All, poszperałam w sieci, porównałam fotki i niestety - tylko JEDEN sprzedawca prawdopodobnie, choć też nie na 100%, ma w ofercie oryginał
Kopia kosztuje często niewiele mniej od oryginalnego produktu więc to kolejna zmyłkowa podpucha.
Wydaje mi się, że rzecz należałoby zgłosić bo jak na razie oszuści doskonale sobie z handlu podróbami żyją....

Oto przydatne linki porównanujące Hoola - oryginał i autentyk, może się komuś przyda....
http://www.pandapalette.com/2010/06/...fit-hoola.html
http://www.youtube.com/watch?v=tmcWwI6Z894

Wklejajcie podobne strony z pomocą w rozróżnieniach.



wystarczy zgłosić w specjalnym formularzu all (w menu) i wedruje do odpowiednich decydentów - raczej usuwają takie aukcje.jesli zdąża.
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:36   #3
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

właśnie, że allegro ma to w d...
ja zgłaszam za każdym razem i nie usuwają - niestety biznes is biznes - się sprzedaje się kręci - a co to allegro już nie wnika.

Zresztą allegro ma w d.. większość swoich użytkowników, z racji tego, że na razie ebay i świstak nie jest dla nich zagrożeniem nic się nie zmienia.

http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...ag-dalszy.html tu podrobiona georgia z allegro
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:59   #4
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
właśnie, że allegro ma to w d...
ja zgłaszam za każdym razem i nie usuwają - niestety biznes is biznes - się sprzedaje się kręci - a co to allegro już nie wnika.

Zresztą allegro ma w d.. większość swoich użytkowników, z racji tego, że na razie ebay i świstak nie jest dla nich zagrożeniem nic się nie zmienia.

http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...ag-dalszy.html tu podrobiona georgia z allegro
Niestety, ale w 100% się z Tobą zgadzam. Na nic nasze interwencje jak władze all nie reagują albo robią tak zwaną spychologię, bo oni nie odpowiadają za to co inni sprzedają, oni tylko udostępniają portal i odsyłają ludzi do zgłaszania sprawy na policję.
Jeśli chodzi o kosmetyki MAC to jest specjalny wątek i jak się wklei link do aukcji to w miarę naszych skromnych możliwości staramy się pomóc, aczkolwiek na odległość i ze zdjęcia czasami nie można potwierdzić autentyczności.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:17   #5
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Teraz już nawet nie można dotrzeć do nabywców tych bubli - podobno w celach ochrony kupującego. Można by przynajmniej uświadamiać tych nabywców drogą mailową, niestety już po fakcie, ale za to oszust musiałby oddać pieniądze albo zarobiłby nega, a tak to - same pozytywy na kontach Wrrrr.

No chyba że komuś nie przeszkadza używanie nie_wiadomo_czego_i_skąd za niemałe pieniądze....
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:51   #6
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Mozna dojsc kto kupil ale juz po wystawieniu komenatrza...moze all specjalnie zrobilo to szyfrowanie nazw bo sprzedajacy sie skarzyli ze kupujacego ktos poinformowal ze to podroba i nie chca zaplacic
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:14   #7
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

No właśnie zastanawiam się kogo to chroni - bo raczej nie kupujących.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 01:13   #8
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Teraz już nawet nie można dotrzeć do nabywców tych bubli - podobno w celach ochrony kupującego. Można by przynajmniej uświadamiać tych nabywców drogą mailową, niestety już po fakcie, ale za to oszust musiałby oddać pieniądze albo zarobiłby nega, a tak to - same pozytywy na kontach Wrrrr.

No chyba że komuś nie przeszkadza używanie nie_wiadomo_czego_i_skąd za niemałe pieniądze....
Problem jest w tym że to sami kupujący chcą wierzyć w te cudowne ceny, szczególnie MAC, zobacz na te pozytywy po zakupie kredek MAC za 8PLN, w naszym wątku o MAC czasami byliśmy szkalowani przez sprzedawców podrabianych pigmentów, że jak śmiemy ich oskarżać.
Dostep do tych kosmetyków jest ograniczony, a kupujący wierzy na słowo że to oryginał, mimo że czasami w necie pierwsze zdjęcie pokazuje inny kolor, chyba jednak chęć posiadania czegoś droższego jest na tyle silna że kupująca której nie stać na ten kosmetyk w perfumerii, wierzy że jednak udało się złapać Boga za nogi za 1/6 ceny.

Mielieśmy takie sytuacje w wątku o MAC że ktoś pytał czy to podróba, podało kilka odpowiedzi że to fake, ale osoba która pytała nadal bardziej wierzyła sprzedającemu, bo napisał że kosmetyk jest oryginalny

Z Benefitem jest trochę inaczej, bo podróbki idealnie zrobione i ceny dla zmylenia bliskie oryginałowi.

ps: Kiedyś jak jeszcze było widać nicki kupujących na Allegro wysłałem do około 20 osób które kupiły na aukcji podrabiane pigmenty maile z informacją że to nie jest oryginalny MAC, nie pamiętam dokładnie ale odpisało cos około 12-13 osób, 5 czy 6 napisało że wiedzą że to podróbki ale cena jest super kolejne chyba 4 obrzuciły mnie epitetami tylko 2-3 osoby napisały że są zmartwione tym faktem i podziękowały za informację - negatywa ani neutrala nie wystawiła żadna z osób które dostały maila - to jest prawda o Allegro, sami kupujący chcą tych podróbek.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-07-27 o 01:20
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 06:03   #9
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Benefit ma kiepskie podróbki podałam link do bloga ze zdjęciami
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 07:13   #10
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ps: Kiedyś jak jeszcze było widać nicki kupujących na Allegro wysłałem do około 20 osób które kupiły na aukcji podrabiane pigmenty maile z informacją że to nie jest oryginalny MAC, nie pamiętam dokładnie ale odpisało cos około 12-13 osób, 5 czy 6 napisało że wiedzą że to podróbki ale cena jest super kolejne chyba 4 obrzuciły mnie epitetami tylko 2-3 osoby napisały że są zmartwione tym faktem i podziękowały za informację - negatywa ani neutrala nie wystawiła żadna z osób które dostały maila - to jest prawda o Allegro, sami kupujący chcą tych podróbek.
Kiedyś też tak naiwnie chciałam zbawiać świat, ale niestety jak mówisz chęć posiadania czegoś droższego przesłania cały świat.
A tak naprawdę to nadal mi szkoda ludzi, którzy kupują ten chłam, a następnie wyrabiają sobie negatywną opinię o całej marce.

Kamil daj znać czy dostałeś moją wiadomość???
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:49   #11
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Benefit ma kiepskie podróbki podałam link do bloga ze zdjęciami
Kiepskie jak masz juz je w ręku, natomiast na zdjęciach w Allegro wyglądają tak że sporo mniej zapoznanych z tematem osób się łapie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 07:11   #12
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Najgorsze jest to ,że rośnie w zastraszającym tempie ilość tych bazarowych podrób.
Mnie tylko jeszcze zastanawia fakt, że ludzie kupują w tzw "ciemno"..... przecież w dzisiejszych czasach jest taki wynalazek jak internet i można zadać sobie trochę trudu i poszukać czy ma się do czynienia z oryginałem.
Jak znajdę wkleję linka z obfoconymi podróbami z MAC-a.

http://mac-from-dubai.blogspot.com/
po prawej stronie są zakładki i jeszcze więcej "cudów"!!!!

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-07-28 o 07:16
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 08:29   #13
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Kiepskie jak masz juz je w ręku, natomiast na zdjęciach w Allegro wyglądają tak że sporo mniej zapoznanych z tematem osób się łapie
Na aukcjach benefita najczęściej zdjęcia pochodzą ze strony producenta.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:43   #14
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Kupując kosmetyki po 8-15 zł brane za tzw. wysokopółkowce musimy zdawać sobie sprawę, że nabywamy podróbę, - co więcej, wydaje mi się, że taki handel istnieje trochę "za przyzwoleniem" obu stron - kupujący ma "prawie" to samo za ułamek ceny (a pudełko, firma i prestiż jest ), sprzedający wyceniają swój towar na dosyć niewygórowaną kwotę. W tym przypadku ryzyko ponosimy na swój koszt. Gorzej jeśli ordynarne buble idą po 80-100 zł, kupujący ma prawo uważać towar za oryginał co niestety jest czystą wolną amerykanką - z nie wiadomo jakim składem, datą ważności, atestami Wrrr. Włos się jeży od pomyślenia co tam może w tych kosmetykach fruwać. A sprzedawcy są bezkarni.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:25   #15
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

jesli nie jestescie pewne,czy puder to podrobka polecam po prostu napisac do sprzedajacego proszac o dokladne zdjecia tylu i przodu. Gwarantuje, ze osoba sprzedajaca podrobki po prostu zignoruje Wasza wiadomosc, mi przytrafilo sie to juz nie raz (mowie o aukcjach pudrow Benefit). Jesli dalej nie jestem pewna, pisze do osob,ktore aukcje wygraly i po prostu pytam sie ich. Zwykle moje watpliwosci sie potwierdzaja,choc czesto musze najpierw takie osoby poinstruowac, gdzie maja patrzec,wysylamim linki do oryginalow itd. Juz chyba mi 5 osob dziekowalo za to

Co do Allegro i ich stosunku do nielegalnych kopii to niestety to samo tyczy sie eBaya. Jakis czas temu podalam im linka do totalnie jawnej podrobki 120 cieni MAC lol. Sprzedawca robil niezly biznes, sprzedawal prawie ze hurtowo. Z eBaya nikt mi nie odpisal, a aukcji nie zdjeto...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:53   #16
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Kupując kosmetyki po 8-15 zł brane za tzw. wysokopółkowce musimy zdawać sobie sprawę, że nabywamy podróbę, - co więcej, wydaje mi się, że taki handel istnieje trochę "za przyzwoleniem" obu stron - kupujący ma "prawie" to samo za ułamek ceny (a pudełko, firma i prestiż jest ), sprzedający wyceniają swój towar na dosyć niewygórowaną kwotę. W tym przypadku ryzyko ponosimy na swój koszt. Gorzej jeśli ordynarne buble idą po 80-100 zł, kupujący ma prawo uważać towar za oryginał co niestety jest czystą wolną amerykanką - z nie wiadomo jakim składem, datą ważności, atestami Wrrr. Włos się jeży od pomyślenia co tam może w tych kosmetykach fruwać. A sprzedawcy są bezkarni.
Kiedys o mały włos własnie tak bym sie nacieła. Gdzies ponad rok temu ułyszałam o MAC-u od kolezanki, ze taki swietny, wiec postanowiła zakupic sobie cien (na probe) a ze nie mam dostepu do zadnej perfumeri pozostało mi allegro. Znalazłam cienie tej firmy i wszystko wydawało sie ok nawet cena (z przesyłka wychodziło cos ok.65zł nie pamietam dokładnie) ale cos mnie tkneło i sprawdziłam na internecie i oczywiscie okazło sie ze podróbka, bo cienie MAC nie maja lusterek . Tak wiec stwierdziłam ze jesli bede kupowac MAC-a to albo u sprawdzonych sprzedawców (wymienionych na watku MAC-a) albo kolezanka mi kupi w perfumeri.

Edit: dzis sprawdziłam czy sa rzeczywiscie te kredki MAC-a po 8 zł o których wspominał KNK, bo wydawało mi sie nieprawdopodobne ze ktos moze sprzedawac za taka cene, i oczywiscie znalazłam - ofert kupujacych cos ok 20
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 12:02   #17
MagdaK7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 304
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

witajcie,
Chciałam zapytac czy któras z was wie jak mozna sprawdzic date waznosci kosmetyku Benefit, mam cien/liner w kremie i jest dosc twardawy i popekany i zastanawiam sie nad jego swiezoscia, czy jego konsystencja nie powinna byc kremowa jak samam nazwa wskazuje?
MagdaK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:08   #18
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Link do wątku gdzie mozesz sprawdzic date produkcji http://www.wizaz.pl/forum/showthread...daty+produkcji
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:26   #19
MagdaK7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 304
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Kod to CE10, pierwsza cyfra to rok produkcji czyli 2001? to raczej niemozliwe chyba ze 2010, ale to wtedy liczba nie cyfra, hmm
MagdaK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 20:40   #20
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez MagdaK7 Pokaż wiadomość
Kod to CE10, pierwsza cyfra to rok produkcji czyli 2001? to raczej niemozliwe chyba ze 2010, ale to wtedy liczba nie cyfra, hmm
Moze napisz na watku benefita. Tam dziewczyny lepiej sie znaja na oznaczeniach i moze cos powiedza na temat tego linera
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:48   #21
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Dziewczyny odświeżam temat podróbek.

Jakiś czas temu nadziałam się na podrobiony Peeling Shiseido (wiem, że tu o MACu i Beneficie, ale tego akurat nie kupowałam nigdy na all) zgłosiłam do allegro fakt zakupienia podróbki, kazali sprzedającemu usunąć aukcję, ale co z tego skoro po jakimś czasie znowu sprzedaje te podróby i inni nieuświadomieni allegrowicze się nabierają.

Może by tak przeprowadzić zorganizowaną akcję zgłaszania podróbek do administratorów serwisu? Np. jak ktoś się zna na MAC zgłasza kilka produktów MAC, jak ktoś się zna na Beneficie zgłasza Benefit itp. Co wy na to?

(o ile jeszcze tu ktoś zagląda)
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:01   #22
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Dziewczyny odświeżam temat podróbek.

Jakiś czas temu nadziałam się na podrobiony Peeling Shiseido (wiem, że tu o MACu i Beneficie, ale tego akurat nie kupowałam nigdy na all) zgłosiłam do allegro fakt zakupienia podróbki, kazali sprzedającemu usunąć aukcję, ale co z tego skoro po jakimś czasie znowu sprzedaje te podróby i inni nieuświadomieni allegrowicze się nabierają.

Może by tak przeprowadzić zorganizowaną akcję zgłaszania podróbek do administratorów serwisu? Np. jak ktoś się zna na MAC zgłasza kilka produktów MAC, jak ktoś się zna na Beneficie zgłasza Benefit itp. Co wy na to?

(o ile jeszcze tu ktoś zagląda)
czy możesz podać link do tego Sprzedawcy?
byśmy my też nie kupiły tego peelingu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:20   #23
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czy możesz podać link do tego Sprzedawcy?
byśmy my też nie kupiły tego peelingu
Nie chciałabym żeby przerodziło się to w szykanowanie sprzedawcy, bo to też jest przestępstwo (naruszenie dóbr osobistych).

Napiszę tylko, że kupiłam coś czego w zasadzie nie ma, ponieważ Shiseido nie produkuje czegoś takiego jak Shiseido Green Tea whitening and removing dead skin elements, jak bym wiedziała to bym nie kupiła, szukałam żelowego peelingu enzymatycznego i nabyłam to cudo, zapach ma jak super glue a po użyciu w okolicach w których użyłam go bliżej oczu (nie używałam pod oczami, nie zwariowałamprzecież ) tak ok 2cm gdzie skóra nie jest już tak cienka pojawiły się małe krosteczki (!), po odstawieniu zniknęły. Załączam zdjęcie na allegro występuje pod nazwą Shiseido Peeling.

Jeszcze dodam, że zorientowałam się ponieważ z tyłu raz jest napisane New York a później New Youk (doszłam do wniosku, że Shiseido nie pozwoliło by sobie na wypuszczenie na rynek produktu z literówką i zaczęłam moje poszukiwania, okazało się, ze faktycznie nie wypuściło...)

A czy ktoś jest zainteresowany akcją allegrową? Może założyć osobny wątek? Nie wiem czy jest sens tzn. czy będzie ona miała jakieś poparcie, bo wiem, że sama to walczyłabym z wiatrakami. Stąd pytanie tutaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1390093610.jpg (23,1 KB, 66 załadowań)
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:37   #24
magdaszyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

prosze o rade ... kupilam dzis palete w sklepie debenhams ... pochwalilam sie komus ze tanio i tez chcial ... wyslalam zdjecia produktu i ta Pani napisala ze to podrobka i mam reklamowac, ale jak debenhams moze sprzedawac podrobki ? zalacze jakos zdjecia za chwilke.

http://img87.imageshack.us/i/93828306.jpg/

http://img155.imageshack.us/i/71434259.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/41182032.jpg/

mam nawet paragon z debenhams ... wprawdzie w 2 czesciach bo podarlam, ale jak tlyko ta pani uparcie stwierdzila ze to podrobka pobieglam do smietnika ...
magdaszyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:03   #25
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez magdaszyneczka Pokaż wiadomość
prosze o rade ... kupilam dzis palete w sklepie debenhams ... pochwalilam sie komus ze tanio i tez chcial ... wyslalam zdjecia produktu i ta Pani napisala ze to podrobka i mam reklamowac, ale jak debenhams moze sprzedawac podrobki ? zalacze jakos zdjecia za chwilke.

http://img87.imageshack.us/i/93828306.jpg/

http://img155.imageshack.us/i/71434259.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/41182032.jpg/

mam nawet paragon z debenhams ... wprawdzie w 2 czesciach bo podarlam, ale jak tlyko ta pani uparcie stwierdzila ze to podrobka pobieglam do smietnika ...
Według mnie masz oryginał
Taki sklep jak Debenhams z pewnoscia bierze kosmetyki bezposrednio od oficjalnego dystrybutora, na pewno nie jest tak ze przyjdzie do nich ktos kto im wcisnie podróbki z Chin a oni to kupią bo tanio.
Duze renomowane sklepy (m.in. Debenhams ) dbaja o oryginalność produktów, tam nie ma miejsca na podróbki.
A tej madrej Pani co to jest takim wielkim znawca podróbek to ja bym nic nie ząłatwiała, domyślam sie że miałas jej kupic taki zestaw i wysłać?
Ja bym ją olała z góry na dół, wpłaciłaby Cio pieniadze, Ty byś jej zrobiła grzeczność- kupiła i wysłała kosmetyk a potem byś jeszcze miała nieprzyjemności z tego powodu
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:21   #26
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zresztą allegro ma w d.. większość swoich użytkowników, z racji tego, że na razie ebay i świstak nie jest dla nich zagrożeniem nic się nie zmienia.
Allegro należy do eBaya
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:07   #27
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

a co sadzicie o tym-ceny kuszące
http://allegro.pl/roz-benefit-10-dan...434335960.html
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:31   #28
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
Podróbka.
Za taka cenę nie Juliusz oryginalu
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:34   #29
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość

W watku benefitowym było chyba z MILION razy mówione że to podróbki
Jezeli ktoś sprzedaje hurtowe ilosci w śmiesznie niskich cenach to nie ma siły żeby to były oryginały
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:47   #30
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

dzięki dziewczyny-tak w sumie myślałam,ale przeglądałam zdjęcia jak odróznić podróbę od oryginału i np. pędzelek w oryginalnych mam mieć krótkie włosie-tak jak przedstawione na zdjęciach w aukcji
wie,wiem pewnie się łudzę ,że to oryginały skuszona tą ceną
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.