Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 21:36   #1201
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez ulol_2 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mogłybyście mi podpowiedzieć czy lepiej użyć utleniacza oxy w postaci wody czy w postaci kremu do farby echosline. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
ja używałam bodajże kremu, ten w białej buteleczce, wrzucałam tu jej zdjęcie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:18   #1202
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hejka!
Ja mam zwykły Cream Lotion oxydant. 9 i 3 przeważnie je mieszam i mam 6
Noo a w ogóle co tu tak cicho dziewczęta??
Ja dziś albo jutro będę się malować wkońcu!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:39   #1203
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hejka!
Ja mam zwykły Cream Lotion oxydant. 9 i 3 przeważnie je mieszam i mam 6
Noo a w ogóle co tu tak cicho dziewczęta??
Ja dziś albo jutro będę się malować wkońcu!
ja mam załamkę
pojechałam wczoraj z planem kupienia farby albo w drogerii albo we fryzjerskim, nie kupiłam nigdzie w naturze nie było moich kolorów a we fryzjerskich nie mieli żadnej z tych rozjaśniających Dobrze, ze chociaż były pianki venity to się poratowałam.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 17:37   #1204
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hejka!
Ja mam zwykły Cream Lotion oxydant. 9 i 3 przeważnie je mieszam i mam 6
Noo a w ogóle co tu tak cicho dziewczęta??
Ja dziś albo jutro będę się malować wkońcu!
Ja się nie odzywam, bo znów jestem ruda. Mam wrażenie, że Poppy red zleciał mi z włosów, a rudy Vermillon został.

Rozważam wymycie i zdekoloryzowanie tej rudości przed nałożeniem Poppy znowu. Tak, żeby już nie wyłaził rudy (poppy red barwi wodę na różowo, więc chyba nie wylezie rudy jak zacznie schodzić ).

Macie jakieś doświadczenia z dekoloryzacją typu color peel (nie rozjaśnianie, zdejmowanie tylko sztucznego pigmentu)? Wiecie coś o jakichś konkretnych produktach? Aktualnie mam na oku Chantal Prosalon Color Peel, ale zastanawiam się, czy jeden zestaw wystarczy na moje włosy...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 17:43   #1205
madzia62432zz
Przyczajenie
 
Avatar madzia62432zz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 14
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej Dziewczyny chciałam sie dowiedziec jak wydajne sa te pianki venity? czy jedno opakowanie wystarczy mi na włosy dlugosci ok 5cm ponizej ramion?
madzia62432zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 18:14   #1206
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny chciałam sie dowiedziec jak wydajne sa te pianki venity? czy jedno opakowanie wystarczy mi na włosy dlugosci ok 5cm ponizej ramion?
Spokojnie Ci wystarczy. Ja jedną piankę zużywam na 3 razy a włosy sięgają mi sporo za zapięcie stanika. Tylko ja na odżywkę nakładam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 18:33   #1207
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny chciałam sie dowiedziec jak wydajne sa te pianki venity? czy jedno opakowanie wystarczy mi na włosy dlugosci ok 5cm ponizej ramion?
ja przed obcięciem miałam lekko za zapięcie stanika, dosyć gęste i grube i jedno opakowanie na 4-5 razy miałam
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 19:47   #1208
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam !
Oto stało się ! Zakładamy II część naszego wątku czerwonowłosych. Będziemy tu nadal chwalić się włoskami, pielęgnacją itp.. Na początku chciałabym napisać tutaj krótką listę stałych Czerwonowłosych "Weteranek" i małą listę info o farbach i pielęgnacji Czerwonych włosów...


Czerwonowłose Weteranki:


SugarbabyLove
thedarksideofnight
Benek23
blackberry456
MissJaneDoe
Kamulla
DoDoo
Variance
patusia88
sonea8
Nedera
falka_19
mewaooo


Nowe Czerwonowłose:

LadyMadalena
fashionfans
Unex
Kloe
SceneQueene
Gofrzyca
halbtrocken
dzika truskawa



Te ,które zmieniły kolor,lecz w duszy są nadal czerwone

Meadow
Dudzia
uolcia
enn_



Lista Produktów do "Malowania"

Farby czerwone(rozjaśniające) dla Ciemnych włosów Dostępne w PL

Majicontrast-
Allwaves odcień 0.6GP
Scandic Line Lastrada odcień 10.60 Ultra Czerwony
Alfaparf Evolution of The Color Conrasti-
Goldwell Topchic Effects-
Matrix Sored.
Postquam odcienie IC60, IC65.


Farby i Tonery można zakupić na allegro/ebay lub we fryzjerskich sklepach/hurtowniach. A pianki także w małych drogeriach

Tonery:
Alfaparf Jean's Color
La'Riche Directions
Stargazer
Crazy Colours
Pianki Koloryzujące Venita

Produkty Zagraniczne:

Toner Special Effects
Toner Manic Panic
Toner Beyond The Zone
Farba Vitelity's
Farba Affinage B Red
Farba L'oreal Hicolor Highlights


Małe Info na temat farbowania i pielęgnacji dla początkujących!

1.Jeśli chcesz mieć bardzo czerwone włosy musisz albo rozjaśnić włosy albo użyć rozjaśniającej farby.
2.Możesz rozjaśnić włosy kąpielą rozjaśniającą
lub dekoloryzacją
(jeśli uprzednio czymś farbowałaś włosy).
3.Jeśli chcesz jak najdłużej utrzymać kolor- myj włosy rzadziej niż codziennie(w miarę możliwości) i unikaj szamponów z Slsami gdyż udowodnione jest (przez nas)że wypłukują one czerwień.
4. Odświeżanie koloru najlepiej pianką lub tonerem.
5.Szampony i odżywki czerwone dużo nie działają w utrzymywaniu koloru.
6.Mycie odżywką i olejowanie dobrze działa na farbowane włosy.
7. Farba Allwaves, Postquam i Scandic Line wpada w róż na początku, ale wypłukuje się na rudo..
8.Venita kolor Ognisty Wulkan kładziony na spraną czerwień/róż wychodzi krwiście czerwona
8. UWAGA! Zanim zafarbujesz się na czerwono pamiętaj- czerwień się wypłukuje i farbuje baardzo mocno ciuchy, pościele, zlewy itp.. trzeba na prawdę uważać trzy farbowaniu i myciu a także przy deszczu czy basenie gdyż meega szybko wszystko wokół może być czerwono-różowe..


Farby drogeryjne I Farby Profesjonalne:

"Farby profesjonalne NIE SĄ dostępne w drogeriach. Można je kupić w hurtowniach fryzjerskich lub przez internet (allegro, sklepy fryzjerskie internetowe).
Oprócz tego, że są dużo bardziej skuteczne niż drogeryjne, bardziej napigmentowane kolorem, dłużej się trzymają na włosach i mniej niszczą czuprynę.
Szczerze - najprawdopodobniej nie uzyskasz szalonej czerwieni a la Rihanna bez użycia farby profesjonalnej (no chyba że jesteś naturalną blondynką).
Farby fryzjerskie są sprzedawane BEZ ulteniacza (biały płyn znajdujący się razem z farbą w pudełku
drogeryjnej farby). Znaczy to, że musisz go kupić osobno i dobrać jego stężenie odpowiednio do efektu jaki chcesz uzyskać i do stanu włosów.
Niekoniecznie musisz kupić utleniacz z tej samej firmy, co farbę.Nie zauważyłyśmy
jakiegkolwiek wpływu mieszania utleaniacza i farby różnych producentów na proces farbowania.
Utleniacze (oxydanty) są sprzedawane w stężeniu 3,6,9 i 12%. Zazwyczaj używamy 6% lub 9% oxy. 3% nie rozjaśnia włosów, dlatego przy przygodzie z czerwonymi włosami jest zazwyczaj bezużyteczny. Z kolei 12% jest już bardzo silnym rozjaśniaczem i tylko czerwonowłose "hardcore'ówy" zdecydowały się na użycie tego utleniacza.
Pamiętaj, że im wyższy oxy, tym kolor jaśniejszy/ intentywniejszy, ale jednocześnie większe narażenie na zniszczone włosy i szybkie wypłukiwanie się koloru (coś za coś )
Farby mieszamy z ulteniaczem w proporcjch podanych na opakowaniu. Zazwyczaj jest to 1:1,5 lub 1:2.
Oznacza to że na 1 część farby dajesz 1,5 części utleniacza (np. 60ml farby to 90ml utleniacza)
Aha, można mieszać też utleniacze o różnym stężeniu. Np, mieszając 6% z 9% pół na pół powinniśmy uzyskać coś pomiędzy, czyli stężenie 7-8%. Można także mieszać utleniacze innych firm a także używać utleniacza z innej firmy niż farba. Udowodniono że niema to wpływu na działanie farby i efekt.


Farby Drogeryjne w większości przypadków jeśli chodzi i czerwienie wychodzą bardzo ciemno, także przed ich użyciem wypada rozjaśnić włosy. Wyjątkiem jest Brillance Luminance i Garnier Ultra Color który nie wiem czy jest dostępny w PL -to są farby drogeryjne rozjaśniające , reszta jak wspomniałam są zwykłe.
Przetestowane przez nas Marki farb drogeryjnych:
Garnier, Joanna, Palette ...



Linki:

I Część wątku Czerwonowłosych: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564
Dekoloryzacja: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=
Kąpiel Rozjaśniająca: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Galeria czerwonowłosych https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36027758


PS: Dziewczyny! Jeśli macie coś do dodania lub kogoś pominęłam to proszę dać znać!
Witam wszystkie czerownowłose. Kiedyś też miałam krwisto czerwoną czuprynkę, wyglądałam całkiem całkiem, aż do momentu, kiedy farba zmyła się a moje włosy zrobiły się matowe, i nie wyglądały atrakcyjnie. O czerwone włoski niestety trzeba staranniej i częsciej dbać. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Jakie Wy macie sposoby na zachowanie czerwieni na dłuższy okres? Będę wdzięczna za odp.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:01   #1209
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Ja się nie odzywam, bo znów jestem ruda. Mam wrażenie, że Poppy red zleciał mi z włosów, a rudy Vermillon został.

Rozważam wymycie i zdekoloryzowanie tej rudości przed nałożeniem Poppy znowu. Tak, żeby już nie wyłaził rudy (poppy red barwi wodę na różowo, więc chyba nie wylezie rudy jak zacznie schodzić ).

Macie jakieś doświadczenia z dekoloryzacją typu color peel (nie rozjaśnianie, zdejmowanie tylko sztucznego pigmentu)? Wiecie coś o jakichś konkretnych produktach? Aktualnie mam na oku Chantal Prosalon Color Peel, ale zastanawiam się, czy jeden zestaw wystarczy na moje włosy...
hmmm ja dekolor robilam raz i to jakimś niemieckim specyfikiem.. takze nie powiem ci jakie są te polskie za bardzo, ale mysle ze dzialają podobnie..
ale fakt pillarbox w róż wpada i nie wypłukuje się na rudo dlatego go uzywam..
A venita- ja mam za ramiona włosy i uzyłam jej już chyba 3-4 razy i jeszcze mam troche.. ;] takze oszczedna..
a co do moich włosów.. nakładałam goldwella prepigmentacje a na to goldwella rozjasniajacego i własnie spłukałam wszystko i schnie.. w ogóle ta breja prepigmentacyjna to byla masakra jakaś.. ani tego na pendzelek dac a na rekawiczce ciezko tez utrzymac zeby sie nie rozlało
Poza tym kurcze mam wrażenie że mam 3 odcienie czerwieni na głowie..czerwien ciemna, jasna prawie ruda przy odroscie.. i mam wrazenie ze przez prepigmentacje nie chwycilo mi gdzieniegdzie odrostu.. obie mieszanki miały kolor czerwoni fioletowy.. kuuurde... oby nie.. jutro dam znać i porobię fotki

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witam wszystkie czerownowłose. Kiedyś też miałam krwisto czerwoną czuprynkę, wyglądałam całkiem całkiem, aż do momentu, kiedy farba zmyła się a moje włosy zrobiły się matowe, i nie wyglądały atrakcyjnie. O czerwone włoski niestety trzeba staranniej i częsciej dbać. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Jakie Wy macie sposoby na zachowanie czerwieni na dłuższy okres? Będę wdzięczna za odp.
Kochana

Małe Info na temat farbowania i pielęgnacji dla początkujących!

1.Jeśli chcesz mieć bardzo czerwone włosy musisz albo rozjaśnić włosy albo użyć rozjaśniającej farby.
2.Możesz rozjaśnić włosy kąpielą rozjaśniającą
lub dekoloryzacją
(jeśli uprzednio czymś farbowałaś włosy).
3.Jeśli chcesz jak najdłużej utrzymać kolor- myj włosy rzadziej niż codziennie(w miarę możliwości) i unikaj szamponów z Slsami gdyż udowodnione jest (przez nas)że wypłukują one czerwień.
4. Odświeżanie koloru najlepiej pianką lub tonerem.
5.Szampony i odżywki czerwone dużo nie działają w utrzymywaniu koloru.
6.Mycie odżywką i olejowanie dobrze działa na farbowane włosy.
7. Farba Allwaves, Postquam i Scandic Line wpada w róż na początku, ale wypłukuje się na rudo..
8.Venita kolor Ognisty Wulkan kładziony na spraną czerwień/róż wychodzi krwiście czerwona
8. UWAGA! Zanim zafarbujesz się na czerwono pamiętaj- czerwień się wypłukuje i farbuje baardzo mocno ciuchy, pościele, zlewy itp.. trzeba na prawdę uważać trzy farbowaniu i myciu a także przy deszczu czy basenie gdyż meega szybko wszystko wokół może być czerwono-różowe..

tu masz napisane sama to zacytowałaś.. odzywki- maski plus tonery pianki i malo szamponu! najwazniejsze zasady...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-12-08 o 19:59
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 14:30   #1210
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kurczę coś mi się niedobrego z włosami dzieje, przestały mi zakrywać uszy, za mało ich jest, zastanawiam się czemu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 14:39   #1211
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

tu masz napisane sama to zacytowałaś.. odzywki- maski plus tonery pianki i malo szamponu! najwazniejsze zasady...
+zimna/chłodna woda przy myciu

Meadow - ja proponuję (i mówię poważnie) przestać się czesać! W sumie to ja czesałam się TYLKO po myciu włosów i zawsze wielki kłak czerwonych szkutów musiałam wyciągać z odpływu i też stwierdziłam, że niedługo będę łysa. Z tego oto powodu zaprzestałam tej czynności na rzecz przeczesywania włosów palcami zaraz po myciu. Nie wyrywam sobie tym w ten sposób dodatkowych włosów. Póki co działa
Proponuję jeszcze może jakąś wcierkę? Sama też chyba się zainteresuję tematem i może przy okazji mój mężczyzna skorzysta, bo wiadomo jak to z włosami u facetów...
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 14:52   #1212
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
+zimna/chłodna woda przy myciu

Meadow - ja proponuję (i mówię poważnie) przestać się czesać! W sumie to ja czesałam się TYLKO po myciu włosów i zawsze wielki kłak czerwonych szkutów musiałam wyciągać z odpływu i też stwierdziłam, że niedługo będę łysa. Z tego oto powodu zaprzestałam tej czynności na rzecz przeczesywania włosów palcami zaraz po myciu. Nie wyrywam sobie tym w ten sposób dodatkowych włosów. Póki co działa
Proponuję jeszcze może jakąś wcierkę? Sama też chyba się zainteresuję tematem i może przy okazji mój mężczyzna skorzysta, bo wiadomo jak to z włosami u facetów...
ja tez przestałam po myciu rozczesywać włosów.
a palcami przeczesuje jak są już trochę suche.
martwiłam się, że bd szopa, włosy źle ułożone - a tu one grzecznie układają sie tak jak powinny
i mocniej lecą mi tyko do drugiego mycia po farbowaniu, no ale to dlatego, że nimi więcej trzęsę

mi jest nawet już dziwnie myć głowę ciepłą wodą

chyba zacznę w końcu zwracać uwagę na te sls i wgl też
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 15:14   #1213
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
+zimna/chłodna woda przy myciu

Meadow - ja proponuję (i mówię poważnie) przestać się czesać! W sumie to ja czesałam się TYLKO po myciu włosów i zawsze wielki kłak czerwonych szkutów musiałam wyciągać z odpływu i też stwierdziłam, że niedługo będę łysa. Z tego oto powodu zaprzestałam tej czynności na rzecz przeczesywania włosów palcami zaraz po myciu. Nie wyrywam sobie tym w ten sposób dodatkowych włosów. Póki co działa
Proponuję jeszcze może jakąś wcierkę? Sama też chyba się zainteresuję tematem i może przy okazji mój mężczyzna skorzysta, bo wiadomo jak to z włosami u facetów...
Hmm... ja włosy czeszę tylko grzebieniem przed myciem żeby nie było kołtunów po szamponie dziecięcym + raz szczotką na sucho jak wyschną.. to chyba nie to A z wcierek kupiłam jantar tylko użyłam z 4 razy i przestałam z lenistwa może jak się za to zabiorę ostrzej to pomoże...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 16:43   #1214
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Meadow- hmm niewiem co ci doradzić, mi tez wypadają włosy ale nie dużo bogu dzięki.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 17:03   #1215
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczęta! Doczepiłam sobie turkusowy kosmyk świetnie prezentuje się z czerwonymi włosami
Mam zamiar sama przedłużyć sobie włosy, tylko nie wiem czy się uda
Ale najpierw muszę poczekać na kolejną wypłatę
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-12-09 o 17:06
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:12   #1216
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Meadow- hmm niewiem co ci doradzić, mi tez wypadają włosy ale nie dużo bogu dzięki.
ja się właśnie zaczęłam martwić przez te niepokryte uszy.. ehh zobaczę czy ten jantar pomoże
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta! Doczepiłam sobie turkusowy kosmyk świetnie prezentuje się z czerwonymi włosami
Mam zamiar sama przedłużyć sobie włosy, tylko nie wiem czy się uda
Ale najpierw muszę poczekać na kolejną wypłatę
ooo to czekam na efekty
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 07:51   #1217
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, ja się zastanawiam czy jest sens farbować włosy tymi drogimi farbami... Ja używam Majicontrast. Tydzień temu farbowałam włosy, a wczoraj już miałam rude Wściekłam się i nałożyłam piankę Venita i jest cudnie
A może by tak darować sobie farby? Kupić rozjaśniacz na odrosty tylko i farbować tonerami albo piankami? Co Wy na to?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:39   #1218
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zastanawiam czy jest sens farbować włosy tymi drogimi farbami... Ja używam Majicontrast. Tydzień temu farbowałam włosy, a wczoraj już miałam rude Wściekłam się i nałożyłam piankę Venita i jest cudnie
A może by tak darować sobie farby? Kupić rozjaśniacz na odrosty tylko i farbować tonerami albo piankami? Co Wy na to?
myślę, że można, ale można też sprawdzić tańsze farby

ciekawa bym była kondycji włosów po ciągłym farbowaniu tą pianką w sumie
a ja dziś mam pierwsze mycie włosów i nadal ślicznie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:54   #1219
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
myślę, że można, ale można też sprawdzić tańsze farby

ciekawa bym była kondycji włosów po ciągłym farbowaniu tą pianką w sumie
a ja dziś mam pierwsze mycie włosów i nadal ślicznie
Tańsze też sprawdzałam - było jeszcze gorzej. Nie mam pojęcia dlaczego tym razem tak szybko mi wypłukało majicontrast? Zazwyczaj trzyma sie bez poprawek 2 tygodnie...
Może to przez te mrozy?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 13:10   #1220
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zastanawiam czy jest sens farbować włosy tymi drogimi farbami... Ja używam Majicontrast. Tydzień temu farbowałam włosy, a wczoraj już miałam rude Wściekłam się i nałożyłam piankę Venita i jest cudnie
A może by tak darować sobie farby? Kupić rozjaśniacz na odrosty tylko i farbować tonerami albo piankami? Co Wy na to?
oo kurcze serio? to szybko się wypłukuje coś.. ja wam powiem że u mnie to różnie czasem po tygodniu a czasem po 2 widac rudość ale ja rzadko myje i przeważnie odżywką także to zalezy od częstotliwości mycia myśle.. mrozy to raczej nic do tego nie mają..
Jeśli chodzi o rozjaśnianie odrostów u mnie nie przejdzie, ja juz mam wystarczająco wyschnięte końce włosów nie chce reszty przesuszyć.. co do farb ja tam uzywam wszystkiego co mi w rece wpadnie na odrostach większośc chwyta fajnie. Nawet te nie rozjaśniające.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 14:24   #1221
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja ostatnio tak właśnie się obyłam, zafarbowałam tylko odrosty a całość pianką (pomarańczową oczywiście ) i efekt jak dla mnie - nielubiącej różu - o wiele ładniejszy niż po farbowaniu całości jak chodzi o odcień.
I muszę się pochwalić - właśnie udało mi się na Allegro upolować napoczętą (ale sądząc ze zdjęcia bardzo wiele jej tam nie ubyło) Majicontrast Rouge z przesyłką w sumie za 25zł Ale się cieszę, właśnie się zastanawiałam czy lepiej zainwestować w Matrixa, czy może w niewiele droższą Majicontrast a tu proszę Wypróbuję dopiero przed studniówką (tak, taka oto gówniara ze mnie ) w styczniu, będę robić na pewno z 6%. Dam znać co i jak. Może tym razem uda się uzyskać idealną dla mnie czerwień? Taki upragniony odcień to coś takiego

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...67974653_n.jpg



A może z 6% wyjdzie za jarząco? Lepiej 3% żeby uzyskać taką głęboką, wyrazistą, ale nie żarówiastą czerwień? Teraz mam taki hmm rudoczerwony z różowawą genezą, zależy oczywiście od światła, dość jasny.

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-12-10 o 14:28
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 15:01   #1222
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zastanawiam czy jest sens farbować włosy tymi drogimi farbami... Ja używam Majicontrast. Tydzień temu farbowałam włosy, a wczoraj już miałam rude Wściekłam się i nałożyłam piankę Venita i jest cudnie
A może by tak darować sobie farby? Kupić rozjaśniacz na odrosty tylko i farbować tonerami albo piankami? Co Wy na to?
Benuś, nie rozjaśniaj! Jak już to kup Maji tudzież Matrixa lub Goldwella, cokolwiek rozjaśniającego i nałóż na odrosty, a później traktuj pianką. Rozjaśniacz zeżre Twoje piękne loczki... a tego bym nie przeżyła
Poza tym na rozjaśnianych farby żadne się nie trzymają.

Białogłowa tula ciepło Płomiennowłose
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 17:40   #1223
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zastanawiam czy jest sens farbować włosy tymi drogimi farbami... Ja używam Majicontrast. Tydzień temu farbowałam włosy, a wczoraj już miałam rude Wściekłam się i nałożyłam piankę Venita i jest cudnie
A może by tak darować sobie farby? Kupić rozjaśniacz na odrosty tylko i farbować tonerami albo piankami? Co Wy na to?
ja tak robię od jakichś 2 miesięcy

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tak właśnie się obyłam, zafarbowałam tylko odrosty a całość pianką (pomarańczową oczywiście ) i efekt jak dla mnie - nielubiącej różu - o wiele ładniejszy niż po farbowaniu całości jak chodzi o odcień.
I muszę się pochwalić - właśnie udało mi się na Allegro upolować napoczętą (ale sądząc ze zdjęcia bardzo wiele jej tam nie ubyło) Majicontrast Rouge z przesyłką w sumie za 25zł Ale się cieszę, właśnie się zastanawiałam czy lepiej zainwestować w Matrixa, czy może w niewiele droższą Majicontrast a tu proszę Wypróbuję dopiero przed studniówką (tak, taka oto gówniara ze mnie ) w styczniu, będę robić na pewno z 6%. Dam znać co i jak. Może tym razem uda się uzyskać idealną dla mnie czerwień? Taki upragniony odcień to coś takiego

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...67974653_n.jpg



A może z 6% wyjdzie za jarząco? Lepiej 3% żeby uzyskać taką głęboką, wyrazistą, ale nie żarówiastą czerwień? Teraz mam taki hmm rudoczerwony z różowawą genezą, zależy oczywiście od światła, dość jasny.
ale piękny kolor

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Poza tym na rozjaśnianych farby żadne się nie trzymają.
u mnie na rozjaśnianych, ale tylko na tych z przodu pianka trzyma się jak kit okien

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Kurcze mam zagwozdkę.
Farbuje tymi piankami venity włosy, nawet jak rozjaśniam to tylko pianka i kminię czy raz na jakiś czas nie zafarbować chemiczną farbą?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 18:28   #1224
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
oo kurcze serio? to szybko się wypłukuje coś.. ja wam powiem że u mnie to różnie czasem po tygodniu a czasem po 2 widac rudość ale ja rzadko myje i przeważnie odżywką także to zalezy od częstotliwości mycia myśle.. mrozy to raczej nic do tego nie mają..
Jeśli chodzi o rozjaśnianie odrostów u mnie nie przejdzie, ja juz mam wystarczająco wyschnięte końce włosów nie chce reszty przesuszyć.. co do farb ja tam uzywam wszystkiego co mi w rece wpadnie na odrostach większośc chwyta fajnie. Nawet te nie rozjaśniające.
Ja tak sobie zażartowałam tylko z tymi mrozami
Doprawdy nie wiem dlaczego tak mi się spłukała ta Maji tym razem.
Teraz mam znowu boską czerwień, ale poprawiłam pianką Venita.
Myję włosy codziennie, ale odzywką. Szamponu używam 3-4 razy w miesiącu.
Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Benuś, nie rozjaśniaj! Jak już to kup Maji tudzież Matrixa lub Goldwella, cokolwiek rozjaśniającego i nałóż na odrosty, a później traktuj pianką. Rozjaśniacz zeżre Twoje piękne loczki... a tego bym nie przeżyła
Poza tym na rozjaśnianych farby żadne się nie trzymają.

Białogłowa tula ciepło Płomiennowłose
No właśnie ja cały czas farbuję Majicontrastem i to on mi tak zlazł szybko.
Mówisz żeby nie rozjaśniać? No dobra, to nie będę Trudno... zaopatrzę się w te pianki i tonery na zapas.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 18:34   #1225
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość


No właśnie ja cały czas farbuję Majicontrastem i to on mi tak zlazł szybko.
Mówisz żeby nie rozjaśniać? No dobra, to nie będę Trudno... zaopatrzę się w te pianki i tonery na zapas.
w naturze będą od 13 pianki za 7.99
a ja w piątek kupiłam w normalnej cenie

chyba jednak nie będę farby kupować tylko rozjaśniacz, tylko rozjaśniacz i ciemne odrosty będę traktować Tylko muszę obadać czy jakiś fryzjerski nie bardziej będzie mi się opłacało kupić niż drogeryjny.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:33   #1226
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
w naturze będą od 13 pianki za 7.99
a ja w piątek kupiłam w normalnej cenie
O! Dzięki za info
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:31   #1227
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Benek- ani się waż rozjaśniać!! hehe

kurcze takie tanie? że też tak daleko mieszkam .. buuuu... moze mi ktoraś z was kupi ze dwie i na święta sprezentuje ? haha żarcik

Gofrzyca- a co do rozjaśniaczy w PL tanie też są. ja na all widziałam z joanny po 25-30zl.. za tą dużą puszkę.. tutaj 10 euro za taką muszę dać stacjonarnie i to jakiegoś taniego badziewia a te firmowe po 20-25 euro.. wiem bo moja kolezanka rozjasnia wlosy i kupuje
ja tam nie narzekam.. szukam okazji na ebay, czy stacjonarnie w sklepiku u mnie często coś trafię w promocji i na zapas kupię.. w ostateczności kupuję drogeryjne..

Uwaga! po tej prepigmentacji mialam włosy przy odroście jasne a resztę ciemniejszą niż wcześniej.. nie wiem czy to wina na 100% pre pigmentacji czy mixtona igory bo oba byly dość ciemne..dlatego dziś pofarbowałam 2 raz tylko od polowy włosy drugą połową tubki goldwella tym razem nie dodałam mixtonu i dałam oxy cos miedzy 6 a 9 ... i... kurde moje włosy teraz są czerwone wkońcu.. może nadal nie są aż tak jasne jak bym chciała , ale są OK. fotki dodam jak chwycę porządnie kolor, bo jak narazie aparat nie współpracuje albo nie wiem po prostu jakoś niefajnie chwyta kolor..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 22:13   #1228
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar czekam na fotki
W tym tygodniu lecę po piankę bo wyglądam już okropnie na dodatek dostałam zalecenie od lekarza żeby chodzić regularnie na basem (przez wadę kręgosłupa) ciekawa jestem na ile czepek zapobiegnie barwieniu wody i co z kolorem... muszę sobie sprawić ciaśniejszy gumowy czepek, nienawidzę ich
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 12:15   #1229
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

Gofrzyca- a co do rozjaśniaczy w PL tanie też są. ja na all widziałam z joanny po 25-30zl.. za tą dużą puszkę.. tutaj 10 euro za taką muszę dać stacjonarnie i to jakiegoś taniego badziewia a te firmowe po 20-25 euro.. wiem bo moja kolezanka rozjasnia wlosy i kupuje
ja tam nie narzekam.. szukam okazji na ebay, czy stacjonarnie w sklepiku u mnie często coś trafię w promocji i na zapas kupię.. w ostateczności kupuję drogeryjne..
no właśnie muszę mniej więcej się zorientować jak to cenowo stoi u mnie, bo nie chce zbyt wielkiego pudła brać bo w wypadku kiedy mi się odmieni czerwień to nie będę miała co z tym zrobić
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:23   #1230
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
no właśnie muszę mniej więcej się zorientować jak to cenowo stoi u mnie, bo nie chce zbyt wielkiego pudła brać bo w wypadku kiedy mi się odmieni czerwień to nie będę miała co z tym zrobić
Ja ci dam odmieni czerwień ty ty
fotki obiecane..
oczywiscie czerwien w roznym swietle roznie widac..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł1111.jpg (81,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlllll444.jpg (116,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włłłl222.jpg (57,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wllll.jpg (65,0 KB, 26 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.