olej kokosowy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 10:49   #1321
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ok Nie napisałam Wam że używam już Vatiki i bardzo sobię ją chwalę Kończy mi się więc byłam ciekawa czy ma któraś z Wizażanek porównanie- bo nie wiem czy kupić 100% olej czy znowu vatikę (czy te zioła rzeczywiście coś dają, czy efekt jest jak po 100% oleju)

Co do parafiny- ja bym się moze i skusiła Nieznany jest cel zastosowania jej (podejrzewam, że taniej to wyjdzie dla producenta), ale nafta dobrze działała na moje włosy
...
ale parafina totalnie je zakleja lepiej dodac olejek rycynowy na 15-20min przed zmyciem oleju...zresztą nie jest polecane żeby rycyne trzymać dłużej na włosach. Zioła z Vatki przede wszystkim maja wpływac na cebulki ,ich wzmocnienie i przyspieszenie porostu i gęstości włosów.Sam kokos działa raczej na włos.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:36   #1322
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

O parafinie dużo różnych informacji jest TU może jednak nie taki diabeł straszny ???
moim włosom troche parafiny nie szkodzi, np. w zielonym kremie Biedronki jest parafina i jest super
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:43   #1323
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
O parafinie dużo różnych informacji jest TU może jednak nie taki diabeł straszny ???
moim włosom troche parafiny nie szkodzi, np. w zielonym kremie Biedronki jest parafina i jest super
....
troche może i nie zaszkodzi,ale ta vatika jest cała na parafinie.
Poza tym jednym nie zaszkodzi wcale innym szkodzi w najmniejszej ilosci<zwłaszcza w kremach twarzowych>Dopóki sie nie ma problemów skórnych to sie nie docenia jej zbrodniczej działalności
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:46   #1324
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
troche może i nie zaszkodzi,ale ta vatika jest cała na parafinie.
Poza tym jednym nie zaszkodzi wcale innym szkodzi w najmniejszej ilosci<zwłaszcza w kremach twarzowych>Dopóki sie nie ma problemów skórnych to sie nie docenia jej zbrodniczej działalności
tylko że ja stosuję ten krem do zabezpieczania końcówek...
a nafta kosmetyczna uwielbiana i stosowana z powodzeniem i dobrymi efektami przez wiele dziewczyn to przecież też pochodna ropy...

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2013-03-18 o 11:50
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:50   #1325
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
tylko że ja stosuję ten krem do zabezpieczania końcówek...
...
eee..to co innego,taka okluzja
co innego to wcieranie np tego w skalp.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-18 o 11:51
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:26   #1326
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
tylko że ja stosuję ten krem do zabezpieczania końcówek...
a nafta kosmetyczna uwielbiana i stosowana z powodzeniem i dobrymi efektami przez wiele dziewczyn to przecież też pochodna ropy...
Który to krem stosujesz?

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale parafina totalnie je zakleja lepiej dodac olejek rycynowy na 15-20min przed zmyciem oleju...zresztą nie jest polecane żeby rycyne trzymać dłużej na włosach. Zioła z Vatki przede wszystkim maja wpływac na cebulki ,ich wzmocnienie i przyspieszenie porostu i gęstości włosów.Sam kokos działa raczej na włos.
ok dziekuję za odpowiedz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:25   #1327
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Który to krem stosujesz?
Zielony Ochronny krem do rąk z olejem kokosowym i masłem shea... ale niestety wycofali go
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 16:05   #1328
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

I ja stosuje od jakiegos czasu olej kokosowy. Wlasnie konczy mi sie olej ktory kupilam w sklepie dla mieszaczy, a dzis przypadkiem zobyczalam olej w sklepie ze zdrowa zwywnoscia, tez zimnotloczony, wiec pachnie kokosem i jest tanszy od tego ze sklepu dla mieszaczy. za sloik 200g zaplacilam 3,99€.

Ja olej ten nie stouje juz na wlosy. pare lat temu uzywalam na wlosy, ale jakos nie do konca bylam przekonana. Teraz uzywam naturalnych kosmetykow, sama co nie co mieszam. Umieszalam sobie naturalny dezodorant na bazie sody. mam takie cudo od wolkenseifen.de i posmatowalam wyporbowac wersje wizazowa, czyli olej kokosowy maka ziemniaczana i soda i sprawdzic czy tak samo dobrze bedzie dzialam na nie tworzenie sie zapachu potu i czy tez bedzie mial wlasciwosci bielace ubrania. Moja kolezanka narzeka ze ten od Woklenseifen brudzie jej bluzki. Mnie nie brudzi, ale ciekawosc byla wieksza i umerdalam moja wersja mimo ze poprzednie deo jeszcze sie nie skonczylo.
Poza tym lubie uzywac czysty olej jako krem do rak, czy na twarz ale na zwilzona hydrolatem. na cialo zamiast balsamu niedlugo tez wytestuje, chodz pare tygodni temu juz sie smarowalam tylko nie pamietam czy na wilgotna skore czy na sucha ;o)
Mam w planach jeszcze pare rzeczy umerdac w ktorych w przepisie wystepuje ten olej, ale z drugiej strony, skoro czysty olej mi pasuje , to po co mam kombinowac?

Dzis tez usmazylam sobie jajecznice z makaronem, ktory mi od wczoraj zostal i musze powiedziec, ze dawno tak dobrej jajecznicy z makaronem nie jadlam ;o) ten lekki posmak kokosu... jestem zachwycona i zastanawiam sie czy nie kupic jutro sloja 400g i trzymac w kuchni do gotowania ( ten co kupilam to do pielegnacji chce( jak i moj poprzedni) i stoi w lazience)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:09   #1329
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

...
Monika,swietny jest do gotowania,cięzko na nim cos przypalic a tak poważnie ja go podjadam ze słoika dla efektów zdrowotnych,ale i do ciała SUUUPER,
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:26   #1330
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

Pielegnacyjnie to juz uzywam pare tygodni na zmiane z olejem Khadi anti aging, ale kulinarnie to dzis byla premiera i efekt mnie zaskoczyl. balam sie ze posmak kokosu bedzie mocniejszy jak po mleczku kokosowym, a tu ledwo, ledwo wyczuwalne, a jednak jakas roznica byla. cale to doswiadczenie kulinarne mnie zaskoczylo, bo ja nie znosze kokosu. Ciasto z wiorkami kokosowymi to moje przeklenstwo, smierdzi, trzeszcze pod zebami i wogole jest paskudne w smaku, a olej kokosowy pachnie bardzo delikatnie, nie jest takie nachalne i zapach szybko wietrzeje. Uwielbiam smarowac nim krece zamiast kremu do rak i potem wachac, czuje sie jak kokosowa pralinka, ale w tym dobrem znaczeniu, a teraz jeszcze smakowo tez bardzo delikatny. taki kokos lubie ;o)
No i teraz zastanawiam sie na Ghee, bo tez obok stalo to ayuverdyjskie maslo, ale wiekszy sloj i pomyslalam ze skoro moj Lakshmi kajal jest na bazie ghee to czemu nie uzyc czystego ghee do pielegnacji skory? Wkoncu na sloju i takie zastosowanie bylo wymienione. tylko kurcze wolalabym na testy mniejszy sloik, a nie wiekszybo jak mi sie ten orzechowy zapach nie spodoba? Albo bedzie sie gorzej w skore wchlaniac? Niby mozna zuzyc w kuchni, ale jak sie czegos nie zna to sie woli mniejsza ilosc na pierwsze testy ;o) no i ja nie jestem z tych osob co chetnie probuja nowych rzeczy. Jestem "tradycjonalistka polskiej kuchni", glupio brzmi, ale gotuje typowo po polsku, chodz owszem jakies spagetti sie czasm zdarzy. Prawdziwy ananas , mango itp owoce to dopiero niedawno wyprobowalam, dlugo kolo nich chodzilam w markecie, az sie kiedys dyskusja na jakims forum rozwinela i po kolejnym dlugim nie zwracaniu uwagi wkoncu wyporbowalam, ale i tak znajdzie sie cos czego jeszcze nie jadlam. No jakos nie ciagnie mnie do potraw z kuchni innych narodow, wiec tym bardziej mnie zaskoczylo jak moze smakowac jajecznica z makaronem na oleju kokosowym. Fantastyczna rzecz ten olej,. nie dosc ze wysmaruje sie od stop po glowe to jeszcze do gotowania sie nadaje. Lubie takie uniwersalne rzeczy ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:41   #1331
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

....
Moniczko a z ciekawości jakie masz wrażenia po olejku Khadi? jak mam wersje z rózowym lotosem,chciałabym jeszcze dokupić z hibiskusem,bo jest łagodząco/chłodzący ..no i mam ten Khadi do włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 19:15   #1332
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

do wlosow tez mam almowy olej.
do twarzy ten anti aging jest ok, podoba mi sie. chcialam rozany, a moze hibiskus bo do wrazliwych cera ma byc, ale jedna blogerka miala ten i tak popatrzylam, poczytalam sklad i wzielam ten, ale korci roza bo lubie zapach rozy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:07   #1333
Alunia_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: olej kokosowy

Ja od kilku dni stosuje olej kokosowy i jestem baaardzo zadowolona z działania. Używam do olejowania włosów jak i na skalp w połączeniu z oliwką babydream fur mama, stosuje na zmianę z olejkiem alterry.
kokoska używam też na twarz na noc, po peelingu albo po maseczkach.
Olejuję włosy już dość długo, ale tak spektakularne efekty już po pierwszym użyciu zauważyłam dopiero po olejku kokosowym!

W dodatku ten zapach....mmmm
Alunia_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:47   #1334
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Zielony Ochronny krem do rąk z olejem kokosowym i masłem shea... ale niestety wycofali go
Miałam go kiedyś. Nie pomyślałam by tak go użyć
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:01   #1335
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Alunia_niuniek Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni stosuje olej kokosowy i jestem baaardzo zadowolona z działania. Używam do olejowania włosów jak i na skalp w połączeniu z oliwką babydream fur mama, stosuje na zmianę z olejkiem alterry.
kokoska używam też na twarz na noc, po peelingu albo po maseczkach.
Olejuję włosy już dość długo, ale tak spektakularne efekty już po pierwszym użyciu zauważyłam dopiero po olejku kokosowym!

W dodatku ten zapach....mmmm
Tez zauwazasz uspokajajace dzialanie kokosa? Ja po maseczce sandalowej Khadi jak ja dluzej potrzymalam(ponad 10min) i mi wyschnela calkiem to po zmyciu mialam lekko podrazniona cere, lekko rumiana bylam. Spryskalam sie jak zwykle hydrolatem rozanym i na to olej kokosowy, pod oczy jeszcze kropla juz na sucha skore i widzialam w lustrze, jak cera sie uspokaja, staje sie jednolita w kolorze. lekkie mrowienie, ktore mozna by bylo podciagnac pod szczypanie , znikalo.
Dla mnie bomba. I znow sie powtorze o uniwersalnosci tego oleju. Nie dosc ze do smarowania pur sie nadaje, to jeszcze mozna go mieszac z innymi olejami, tworzyc balsamy w postaci stalej tzw massagebar i w kuchni mozna wykorzystac... Samo to ze olej ten ma stala postac ulatwia mi jego uzywanie. przyjemnie sie nabiera ze sloika paluchem. Zastanawialam sie jak to bedzie u mnie latem bo ja na poddaszu mieszkam i jak na dworze ponad 30°C tak i w domu taka sama sauna, wiec powinien sie calkiem uplynnic w takim upale, ale to nic. latem i tak nie potrzebuje sie tak natluszczac jak w zimie, wiec olej moze stac w lodowce i byc uzywany tylko kulinarnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:09   #1336
Alunia_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tez zauwazasz uspokajajace dzialanie kokosa? Ja po maseczce sandalowej Khadi jak ja dluzej potrzymalam(ponad 10min) i mi wyschnela calkiem to po zmyciu mialam lekko podrazniona cere, lekko rumiana bylam. Spryskalam sie jak zwykle hydrolatem rozanym i na to olej kokosowy, pod oczy jeszcze kropla juz na sucha skore i widzialam w lustrze, jak cera sie uspokaja, staje sie jednolita w kolorze. lekkie mrowienie, ktore mozna by bylo podciagnac pod szczypanie , znikalo.
Dla mnie bomba. I znow sie powtorze o uniwersalnosci tego oleju. Nie dosc ze do smarowania pur sie nadaje, to jeszcze mozna go mieszac z innymi olejami, tworzyc balsamy w postaci stalej tzw massagebar i w kuchni mozna wykorzystac... Samo to ze olej ten ma stala postac ulatwia mi jego uzywanie. przyjemnie sie nabiera ze sloika paluchem. Zastanawialam sie jak to bedzie u mnie latem bo ja na poddaszu mieszkam i jak na dworze ponad 30°C tak i w domu taka sama sauna, wiec powinien sie calkiem uplynnic w takim upale, ale to nic. latem i tak nie potrzebuje sie tak natluszczac jak w zimie, wiec olej moze stac w lodowce i byc uzywany tylko kulinarnie.
Tak, jak nakładam na twarz na noc, to buzia momentalnie się "wygasza". Idealnie łagodzi zaczerwienione np wypryski. Idealnie się sprawdza też np na podrażnione skórki przy nosie od kataru - zaczerwienione placki znikają, a suche odstające skórki znikają
uwielbiam go ;D No i mega plusem jest oczywiście jego rzadka, lekka konsystencja, która wchłania się w trymiga, niemalże do matu - zostaje na skórze aksamitna powłoczka, a nie warstwa tłuszczyku

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A co do używania w lecie - jestem pewna, że wtedy również będzie idealny, na podrażnioną skórę od słońca. Kiedy się spieczesz za bardzo, to będzie jak znalazł Mój nos jest zawsze bardziej opalony, mimo że nie przesiaduję na słońcu, to jednak zwykle jest ciemniejszy i często zchodzi mi z niego skóra - i na takie właśnie bolączki mam zamiar używać tego niebiańskiego kokoska
Alunia_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:15   #1337
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Alunia_niuniek Pokaż wiadomość
Tak, jak nakładam na twarz na noc, to buzia momentalnie się "wygasza". Idealnie łagodzi zaczerwienione np wypryski. Idealnie się sprawdza też np na podrażnione skórki przy nosie od kataru - zaczerwienione placki znikają, a suche odstające skórki znikają
uwielbiam go ;D No i mega plusem jest oczywiście jego rzadka, lekka konsystencja, która wchłania się w trymiga, niemalże do matu - zostaje na skórze aksamitna powłoczka, a nie warstwa tłuszczyku

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A co do używania w lecie - jestem pewna, że wtedy również będzie idealny, na podrażnioną skórę od słońca. Kiedy się spieczesz za bardzo, to będzie jak znalazł Mój nos jest zawsze bardziej opalony, mimo że nie przesiaduję na słońcu, to jednak zwykle jest ciemniejszy i często zchodzi mi z niego skóra - i na takie właśnie bolączki mam zamiar używać tego niebiańskiego kokoska
ja boję się używać kokosa na buzię (wszędzie po za tym owszem ) bo jest komedogenny, ale na pięty, łokcie - poezja
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:40   #1338
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

komedogenny czy nie, jak nic nie wyskakuje to czemu nie uzywac? U mnie nie jest komedogenny ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:26   #1339
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: olej kokosowy

A powiedzcie czy na włosy nakładacie sam olej kokosowy czy jeszcze z czyms go mieszacie? Na jak długoi czy można na całą noc zostawic ?
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:16   #1340
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: olej kokosowy

dziewczęta, a ja mam pytanie. Kupić olej kokosowy rafinowany czy nie?
I czy te aukcje na allegro są pewne, mogę kupić np. 500ml za 20zł lub 30zł? I czy to będzie ten 100% boski olejek? Jestem totalnie początkująca, to będzie mój pierwszy olej stąd taki brak obeznania w temacie pozdrawiam
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:03   #1341
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

Jesli nie chcesz zeby twoj olej mial zapach i zawieral wszystkie dobroczynne skladniki to kupuj rafinowany, jesli chcesz zapach kokosu i wszystkie wlasciwosci jakie w nim sa to nierafinowany na zimno tloczony.

ja tak wszystko kupuje na zimnotloczone, bo nie chce miec tylko tluszczu, ale i zachowane wszelkie lecznice wlasciwosci stad np kupuje maslo shea nierafinowane i przywyklam do jego zapachu( jest specyficzny ale mnie nie przeszkadza)

a masz sklep ze zdrowa zywnoscia u siebie w miescie? jesli tak to sprawdz ile tam olej kosztuje. ja moj pierwszy kupowalam w sklepie dla mieszaczy( akurat bylam w miescie i kupilam w stacjonarnym, ale mialam plany zamawiac), a teraz bylam w sklepie ze zdrowa zywnoscia i dojrzalam na polce sloiki z olejem, a ze byl nativ czyli zimnotloczony to kupilam 200g ( najmniejszy) z 3,99€ wiec taniej jak w sklepie dla mieszaczy. Porownalam go z resztkami tego ze sklepu dla mieszeczy i olej pachnie tak samo, ma taka sama konsystencje, wszystko to samo, zadna porodbka, na dodatek jest z biologicznych upraw i Fair Trade.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:16   #1342
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Zylvia3 Pokaż wiadomość
A powiedzcie czy na włosy nakładacie sam olej kokosowy czy jeszcze z czyms go mieszacie? Na jak długoi czy można na całą noc zostawic ?
ja nakładam sam olejek kokosowy, nie mieszam.
kiedyś zostawiałam na całą noc, ale zdecydowanie lepiej na moich włosach się spisuje jeśli zmyję po max 2h ale jak najbardziej można na całą noc.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:35   #1343
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: olej kokosowy

hmmmm,,mam taki sklep poszukam w takim razie. dzięki za odp
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:28   #1344
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

jak zakupisz to daj znac czy ci pasuje ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:00   #1345
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: olej kokosowy

a właśnie po jakiej cenie kupujecie ten olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimnno? Ja byłam w sklepie ze zdrową żywnośćą i za taki olej 200g to koszt 18-25zł a za 1000g 59zł to wiadomo ze zdecydowanie beradziej oplaca sie kupic ten litrowy. Pytam po to zeby sie dowiedziec czy w tym sklepie co bylam czasem nie maja zawyzonych cen :P
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:57   #1346
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: olej kokosowy

dziewczyny, wolę jednak zamówić na allegro
powiedzcie mi czy ten olej z linka poniżej jest nierafinowany zimnotłoczony??
bo nic nie jest napisane na ten temat...
http://allegro.pl/wo-olej-kokosowy-5...108622594.html
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:35   #1347
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny, wolę jednak zamówić na allegro
powiedzcie mi czy ten olej z linka poniżej jest nierafinowany zimnotłoczony??
bo nic nie jest napisane na ten temat...
http://allegro.pl/wo-olej-kokosowy-5...108622594.html
...
niestety on jest rafinowany,zupełnie nie pachnie..dosyc szybko sie wchłania i dlatego używam go do stóp

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Zylvia3 Pokaż wiadomość
a właśnie po jakiej cenie kupujecie ten olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimnno? Ja byłam w sklepie ze zdrową żywnośćą i za taki olej 200g to koszt 18-25zł a za 1000g 59zł to wiadomo ze zdecydowanie beradziej oplaca sie kupic ten litrowy. Pytam po to zeby sie dowiedziec czy w tym sklepie co bylam czasem nie maja zawyzonych cen :P
...
mniej więcej w takich własnie cenach kupuje...no litrowy opłaca się najbardziej,ja zamawiam z Efavitu na stronie producenta.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 16:19   #1348
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny, wolę jednak zamówić na allegro
powiedzcie mi czy ten olej z linka poniżej jest nierafinowany zimnotłoczony??
bo nic nie jest napisane na ten temat...
http://allegro.pl/wo-olej-kokosowy-5...108622594.html
Ale tam pisze ze jest rafinowany
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 12:39   #1349
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale tam pisze ze jest rafinowany
to małe opakowanie 30ml owszem nierafinowany zimnotloczony, ale to duże rafinowane spójrz niżej na szczegółowy opis
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:48   #1350
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: olej kokosowy

Do dziewczyn, które kładą olej kokosowy również na skalp - nie zapycha w żaden sposób skóry, nie nasila wypadania? Pytam, bo mam lekkie obawy, a na punkcie wypadania jestem przeczulona.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 12:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.