makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 17:30   #4711
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Oj to chyba się nie zdecyduję. Jednak to dla mnie za dużo kasy jak za efekt na 12, może 18 miesięcy. Miałam nadzieję, że minimum ze 2 lata się to trzyma
To by było nawet dobre w razie, gdyby nie wyszło, ale w rzeczywistości często się trzyma wiele lat i w ogóle nie zanika.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Witam.

Zrobiłam 2 tygodnie temu makijaż permanentny brwii. efekt zaraz po świetny.

Strupki miały odpaść po kilku dniach, jednak twardo trzymają się od dziś, jedynie z prawej brwii odpadł spory kawałek, a pod spodem widzę, że nie ma kompletnie nic. Pigment nie złapał.
Wyglądam źle, bo prawą brew kosmetyczka mi praktycznie całą usunęła, bo była za nisko osadzona. Boję się, że za kilka dni gdy odpadną wszystkie strupki, zostanę bez brwii.

Poprawę będę mieć dopiero pod koniec miesiąca. Zresztą jaką poprawę? Ona musi mi to robić od nowa...

Moje brwii są cienkie, rzadkie i praktycznie niewidoczne. Mam tłustą cerę i przez to pigment zapewne nie chwycił, no ale żeby wcale?
Czy jest szansa żebym miała normalne brwii?
Jak to usunęła brew? Wyrwała? Po 2 tygodniach nadal masz strupki?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:20   #4712
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość



Jak to usunęła brew? Wyrwała? Po 2 tygodniach nadal masz strupki?
no wyrwała mi połowę, bo była opadająca, a chciała mi zmienić jej kształt i podnieść w kierunku skroni.

Tak, mam nadal strupki na całej lewej brwii i połowie prawej. Tam, gdzie odpadły, jest jasna, praktycznie łysa skóra Wygkądam źle. Dziś mija 14 dzien od wykonania makijażu.

Męczy mnie mycie twarzy które polega na omijaniu brwii. Nie mają styczności z wodą, smaruję je jedynie od dwóch tygodni alantanem, grubą warstwą na noc.
__________________
Tydyrytkom

Edytowane przez Nieoficjalnie
Czas edycji: 2015-09-03 o 18:23
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:32   #4713
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny-nie wierzcie ,ze makijaż permanentny utrzyma wam sie w pieknym stanie przez 2 lata.Ja po 1,5 roku juz ide na korekte gdyż robią się prześwity na brwiach, kreski szarzeją.To jest duże ułatwienie w codziennym makijażu ,ale nie pozostawiam wam złudzeń.Trzeba robić korekty - a co za tym idzie , ponosić stałe koszty .
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:38   #4714
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Witam.

Zrobiłam 2 tygodnie temu makijaż permanentny brwii. efekt zaraz po świetny.

Strupki miały odpaść po kilku dniach, jednak twardo trzymają się od dziś, jedynie z prawej brwii odpadł spory kawałek, a pod spodem widzę, że nie ma kompletnie nic. Pigment nie złapał.
Wyglądam źle, bo prawą brew kosmetyczka mi praktycznie całą usunęła, bo była za nisko osadzona. Boję się, że za kilka dni gdy odpadną wszystkie strupki, zostanę bez brwii.

Poprawę będę mieć dopiero pod koniec miesiąca. Zresztą jaką poprawę? Ona musi mi to robić od nowa...

Moje brwii są cienkie, rzadkie i praktycznie niewidoczne. Mam tłustą cerę i przez to pigment zapewne nie chwycił, no ale żeby wcale?
Czy jest szansa żebym miała normalne brwii?

U mnie prawie to samo Dzisiaj mija równiutki tydzień od wykonania makijażu, w 2 dni po zabiegu byłam przeszczęśliwa - idealny kształt, kolor może ciut za ciemny ale na pewno lepszy niż teraz...Strupki też jeszcze zupełnie mi nie odpadły, na prawej brwi już sporo, ale lewa jest w połowie popielata i w połowie ciemno-brązowa. W każdym razie w miejscu gdzie już nie mam strupków kolor jest za jasny i co najgorsze kompletnie nierównomierny, są miejsca gdzie mam duże prześwity, kształt też jakby się "zgubił" i ogólnie wygląda to bardzo źle, a zwłaszcza prawa brew.
Kosmetyczka powiedziała mi że na pewno trzeba będzie jeszcze sporo poprawiać więc żebym się nie martwiła jak coś będzie nie tak, mam nadzieję że ma racje i po korekcie brwi będą takie jakie mają być.
A od smarowania Alantanem i chodzeniem z tłustymi brwiami już mi niedobrze, czekam aż te strupki odpadną w całości by wreszcie się to skończyło..
Nieoficjalnie, Tobie kosmetyczka zabroniła przemywania wodą? Mi powiedziała ze mogę właśnie jedynie wodą delikatnie przemywać i tak robie 2x dziennie ale wiadomo - sama woda tłustej warstwy maści właściwie nie rusza...I ja też mam tłustą cere, ale to chyba nie jest powód dla którego jesteśmy skazane na nieudany makijaż permanentny, mam nadzieję!
A, i ja na korektę mam przyjść po min 2 tyg, wiec planuje iść już za tydzień, idealnie w 15 dzień po zabiegu, nie wytrzymam z takimi brwiami dłużej..
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 

Edytowane przez Catacomb_Kitten
Czas edycji: 2015-09-04 o 13:39
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:49   #4715
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Dziewczyny-nie wierzcie ,ze makijaż permanentny utrzyma wam sie w pieknym stanie przez 2 lata.Ja po 1,5 roku juz ide na korekte gdyż robią się prześwity na brwiach, kreski szarzeją.To jest duże ułatwienie w codziennym makijażu ,ale nie pozostawiam wam złudzeń.Trzeba robić korekty - a co za tym idzie , ponosić stałe koszty .
A to zalezy
Fakt brwi metoda piorkowa robilam 4 lata temu i po 1.5 roku juz nie bylo sladu, ale to przy tej metodzie normalne, ze max 2 lata bedzie sie makijaz trzymal zalezy od osoby.
Przez rok bylo dobrze pozniej stopniowo znikal az do calkowitego ulotnienia...i co najwazniejsze na brwiach nie ma blizn jak niektorzy mysla, gdy slysza o metodzie piorkowej, skora zostaje taka jaka byla przed makijazem.
Natomiast mialam tez 4 lata temu robiona kreske dekoracyjna, metoda tradycyjna nie piorkowa, i minely 4 lata i kreska jest nadal, wiadomo jasniejsza przy nasadzie rzes, ale reszta kreski jeszcze jest ok, i chyba poczekam jeszcze troche z poprawieniem jej bo do calkowitego znikniecia jeszcze duuzzzzo jej brakuje .
Brwi poprawiam za 2 tygodnie ponownie u naszej wizazowej Guru Muscat .. Tak jak pisalam 4 lata temu oddalam sie w jej rece nie zaluje efekt piekny, i wracam ponownie aby cieszyc sie pieknymi brwiami

Edytowane przez dolcissimaa85
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:53
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 18:55   #4716
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
U mnie prawie to samo Dzisiaj mija równiutki tydzień od wykonania makijażu, w 2 dni po zabiegu byłam przeszczęśliwa - idealny kształt, kolor może ciut za ciemny ale na pewno lepszy niż teraz...Strupki też jeszcze zupełnie mi nie odpadły, na prawej brwi już sporo, ale lewa jest w połowie popielata i w połowie ciemno-brązowa. W każdym razie w miejscu gdzie już nie mam strupków kolor jest za jasny i co najgorsze kompletnie nierównomierny, są miejsca gdzie mam duże prześwity, kształt też jakby się "zgubił" i ogólnie wygląda to bardzo źle, a zwłaszcza prawa brew.
Kosmetyczka powiedziała mi że na pewno trzeba będzie jeszcze sporo poprawiać więc żebym się nie martwiła jak coś będzie nie tak, mam nadzieję że ma racje i po korekcie brwi będą takie jakie mają być.
A od smarowania Alantanem i chodzeniem z tłustymi brwiami już mi niedobrze, czekam aż te strupki odpadną w całości by wreszcie się to skończyło..
Nieoficjalnie, Tobie kosmetyczka zabroniła przemywania wodą? Mi powiedziała ze mogę właśnie jedynie wodą delikatnie przemywać i tak robie 2x dziennie ale wiadomo - sama woda tłustej warstwy maści właściwie nie rusza...I ja też mam tłustą cere, ale to chyba nie jest powód dla którego jesteśmy skazane na nieudany makijaż permanentny, mam nadzieję!
A, i ja na korektę mam przyjść po min 2 tyg, wiec planuje iść już za tydzień, idealnie w 15 dzień po zabiegu, nie wytrzymam z takimi brwiami dłużej..
Tak mi kosmetyczka polecila - nie myć, nie drapać, smarować maścią i to wszystko.

Aha - odnośnie poprawy uświadomiła mnie, że całkowite wygojenie trwa do 28dni, dlatego wcześniej nie możemy przystępować do drugiego zabiegu... :/

Wyglądam beznadziejnie, ale planuję przez weekend delikatnie pozbyć się tych strupków...

Jak to mówi moja mama - nie miałam kłopotu, to zrobiłam sobie brwii...
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 18:59   #4717
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Tak mi kosmetyczka polecila - nie myć, nie drapać, smarować maścią i to wszystko.

Aha - odnośnie poprawy uświadomiła mnie, że całkowite wygojenie trwa do 28dni, dlatego wcześniej nie możemy przystępować do drugiego zabiegu... :/

Wyglądam beznadziejnie, ale planuję przez weekend delikatnie pozbyć się tych strupków...

Jak to mówi moja mama - nie miałam kłopotu, to zrobiłam sobie brwii... ala:
Ja slyszalam od Muscat ze mozna zrobic poprawke jak odpadna strupki.. czyli kolo 7 dni to trwa.. wiec dla pewnosci trzeba odczekac te 10-14 dni i mozna poprawiac ale oczywiscie mozna i czekac do miesiaca. Ja bede miec poprawke po 12 dniach.. gdyz wyjezdzam. A 4 lata temu mialam poprawke po ponad 2 miesiacach gdyz inaczej nie moglam.
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 11:14   #4718
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Ja slyszalam od Muscat ze mozna zrobic poprawke jak odpadna strupki.. czyli kolo 7 dni to trwa.. wiec dla pewnosci trzeba odczekac te 10-14 dni i mozna poprawiac ale oczywiscie mozna i czekac do miesiaca. Ja bede miec poprawke po 12 dniach.. gdyz wyjezdzam. A 4 lata temu mialam poprawke po ponad 2 miesiacach gdyz inaczej nie moglam.
Ja planuje się umówić na poprawkę w 14 lub 15 dniu po zabiegu, już się doczekać nie mogę...Teraz, po tygodniu już mam tylko resztki strupków, więc do piątku na pewno odpadnie wszystko i proszę defintywnie o przyciemnienie koloru i bardziej regularny kontur, zwłaszcza przy końcu brwi, gdzie włosków nie mam w ogóle

dolcissimaa85, a jak wygląda sytuacja po poprawce, znowu chodzenie przez tydzień lub więcej z Alantenem na brwiach non stop?

Załączam foto brwi dzień po czyli z zeszłej soboty i foto z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (63,3 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (41,2 KB, 284 załadowań)
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 

Edytowane przez Catacomb_Kitten
Czas edycji: 2015-09-05 o 11:23
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 11:26   #4719
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja planuje się umówić na poprawkę w 14 lub 15 dniu po zabiegu, już się doczekać nie mogę...Teraz, po tygodniu już mam tylko resztki strupków, więc do piątku na pewno odpadnie wszystko i proszę defintywnie o przyciemnienie koloru i bardziej regularny kontur, zwłaszcza przy końcu brwi, gdzie włosków nie mam w ogóle

dolcissimaa85, a jak wygląda sytuacja po poprawce, znowu chodzenie przez tydzień lub więcej z Alantenem na brwiach non stop?
Tak Catacomb.. poprawka to poprostu drugi raz nakladany makijaz aby wzmocnic efekt i ewentualnie poprawic jak cos jest niedokladne.. wiec trzeba nawilzac masciami.. tak jak przy pierwszym razie... ale pomysl co to jest ten tydzien smarowania jesli pozniej na rok czy 1.5 roku ma sie piekne brwi? Ja pamietam ze mi to smarowanie co 2-3 godziny nie przeszkadzalo wogole bo nakladalam cieniutka warstwe ze nawet brwi nie wygladaly na takie tluste.. grubsza warstwa tylko na noc. Na dzien cieniutka ale bardzo czesto.
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 11:40   #4720
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Tak Catacomb.. poprawka to poprostu drugi raz nakladany makijaz aby wzmocnic efekt i ewentualnie poprawic jak cos jest niedokladne.. wiec trzeba nawilzac masciami.. tak jak przy pierwszym razie... ale pomysl co to jest ten tydzien smarowania jesli pozniej na rok czy 1.5 roku ma sie piekne brwi? Ja pamietam ze mi to smarowanie co 2-3 godziny nie przeszkadzalo wogole bo nakladalam cieniutka warstwe ze nawet brwi nie wygladaly na takie tluste.. grubsza warstwa tylko na noc. Na dzien cieniutka ale bardzo czesto.
Dzięki za info i racja, warto to przemęczyć i cieszyć się pięknymi brwiami, chciażby przez ten rok
Dla mnie to wielkie zbawienie bo do tej pory po zmyciu makijażu wyglądałam jak śmierć, moje naturalne brwi sa bardzo "ubogie" a w dodatku codzienne malowanie ich to też był bardzo uciążliwy obowiązek...to teraz tylko tydzień czekania, poprawka i mam nadzieję że będzie idealnie
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 06:59   #4721
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny. I ja skusiłam się na makijaż permanentny brwi. Zrobiłam metodą włoska. Decyzję podjęłam szybko. W zeszły piątek stwierdziłam, że chcę makijaż a w srodę już brwi zrobione. Zdecydowałam się na gabinet gdzie moja znajoma robiła. Powiedziałam pani, że nie chcę ciemnych bo będę się źle czuła. Jestem blondynką o dość ostrych rysach twarzy a swoje brwi mam koloru ciemny blond. Od czasu do czasu robilam henne brąz ale zawsze czułam się potem tak dziko. Brwi na łuku mi opadały, wloski rosną w dół. Pani nadbudowała mi łuk od góry tyle ile mogła bez wyrywania moich wlosków. Tak ustaliłyśmy. Wydaje mi się, że sa dobrze zrobione ale teraz są takie ciemnie, ze wygladam jak idiotka. Rysy jeszcze bardziej się wyostrzyly. Nie wiem czy dobrze zrobiłam z tymi brwiami. Chcialam ładny ksztalt na stałe. Mam nadzieje ze zjasnieją . Pani przed zrobieniem zrobiła mi do tego henne brąz więc efekt podwójny. Mój facet łazi za mna i gada, źe nie dobrze to wygląda i robi miny. W wolnej chwili wstawię fotki
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 07:04   #4722
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie masz się co martwić, jak zejdą strupki to jeszcze możesz stwierdzić, że nic nie widać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 14:53   #4723
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie masz się co martwić, jak zejdą strupki to jeszcze możesz stwierdzić, że nic nie widać.
Dokładnie. Tak własnie było w moim przypadku, 2 tygodnie po zabieru brwi mam jaśniejsze o 50%, jak nie bardziej, więc nie ma co się martwić

Moja korekta dopiero w czwartek, pani kosmetyczka nie miała czasu wcześniej, w dodatku wkurzyła mnie trochę sposób w który się ze mną umówiła, zaproponowała mi czwartek o 14, gdy powiedziałam ze mogę być troszkę później bo pracuje to wypaliła że "ona o 15 ma już następną klientkę"..No tak, jak szłam się umawiać na pierwszą wizytę to znalazła czas na drugi dzień, na korekte za którą już nie dostaje pieniążków to czas trudno znaleźć

Dziewczyny, orientujecie się czy 2 tygodni po zabiegu można już nakładać kredkę lub cień na miejsce gdzie zrobiony jest makijaż? Jutro mam wyjście a nie pójdę z takimi prześwitami w brwiach, musze sobie zamalować tu i ówdzie, a pamiętam ze kosmetyczka mówiła ze na początku nic nie nakładać na brwi, nie pamiętam tylko przez ile czasu,
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 15:03   #4724
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kochani, czy ktoś robił makijaż permanentny u p. Ilony Sasak w Bytomiu? Koleżanka bardzo poleca mi Sosnowiec (gabinet Zara zdaje się), ale cena jak dla mnie nieco zaporowa (ok. 1500 zł za kreski góra - dół), o p. Sasak słyszałam dobre opinie, ale jeszcze zbieram "polecenia".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 15:41   #4725
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kochani, czy ktoś robił makijaż permanentny u p. Ilony Sasak w Bytomiu? Koleżanka bardzo poleca mi Sosnowiec (gabinet Zara zdaje się), ale cena jak dla mnie nieco zaporowa (ok. 1500 zł za kreski góra - dół), o p. Sasak słyszałam dobre opinie, ale jeszcze zbieram "polecenia".
Ja znalazłam inną informację na jej stronie:
Makijaż kreski górne: 450,- Pln
Makijaż kreski dolne: 400,- Pln
PROMOCJA kreski dolne + górne: 700,- Pln
Ale ciężko znaleźć zdjęcia jej makijaży.

Edycja: A, nie doczytałam, że Ty piszesz o dwóch gabinetach. Ja pisałam o Ilonie Sasak.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-09-13 o 16:26
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:58   #4726
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hejka
Czy przed zrobieniem makijażu permanentnego konieczne jest zrobienie testów alergicznych ?
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 17:56   #4727
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nic mi na ten temat nie wiadomo aby było to konieczne, chyba że ktoś jest wrażliwcem którego często coś uczula
Ja nie robiłam żadnych testów, a kosmetyczka o nie również nie pytała
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 18:23   #4728
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kochani, czy ktoś robił makijaż permanentny u p. Ilony Sasak w Bytomiu? Koleżanka bardzo poleca mi Sosnowiec (gabinet Zara zdaje się), ale cena jak dla mnie nieco zaporowa (ok. 1500 zł za kreski góra - dół), o p. Sasak słyszałam dobre opinie, ale jeszcze zbieram "polecenia".
Ja jestem z Sosnowca.. i juz po raz drugi wybieram sie do Krakowa do naszego Guru makijazu permanentnego czyli Muscat.. jesli chcesz naturalne brwi to tylko tam.. warto przejechac te kilkadziesiat kilometrow.. i miec pewnosc ze wszystko bedzie ok.. niz isc do kogos nie znanego ale blisko i pozniej bac sie wyjsc na ulice
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:59   #4729
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja też do Muscat jeździłam z Warszawy.

Brwi robiłam rok temu, nie powiem są dużo jaśniejsze, ale i tak mi łatwiej je pomalować cieniem,bo trzymają linię, nie to co moje naturalne
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 09:08   #4730
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy ktoś miał wykonywany makijaż permanentny ust metodą 3D? Ew. cieniowanie. Zależy mi na optycznym powiększeniu ust bez używania wypełniaczy (stąd pomysł o permanentnym).Jakie wrażenia, opinie, koszt?
I czy ktoś wykonywał taki zabieg w Krakowie i może polecić sprawdzoną osobę?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 13:02   #4731
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy ktoś ma opinie na temat pani Blanki Pawlowskiej z Warszawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 15:19   #4732
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma opinie na temat pani Blanki Pawlowskiej z Warszawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie miałam o to samo pytać. Mi się bardzo podobają jej makijaże, już od kilku miesięcy przeglądam różne strony na fb i zdjęcia i zawsze wracam do Pani Blanki. Chyba w końcu się do niej zapiszę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 05:57   #4733
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja właśnie robiłam kreski dolne (a właściwe to cień na dole, dużo malutkich kropeczek) i poprawkę kresek górnych po kimś innym u Blanki Pawłowskiej, pigment nie trzymał mi się w zewnętrznym kąciku i miałam jakby urwaną kreskę (4 zabiegi u innej linergistki). Taka skóra niby... Teraz jest pięknie, wszystko się zagoiło i nareszcie wygląda jak powinno. Naprawdę zna się na rzeczy i potrafi doradzić.
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 07:41   #4734
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie miałam o to samo pytać. Mi się bardzo podobają jej makijaże, już od kilku miesięcy przeglądam różne strony na fb i zdjęcia i zawsze wracam do Pani Blanki. Chyba w końcu się do niej zapiszę

Tez cały czas przeglądałam rożne strony gsbinetow w moim mieście i cisgle wracałam do jednej kobiety i w końcu sie do niej zapisałam odliczam dni do 4 października


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 11:18   #4735
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Ja właśnie robiłam kreski dolne (a właściwe to cień na dole, dużo malutkich kropeczek) i poprawkę kresek górnych po kimś innym u Blanki Pawłowskiej, pigment nie trzymał mi się w zewnętrznym kąciku i miałam jakby urwaną kreskę (4 zabiegi u innej linergistki). Taka skóra niby... Teraz jest pięknie, wszystko się zagoiło i nareszcie wygląda jak powinno. Naprawdę zna się na rzeczy i potrafi doradzić.
Weszłam na jej profil z ciekawości, ogólnie źle nie jest, ale na jednym z najnowszych zdjęć podpisanych "microblading + cień" zwróciłam uwagę na odstęp między brwiami, moim zdaniem za duży. Dla kogoś to może drobiazg, ale ja zawsze zwracam na to uwagę i tutaj zaczęłabym te brwi choć milimetr wcześniej
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 11:30   #4736
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Weszłam na jej profil z ciekawości, ogólnie źle nie jest, ale na jednym z najnowszych zdjęć podpisanych "microblading + cień" zwróciłam uwagę na odstęp między brwiami, moim zdaniem za duży. Dla kogoś to może drobiazg, ale ja zawsze zwracam na to uwagę i tutaj zaczęłabym te brwi choć milimetr wcześniej
możesz wrzucić link do zdjęcia, które mas zna myśli?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 11:44   #4737
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
możesz wrzucić link do zdjęcia, które mas zna myśli?
pewnie o to chodzi: https://www.facebook.com/MakijazBlan...type=3&theater
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 12:25   #4738
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo pomyslalam.. te brwi sa stanowczo za daleko od siebie..
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:33   #4739
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak, o to zdjęcie chodzi.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 21:32   #4740
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

macie rację, ciekawe jak się cała twarz prezentuje
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.