DIOR - kolorówka - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 10:15   #991
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Cienie nałożone warstwowo i roztarte do tego fotka z flaszem, która zmienia barwy.
Co do intensywności to są dobrze napigmentowane Teraz jak jest słońce i jest ciepło kolory pieknie sie mienia i wygladają na opalonej buzi

Edit: fotki w innym świetle

Ryjku to twoje oczęta ?Cudne ,makijaż piękny.Moglabys mi napisać jaki to jest kolor kredki i jaka firma?
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 11:31   #992
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Super,bardzo dziękuje ci za odpowiedzmuszę poszukać w perfumerii bo sa piękne
ciala przyjemność po mojej stronie
nie jestem tylko pewna czy już sa w Polsce
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:01   #993
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Podpinam się, bo przez Was!! siedzę od wczoraj nad piątkami Diora i nie wiem, na które się zdecydować ;-(
Która paletka byłaby naj naj naj dla rudzielca z jasną cerą i zielono-niebiesko-szarymi oczami? Wychodzi mi z obserwacji, że każda, bylebym mogła mieć ją natychmiast ;-(
Wiem, że cienie w paletkach mienią się, opalizują na inne kolory, jak wynika z wątku, więc w tym wypadku fakt, że lubię np brązy czy zielenie niewiele pomaga, skoro te brązy moga opalizować na nie wiadomo co ;-)

Oglądałam Wasze makijaże wykonane piątkami i aż mnie skręca - każdy piękny, każda paleta piękna, a moge wybrać tylko jedną (na razie ;-)) - jeśli któraś z Was może coś podpowiedzieć, to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam,

Homik
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:18   #994
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

a ja se klikłam właśnie piąteczki Earth Reflection i co prawda nie mam jeszcze shipment status, ale mam nadzieję że do mnie dotrą, bo pokazywało że ostatnia sztuka (rano niby były dwie), ale jak powszechnie wiadomo z truskawą nigdy nic nie wiadomo.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:28   #995
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chomique Pokaż wiadomość
Podpinam się, bo przez Was!! siedzę od wczoraj nad piątkami Diora i nie wiem, na które się zdecydować ;-(
Która paletka byłaby naj naj naj dla rudzielca z jasną cerą i zielono-niebiesko-szarymi oczami? Wychodzi mi z obserwacji, że każda, bylebym mogła mieć ją natychmiast ;-(
Wiem, że cienie w paletkach mienią się, opalizują na inne kolory, jak wynika z wątku, więc w tym wypadku fakt, że lubię np brązy czy zielenie niewiele pomaga, skoro te brązy moga opalizować na nie wiadomo co ;-)

Oglądałam Wasze makijaże wykonane piątkami i aż mnie skręca - każdy piękny, każda paleta piękna, a moge wybrać tylko jedną (na razie ;-)) - jeśli któraś z Was może coś podpowiedzieć, to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam,

Homik

mysle ze Silver Goddess byly by dobre.To sa szarosci a takie chyba tobie pasuja kolorki???moze mistic Jade-zielenie i szrosci,Tropical Lights-takze zielenie tylko chlodne i perlowe.tedner chic-wrzosy i brazy...musisz najlepiej poprobowac sobie w jakiejs erfumerii no i ciezko doradzic bo cie nie widzimy(brak zdjecia np.)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:35   #996
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Bo ja nieśmiała jestem..;-)
Klasyczny rudzielec, włosy rudozłote, i masz rację, że pasują mi szarości, zielenie, wrzosy i brązy - na coś musze się zdecydować, ale czuję, że to będzie początek kolekcji Dzięki


H.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:58   #997
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chomique Pokaż wiadomość
Bo ja nieśmiała jestem..;-)
Klasyczny rudzielec, włosy rudozłote, i masz rację, że pasują mi szarości, zielenie, wrzosy i brązy - na coś musze się zdecydować, ale czuję, że to będzie początek kolekcji Dzięki


H.
Ale rudzielec chłodny czy ciepły? (Chyba to drugie, skoro włosy rudozłote?)
Też bym się podpisała pod propozycją Tropical Lights dla Ciebie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 13:02   #998
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Ciepły zdecydowanie

Waham się właśnie między Tropical Lights a Earth Reflection - gdyby nie ta opalizacja na inne kolory nie mialabym żadnych dylematów, ale wiem z doświadczenia, że jeśli cień opalizuje np na czerwien czy mocny róż albo żółte złoto, to wyglądam jak ofiara przemocy w rodzinie ;-)

Bardzo Wam dziękuję

H.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:35   #999
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy Earth Reflection są mocno perłowe? Ja nie lubię perły ale te cienie wpadły mi w oko. Nadają się do dziennego makijażu? Czy to raczej "mocniejszy kop"
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:43   #1000
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Ryjku to twoje oczęta ?Cudne ,makijaż piękny.Moglabys mi napisać jaki to jest kolor kredki i jaka firma?

Ewelinko to nie moje oczy. Fotki pochodzą z MUA i nie mam pojęcia co ta kobitka użyła jeszcze oprócz cieni Diora do makijażu
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 14:07   #1001
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy Earth Reflection są mocno perłowe? Ja nie lubię perły ale te cienie wpadły mi w oko. Nadają się do dziennego makijażu? Czy to raczej "mocniejszy kop"
Earth Reflections są mocno perłowe, dają taką zimną poświatę, ale nie opalizują na inne kolory, ja używam ich do dziennego makijażu i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona, chociaż Gold i tak pozostaną moimi ulubionymi (sprawiłam sobie drugie opakowanie, a co)

a tak na marginesie to zaczynam żałowac że perłowe cienie Diora to tylko limitowanki

Chomique - a zastanawiałaś się może nad TenderChick (brązo-wrzosy), nie jestem pewna czy ER czy też TL będą pasować do Twojego koloru oczu, ale to może dlatego że więkoszośc dziewczyn które znam które używa tych paletek ma ciemne oczka
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 14:54   #1002
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Laurany, o jakich Gold piszesz?Nie wiem, gdzie szukać w wątku, zrobił się już bardzo długi :-(

Tak, myślałam o Tender Chick, ale bardziej kuszą mnie paletki perłowe, zamówiłam wstępnie Earth Reflection, Tropical Earth będą następne, jeśli cienie sprawdzą się u mnie (ostatni raz używałam piątek ze 3 lata temu, nie pamiętam ich już), a potem się zobaczy ;-)



H
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:34   #1003
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Nabylam dzisiaj nowy gadzecik a mianowicie Dior Bronze Sunshine Blush 002 Sunset Fiesta-przepiekny i prawdziwie brzoskwiniowy roz...jest bardzo mocno napigmentowany i juz przy samej probie zdazylam przesadzic z ilosciaale jak nie bede naduzywac to bedzie ok...naprawde cudowny kolor-jestem zachwycona.Aha myslalam ze to roz z nowej kolekcji jednak okazalo sie ze niewiec dlaczego wczesniej go nie zauwazylam???

Wklejam zdjecie rozu i policzka(doslownie dwa machniecia pedzlem)mam nadzieje ze sie dopatrzycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.JPG (46,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00.JPG (56,0 KB, 192 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:57   #1004
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

mag, bardzo pięknie się ten róż prezentuje (zarówno w opakowaniu jak i na buzi- ładnemu we wszystkim ładnie )

Oczy też masz pięknie (jak zwykle, zresztą, wszystkie twoje makijaże są po prostu obłędne) pomalowane . Jakich cieni użyłaś do tego makijażu?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:18   #1005
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chomique Pokaż wiadomość
Laurany, o jakich Gold piszesz?Nie wiem, gdzie szukać w wątku, zrobił się już bardzo długi :-(

Tak, myślałam o Tender Chick, ale bardziej kuszą mnie paletki perłowe, zamówiłam wstępnie Earth Reflection, Tropical Earth będą następne, jeśli cienie sprawdzą się u mnie (ostatni raz używałam piątek ze 3 lata temu, nie pamiętam ich już), a potem się zobaczy ;-)



H
o tych, które nota bene trochę rozreklamowałam na wizażuwklejam zdjęcie raz jeszcze

wydaje mi się że Ty i tak najlepiej będziesz wiedziec w jakich kolorkach jest Ci najładniej

zgodzę się z Tobą że paletki perłowe o wieeeeeeeeele bardziej kuszą

a tak na marginesie - myślałaś może o Sky Glow - to też są szarości, z tym że z jednym odcieniem niebieskego, strasznie mi się podobają, mojemu portfelowi już trochę mniej

więc zastanawiam się teraz pomiędzy Goldfever a Sky Glow
konia z rzędem temu kto porówna obie paletki
moniczko jesteś tutaj bardzo potrzebna!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 569Gold.jpg (60,1 KB, 61 załadowań)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:26   #1006
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mag, bardzo pięknie się ten róż prezentuje (zarówno w opakowaniu jak i na buzi- ładnemu we wszystkim ładnie )

Oczy też masz pięknie (jak zwykle, zresztą, wszystkie twoje makijaże są po prostu obłędne) pomalowane . Jakich cieni użyłaś do tego makijażu?
dziekuje slicznie za tak mile slowa...ciesze sie ze Ci sie podoba.A oczy mam pomalowane tym razem cieniami Lancome 206 A Fleur de Peau-przepiekne satynowe i perlowe brazy.

Laurany-nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tej paletki Diorajuz nie moge sie doczekac kiedy sie u mnie pojawia.A ty tak nimi kusisz ze az mi peka serce
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:31   #1007
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
o tych, które nota bene trochę rozreklamowałam na wizażuwklejam zdjęcie raz jeszcze

wydaje mi się że Ty i tak najlepiej będziesz wiedziec w jakich kolorkach jest Ci najładniej

zgodzę się z Tobą że paletki perłowe o wieeeeeeeeele bardziej kuszą

a tak na marginesie - myślałaś może o Sky Glow - to też są szarości, z tym że z jednym odcieniem niebieskego, strasznie mi się podobają, mojemu portfelowi już trochę mniej

więc zastanawiam się teraz pomiędzy Goldfever a Sky Glow
konia z rzędem temu kto porówna obie paletki
moniczko jesteś tutaj bardzo potrzebna!!!
szkoda że ani jednych ani drugich goldów nie ma w PL.... już bym sobie na goldfever ząbki ostrzyła......

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie za tak mile slowa...ciesze sie ze Ci sie podoba.A oczy mam pomalowane tym razem cieniami Lancome 206 A Fleur de Peau-przepiekne satynowe i perlowe brazy.

Laurany-nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tej paletki Diorajuz nie moge sie doczekac kiedy sie u mnie pojawia.A ty tak nimi kusisz ze az mi peka serce
bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:33   #1008
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość

Laurany-nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tej paletki Diorajuz nie moge sie doczekac kiedy sie u mnie pojawia.A ty tak nimi kusisz ze az mi peka serce
to znaczy że dobrze zrobilłam kupując drugie opakowanie na zapas
no ja nie pokazuje palcem i nie mówię że to magsch cały czas kusi cieniami, różami
mi serce też pęka, mam dylemat życiowy - Sky Glow czy Goldfever:confu sed:
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:39   #1009
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

magsch, gratuluję, udanego zakupu. Mam taki sam róż tylko w odcieniu 001 i bardzo go lubię
Dziewczyny skorzystam z waszej życzliwości i zapytam o radę
Jaką paletę polecicie do piwno-zielonych oczu, brązowe włosy, typ ciepły.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 17:40   #1010
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
to znaczy że dobrze zrobilłam kupując drugie opakowanie na zapas
no ja nie pokazuje palcem i nie mówię że to magsch cały czas kusi cieniami, różami
mi serce też pęka, mam dylemat życiowy - Sky Glow czy Goldfever:confu sed:


hehe jak przegladalam na jakiejs stronie ta nowa kolekcje cieni to wydaje mi sie ze te Goldfever sa bardzo podobne do Gold ale oczywiscie moge sie mylic bo na zywo ich nie testowalam a monitor roznie oddaje kolorkiJa mam Silver Goddess ktore sa bardzo podobne do Sky Glow-te sa perlowe a tamte satynowo-matowe.Ja z Silver jestem bardzo zadowolona...ale oczywiscie wybor nalezy do Ciebie.mam pytanko:gdzie ty miszkasz ze tak szybko dorwalas te paletyki Gold???)))


Lola-dziekuje bardzo.zobacz sobie w watku jakie ja mam paletki a wydaje mi sie ze mamy bardzo podobny kolor oczu
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:45   #1011
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
hehe jak przegladalam na jakiejs stronie ta nowa kolekcje cieni to wydaje mi sie ze te Goldfever sa bardzo podobne do Gold ale oczywiscie moge sie mylic bo na zywo ich nie testowalam a monitor roznie oddaje kolorkiJa mam Silver Goddess ktore sa bardzo podobne do Sky Glow-te sa perlowe a tamte satynowo-matowe.Ja z Silver jestem bardzo zadowolona...ale oczywiscie wybor nalezy do Ciebie.
dziękuję za odpale niestety się mylisz, widziałam obie paletki na żywo, są zdecydowanie różne!!!!!!
bardziej przypominają mi ER, ale też nie do końca
Sky Glow też testowałam ale nie jestem do końca pewna czy będę używac wszystkich kolorów
dlaczego Dior uparł się produkowac tyle ślicznych paletek???
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:59   #1012
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny, czy u nas w sklepach jest już nowa kolekcja Diora? Chcę kupić ten różo-brązer:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior+Summer+2008+7.jpg (10,2 KB, 31 załadowań)
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:01   #1013
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u nas w sklepach jest już nowa kolekcja Diora? Chcę kupić ten różo-brązer:
Byłam dziś w dwóch warszawskich Sephorach w poszukiwaniu tego różu, ale jeszcze nie ma tej kolekcji. Tak samo w GC.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:08   #1014
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u nas w sklepach jest już nowa kolekcja Diora? Chcę kupić ten różo-brązer:
mi w Douglasie powiedziano że ma wejść w ciągu najbliższych 10 dni, czyli chyba po weekendzie majowym, w Douglasach ma być podobno jakaś promocja Diora związana z zakupami, ale co dokładnie, jeszcze nie wiadomo
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:08   #1015
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Byłam dziś w dwóch warszawskich Sephorach w poszukiwaniu tego różu, ale jeszcze nie ma tej kolekcji. Tak samo w GC.

Dziękuję

Eh, przepadnie mi zniżka20% w Sephorze, bo nic innego nie potrzebuję
Tzn potrzebuję, ale kupię na truskawie
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:16   #1016
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość


Lola-dziekuje bardzo.zobacz sobie w watku jakie ja mam paletki a wydaje mi sie ze mamy bardzo podobny kolor oczu
Mam sporą kolekcję brązowych cieni, kolorystyka bezpieczna ale chyba mam przesyt , podoba mi się Sky Glow ale obawiam się tych szarości i błękitu. Tropical Light wydają mi się bardzo podobne do Chanela 74 Nymphea , które to nie zadomowiły się u mnie zbyt długo. Myślę nad Earth Reflection ale... czy brązowe oczy, brązowe włosy i brązowe cienie to nie zbyt dużo Petal Shine wygladają na chłodne , no i ten fiolet pewnie zrobi mi podbite oko - często niedosypiam i sińce pod oczami są. Jeszcze są Sunset Cafe , tutaj mam najmniej "ale ". No i co robić , co robić
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:35   #1017
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mam sporą kolekcję brązowych cieni, kolory tez sa bezpieczna ale chyba mam przesyt , podoba mi się Sky Glow ale obawiam się tych szarości i błękitu. Tropical Light wydają mi się bardzo podobne do Chanela 74 Nymphea , które to nie zadomowiły się u mnie zbyt długo. Myślę nad Earth Reflection ale... czy brązowe oczy, brązowe włosy i brązowe cienie to nie zbyt dużo Petal Shine wygladają na chłodne , no i ten fiolet pewnie zrobi mi podbite oko - często niedosypiam i sińce pod oczami są. Jeszcze są Sunset Cafe , tutaj mam najmniej "ale ". No i co robić , co robić

ja mam te Petal shine i ten fiolet nie daje wrazenia podbitego oka tak jak tem ze stylish move...jest ciemny ale pieknie rozswietla i fajnie wyglada w polaczeniu z zieleni oraz innymi.Ja sie dzisiaj zastanawialam nad tymi earth reflection i chyba jutro je kupiekiedys nawet wstawialam tu makijaz z Petal Shine jasna i ciemna wersje.sky glow tez sa interesujace ale najbezpieczniejsze sa Sunset cafe wydaje mi sie ze pasuja do kazdej urody....albo moze poczekaj na kolekcje letnia w ktorych pojawia sie nowe paletki????
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 07:44   #1018
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Nabylam dzisiaj nowy gadzecik a mianowicie Dior Bronze Sunshine Blush 002 Sunset Fiesta-przepiekny i prawdziwie brzoskwiniowy roz...jest bardzo mocno napigmentowany i juz przy samej probie zdazylam przesadzic z ilosciaale jak nie bede naduzywac to bedzie ok...naprawde cudowny kolor-jestem zachwycona.Aha myslalam ze to roz z nowej kolekcji jednak okazalo sie ze niewiec dlaczego wczesniej go nie zauwazylam???

Wklejam zdjecie rozu i policzka(doslownie dwa machniecia pedzlem)mam nadzieje ze sie dopatrzycie
Śliczności Gratuluję!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 08:52   #1019
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
EDIT... Anahstasio przygladajac sie tej paletce w swietle dziennym moge jednoznacznie stwierdzic ze kolorki sa zdecydowanie cieple. W swietle sztucznym wygladalo to zupelnie inaczej
A jednak... Czyli dla mnie odpadają Jeszcze raz dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Super. Incognito wyglada raczej na cieple, przynajmniej na tej fotce. A Pink Idol chyba sa zimne.
Incognito jeszcze nie testowałam, za to dwukrotnie dwa odcienie z Pink Idol i... póki co jestem zawiedziona. Korzystałam bieli i z fioletu z prawego dolnego rogu. Biel bynajmniej nie opalizuje, jest transparentna i niemal matowa. Fiolet jest opalizujący, ale na powiece przemienia się w zaróżowioną ciepłą śliwkę, generalnie więc makijaż wykonany przy użyciu tych dwóch odcieni jest zdecydowanie ciepły, a mi, jako, że jestem Zimą, średnio to pasuje. Na razie odpuściłam sobie testowanie, może wrócę do nich od poniedziałku. Zawiodłam się, bo naprawdę nie sądziłam, że będą one dawały aż tak delikatny efekt. Póki co, nawet nie sięgam po dużo subtelniejsze Incognito, żeby się jeszcze bardziej nie zirytować. Skoro Pink Idol jest ledwie widoczny, to Incognito będzie chyba niewidzialny...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 09:08   #1020
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny, jedna sztuka Pink May Diora na Tru !!!!
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.