Wielkie jajo - przebranie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 19:40   #1
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846

Wielkie jajo - przebranie


Witam! Najpierw chciałam wyrazić podziw dla Waszych dzieł, które są naprawdę rewelacyjne i często mnie inspirują, pomagając mi w ten sposób w pracy. A teraz istota tego wątku....
Otóż potrzebuję zrobić przebranie - jajo, najlepiej przestrzenne i szczerze to nie mam pojęcia jak to "ugryźć". Może któraś z Was przygotowywała kiedyś coś takiego lub ma pomysł jak to zrobić. Bardzo proszę Was o pomoc, dodam tylko że mają to być przebrania dla dzieci, a dokładnie trójki więc zależałoby mi aby wykonanie nie było bardzo skomplikowane zresztą proszę o wszelkie propozycje
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:09   #2
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Wielkie jajo - przebranie

A jajko ma być całe czy rozbite? Na zagranicznych stronach znalazłam kilka kostiumów ale w większości z żółtkiem Najprościej byłoby wyciąć z kartonu 2 x kształt jajka (na przód i tył), albo uszyć dwie wielkie jajcowe poduchy i związać na ramionach i po bokach. Jeżeli zależy Ci na skorupce jajka, to najlepiej byłoby wykorzystać masę papierową, po wyschnięciu jest lekka, więc dzieci nie musiałyby dźwigać. Problemem jest tylko forma. Można spróbować ułożyć kształt połówki jaja z gazet, przykryć to folią i obkleić papierem, albo jako formy mozna użyć piasku (jak masz gdzieś do niego dostęp). Zrobić babkę w kształcie jaja odpowiedniej wielkości, na to folia i masa papierowa, po wyschnięciu powstaje nam wydmuszka
No to puściłam wodze fantazji... Może ktoś jeszcze coś podpowie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product-enlarged.jpg (19,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9746.jpg (56,8 KB, 22 załadowań)
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.