Droga Redakcjo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-17, 07:52   #1
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a

Droga Redakcjo.


Łazi po głowie ten pomysł, od dawna. Nie wiem czy dobrze czynię poruszając ten temat. Mamy w Wizażu, praktycznie wszystko dla ciała. Dla rozrywki-trochę "rozśmieszaczy".Czy, nie można byłoby stworzyć "kącika muzycznego".Takiego z "prawdziwego zdarzenia".Dysponuje Dużym zbiorem muzyki klasyczne, operowej, jazzu, bleusa, po nowe transkrypce muzyki barokowej. Jest to zbiór - na wysokim poziomie. Żadnym problemem technicznym jest przesył, i stworzenie listy. Możnaby pobierać takie utwory lub tylko odtwarzać. Muzyka ta, pomaga mi w wielu trudnych chwilach. Uspakaja, koi, wywołuje piękne uczucia. Dla mnie jest nieodzowna w istnieniu. Dysponuję, ogromnym zasobem muzyki wspólczesnej.Pozostałe Wizażanki też mogłyby dorzucać nowe utwory do spisu. Można stworzyć opcję "poboru nut". Co redakcja na to?.To nie jest takie hop-siup, ale czy nie warto stworzyć czegoś dla "duszy"?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:03   #2
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Droga Redakcjo.

Vulgata napisał(a):
> Łazi po głowie ten pomysł, od dawna. Nie wiem czy dobrze czynię poruszając ten temat. Mamy w Wizażu, praktycznie wszystko dla ciała. Dla rozrywki-trochę "rozśmieszaczy".Czy, nie można byłoby stworzyć "kącika muzycznego".Takiego z "prawdziwego zdarzenia".Dysponuje Dużym zbiorem muzyki klasyczne, operowej, jazzu, bleusa, po nowe transkrypce muzyki barokowej. Jest to zbiór - na wysokim poziomie. Żadnym problemem technicznym jest przesył, i stworzenie listy. Możnaby pobierać takie utwory lub tylko odtwarzać. Muzyka ta, pomaga mi w wielu trudnych chwilach. Uspakaja, koi, wywołuje piękne uczucia. Dla mnie jest nieodzowna w istnieniu. Dysponuję, ogromnym zasobem muzyki wspólczesnej.Pozostałe Wizażanki też mogłyby dorzucać nowe utwory do spisu. Można stworzyć opcję "poboru nut". Co redakcja na to?.To nie jest takie hop-siup, ale czy nie warto stworzyć czegoś dla "duszy"?

Widzę że mój pomysł nie znalazł zainteresowania. Ale to był tylko pomysł.Nie wiem czy otworzy się, jedna z moich perełek ; przepiękne barokowe adagio na organy i smyczki Tomasa Albinoniego w nowej transkrypcji.W wykonaniu Nany Mauskouri, śpiewaczki obdarzonej piękną barwą głosu.To jedno z kilkunastu wykonań tego utworu. jeśli się otworzy, kto zechce niech nastawi głośniki i głośnośc na "radyjku " na fulla i niech posłucha.

Skrót do Nana Mouskouri - Adagio (Albinoni).mp3
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:05   #3
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

Niwstety nie wyszło.Szkoda
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:29   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

Droga Vulgato
Cala historia i sukces tego portalu polega na przewidywalnosci tego, co internauci moga tutaj znalezc. Dlatego od samego poczatku AgaZ bardzo konsekwentnie koncentrowala sie na zagadnieniach urody, pozostawiajac jednoczesnie na boku wiele innych interesujacych pomyslow. Powod zawsze byl ten sam - nazwa wizaz.pl zobowiazuje do koncentrowania sie na sednie sprawy.
Operujemy w bardzo ograniczonym budzecie i zespole ludzkim, dlatego wypelnianie wszystkich zyczen pozostawiamy portalom jak onet.pl czy wp.pl, gdzie jest miejsce i na gruszke i na pietruszke - a co najwazniejsze - sa ku temu dostepne srodki.

Dlatego nie bierz tego do siebie, w koncu jestesmy TYLKO wizaz.pl

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:55   #5
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

Do Złośliwca. E - tam, nie biorę tego aż tak emocjonalnie.Poprostu zły pomysł, nie skonsultowany i tyle.Na "usprawiedliwienie" mojej propozycji,był dział "uśmiechnij się". Na przyszłość nie popełnię podobnego błędu.Winnam to skonsultować choćby mailem. To może wytniemy ten wątek, by nie zabierał miejsca, które chyba też jest ograniczone.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 10:07   #6
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

zlosliwiec napisał(a):
> Droga Vulgato
> Cala historia i sukces tego portalu polega na przewidywalnosci tego, co internauci moga tutaj znalezc. Dlatego od samego poczatku AgaZ bardzo konsekwentnie koncentrowala sie na zagadnieniach urody, pozostawiajac jednoczesnie na boku wiele innych interesujacych pomyslow. Powod zawsze byl ten sam - nazwa wizaz.pl zobowiazuje do koncentrowania sie na sednie sprawy.
> Operujemy w bardzo ograniczonym budzecie i zespole ludzkim, dlatego wypelnianie wszystkich zyczen pozostawiamy portalom jak onet.pl czy wp.pl, gdzie jest miejsce i na gruszke i na pietruszke - a co najwazniejsze - sa ku temu dostepne srodki.
>
> Dlatego nie bierz tego do siebie, w koncu jestesmy TYLKO wizaz.pl
>
>Niżej są moje przeprosiny. Ja w tym miejscu miły złośliwcze, chce odnieśc się tylko do 'klasyfikacji" mojej propozycjii: czyli cyt ..."miejsce na gruszkę i pietruszkę.."Wydaje mi się, że muzyka klasyczna, nigdy nie znajdzie miejsca na straganie z warzywami. A nie sądzisz, że "gruszka i pietruszka" jest na "plotkowym"?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 10:21   #7
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Nie wyszło

Nie przesadzaj, Vulagata. Złośliwiec Ci wytłumaczył - chyba przystępnie.
Zwróć się może do jakichś portali muzycznych ze swoją propozycją.
Pozdrawiam
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 10:26   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

Vulgata napisał(a):
> Niżej są moje przeprosiny. Ja w tym miejscu miły złośliwcze, chce odnieśc się tylko do 'klasyfikacji" mojej propozycjii: czyli cyt ..."miejsce na gruszkę i pietruszkę.."Wydaje mi się, że muzyka klasyczna, nigdy nie znajdzie miejsca na straganie z warzywami. A nie sądzisz, że "gruszka i pietruszka" jest na "plotkowym"?

Nie deprecjonowalem istoty muzyki powaznej. Probowalem jedynie wyjasnic, ze wizaz.pl nie jest koniecznie miejscem do jej propagowania.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 10:33   #9
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie wyszło

Dziękuję. Przyjęłam do wiadomości.Przeprosiny wyżej są zamieszczone. Ograniczę się jedynie do działu "kosmetyk".Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 10:48   #10
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Nie wyszło

czesc wszystkim i w szczegolnosci tobie panie milo widzec diable rozki
a na powaznie:
Vulgato - nikt nie ma za co przepraszac w tym watku - ani Ty za propozycję bo zamiar byl szlachetny, ani redakszyn za jej nieprzyjecie bo maja prawo rozwijac portal zgodnie z wlasna wizją, na razie z reszta dosc konsekwentna
I chcialam powiedziec ze jesli np zdecydujesz sie udostepnic swoje zbiory np za pomoca programow peer to peer /dc++ jest chyba legalny / to na pewno wiele osob z tego skorzysta A na forum zawsze mozesz dac znac gdzie w sieci szukac udostepnionej przez Ciebie muzyki. W ten sposob cel jako taki czyli podzielenie sie tym co masz zostanie osiągniety prawda?

cmoczki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 12:54   #11
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re:Do Palomino.

Nieprzemyślanie-chciałam dobrze.To ja chciałam sobie narobić pracy, by sporządzić bazę i wysyłać tylko linki. tak jak często-gęsto są podawane inne ciekawe informacje. Jednak, jestem konsekwentna. sposób zaproponowany, nie wchodzi w grę. Po co baza z przepisami? Każdy podający przepis na zupkę czy sos, może go zamieścić też w portalu tematycznie z tą dziedziną związanym i dalej podawać gdzie szukać w sieci.Jest " uśmiechnij się" - po co/. Wierszyki można zamieścić w portalu literackim. To nie o to chodzi. Nikt nie reagował z redakcji do chwili gdy nieporadnie sama usilowałam wysłać linka, nie udało się, dostałam od admina Kubeł zimnej wody.Portal poświęcony urodzie i tak to bedę traktować. Jeśli cokolwiek uczynię w kwestii podzielenia się moimi zbiorami - o efekty jestem wyjatkowo spokojna, przyjmą mnie z otwartymi ramionami wszędzie /, to nie jest to samo. Ja chciałam zadać sobie pracy i dać coś od siebie Temu Portalowi. To są dwie różne sprawy.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 13:17   #12
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re:Do Palomino.

Vulgata napisał(a):
> To ja chciałam sobie narobić pracy, by sporządzić bazę i wysyłać tylko linki. tak jak często-gęsto są podawane inne ciekawe informacje.

heh - jesli masz wlasna stronke /serwer/ i tu /na wizazu/ chcesz zamiescic linka z dostepem do tego to mysle ze Zlo nie robilby problemu z wprowadzeniem takiego linka nawet do naszej linkowni. chyba ze nie bardzo zrozumialam czego wlasciwie od redakcji oczekujesz

> Jednak, jestem konsekwentna. sposób zaproponowany, nie wchodzi w grę.

a szkoda

> Po co baza z przepisami? Każdy podający przepis na zupkę czy sos, może go zamieścić też w portalu tematycznie z tą dziedziną związanym i dalej podawać gdzie szukać w sieci.

Bo wywalczyly ją Wizazanki Dlatego. To jest jeden z pomyslow ktory się przyjął i jak widac funkcjonuje.
Ale musisz przy poradniku zauwazyc jedna rzecz - nie chodzi tutaj o same wklepywanie przepisow, bo to mozna wszedzie. Wazniejsze jest zachowanie konwencji oceniania porad przepisow, tak samo jak kosmetykow, Zlotego Salonu itp
Przy muzyce moglbysmy oceniac chyba tylko jakosc nagrania
> Jest " uśmiechnij się" - po co/. Wierszyki można zamieścić w portalu literackim.

to chyba jasne ze po to ze w gruncie rzeczy jest to stronka o charakterze odpoczynkowym i na takich stronkach w konwencji miesci sie rowniez humor.

> Ja chciałam zadać sobie pracy i dać coś od siebie Temu Portalowi. To są dwie różne sprawy.

hmm - myslalam ze portal to Wizazanki, ale moze sie pomylilam. Szkoda ze jesli na wizazu nie zostanie uwzgledniony twoj pomysl to nici z mozliwosci umuzykalnienia sie. Myslalam po prostu ze glownym zamiarem jest podzielenie się tym co masz. Jesli nie - to coż - mówi się trudno...

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 13:31   #13
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re:Do Palomino.

Bravo, Pal!!!
Vulgata jest cudowna, ale czasami brak jej dystansu. Vulgatko, to nie tak, że ktoś nie chce Twojego... Na pewno nie tak!!! Ściskam Cię i pozdrawiam.
Nie obrażaj się tylko, proszę!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:00   #14
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re:Do Palomino i Palomino.

Na biegu-bo "lecę" na dluuugi pobyt w pracy. słowo PoRTAL - to rzecz jasna WIZAŻANKI.Korzystając samej z niego, biorąc dla siebie, nie jestem egoistką. Nie traktuję siebie po "konsumencku".Tylko brać. Z tego założenia, z założenia dzielenia się z innymi - można wymienić 90% WIZAŻANEK. same piszecie, ze kąciki o innej tematyce, zostały wywalczone. Tyle tylko, że ja nie umiem walczyć. Wiersze-stronka o charakterze odpoczynkowym. Zgadza się. Ale odpoczynek przybiera różne formy. Dystans Pitipel posiadam. Dlatego, odniosłam się, do admina, że winnam najpierw pomysł skonsultować. w innych moich wypowiedziach, w sumie sporadycznych, nie przypominam sobie braku dystansu. A udzielałam się głosowo-raptem kilka razy.I zawsze starałam się właśnie zachować dystans, choćby sprawa Lusi. A może do braku dystansu zaliczasz moja prosbę o usunięcie pewnego wątku, sygnowanego moim nickiem. tak, tu dystansu nie zachowałam.Do obrażalskich nie należę, tylko czasem odruch smutku u drugiej osoby może zostać tak odczytany. Starałam się, drobnymi kroczkami wejść "głębiej" w społeczność na co dałam dowody. I dalej, korzystając z portalu, będę swoje działania traktować serio, z dużą dbałością o to co robię. By moje słowo pisane było wiarygodne.Pozdrowionko
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.