Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 21:52   #4051
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mniej trwały??? Kurcze koniecznie muszę poprosić o próbkę. Teraz testuje Diorskin Forever 010, bo na evenencie Dior Backstage Stories, główny makijażysta Diora, taki mi pobrał kolor, aż się zdziwiłam, że najjaśniejszy ...i czy ja wiem, podkreśla mi suche skórki.




Do Łodzi zawita MAC, świetna wiadomość
Myszko LS a DW to zupełnie różne podkłady, koniecznie przetestuj zanim kupisz, bo mozesz być rozczarowana. Ja np. bardzo lubię LS, a nie znoszę DW.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Świecie mi się ryjek po LS (gdzie przy DW tego nie ma). Nie kryje tak blizn jak DW. Jest po prostu lżejszy. Lekko spływa z czoła.
Bardzo ładnie wygląda na buzi a kolor 5,5 jest dla mnie idealny.
Niemniej sądzę, że jest to bardzo przyzwoity produkt lepszy od jakiś lancomów i diorów.
Oooo będę broniła swoją skromną piersią Lancome - Teint Miracle, pomijając troche za ciemne kolory, jest super, a i ten 24 coś tam godziny tez jest niezły Za to diory rzeczywiście porażka na całej linii.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 23:00   #4052
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Myszko LS a DW to zupełnie różne podkłady, koniecznie przetestuj zanim kupisz, bo mozesz być rozczarowana. Ja np. bardzo lubię LS, a nie znoszę DW.



Oooo będę broniła swoją skromną piersią Lancome - Teint Miracle, pomijając troche za ciemne kolory, jest super, a i ten 24 coś tam godziny tez jest niezły Za to diory rzeczywiście porażka na całej linii.
Lancome spływał mi z czoła, strasznie ciemniał a i tak kolory same ciemne. Do tego świeciłam się jak psu jajca i mam bardzo niemiłe wspomnienia.
Dobrze, że Tobie pasuje.

Lasting Silk jest ciekawą alternatywą Double Wear ale nie są one takie same w swych właściwościach.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 23:07   #4053
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Lancome spływał mi z czoła, strasznie ciemniał a i tak kolory same ciemne. Do tego świeciłam się jak psu jajca i mam bardzo niemiłe wspomnienia.
Dokładnie tak samo źle spisywał się u mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 01:19   #4054
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja z wiekiem nabieram dystansu do życia i coraz mniej rzeczy mnie stresuje. Oczywiście dużo zależy jak się akurat w życiu układa, jak się wszystko wali to żadne techniki/ metody nie pomogą
Zazdroszcze. Ja to niestety cale zycia zestresowana jestem. Pewnie niedlugo wrzodow dostane.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 07:43   #4055
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja z wiekiem nabieram dystansu do życia i coraz mniej rzeczy mnie stresuje. Oczywiście dużo zależy jak się akurat w życiu układa, jak się wszystko wali to żadne techniki/ metody nie pomogą
Ze mna podobnie Ostatnio stresowałam się przed rokiem na Komunii córy, bo miałam w Kościele wygłosić mowę powitalną Mogę troszkę się zdenerwować, ale stres mi obcy. I tak nic nie da, to po co jeszcze i tak trudne życie bardziej komplikować. Filozofia prosta jak budowa cepa, ale jaka miła
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 07:59   #4056
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Torba D&G do zakupów od 100 zł. w D. online http://www.douglas.pl/douglas/Aktual...dex_c0006.html
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:53   #4057
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, z góry dziękuję .
W sumie tak kojarzę, że kiedyś właśnie próbkę 5,5 dostałam do przetestowania, ale z tych testów nic już nie pamiętam, bo to bardzo dawno było . Podkład Dior Nude 20 pod kątem odcienia mi odpowiada, ale miałam też Parure Extreme 02, który niby jest zbliżony kolorystycznie, ale na twarzy ciemniał mi okrutnie i to na marchewkowo . I tego w zasadzie obawiam się przy armaniuszu. Z drugiej jednak strony korektor pod oczy z Armaniego wydaje się ciemniejszy w opakowaniu i przy nakładaniu, ale w momencie rozsmarowywania, w kontakcie ze skórą, jaśnieje. Może podobnie będzie z podkładem .

Prawdę mówiąc korzystając z 10% rabatu w internetowym Douglasie kliknęłam już ten podkład i brązer też (Twoja zasługa, bo tak zachwalasz, że nie mogłam się nie skusić ), ale poczekam z opłaceniem zamówienia do Twojej opinii .
Olu bardzo Cie przepraszam nie zrobiłam zdjęć, próbkę podkładu gdzieś zgubiłam, przeszukałam wszystko i diabeł ogonem nakrył nie mogę znaleźć
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 10:05   #4058
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Głowa do góry Milko
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja z wiekiem nabieram dystansu do życia i coraz mniej rzeczy mnie stresuje. Oczywiście dużo zależy jak się akurat w życiu układa, jak się wszystko wali to żadne techniki/ metody nie pomogą
Też zazdroszczę Ja im jestem starsza, tym więcej się denerwuje. Ale to wynika z większych i poważniejszych przeobrażeń życiowych.
Jak byłam młodsza to życie wydawało mi się proste. Podejmowałam więcej spontanicznych decyzji i było ok. Teraz muszę myśleć długoterminowo, strategicznie i choć wszystkie plany realizuję to widzę, że mój organizm źle to znosi (problemy dermatologiczne). Mam nadzieję, że nauczę się choć częściowo z tym radzić, chociażby przez prawidłowe, głębokie oddychanie przeponą

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-04-25 o 10:13
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:46   #4059
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Myszko LS a DW to zupełnie różne podkłady, koniecznie przetestuj zanim kupisz, bo mozesz być rozczarowana. Ja np. bardzo lubię LS, a nie znoszę DW.
Przetestuję
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:21   #4060
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wielka Majówka w DOUGLAS 26.04-05.05

Rabat do 50% na wybrany asortyment
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DOUGLAS.jpg (55,5 KB, 105 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:24   #4061
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Lancome spływał mi z czoła, strasznie ciemniał a i tak kolory same ciemne. Do tego świeciłam się jak psu jajca i mam bardzo niemiłe wspomnienia.
Dobrze, że Tobie pasuje.

Lasting Silk jest ciekawą alternatywą Double Wear ale nie są one takie same w swych właściwościach.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo źle spisywał się u mnie
Również i u mnie podkłady Lancome się nie sprawdziły. Zawsze to samo - spływanie, świecenie się, wchodzenie w pory, ciemnienie na twarzy.
Za to Diorkowy Nude daje radę, a póki co najbardziej odpowiada mi EL DW Light, choć nie była to miłośc od pierwszego wejrzenia .
Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi Armani Lasting Silk .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu bardzo Cie przepraszam nie zrobiłam zdjęć, próbkę podkładu gdzieś zgubiłam, przeszukałam wszystko i diabeł ogonem nakrył nie mogę znaleźć
Kochana, nic nie szkodzi . I tak już złożyłam i opłaciłam zamówienie, ostatecznie skusił mnie dodatkowy gratis - oprócz miniatury tuszu Bobbi Brown jakąś sportową torbę DG mam dostać (kod podawała kasia68). Myślę, że tak czy siak kolor podkładu na jakąś porę roku będzie odpowiedni .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też zazdroszczę Ja im jestem starsza, tym więcej się denerwuje. Ale to wynika z większych i poważniejszych przeobrażeń życiowych.
Jak byłam młodsza to życie wydawało mi się proste. Podejmowałam więcej spontanicznych decyzji i było ok. Teraz muszę myśleć długoterminowo, strategicznie i choć wszystkie plany realizuję to widzę, że mój organizm źle to znosi (problemy dermatologiczne). Mam nadzieję, że nauczę się choć częściowo z tym radzić, chociażby przez prawidłowe, głębokie oddychanie przeponą
Ze stresem to jest tak, że człowiek nawet sam nie jest w stanie przewidzieć, jaka sytuacja podziała na niego stresująco. Ja mam np. tak, że jakaś obiektywnie trudna sytuacja wywołuje u mnie mniejszy stres, niż pozorna błahostka i nie wiem nawet, czemu tak jest. Na pewno najbardziej stresujące są dla mnie problemy w życiu osobistym i w ogóle kwestie związane z rodziną. Ze stresem na tle zawodowym lepiej sobie radzę. Warto natomiast (wg mnie) przyjąć filozofię Damon, tzn. starać się nie denerwować sytuacjami, na które i tak nie mamy wpływu. Czasem takie podejście pomaga, ale niestety nie zawsze . Mnie też pomaga uświadomienie sobie, że wiele osób ma o wiele większe problemy niż ja. Czasem taka odpowiednia perspektywa zmienia u mnie spojrzenie na wagę problemu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 12:48   #4062
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
\
Ze stresem to jest tak, że człowiek nawet sam nie jest w stanie przewidzieć, jaka sytuacja podziała na niego stresująco. Ja mam np. tak, że jakaś obiektywnie trudna sytuacja wywołuje u mnie mniejszy stres, niż pozorna błahostka i nie wiem nawet, czemu tak jest. Na pewno najbardziej stresujące są dla mnie problemy w życiu osobistym i w ogóle kwestie związane z rodziną. Ze stresem na tle zawodowym lepiej sobie radzę. Warto natomiast (wg mnie) przyjąć filozofię Damon, tzn. starać się nie denerwować sytuacjami, na które i tak nie mamy wpływu. Czasem takie podejście pomaga, ale niestety nie zawsze . Mnie też pomaga uświadomienie sobie, że wiele osób ma o wiele większe problemy niż ja. Czasem taka odpowiednia perspektywa zmienia u mnie spojrzenie na wagę problemu.
Ja niestety nie umiem tak. Nawet jak nie mam na cos wplywu to sie denerwuje np. tym, ze nie ma na to wplywu, albo w duchu licze, ze jednak mam i sie denerwuje, ze nie wychodzi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 13:18   #4063
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Również i u mnie podkłady Lancome się nie sprawdziły. Zawsze to samo - spływanie, świecenie się, wchodzenie w pory, ciemnienie na twarzy.
Za to Diorkowy Nude daje radę, a póki co najbardziej odpowiada mi EL DW Light, choć nie była to miłośc od pierwszego wejrzenia .
Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi Armani Lasting Silk .


Kochana, nic nie szkodzi . I tak już złożyłam i opłaciłam zamówienie, ostatecznie skusił mnie dodatkowy gratis - oprócz miniatury tuszu Bobbi Brown jakąś sportową torbę DG mam dostać (kod podawała kasia68). Myślę, że tak czy siak kolor podkładu na jakąś porę roku będzie odpowiedni .


Ze stresem to jest tak, że człowiek nawet sam nie jest w stanie przewidzieć, jaka sytuacja podziała na niego stresująco. Ja mam np. tak, że jakaś obiektywnie trudna sytuacja wywołuje u mnie mniejszy stres, niż pozorna błahostka i nie wiem nawet, czemu tak jest. Na pewno najbardziej stresujące są dla mnie problemy w życiu osobistym i w ogóle kwestie związane z rodziną. Ze stresem na tle zawodowym lepiej sobie radzę. Warto natomiast (wg mnie) przyjąć filozofię Damon, tzn. starać się nie denerwować sytuacjami, na które i tak nie mamy wpływu. Czasem takie podejście pomaga, ale niestety nie zawsze . Mnie też pomaga uświadomienie sobie, że wiele osób ma o wiele większe problemy niż ja. Czasem taka odpowiednia perspektywa zmienia u mnie spojrzenie na wagę problemu.

Mnie za to najbardziej denerwuja sprawy zawodowe. Szlag mnie trafia jak kolejny raz ktos sie spoznia z materialami mimo, ze terminy nie sa dla nikogo zaskoczeniem. Nawet teraz jak sobie o tym mysle, to sie zapienilam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 13:27   #4064
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ze stresem to jest tak, że człowiek nawet sam nie jest w stanie przewidzieć, jaka sytuacja podziała na niego stresująco. Ja mam np. tak, że jakaś obiektywnie trudna sytuacja wywołuje u mnie mniejszy stres, niż pozorna błahostka i nie wiem nawet, czemu tak jest. Na pewno najbardziej stresujące są dla mnie problemy w życiu osobistym i w ogóle kwestie związane z rodziną. Ze stresem na tle zawodowym lepiej sobie radzę. Warto natomiast (wg mnie) przyjąć filozofię Damon, tzn. starać się nie denerwować sytuacjami, na które i tak nie mamy wpływu. Czasem takie podejście pomaga, ale niestety nie zawsze . Mnie też pomaga uświadomienie sobie, że wiele osób ma o wiele większe problemy niż ja. Czasem taka odpowiednia perspektywa zmienia u mnie spojrzenie na wagę problemu.
To dobre podejście. U mnie może nie zawsze się sprawdza, ale uczę się po woli tak reagować na sprawy związane ze wspólnotą mieszkaniową (niezapowiedziane remonty), mamą mojej pasierbicy (która uprawia manipulacje najwyższego stopnia, aż czasem dziwię się, że jej się chce na to tyle energii poświęcać ) - na takie "mniejsze" sprawy. Generalnie w takich sprawach, gdzie potrzebne są kontakty międzyludzkie/interpersonalne lepiej sobie radzę. Niestety gorzej znoszę wszelkiego rodzaju egzaminowanie, czyli sytuacje, w których ktoś (jakiś ekspert) mnie ocenia. Dużym stresem był dla mnie egzamin z prawa jazdy, a teraz czeka mnie napisanie biznesplanu i ocena czy przyznają mi dofinansowanie do własnej działalności. Mam bardzo mało czasu na rozpisaniu planu i pomysłów (1 tydz. max 2). Nie zdążyłam już załapać się na jakiekolwiek urzędowe szkolenie z przedsiębiorczości i boję się, że zrobię to mało profesjonalnie i mój wniosek nie zostanie pozytywnie rozpatrzony. Innymi słowy boję się zawczasu porażki :/
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 13:31   #4065
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40480803]Zazdroszcze. Ja to niestety cale zycia zestresowana jestem. Pewnie niedlugo wrzodow dostane.[/QUOTE]
Ja niestety też, choć bywają i takie dni, że wręcz rozpiera mnie optymizm. Chciałabym mieć taki luz na co dzień.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 14:21   #4066
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też zazdroszczę Ja im jestem starsza, tym więcej się denerwuje. Ale to wynika z większych i poważniejszych przeobrażeń życiowych.
Jak byłam młodsza to życie wydawało mi się proste. Podejmowałam więcej spontanicznych decyzji i było ok. Teraz muszę myśleć długoterminowo, strategicznie i choć wszystkie plany realizuję to widzę, że mój organizm źle to znosi (problemy dermatologiczne). Mam nadzieję, że nauczę się choć częściowo z tym radzić, chociażby przez prawidłowe, głębokie oddychanie przeponą
doskonale Cie rozumiem. Od jakiegos czasu mam nowa prace i nie radze sobie ze stresem. Nie potrafie sie nie przejmowac, obrosnac w gruba skore. Wszyscy mowia pracuj nad soba, tylko w boju nabywa sie doswiadczenia a dla mnie sa to puste slowa bo ja wiem, ze nie powinnam sie denerwowac, nie myslec o pracy ale nie umiem. W piatek mysle, ze zaraz poniedzialek i mam wrazenie, ze tylko praca, sen, praca i tak non stop.

Jak znajdziesz jakas metode to podziel sie, chetnie wyprobuje.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 16:22   #4067
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40487622]Ja niestety nie umiem tak. Nawet jak nie mam na cos wplywu to sie denerwuje np. tym, ze nie ma na to wplywu, albo w duchu licze, ze jednak mam i sie denerwuje, ze nie wychodzi.[/QUOTE]
Mnie też nie zawsze wychodzi uniknięcie stresu w sytuacjach niezależnych ode mnie, ale staram się jak mogę, z różnym skutkiem .

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mnie za to najbardziej denerwuja sprawy zawodowe. Szlag mnie trafia jak kolejny raz ktos sie spoznia z materialami mimo, ze terminy nie sa dla nikogo zaskoczeniem. Nawet teraz jak sobie o tym mysle, to sie zapienilam
Och, takie sytuacje mnie nie stresują wcale, tylko po prostu wk...ją .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To dobre podejście. U mnie może nie zawsze się sprawdza, ale uczę się po woli tak reagować na sprawy związane ze wspólnotą mieszkaniową (niezapowiedziane remonty), mamą mojej pasierbicy (która uprawia manipulacje najwyższego stopnia, aż czasem dziwię się, że jej się chce na to tyle energii poświęcać ) - na takie "mniejsze" sprawy. Generalnie w takich sprawach, gdzie potrzebne są kontakty międzyludzkie/interpersonalne lepiej sobie radzę. Niestety gorzej znoszę wszelkiego rodzaju egzaminowanie, czyli sytuacje, w których ktoś (jakiś ekspert) mnie ocenia. Dużym stresem był dla mnie egzamin z prawa jazdy, a teraz czeka mnie napisanie biznesplanu i ocena czy przyznają mi dofinansowanie do własnej działalności. Mam bardzo mało czasu na rozpisaniu planu i pomysłów (1 tydz. max 2). Nie zdążyłam już załapać się na jakiekolwiek urzędowe szkolenie z przedsiębiorczości i boję się, że zrobię to mało profesjonalnie i mój wniosek nie zostanie pozytywnie rozpatrzony. Innymi słowy boję się zawczasu porażki :/
Ja w swoim życiu już tyle razy byłam poddawana różnym egzaminom i ocenom, że już się trochę uodporniłam. Są jednak takie momenty, że wychodzę z siebie, zwłaszcza jak ocenia mnie ktoś, kto nie ma pojęcia o dziedzinie, w której się wypowiada.
Uważam jednak, że trzeba mieć więcej wiary w siebie i swoje możliwości. Nie powiem, samej zwykle takiej wiary mi brak, ale z obserwacji wnioskuję, że taka postawa (pewności co do swoich działań i decyzji) bardziej popłaca. Jak to się mówi - jeśli samego siebie nie doceniasz, to nie docenią cię też inni. Innymi słowy trzeba myśleć pozytywnie i oczekiwać powodzenia, co może odnieść skutek na zasadzie samospełniającej się przepowiedni.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja niestety też, choć bywają i takie dni, że wręcz rozpiera mnie optymizm. Chciałabym mieć taki luz na co dzień.
No własnie też miewam dni, w których jestem w stanie wszystko znieść i się nie przejmować i takie, w których analogiczna sytuacja doprowadza mnie do rozpaczy.

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
doskonale Cie rozumiem. Od jakiegos czasu mam nowa prace i nie radze sobie ze stresem. Nie potrafie sie nie przejmowac, obrosnac w gruba skore. Wszyscy mowia pracuj nad soba, tylko w boju nabywa sie doswiadczenia a dla mnie sa to puste slowa bo ja wiem, ze nie powinnam sie denerwowac, nie myslec o pracy ale nie umiem. W piatek mysle, ze zaraz poniedzialek i mam wrazenie, ze tylko praca, sen, praca i tak non stop.

Jak znajdziesz jakas metode to podziel sie, chetnie wyprobuje.
Bo uodpornienia na stres trudno się nauczyć. To zwykle jest od nas całkowicie niezależne. Można jedynie próbować znaleźć jakąś metodę radzenia sobie z tym problemem, która u każdego może być inna. Najczęściej jednak zmiana nastawienia do sytuacji stresowych dokonuje się samoistnie, nie wiedzieć kiedy i czemu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 16:30   #4068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Niestety napisze tematycznie, bo mialam dzis stresujacy dzien . Wiedziona impulsem poszlam na zakupy i kupilam se sukienke. Mam jeszcze chipsy, Fante i wino. Bedzie lepiej. Musi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 17:32   #4069
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40491355]Niestety napisze tematycznie, bo mialam dzis stresujacy dzien . Wiedziona impulsem poszlam na zakupy i kupilam se sukienke. Mam jeszcze chipsy, Fante i wino. Bedzie lepiej. Musi.[/QUOTE]
Zakupy na stres to dobra metoda.
Wino i chipsy też poprawiają mi humor, no i nutella .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 17:46   #4070
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

W D. do 25 maja 20 zł rabatu przy zakupach pow. 150 zł kod: MAMA2013



Trzymam kciuki za to, żeby Wam się w życiu poukładało i wrócił dobry nastrój. Nie stresujcie się Kochane, bo to niczego nie zmieni- tylko zdrowia szkoda.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:19   #4071
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dzięki


Już myślałam, że w Manu Mam nadzieję, że ceny będą jak w salonie w Warszawie.
Ja jeszcze liczę na to, że będzie obowiązywała akcja back to mac.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 09:45   #4072
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Od jutra w Marionnaud do -50% na wybrane produkty.
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 09:48   #4073
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

kasia68- super wiadomość, a czy jakieś większe konkrety, typu np. jakie to produkty
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:05   #4074
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Na razie nic nie wiem. Może jutro albo pojutrze wpadnę do nich i się rozejrzę.
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:17   #4075
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Na razie nic nie wiem. Może jutro albo pojutrze wpadnę do nich i się rozejrzę.

oo super! To jakaś promocja tylko dla osób z kartą czy każdy może skorzystać?
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:52   #4076
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40491355]Niestety napisze tematycznie, bo mialam dzis stresujacy dzien . Wiedziona impulsem poszlam na zakupy i kupilam se sukienke. Mam jeszcze chipsy, Fante i wino. Bedzie lepiej. Musi.[/QUOTE]
Brawa za poprawiające humor zakupy Ja w środę poszłam zaszaleć z Małgosią do Douglasa i korzystając ze zniżki -15% kupiłam kolejne Bobbiki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:11   #4077
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Brawa za poprawiające humor zakupy Ja w środę poszłam zaszaleć z Małgosią do Douglasa i korzystając ze zniżki -15% kupiłam kolejne Bobbiki
Jamesku jaka sukienka pocieszajki sa wskazane


Milko pochwali sie jakie Bobiki Ci do koszyczka wpadły

w uubionym sklepie Mhm kupiłam krem pod oczy martina gebhardt - PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY Z AWOKADO miałam próbkę od Ankazar krem jest super, masełkowaty idelany na noc, polecam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:48   #4078
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Brawa za poprawiające humor zakupy Ja w środę poszłam zaszaleć z Małgosią do Douglasa i korzystając ze zniżki -15% kupiłam kolejne Bobbiki
Co fajnego kupilas?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jamesku jaka sukienka pocieszajki sa wskazane

Sukienka to taka zwyczajna, codzienna mini (o wlasnie ta).

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
w uubionym sklepie Mhm kupiłam krem pod oczy martina gebhardt - PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY Z AWOKADO miałam próbkę od Ankazar krem jest super, masełkowaty idelany na noc, polecam
Ja bym cos na zmarszczki mimiczne chciala znalezc. Mam ich sporo juz niestety pod oczami. Probowalam wszystkiego: masek, paru aplikacji kremu, mieszania roznych na raz. I nic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:59   #4079
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40504362]Co fajnego kupilas?




Sukienka to taka zwyczajna, codzienna mini (o wlasnie ta).



Ja bym cos na zmarszczki mimiczne chciala znalezc. Mam ich sporo juz niestety pod oczami. Probowalam wszystkiego: masek, paru aplikacji kremu, mieszania roznych na raz. I nic .[/QUOTE]

śliczna sukienka

nie wiem czy ten krem pomoże ale daje takie cudowne ukojenie, nawilżenie... ja mam tez mimiczne i nie ma zmiłuj metryki nie oszukam... ale u Ciebie to troszke wcześnie, kiedym moja douglasowa pani namawiała mnie na maseczkę sisleya pod oczy, podobno cuda działa...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 12:00   #4080
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śliczna sukienka

nie wiem czy ten krem pomoże ale daje takie cudowne ukojenie, nawilżenie... ja mam tez mimiczne i nie ma zmiłuj metryki nie oszukam... ale u Ciebie to troszke wcześnie, kiedym moja douglasowa pani namawiała mnie na maseczkę sisleya pod oczy, podobno cuda działa...
Ja od lat je mam. W tym roku doszla kolejna zmarszczka jeszcze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.