Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 19:59   #1
szalonabena
Raczkowanie
 
Avatar szalonabena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 40

Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi


Witam dziewczyny. W październiku 2010 biorę ślub i chciałabym uszyć sobie suknie według własnego projektu. Krawcowe w Krakowie mówią, że mój pomysł jest bardzo drogi około 3500 zł. Ale znalazłam pracownie Ti- Amo koło Łodzi. Tam jest identyczna suknia za 1600zł. A pani z która rozmawiałam , bardzo miła tak przy okazji, powiedziała, że w cenie są poprawki. Chciałabym jednak wiedzieć czy któraś z was tam była, szyła, zamierza szyć, widziała suknie w salonie, lub czy słyszała cokolwiek na temat tego salonu. Nie chce przepłacać 3500 zł skoro mogę dać 1600 tylko. Tylko skąd nagle cena 1600 jak każdy salon nie dał niżej jak 2500zł. Jeżeli coś wiece to dajcie mi więcej informacji. Dzięki
szalonabena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:21   #2
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

Cytat:
Napisane przez szalonabena Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. W październiku 2010 biorę ślub i chciałabym uszyć sobie suknie według własnego projektu. Krawcowe w Krakowie mówią, że mój pomysł jest bardzo drogi około 3500 zł. Ale znalazłam pracownie Ti- Amo koło Łodzi. Tam jest identyczna suknia za 1600zł. A pani z która rozmawiałam , bardzo miła tak przy okazji, powiedziała, że w cenie są poprawki. Chciałabym jednak wiedzieć czy któraś z was tam była, szyła, zamierza szyć, widziała suknie w salonie, lub czy słyszała cokolwiek na temat tego salonu. Nie chce przepłacać 3500 zł skoro mogę dać 1600 tylko. Tylko skąd nagle cena 1600 jak każdy salon nie dał niżej jak 2500zł. Jeżeli coś wiece to dajcie mi więcej informacji. Dzięki
witam
salon kolo Lodzi? tzn gdzie? bo ja o takim nie slyszalam, roznice cenowe moga wynikac z tego,ze moze zamieniaja materialy na inne,np krysztalki swarovskiego zamienia sie na zwykle lub co gorsza a'la cekiny,zamiast jedwabiu zwykly material itp,jesli nie zobaczysz na wlasne oczy to pewnie sie nie przekonasz niestety....
choc cena zachecaale w tym dniu liczy sie przeciez i wyglad,wiec czy warto ryzykowac?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:12   #3
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

Moja siostra cioteczna pracuje w jakims salonie sukien slubnych/pracowni krawieckiej kolo lodzi, ale nie wiem czy w tym. Jak sie dopytam, to dam znac.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 06:55   #4
szalonabena
Raczkowanie
 
Avatar szalonabena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 40
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

Dzięki wielkie za informacje. Suknie maja piękne i ceny niskie. Wszystko kusi, ale kota w worku nie chce brać.
szalonabena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 21:10   #5
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

hej odnośnie sukien w ti-amo, pracownia jest w Rzgowie w Ptak-u. Wybierasz fason i pani ci ściąga z zagranicy (dokładnie nie wiem skąd). Niestety w salonie nie ma wszystkich sukien jakie są oferowane na stronie Ti-amo. Napisz do pani Kasi ona wyśle mailem dostępne sukienki. Z tego co słyszałam suknie są piękne jednak nie są to oryginalne suknie projektantów lecz szyte na wzór. POdaję stronkę www.ti-amo.pl
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 13:48   #6
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Hej dziewczyny!!!Mam pewnien problem...Czy któraś z Was korzystała z usług tego salonu lub zamawiała przez allegro?Trafiłam dzisiaj na ich strone www.ti-amo.pl i w kolekcji 2010 jest moja wymarzona sukienka z Rosy Clary.Szyją oni repliki...i chcialabym sie dowiedzieć czy sukienki są rzeczywiście prawie że identyczne ??
Jest to salon niedaleko Łodzi....
BARDZO PROSZE WAS O POMOC....
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:16   #7
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Hej jak miałam u nich zamawiać, miałam upatrzoną sukienkę przez 1,5 roku, jednak znalazłam ostatnio na targach inną i się zakochałam i przepadło. Myślę, że nie ma się czego bać. Suknie w galerii są na prawdę piękne (chodzi o tą galerię gdzie panny młode przysyłają swoje zdjecia) Na all tez pani ma dobre opinie i ważne że te sukienki są ze Stanów a nie z Chin Ja bym miało zamawiała. Poza tym oni mają swój salon w Łodzi, jeśli dobrze pamiętam to otwarty piatek, sobota, niedziela tylko trzeba się umówić. Można pojechać, obejrzeć materiały, pogadać. Nie wiem czy mają sukienki jakieś do przymiarki. Ale pani jest baaardzo miła i cierpliwa, Na moje pytania zawsze odpowiadała, służyła radą. Mam nadzieję że pomogłam chociaż troche
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:19   #8
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

Różnica cenowa wynika z tego, że suknie sąszyte w Stanach Bardzo interesowałam się tym salonem, miałam zamawiać u nich ale znalazłam u siebie suknię i salon co i zrobi suknię z dodatkami w dość atrakcyjnej cenie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:39   #9
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Dzieki bardzo Ja ide na targi w Pzn a potem pojade tam do Łodzi
Dzieki
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:50   #10
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Hej jak miałam u nich zamawiać, miałam upatrzoną sukienkę przez 1,5 roku, jednak znalazłam ostatnio na targach inną i się zakochałam i przepadło. Myślę, że nie ma się czego bać. Suknie w galerii są na prawdę piękne (chodzi o tą galerię gdzie panny młode przysyłają swoje zdjecia) Na all tez pani ma dobre opinie i ważne że te sukienki są ze Stanów a nie z Chin Ja bym miało zamawiała. Poza tym oni mają swój salon w Łodzi, jeśli dobrze pamiętam to otwarty piatek, sobota, niedziela tylko trzeba się umówić. Można pojechać, obejrzeć materiały, pogadać. Nie wiem czy mają sukienki jakieś do przymiarki. Ale pani jest baaardzo miła i cierpliwa, Na moje pytania zawsze odpowiadała, służyła radą. Mam nadzieję że pomogłam chociaż troche
NIE WIERZCIE W TE BAJKI, TI-AMO SZYJE PODRÓBY WIEM COŚ O TYM BO TEŻ DŁUGO ROZGLADAŁAM SIĘ ZA SUKNIĄ ŚLUBNĄ( SWOJĄ JUŻ MAM) ALE TE BZDURY ZE SUKNIE SA ZE STANÓW TO AŻ WAMI SIĘ DZIWIĘ ŻE TAKIE Kłamstwa ŁAPIECIE.
który salon powtarzam salon a nie box na hali wystawia swije suknie na Allegro?
Valvina Valenta z 2009 roku kosztuje od 9000-12000 zł a oni piszą ze mają ich suknię za 1600!!
nawet numery modelu nie są zgodne z tym co oryginalne, mają oryginalne tak własne szyte suknie na wzór - to pobróby o do tego nieudane , nie dajcie się nabierać na te zdjęcia gdyż oryginały odbiegają od rzeczywistości niestety i to bardzo, dlatego nie polecam Ti-Amo
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:36   #11
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez ninka12245 Pokaż wiadomość
NIE WIERZCIE W TE BAJKI, TI-AMO SZYJE PODRÓBY WIEM COŚ O TYM BO TEŻ DŁUGO ROZGLADAŁAM SIĘ ZA SUKNIĄ ŚLUBNĄ( SWOJĄ JUŻ MAM) ALE TE BZDURY ZE SUKNIE SA ZE STANÓW TO AŻ WAMI SIĘ DZIWIĘ ŻE TAKIE Kłamstwa ŁAPIECIE.
który salon powtarzam salon a nie box na hali wystawia swije suknie na Allegro?
Valvina Valenta z 2009 roku kosztuje od 9000-12000 zł a oni piszą ze mają ich suknię za 1600!!
nawet numery modelu nie są zgodne z tym co oryginalne, mają oryginalne tak własne szyte suknie na wzór - to pobróby o do tego nieudane , nie dajcie się nabierać na te zdjęcia gdyż oryginały odbiegają od rzeczywistości niestety i to bardzo, dlatego nie polecam Ti-Amo
Chyba nikt nie oczekuje oryginału za 1500 zł tylko sukni szytej na wzór.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 12:36   #12
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Pracownia sukien ślubnych Ti-Amo koło Łodzi

Odradzam!!!Masakra!!Jak ktoś chce wiecej wiedzie gg 1495046 przesle zdj...
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:02   #13
faustyna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: TI-AMO salon/szycie KTO KORZYSTAŁ??!!!Pomóżcie!!!

Witam. Ja korzystałam z salonu TI- AMO koło Łodzi i bardzo żałuję!!! Najgorszy salon na jaki można trafić. Wszystko co mówi pani Kasia to jedna wielka ściema. Odradzam wszystkim salon TI- AMO!!! Dwa tygodnie przed ślubem nie miałam gotowej sukienki a kiedy ją dostałam była brudna i pognieciona. Koszty sukni wcale nie były takie tanie jak obiecywała wspaniała pani Kasia...Ta osoba nie jest krawcową więc nie zna się na szyciu, nie umie doradzić powiedzieć co wygląda dobrze a co trzeba poprawić. Na wszystkich przymiarkach nie zwracała uwagi na mnie i wygląd sukni tylko siedziała przed laptopem. Nie wiem jak taka osoba może prowadzić salon, więc dziewczyny zastanówcie się siedem razy zanim wybierzecie TI- AMO i nie dajcie się zwieść uroczej i milutkiej na początku pani Kasi bo ja przeżyłam z tą kobietą piekło!!!
faustyna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.