Orbitrek - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 14:23   #2791
agavka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 27
Dot.: Orbitrek

No dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze w końcu coś się ruszy dopiero 3 tydzień ćwiczę także spokojnie myślę że do września na wakacje będę wyglądać tak jak chce od wczoraj zaczęlam dodatkowo chodzić raz w tyg min ma basen no i.....zamierzam zastosować zupę odchudzającą przez tydzień...może się uda)))))))))))))zaczyna m powoli mieć świra na punkcie ćwiczeń i odchudzania hehehe..ale to moja wina w zimie jadlam ile wlezie i co się tylko da a teraz mam za swoje
agavka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:06   #2792
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
$ylwu$-masz taki piękny podpis a taki leniuch do ćwiczeń i to już!!!!
nie bij wiem że jestem leniuch i muszę to zmienić...
Niedawno pomyślałam, że wystarczyłyby mi 3 kg na miesiąc, i nawet wtedy byłabym zadowolona Nie chce być super chuda, ale też nie pogniewałabym się, gdybym spadła do 60 kg no ciekawe co z tego wyjdzie, najpierw muszę zacząć się ruszać
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:53   #2793
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-li-no ja się wcale nie załamuję żeby było ciekawie to w różnych miejscach różnie mi waga pokazuje przy sedesie 66,6 a koło wanny ponad 68 ja wiem, że kiedyś poleci w dół bo to nieuniknione (skromność przeze mnie przemawia ) a czy to będzie teraz czy później to jeden grzyb
agavka a ta zupa odchudzająca to przypadkiem kapuściana, bo ja taką kiedyś przerabiałam jakieś 20 minut nagotowałam sobie cały garnek i była tak obrzydliwa, że nie dałam rady jej przełknąć ale Tobie życzę samych sukcesów w jej spożywaniu
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:30   #2794
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

ja dzisiaj miałam kickboxing ,na orbiego nie mam już sił ,dziewczyny do sierpnia pozostało tak mało czasu a ja chciałabym stracić te 5kg ,normalnie te wesele mnie tak motywuje ,że mam ochote ćwiczyć 24/h
agavka-też dostałam takiego świra na punkcie ćwiczeń i zdrowego trybu życia ,nawet moja mama stwierdziła ,że to jest już choroba <upiekła ciasto a ja odmówiłam,nie miałam ochoty na puste kalorie >

Co do słynnej zupy kapuścianej też spasowałam po 2 talerzach a jak później koleżanka powiedziała mi ,że jadła ja cały tydzień i spadło jej tylko 300g to dosłownie mi ulżyło
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:06   #2795
agavka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 27
Dot.: Orbitrek

Hehe, ja mam czas jeszcze do wrzesnia no rozne slyszalam opinie o zupie,ale ja sobie ladnie przyprawilam i jest dobra zobaczymy jak to bedzie ogolnie czy wogole dam rade:p ale co mi tam nie zaszkodzi sprobowac i tak nie objadam sie nie wiem jak więc co mi tam!!
dzis oczywiscie orbi 45 min no ja tez mam swira jakiegos hehe,wszyscy mi ta mówią dookola ale dopoki nie bede zadowolona z siebie to nie odpuszcze
trzymam też za was kciuki
agavka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:18   #2796
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-li-na i tak jesteś the best i możesz być z siebie naprawdę dumna !!! tylko kozak może zgubić 16kg, normalnie Cię podziwiam a jak już tak bardzo Ci zależy żeby zrzucić jeszcze te 5 to może spróbuj fazy uderzeniowej Dukana i trochę pociągnij drugą na pewno przez miesiąc stracisz te 5kg a z Twoim zaparciem to pewnie i więcej

Ja dziś standardowo 40 minut 12,1km 447,2kcal i puls 2,9 cholera
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:48   #2797
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

20Agatka20- ale mnie zawstydziłaś ,jaki tam kozak już czas był na to ,żeby wyglądać jak człowiek ,normalnie tak się zaniedbałam ,że wstyd
Zobaczysz za niedługo sama pochwalisz sie sukcesem...
Co do tych diet to nie jestem do końca do niech przekonana i chyba wole naturalnie

Dzisiaj 40 min
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 19:16   #2798
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

Ja teraz również trochę ćwiczę na orbitreku, bo mundial mi koliduje z bieganiem
Dlatego ćwiczę przed tv. Dziś 45 min w trakcie drugiej połowy meczu Niemcy-Serbia

Co do kapuścianej, to mój mąż kiedyś był na tym tydzień. Stracił 5 kg. Ale ja dostawałam torsji na sam zapach gotowanej kapusty
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 19:26   #2799
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

A ja dziś leniuchuję usprawiedliwiam się tym, że to taki dzień na zregenerowanie organizmu
ma-li-na nie masz się czym zawstydzać tylko raczej z dumą podnieść głowę do góry a co do tych moich sukcesów to od przedwczoraj spadło mi 700g a że wciągnęłam dziś hot-doga i nic nie poćwiczyłam to pewnie wrócą z powrotem
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:36   #2800
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Orbitrek

hej dziewczyny. Jestem w tym temacie nowa i troszke zielona. Mam orbitreka w domu i cwicze na nim 2miesiace po 20 minut dziennie, nie zalezy mi na schiudnieciu bardziej na jedrnym ciałku i pupie. powiedzcie czy to mało - powinnam wiecej cwiczyc na nim, zeby osiagnąc efekty?? puki co zauwazyłam ze nogi mi sie poprawiły ale nie wiem czy to zasługa orbitereka czy leg magica bo na nim tez cwicze.
spalam zazwyczaj 110kcal i przebiegam 3,4 mili
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:53   #2801
Dareczka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 151
Dot.: Orbitrek

Cześć dziewczyny nie było mnie chyba z 2 tygodnie. Miałam problemy z kompem. Na dodatek sesja na studiach i @ więc odpuściłam ćwiczenia na jakieś 2 tygodnie
Ale już mam mocne postanowienie poprawy i od poniedziałku, znowu, definitywnie zaczynam walkę.
__________________
STEP BY STEP

WYTRWAĆ NA DICIE DZIŚ
Dareczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:02   #2802
agavka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 27
Dot.: Orbitrek

dziś godzinka na orbim
agavka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:37   #2803
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

Cześć laseczki
zmija mi się wydaje, że lepsze efekty osiągniesz biegając nieco dłużej bo te 20 minut to trochę mało ... ale to tylko takie moje przypuszczenia
Dareczka fajnie, że się pojawiłaś im nas więcej tym lepiej a i widzę, że kierujesz się moim do niedawna mottem życiowym "co masz zrobić dzisiaj zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego" to taka mała sentencja do tego, że zaczynasz ćwiczenia od poniedziałku mam nadzieję, że to tylko takie Twoje odchylenie od normy i nie weźmiesz ze mnie przykładu i zaczniesz ładnie ćwiczyć
agavka ja w całej mojej karierze orbitkowej tylko raz biegałam całą godzinę to było jakoś na początku jego posiadania a teraz standardowo po 40 minut śmigam
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:19   #2804
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
Cześć laseczki
zmija mi się wydaje, że lepsze efekty osiągniesz biegając nieco dłużej bo te 20 minut to trochę mało ... ale to tylko takie moje przypuszczenia
wiem wiem, zamierzam wydłuzyć czas ale w lipcu bo sesje mam do 30tego i nie mam czasu teraz ale bede tu do was zagladac
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 20:41   #2805
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja teraz również trochę ćwiczę na orbitreku, bo mundial mi koliduje z bieganiem
Dlatego ćwiczę przed tv.
Heh ja też chyba wniosę orbiego do pokoju telewizyjnego .Mundial tak gwałtownie uwalnia mi adrenaline ,że pewnie zapieprzałabym z prędkością światła.

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Jestem w tym temacie nowa i troszke zielona. Mam orbitreka w domu i cwicze na nim 2miesiace po 20 minut dziennie, nie zalezy mi na schiudnieciu bardziej na jedrnym ciałku i pupie. powiedzcie czy to mało - powinnam wiecej cwiczyc na nim, zeby osiagnąc efekty?? puki co zauwazyłam ze nogi mi sie poprawiły ale nie wiem czy to zasługa orbitereka czy leg magica bo na nim tez cwicze.
spalam zazwyczaj 110kcal i przebiegam 3,4 mili
nie musisz ćwiczyć dłużej jak chcesz tylko ujędrnić ciałko ,zwiększ jedynie obciążenie.Tak przy okazji zazdroszczę ci Leg Magic ,niestety w mojej siłowni nie mam już na niego miejsca

Cytat:
Napisane przez Dareczka86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie było mnie chyba z 2 tygodnie. Miałam problemy z kompem. Na dodatek sesja na studiach i @ więc odpuściłam ćwiczenia na jakieś 2 tygodnie
Ale już mam mocne postanowienie poprawy i od poniedziałku, znowu, definitywnie zaczynam walkę.
No ja myślę

Cytat:
Napisane przez agavka Pokaż wiadomość
dziś godzinka na orbim

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

ja w całej mojej karierze orbitkowej tylko raz biegałam całą godzinę to było jakoś na początku jego posiadania a teraz standardowo po 40 minut śmigam
Też tak miałam śmigałam nie raz nawet 80min ,teraz aż tyle mi sie nie chce
dzisiaj 40 min
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:53   #2806
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

wczoraj dziewczyny zgrzeszyłam i wychlałam 3 piwska dzisiaj mój brzuch wyglada jakbym połknęła piłkę normalnie miałam takie wyrzuty sumienia ,że zaliczyłam z rana już 60 min
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:51   #2807
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-li-na bo Cię wychłostam nie no żartuję oczywiście co tam 3 piwka, nie obejrzysz się i w mig je spalisz
Idę psa wyczesać bo mi linieje
Orbi wieczorkiem
Buźka
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:45   #2808
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

Swoją drogą to Agatko mogłabyś się pokazać jak wyglądasz i reszta dziewczyn również
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:14   #2809
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
Swoją drogą to Agatko mogłabyś się pokazać jak wyglądasz i reszta dziewczyn również
ma-li-no masz na myśli pokazać buźkę czy ciało?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:25   #2810
agavka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 27
Dot.: Orbitrek

No godzinkę już jeżdzę jakoś daję rade ale powiem wam......że efekty widzę a najbardziej po moim biuście troche wczoraj zesmutnialam z tego powodu, ale stwierdzilam ze moze kiedyś sobie zrobię nowe
agavka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:52   #2811
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Orbitrek

hej laski
a na jakim obciazeniu cwiczycie?? na najlzejszym?

bo ja cwiczylam przez 3 mce na najlzejszym i schudlam 8kg , potem jezdzilam na obciazeniu 4( mam skale od 1-10) i juz bez efektow

wiec znowu zaczelam na 1 i duzo bardziej sie spocilam - dodatkwo cwicze w pasie neoprenowym jeszcze marzy mi sie schudnac 3kg(boczki po ciazy)
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:21   #2812
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-lin-ko czytasz w moich myślach też miałam to zaproponować ja osobiście mogę się pokazać, tylko od razu ostrzegam, że nie biorę odpowiedzialności za skutki uboczne spowodowane moim wyglądem swoją drogą chyba sobie plakietkę z takim oświadczeniem zrobię i będę zabierać na plaże
agavka zawsze z każdej sytuacji trzeba znaleźć najbardziej pozytywne dla siebie rozwiązanie, ja np widzę tu takie, że na starość biust nie będzie Ci wisiał do kolan i co mało pocieszające ?? chyba nie
czekoladka ja tam lecę od samego początku na najlżejszym, najszybciej się na nim tłuszcz spala. A tak jeszcze z czystej ciekawości te spodenki nie odparzają Ci siedzenia jak tak w nich biegasz ??
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:31   #2813
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
czekoladka ja tam lecę od samego początku na najlżejszym, najszybciej się na nim tłuszcz spala. A tak jeszcze z czystej ciekawości te spodenki nie odparzają Ci siedzenia jak tak w nich biegasz ??
dzieki za odp.
mam pas a nie spodenki i nic sie nie odparza- nie zdejmuje go odrazu po cwiczeniach tylko jeszcze chwile w nim chodze -to jest jak sauna
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:39   #2814
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

Kurcze sorki coś pomieszałam ale żeby pomylić pas ze spodenkami to też trzeba mieć talent a nie pali Cię to ?? pewnie szybciej od tego tłuszczyk znika co ??
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:53   #2815
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
H
nie musisz ćwiczyć dłużej jak chcesz tylko ujędrnić ciałko ,zwiększ jedynie obciążenie.Tak przy okazji zazdroszczę ci Leg Magic ,niestety w mojej siłowni nie mam już na niego miejsca
nie wiem jaki jest u was orbitrek ale ja mam8 programów i cwicze na programi 3- co nie jest adekwatne do obciązenia- biegne cały czas pod duza górke, gdzie szczytowym punktem jest 6 kresek i pozniej z górki cwiczyłam na 5 programie ale był meczacy bo przechodzenie z 2 kresek nagle do 6-7 kresek dawało po nogach


co do leg magica - fajna sprawa i uwazam ze naprawde działa- juz po 3 tygodniach wychodza ci miesnie po zewnetrznej stronie nog oraz z tylu , nie wiem tylko jakimi cwiczonkami bardziej tylek [podniesc ale z płaskodupia raczej nie zrobi sie super wypukłego tyleczka
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:49   #2816
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

No jak tam dziewuchy, Orbi dziś już zaliczony?? Bo ja już po
moje dzisiejsze osiągnięcia : 45minut, 13km, 480,3kcal puls1
Mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą na leg magic ile minut dziennie trzeba na nim spędzić aby były efekty??
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:11   #2817
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
ma-li-no masz na myśli pokazać buźkę czy ciało?
hehehe obojętnie

Cytat:
Napisane przez agavka Pokaż wiadomość
No godzinkę już jeżdzę jakoś daję rade ale powiem wam......że efekty widzę a najbardziej po moim biuście troche wczoraj zesmutnialam z tego powodu, ale stwierdzilam ze moze kiedyś sobie zrobię nowe
mam tak samo ,chyba na gwiazdke zafunduje sobie nowe cycki

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hej laski
a na jakim obciazeniu cwiczycie?? na najlzejszym?

bo ja cwiczylam przez 3 mce na najlzejszym i schudlam 8kg , potem jezdzilam na obciazeniu 4( mam skale od 1-10) i juz bez efektow

wiec znowu zaczelam na 1 i duzo bardziej sie spocilam - dodatkwo cwicze w pasie neoprenowym jeszcze marzy mi sie schudnac 3kg(boczki po ciazy)
ja ćwicze na najlżejszym czyli na 1

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
ma-lin-ko czytasz w moich myślach też miałam to zaproponować ja osobiście mogę się pokazać, tylko od razu ostrzegam, że nie biorę odpowiedzialności za skutki uboczne spowodowane moim wyglądem swoją drogą chyba sobie plakietkę z takim oświadczeniem zrobię i będę zabierać na plaże
a?
ehh no i gdzie fotka .Ja jutro dodam swoją i uwierz mi sama wyglądam jeszcze jak monstrum mam 158cm a waze 55 kg więc możesz sobie wyobrazić ,generalnie mam jeszcze 7kg do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
nie wiem jaki jest u was orbitrek ale ja mam8 programów i cwicze na programi 3- co nie jest adekwatne do obciązenia- biegne cały czas pod duza górke, gdzie szczytowym punktem jest 6 kresek i pozniej z górki cwiczyłam na 5 programie ale był meczacy bo przechodzenie z 2 kresek nagle do 6-7 kresek dawało po nogach


co do leg magica - fajna sprawa i uwazam ze naprawde działa- juz po 3 tygodniach wychodza ci miesnie po zewnetrznej stronie nog oraz z tylu , nie wiem tylko jakimi cwiczonkami bardziej tylek [podniesc ale z płaskodupia raczej nie zrobi sie super wypukłego tyleczka
słyszałam od koleżanek ,że leg magic jest rewelacyjny ale tylko dla dziewczyn które chcą odciążyć swoje doły.Ja niestety mam sporo tłuszczyku na plecach i brzucholu więc orbi wygrał przy zakupie sprzętu
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 04:58   #2818
Dareczka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 151
Dot.: Orbitrek

hejka
Jak już powiedziałąm 2 dni temu, od dzis biorę się za siebie. Z dietą już postanowiłam, nie wiem tylko co będzie z ćwiczeniami, bo w zeszłym tygodniu wpadłam na za******y pomysł pójścia na rolki do parku. No a oczywiście sierota nie umie jeszcze jeździć, i pech chciał, że byłam na górce. Nabrało mi się rozpędu że z rozpaczy myślałam że zacznę błagać o pomoc do pijaczków idących z naprzeciwaka :P
Ostatecznie nie odważyłam się do nich zagadać, ale przejechałam chyba z 3 km z prędkością chyba z milion na godzinę, a na samym końcu w wielkiej rozpaczy stwierdziłam, że wjade w krzaki, bo lepsze to niż beton
Efekt ówczesnego jeżdżenia był taki, że zrobiłam se coś w kolano ( chyba mało brakło a bym se noge skręciła albo więzadła pozrywała), no i kolanko przypomniało mi o sobie wczoraj zwłaszcza przy schodzeniu po schodach! ;(
NO, alem się rozpisała :P chyba mnie za to zabijecie :P
3mcie się dziś cieplutko i do sklikania ;*
__________________
STEP BY STEP

WYTRWAĆ NA DICIE DZIŚ

Edytowane przez Dareczka86
Czas edycji: 2010-06-21 o 05:03
Dareczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:17   #2819
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-li-na nie przesadzaj, masz dobrą wagę a co do zdjęcia to dziś dodam tylko muszę TŻ-towi powiedzieć żeby mi zrobił Proponuję jeszcze żeby pod zdjęciem umieścić swoje wymiary co wy na to ?? A i czy tylko my z ma-li-ną będziemy się tu obnażać, a co z resztą
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:08   #2820
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
ma-li-na nie przesadzaj, masz dobrą wagę a co do zdjęcia to dziś dodam tylko muszę TŻ-towi powiedzieć żeby mi zrobił Proponuję jeszcze żeby pod zdjęciem umieścić swoje wymiary co wy na to ?? A i czy tylko my z ma-li-ną będziemy się tu obnażać, a co z resztą
ja bym w sumie też mogła ale... chyba trochę się wstydzę
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.