Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 07:21   #871
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość
Jejuuuu... Od 3 godzin przyjaźnie sie z toaleta i miska zasne na 10 minut i znowu, a Młody kopie i nic mu nie przeszkadza, a matka cierpi

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
może organizm się oczyszcza... ale jak nie przejdzie to jedz na IP bo może to grypa żołądkowa a wtedy lepiej nie ryzykować odwodnienia i mega osłabienia
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:21   #872
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ciekawe jak tam cinnilla88 jak poszła jej rozmowa z Tż na temat pralki
Z Tźetem rozmawialam i on tez chce zmienic ta pralke. Tesciowa uwaza, ze inne pralki tez zostawiaja proszek pomimo ze sa nowe, bo u jej córki tez proszek zostaje na ubraniach, z tym ze ona podobno do pralki wali duzo proszku. Bo Tź mowil mi, ze jak jeszcze mieszkali razem to dowalila tyle proszku do prania, ze piane wywalilo uszczelkami i filtrami

Jak przyjade do niego jeszcze raz będziemy rozmawiac z mama. Jak sie nie zgodzi to musimy sprowadzic hydraulika i zapytac czy w ta instalacje co jest da rade podlaczyc druga pralke i kupujemy. A jak nie da rady to chyba tź bedzie prac recznie....


Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:25   #873
justynka2992
Raczkowanie
 
Avatar justynka2992
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Z Tźetem rozmawialam i on tez chce zmienic ta pralke. Tesciowa uwaza, ze inne pralki tez zostawiaja proszek pomimo ze sa nowe, bo u jej córki tez proszek zostaje na ubraniach, z tym ze ona podobno do pralki wali duzo proszku. Bo Tź mowil mi, ze jak jeszcze mieszkali razem to dowalila tyle proszku do prania, ze piane wywalilo uszczelkami i filtrami

Jak przyjade do niego jeszcze raz będziemy rozmawiac z mama. Jak sie nie zgodzi to musimy sprowadzic hydraulika i zapytac czy w ta instalacje co jest da rade podlaczyc druga pralke i kupujemy. A jak nie da rady to chyba tź bedzie prac recznie....


Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app

Najważniejsze, że Tż chce zmienić pralkę i najlepiej działaj szybko, żeby zdania nie zmienił
justynka2992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:27   #874
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Z Tźetem rozmawialam i on tez chce zmienic ta pralke. Tesciowa uwaza, ze inne pralki tez zostawiaja proszek pomimo ze sa nowe, bo u jej córki tez proszek zostaje na ubraniach, z tym ze ona podobno do pralki wali duzo proszku. Bo Tź mowil mi, ze jak jeszcze mieszkali razem to dowalila tyle proszku do prania, ze piane wywalilo uszczelkami i filtrami

Jak przyjade do niego jeszcze raz będziemy rozmawiac z mama. Jak sie nie zgodzi to musimy sprowadzic hydraulika i zapytac czy w ta instalacje co jest da rade podlaczyc druga pralke i kupujemy. A jak nie da rady to chyba tź bedzie prac recznie....


Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app
hmmm my mamy nową pralkę, nawet nie kupowaliśmy jakieś drogiej... mimo że nie używam proszku tylko żele,płyny do prania to moi rodzice mają identyczną i żadnego proszku na ciuchach nie zostawia... odpowiedz Twojej teściowej to tak jakby mówiła "nie bo nie" bo taki powód jak podała jest śmieszny no ale najważniejsze że dogadaliiście się z tż
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:28   #875
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że Tż chce zmienić pralkę i najlepiej działaj szybko, żeby zdania nie zmienił
W przyszłym tygodniu będziemy rozmawiać. A tesciowa jeszcze tekst do Tźeta, ze powinnismy zbiersc pieniadze na zmiane samochodu a nie pralki kupowac. na to tź zeby o nasz samochod to sie nie martwila...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:35   #876
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
ehh ja się tego obniżenia od dawna doczekać nie mogę a tymczasem w dole brzucha luz, że normalnie spodnie zapinam a u góry wszystko pozgniatane pod same zęby... w ogóle ciężko cokolwiek robić z takim brzuchem... a dzieć w 2 tyg przybrał 600g... jak tak dalej pójdzie to urodzę nosem
Czułam się dokładnie jak Ty choć ja wysoka dość, ale faktycznie dużą ulgę poczułam jak brzuch mi się obniżył, a było to właśnie ok miesiąca przed TP Także trzymam kciuki coby synuś przerzucił się na dolne partie :kcuki: chociaż teraz ugniatanie pęcherza nie należy do najprzyjemniejszych...
Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Witam się z rana u mnie niestety deszczowego i burzliwego
U Nas teściowa z córką nawet w imię synka się wtrącają. Chcieliśmy imię Filip, to czemu takie, śmiać się z Niego będą, zmieńcie na inne, no i oczywiście mój Tż uległ im ehh już normalnie siły nie mam, a ostatnio siostra Tż stwierdziła, że strasznie się ze wszystkim spieszymy w sensie z wyprawką, bo oni dopiero kupowali jak mały się urodził a co mnie to obchodzi ja się do niej nie wtrącałam, a Ona tak u Nas miesza i to w każdym temacie
mmmatko jak jak współczuję takich rodzin, zwariować można... No ale o ile na teściową czy siostrę tż raczej nie masz wpływu, o tyle Twój tż powinien dostać po uszach i nalezy mu się wykład Bo powinien za Tobą stać murem, nawet jeśliby się z Tobą nie zgadzał, ewentualnie w domu moglibyście sobie o tym podyskutować. Co do imienia też mi się Filip podoba, ale w mojej rodzinie też nie bardzo się podoba też ze wzlędu na te konopie hehe, ale dla mnie to śmieszne jest takie podejśćie tymbardziej, że teraz często się spotykam z nadawaniem takiego imienia, także nie będzie jakieś hiperoryginalne
A co do wyprawki po narodzinach to jest to dla mnie ZUPEŁNY NOSENS, a siostrze tż na 99% chodziło pewnie o zabobon żeby nie zapeszać hehe ale o ile jestem w stanie przełknąć jak ktoś się wzdryga na widok czarnego kota, to taka głupota (bo inaczej tego nie da się nazwać) to już zakrawa na brak odpowiedzialności.. także nie przejmuj się kochana wg mnie należy im współczuć...
Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość

Lillian szukasz kołderki dla noworodka czy starszego dziecka? Bo przy noworodku takie rzeczy się nie sprawdzają za bardzo
eee no nie do końca.. u nas kołderka "robiła" od początku i się sprawdziła Bo w zasadzie co za różnica czy kocyk czy kołderka czy becik? jeden ciort wg mnie (różni się tylko dawką ciepła) Także co kto uważa, ważne żeby dzidziowi było ciepło i wygodnie
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witam się z rana, szczerze?? zabiłabym tż jakby chciał zmienić imie bo jego rodzicom się nie modoba... śmiać się mają z Filipa?? nie rozumiem??
nastepnym razem powiedz teściowej ze nie chcą Filipa to będzie Eustachy i co zmienicie to imie?? po takiej akcji zrobiłabym wszystko żeby Filip został
Ty złośliwcze

A na serio takie ingerowanie doprowadziłoby mnie do szału, moja jedna ciotka, która trochę uważa sie za moją babcię bardzo próbowała wywrzeć na nas presję co do imienia, ale za każdym razem była sprowadzana na ziemię Ale co nerwów napsuła to napsuła
Już to kiedyś pisałam, ale moja teściowa ma zasadę, że nadanie imienia to święty przywilej rodziców i trzyma się tego faktycznie.. Nie mogła się kobita pogodzić z imieniem, które nadała jej córka swojemu synowi, wyżaliła się mi (w sumie też niefajnie) ale córce nie truła

----
Dziś rano polegując z córą w łóżku pobolewało mnie dość podbrzusze okresowo.. no ale trwało to w sumie niecałą godzinę z różnym natężeniem i przeszło.. także mnie też już dolegliwości dopadają.. no ale nie ma się co dziwić, poród tuż tuż

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-06-26 o 07:37
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:55   #877
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

debesciara no zostało Tobie kilka dni... drugie dziecko szybciej nie wyskakuje czasem??
mi sie zaczeły głupie sny, co noc przez to nie spie za spokojnie... takie bardziej czuwanie...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 07:56   #878
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ale macie jazdy dziewczyny, ja jestem bardzo stanowcza w swoich pogladach i mój tz też i rodzina o tym wie więc nikt słowa nie piśnie zebyśmy cos zrobili inaczej przy pierwszym dziecku ustawilam sobie moja mame i teściową, teraz nie mam problemu, jeszcze wczoraj polozna potwierdziła przy mamie mój sposób myślenia
nie wyobrażam sobie robic wyprawke już po urodzeniu, wtedy akurat najmniej się myśli zeby po sklepach lazic, choć dzisiaj plusem jest internet
Jak narazie z tz mamy inne zdanie jeżeli chodzi o przebicie uszu kindze, ja chce a mąż nie i nikt nie dopuści
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:02   #879
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
debesciara no zostało Tobie kilka dni... drugie dziecko szybciej nie wyskakuje czasem??
mi sie zaczeły głupie sny, co noc przez to nie spie za spokojnie... takie bardziej czuwanie...
Nie ma z tym reguły Mi się wydaje że w moim przypadku ciąża po prostu trwa dłużej.. koło 41tyg. Chyba taka moja natura no ale przekonamy się niebawem czy coś w tym jest.. Z tego co się od Was nasłuchałam ile macie dolegliwości i jak długo, to te moje pobolewania w 40tym tygodniu troche śmieszne się wydają
A sny ponoć odzwierciedlają stan umysłu.. także skoro przejmujesz się już porodem to i sny dziwne bywają. Swoją drogą mi też coś się śni ostatnio.. ale szybko mi wylatuje z głowy Wypij sobie Radlerka na noc albo najlepiej Karmi to odlecisz na dobre
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:06   #880
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Ale macie jazdy dziewczyny, ja jestem bardzo stanowcza w swoich pogladach i mój tz też i rodzina o tym wie więc nikt słowa nie piśnie zebyśmy cos zrobili inaczej przy pierwszym dziecku ustawilam sobie moja mame i teściową, teraz nie mam problemu, jeszcze wczoraj polozna potwierdziła przy mamie mój sposób myślenia
nie wyobrażam sobie robic wyprawke już po urodzeniu, wtedy akurat najmniej się myśli zeby po sklepach lazic, choć dzisiaj plusem jest internet
Jak narazie z tz mamy inne zdanie jeżeli chodzi o przebicie uszu kindze, ja chce a mąż nie i nikt nie dopuści
myślisz że jak pójdziesz sama i przebijesz to z tż będzie wojna?
moi rodzice też wiedzą że na nic jest ich gadanie... teściowie nawet się nie wtrącają
jak organizowalismy slub to cała rodzina i tż i moja dziwiła się że rodzice nic nie robią, nie pomagają itp - ja nie chciałam, nikt mi nie był potrzebny bo wszystko miałam zaplanowane a mącenia w głowie mi nie było trzeba jedynie to wziełam mamę jak wybierałam sukienkę i dodatki

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Nie ma z tym reguły Mi się wydaje że w moim przypadku ciąża po prostu trwa dłużej.. koło 41tyg. Chyba taka moja natura no ale przekonamy się niebawem czy coś w tym jest.. Z tego co się od Was nasłuchałam ile macie dolegliwości i jak długo, to te moje pobolewania w 40tym tygodniu troche śmieszne się wydają
A sny ponoć odzwierciedlają stan umysłu.. także skoro przejmujesz się już porodem to i sny dziwne bywają. Swoją drogą mi też coś się śni ostatnio.. ale szybko mi wylatuje z głowy Wypij sobie Radlerka na noc albo najlepiej Karmi to odlecisz na dobre
z moją cukrzycą nie mogę - a ostatnio chciałam wypić radlera ale taki był słodki że mnie zemdliło wypiłam może 100ml i tyle.
porodu już nie mogę się doczekać może to dlatego, zwłaszcza że czytam was na okrągło... tylko że ja nie mam żadnych objawów - ale licze na to że całą ciąże nie miałam żadnych dolegliwosci to tu akcja jak sie zacznie to na dobre
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:09   #881
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

cinnilla88 właśnie miałam Ci pisać, że to może być kwestia ilości używanego proszku i tego czy się go sypie do dozownika czy do bębna. Jak my kupowaliśmy pralkę 5 lat temu sprzedawca powiedział nam by sypać połowę miarki podanej na opakowaniu na jedno pranie, bo w tej technologii pralek taka ilość w zupełności wystarczy. A jak bedzie za dużo pralki to ona będzie sobie robić dodatkowe płukania, bo ma jakieś czujniki = zużyje więcej wody. Potwierdzam - dopiera się wszystko nawet przy takiej ilości proszku i zużycie chemii mniejsze. Wiadomo, może przy dzieciach czy mocno zabrudzonych ubraniach trzeba dać więcej detergentu albo dodatkowo odplamiacz.
Zależy też dużo od proszku - my kupujemy głównie Persil, bo ten nawet w 30 stopniach się rozpuszcza. Natomiast pamiętam, że z Arielem miałam ten problem właśnie. Możecie też kupować żel do prania - problem sam się rozwiąże - na pewno lepiej się wypłukuje niż proszek.
A jeśli chcecie zostać przy proszku to proponuje wezwać fachowca do owej pralki - bo może ona wody nie nagrzewa do ustawianej przez was temperatury i stąd te grudki z proszku. Przy starszych modelach naprawa niejednokrotnie przewyższa wartość pralki i nie gwarantuje dalszej owocnej współpracy = będziecie mieli świetny argument żeby kupić nową pralkę


Ja ciągle się turlam. Biodra i spojenie łonowe boli mnie na potęgę. Dalej odczyniam czary - mary - ziółka pijam i łykam, wczoraj byliśmy na spacerze w trakcie, którego przeszliśmy 6 km. Dziś znowu wyruszamy na taką dreptaninę. Jeszcze okna zamierzam umyć - muszę już małego z brzucha wykurzyć, bo ciąża już mi mocno ciąży. Do terminu zostało 13 dni. Brzuch mi często twardnieje, ale bezboleśnie. Czy ktoś wie jak przekonać macicę, żeby przestała już ćwiczyć i przystąpiła do działań?
Ech, marzą mi się lekkie sukienki dopasowane w talii i wózek pchany przez tżta w słoneczne popołudnie
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 08:11   #882
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Ale macie jazdy dziewczyny, ja jestem bardzo stanowcza w swoich pogladach i mój tz też i rodzina o tym wie więc nikt słowa nie piśnie zebyśmy cos zrobili inaczej przy pierwszym dziecku ustawilam sobie moja mame i teściową, teraz nie mam problemu, jeszcze wczoraj polozna potwierdziła przy mamie mój sposób myślenia
nie wyobrażam sobie robic wyprawke już po urodzeniu, wtedy akurat najmniej się myśli zeby po sklepach lazic, choć dzisiaj plusem jest internet
Jak narazie z tz mamy inne zdanie jeżeli chodzi o przebicie uszu kindze, ja chce a mąż nie i nikt nie dopuści
Hehe uparciuchy z Was ja trzymam stronę Twojego męża w tym przypadku
Ja też muszę coś zrobić żeby ustawić zwłaszcza moją mamę Bo zupełnie olewa moje metody wychowawcze Kiedyś był taki zarąbisty brytyjski program w tv Poradnik Toni Byron (czy jakoś tak), gdzie 2-3 rodziny zjeżdzały się do specjalnego domu, gdzie Właśnie ta Tonia (coś ala superniania) pokazywała im gdzie popełniają błędy, zarąbisty był ten program, ale teraz już daaawno daaawno go nie widziałam w tv, a jakby był to bym moją mamę przywiązała do tv.. Może im by uwierzyła bo w moje zasady zupełnie nie wierzy ehhh generalnie to muszę wychowywać dzieci, mamę i tżta... chociaż on o tyle dobrze, że przyglądał się jak jego siostra wychowuje dzieciaki, a dobrze wychowuje, więc często zgadzamy się w metodach wychowawczych
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:11   #883
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dziewczynki, współczuję przeżyć z tesciami

U mnie troche lepiej, ale dalej kręci przynajmniej już nie wymiotuje z tztem jestem w stałym kontakcie, w razie gdyby coś sie rozkrecilo i przez to zmęczenie, przez ten ból zaczęłam sie bać

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:12   #884
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

U mnie starsza córka miała3latka i sama powiedziała że chce mieć kolczyki a młodsza dostała prezent na drugie urodziny ja się z tym nie śpieszyłam Może dla tego że sama się denerwowałam a takie maleństwo jak tyle śpi i łapkami rusza bała bym się że może sobie coś zrobić
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:15   #885
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość


Ja ciągle się turlam. Biodra i spojenie łonowe boli mnie na potęgę. Dalej odczyniam czary - mary - ziółka pijam i łykam, wczoraj byliśmy na spacerze w trakcie, którego przeszliśmy 6 km. Dziś znowu wyruszamy na taką dreptaninę. Jeszcze okna zamierzam umyć - muszę już małego z brzucha wykurzyć, bo ciąża już mi mocno ciąży. Do terminu zostało 13 dni. Brzuch mi często twardnieje, ale bezboleśnie. Czy ktoś wie jak przekonać macicę, żeby przestała już ćwiczyć i przystąpiła do działań?
Ech, marzą mi się lekkie sukienki dopasowane w talii i wózek pchany przez tżta w słoneczne popołudnie
Spróbuj wyciąganie/szczypanie sutków mi pomogło i któraś dziewczyna pisałą niedawno że na porodówce kazali to robić, żeby przyspieszyć akcję także coś w tym jest no i okna to dobry pomysł, jeszcze pochodź po schodach
A generalnie i tak dzieć zdecyduje kiedy wyjść, bo jest bossem jak powiedział lekarz agnes
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:16   #886
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć Dziewczyny

u mnie też szaro, buro i ponuro, ale zdążyłam już zaliczyć badania o 7 rano.
Noc troszkę ciężka, bo mały rozpychał się od lewej pachwiny do prawego żebra, a w dodatku mam ból w kroczu jakby ktoś sprzedał mi porządnego kopniaka

Ecencia i jak tam Twoje samopoczucie dziś ?


Dusia też się zastanawiałam nad tą nospą ale to co pisze Rybka i Malwiska pisze jest w sumie logiczne i mój gin jak zaczęły mi się jakieś pojedyncze bóle powiedział mi, żeby zaczęła się posiłkować właśnie nospą.

Robaczek i jak się dziś czujesz? Przeszły Ci te uderzenia gorąca i zawroty? Może to kwestia zmiany diety i trybu życia + oczywiście sam fakt, że cc to operacja, a więc jakieś uboczne skutki. Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie

Agatka ja mam te naciski teraz i też staram się nie nosić rzeczy, które obciskają - nawet pomaga, a napisz proszę czy długo trzymało Cię po ciąży?

Justynka OMG współczuję, u nas też się każdy wtrąca, ale my i tak sukcesywnie robimy swoje i każdy wie, że może sobie mówić i mówić a i tak będzie po naszemu. Współczuję, że masz taką klikę teściowa+ córka kontra Ty, ja na szczęście z siostrą tż mam dobre relacje chociaż często ma inne zdanie, a w sumie z teściową też ale oczywiście na innej płaszczyźnie Ja raz powiedziałam przy większości rodziny tżta, że jesteśmy dorosłymi osobami i mamy swoje zdanie, swoje przyzwyczajenia i za późno na zmiany naszych poglądów. Ja w ogóle nie ogarniam jak rodzice mogą się tak wtrącać jak u Ciebie, bez przesady ...

Xelia, Justynka mój tż chciał Maksymilian, ale mamy już w rodzinie jednego takiego fajnego gagatka i jakoś nikt z psem nie kojarzy, chociaż psiaki o tym imieniu się zdarzały


Debesciara trzymam kciuki, żebyś wytrzymała do wymarzonego 07.07.14

Ines jak tam u Ciebie, odezwij się w miarę możliwości
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:17   #887
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Hehe uparciuchy z Was ja trzymam stronę Twojego męża w tym przypadku
Ja też muszę coś zrobić żeby ustawić zwłaszcza moją mamę Bo zupełnie olewa moje metody wychowawcze Kiedyś był taki zarąbisty brytyjski program w tv Poradnik Toni Byron (czy jakoś tak), gdzie 2-3 rodziny zjeżdzały się do specjalnego domu, gdzie Właśnie ta Tonia (coś ala superniania) pokazywała im gdzie popełniają błędy, zarąbisty był ten program, ale teraz już daaawno daaawno go nie widziałam w tv, a jakby był to bym moją mamę przywiązała do tv.. Może im by uwierzyła bo w moje zasady zupełnie nie wierzy ehhh generalnie to muszę wychowywać dzieci, mamę i tżta... chociaż on o tyle dobrze, że przyglądał się jak jego siostra wychowuje dzieciaki, a dobrze wychowuje, więc często zgadzamy się w metodach wychowawczych
ja sie własnie obawiam wychowania dziecka i podejscia mojej mamy - bo mieszkamy z nimi wiec suma sumarum dziecko bedzie ciągle z dziadkami - jedno jest dobre - moja mama jest przeciwniczką dawania dzieciom słodyczy więc jak ja powiem że nie dostaną to mama im w tajemnicy nie bedzie dawała -- tylko ciekawe czy tata nie bedzie dawał boje sie tego ze będą mi je rozpieszczać na maksa i że dopiero teraz zaczną się kłótnie
pamiętam słowa tż żebym się zastanowiła czy na pewno chce mieszkać u rodziców bo jak zaczniemy inwestować w poddasze to pózniej bedziemy siedzieć - bo o ile on nie ma z moimi rodzicami problemów to ja jestem konfliktowa
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:37   #888
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

nie mam siły wszystko mnie boli, dłonie co dzień rano bolą i puchną! mam dosyć


zaraz ponadrabiam....
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:41   #889
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
nie mam siły wszystko mnie boli, dłonie co dzień rano bolą i puchną! mam dosyć


zaraz ponadrabiam....
Rozumiem Cię ja po tej nocy mam to samo
Miałam nadzieję, że mycie okien i pobyt w sypialni trochę Małego pogoni, a on sie świetnie miewa u mamy pod serduszkiem
Badań nie zrobiłam, bo nie miałam siły wstać

wszystko do

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 08:50   #890
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Chyba Was nigdy nie nadrobię

Zabiegany dziś mieliśmy dzień. W urzędzie weszłam na trzecie piętro, dziwnie lekko mi było Mały ma dwuczłonowe nazwisko i wszystkie formalności juz załatwione
Pozniej szybko do domu, na spacerek, pogoda dziwna, raz wiatr, raz skwar
Maleńki śpi na dworze po prostu idealnie

W piątek lecę do sklepu dokupić resztę rzeczy, które są mi potrzebne.
I bardzo zweryfikowalam sobie kwestie posiadania niani elektrycznej w małym nawet mieszkaniu. Mam niecałe 40 m kwadratowych a nie słyszę jak Dziecko płacze w drugim pokoju... Wiec kupujemy nianie
dlugo zalatwialiscie to w urzedzie'?pytam z ciekawosci
u nas tez dwuczlonowe.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Mi się imię Filip bardzo podoba, nie widzę nic śmiesznego . Ale rozumiem jak to jest, że inni potrafią obrzydzić wybrane imię, my mieliśmy podobnie z pierwszym synem. Teściowa tak nam wierciła dziurę w brzuchu że już mieliśmy dość i w końcu wybraliśmy inne imię (też się nie spodobało ale zupełnie nas to nie obchodziło). Teraz jesteśmy mądrzejsi i zapowiedzieliśmy teściowej że imię pozna dopiero po porodzie

Co do wyprawki to ciekawa jestem jak wygląda takie kupowanie po porodzie przecież wtedy większość rzeczy jest potrzebna na już i to wyprana, wyprasowana/ wyczyszczona, wysterylizowana. A do tego trzeba znaleźć czas na zakupy a przy noworodku nie ma go za wiele. Jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Lillian szukasz kołderki dla noworodka czy starszego dziecka? Bo przy noworodku takie rzeczy się nie sprawdzają za bardzo
co do imienia - fak, przeciez to Wasze dziecko - ja rozumiem sytuacje kiedy ktos chce nazwać dziecko Dąb albo Fontanna, ale przy normalnym imieniu wtracanie sie?
U nas w tej kwestii (przy 2 ciazy) - jest podobnie - moi rodzice srednio moga sie przyzwyczaic jak mala bedzie sie nazywala, ale musza to zaaceptowac i juz.
Jesli malej sie kiedys nie bedzie podobalo jak ja nazwalismy to sobie zmieni imie

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu będziemy rozmawiać. A tesciowa jeszcze tekst do Tźeta, ze powinnismy zbiersc pieniadze na zmiane samochodu a nie pralki kupowac. na to tź zeby o nasz samochod to sie nie martwila...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a czemu macie zmieniać samochód?

może teściowa powinna zacząć używać płynów do prania zamiast proszków
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:52   #891
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

irsin, jakoś 20 minut łącznie. Najpierw do pokoju z dowodami, pozniej czekaliśmy chwile na sporządzenie aktu i tyle
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:52   #892
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
nie mam siły wszystko mnie boli, dłonie co dzień rano bolą i puchną! mam dosyć


zaraz ponadrabiam....
jakbym mogła to bym od was trochę tego puchnięcia wzieła żebyście nie cierpiały tyle w koncówce ciąży
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:53   #893
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
myślisz że jak pójdziesz sama i przebijesz to z tż będzie wojna?
moi rodzice też wiedzą że na nic jest ich gadanie... teściowie nawet się nie wtrącają
jak organizowalismy slub to cała rodzina i tż i moja dziwiła się że rodzice nic nie robią, nie pomagają itp - ja nie chciałam, nikt mi nie był potrzebny bo wszystko miałam zaplanowane a mącenia w głowie mi nie było trzeba jedynie to wziełam mamę jak wybierałam sukienkę i dodatki

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



z moją cukrzycą nie mogę - a ostatnio chciałam wypić radlera ale taki był słodki że mnie zemdliło wypiłam może 100ml i tyle.
porodu już nie mogę się doczekać może to dlatego, zwłaszcza że czytam was na okrągło... tylko że ja nie mam żadnych objawów - ale licze na to że całą ciąże nie miałam żadnych dolegliwosci to tu akcja jak sie zacznie to na dobre
u nas kiedys byla sytuacja, ze jedna z cioć chciała zrobic nam niespodzianke i przebic malej uszy - myslalam, ze dostane szalu
biorac pod uwage, ze to decyzja rodzicow (lub dziecka jesli jest starsze) - to ja nigdy bym sie nie odwazyla robic takich niespodzianek
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:54   #894
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
cinnilla88 właśnie miałam Ci pisać, że to może być kwestia ilości używanego proszku i tego czy się go sypie do dozownika czy do bębna. Jak my kupowaliśmy pralkę 5 lat temu sprzedawca powiedział nam by sypać połowę miarki podanej na opakowaniu na jedno pranie, bo w tej technologii pralek taka ilość w zupełności wystarczy. A jak bedzie za dużo pralki to ona będzie sobie robić dodatkowe płukania, bo ma jakieś czujniki = zużyje więcej wody. Potwierdzam - dopiera się wszystko nawet przy takiej ilości proszku i zużycie chemii mniejsze. Wiadomo, może przy dzieciach czy mocno zabrudzonych ubraniach trzeba dać więcej detergentu albo dodatkowo odplamiacz.
Zależy też dużo od proszku - my kupujemy głównie Persil, bo ten nawet w 30 stopniach się rozpuszcza. Natomiast pamiętam, że z Arielem miałam ten problem właśnie. Możecie też kupować żel do prania - problem sam się rozwiąże - na pewno lepiej się wypłukuje niż proszek.
A jeśli chcecie zostać przy proszku to proponuje wezwać fachowca do owej pralki - bo może ona wody nie nagrzewa do ustawianej przez was temperatury i stąd te grudki z proszku. Przy starszych modelach naprawa niejednokrotnie przewyższa wartość pralki i nie gwarantuje dalszej owocnej współpracy = będziecie mieli świetny argument żeby kupić nową pralkę
Tez myslalam, ze kyos dowala proszku tyle i dlatego nie wyplukuje dlatego zrobilam pranie nie wsypujac proszku i bylo to samo. Nam sie wydaje, ze ona tez juz nie grzeje dobrze. Nie dopiera plam np. Z krwi. Jak pralam u swoich rodzicow to nie bylo problemu nawet z takimi plamami.


Odezwala sie do mnie siostra " czy mam jakies plany bo oni beda u mnie w miescie i pomyslala zeby zrobic mi najazd ". Pomyslalam sobie tak, mam w planach nie spotykanie sie z Toba...

Musze wymyslec jakas wymowke bo nie mam ochoty na wizyty i jej wysluchiwanie mądrości. ...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:55   #895
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
U mnie starsza córka miała3latka i sama powiedziała że chce mieć kolczyki a młodsza dostała prezent na drugie urodziny ja się z tym nie śpieszyłam Może dla tego że sama się denerwowałam a takie maleństwo jak tyle śpi i łapkami rusza bała bym się że może sobie coś zrobić
3 i 2 lata na przebicie uszu to nie spieszenie nie?
ok, to ja chyba jestem jakaś dziwna - nie rozumiem po co robić kolczyki takim malym dziewczynkom?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:56   #896
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Irsin my na Solidarności załatwialiśmy bo tam nas z Zośki umówili i około pół godziny tż rejestrował.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:58   #897
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Irsin my na Solidarności załatwialiśmy bo tam nas z Zośki umówili i około pół godziny tż rejestrował.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ok to bedziemy musieli jechac cala ekipa - we 4 - bo obydwoje musimy byc.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:05   #898
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

cześć

aaa... kolejny dzień moje dziecko obudziło się przed 7 z kupą (śpi w pieluchomajtach) i potem już nie chce dospać. W dzień musiałam go położyć, bo już płakał ze zmęczenia a wieczorem znów problem z pójściem spać

a jutro już do ginekologa idę nie mogę się doczekać wizyty, bo jestem ciekawa co mi powie tzn. ile czasu zostało, bo już mam dosyć ciągłego bólu w kroczu - ciągle jakieś kłucia, twardnienia itp. Ale z drugiej strony jeszcze chętnie potrzymam córę po wewnętrznej stronie brzucha, bo to jednak wygodniej
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:09   #899
justynka2992
Raczkowanie
 
Avatar justynka2992
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

My tak samo nie kupowaliśmy drogiej pralki i pojemnościowa też nie jest duża, na naszą dwójkę, a niedługo trójkę w zupełności wystarczy i świetnie nam dopiera
Kurcze już chciałabym, aby Maluszek był z Nami, ale wizja porodu mnie przeraża i z tego co wiem w szpitalu w którym będę rodzić nie podają zzo mam nadzieje, że chociaż będzie można kupić to znieczulenie, a właśnie nie orientujecie się jakie mogą być ceny tego znieczulenia????
justynka2992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:14   #900
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

dziewczyny a co się dzieje z svelta??

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
My tak samo nie kupowaliśmy drogiej pralki i pojemnościowa też nie jest duża, na naszą dwójkę, a niedługo trójkę w zupełności wystarczy i świetnie nam dopiera
Kurcze już chciałabym, aby Maluszek był z Nami, ale wizja porodu mnie przeraża i z tego co wiem w szpitalu w którym będę rodzić nie podają zzo mam nadzieje, że chociaż będzie można kupić to znieczulenie, a właśnie nie orientujecie się jakie mogą być ceny tego znieczulenia????
u nas położna mówiła ze znieczulenie jest tanie ale nie mają na żądanie bo mają za mało anestezjologów nie wiem czy to prawda, ale u mnie też nie ma - może jakby się dało ordynatorowi w łape albo położnej to by załatwili ... my kase bierzemy w razie czego - tak mysle ze 500zł może by kogoś skusiło
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.