Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 11:18   #3211
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Kurde nie wiem co robic rano skurcze były co 10,7 min a teraz co 30 min, 15 min ale są mocniejsze, jechac czy nie, mówią zeby jechac przy skurczach regularnych, u mnie takich nie ma ehh
U mnie były nieregularne co 30, 20, 5 min potem znów 20, jak się pakowałam do auta to długo nic, a już w drodze dosłownie skurcz za skurczem i okazało się że to było to. Brałaś no spę i prysznic?

Fame próbowałaś z ciepłym strumień powietrza z suszarki? Podobno pomaga też noszenie na brzuszku, albo delikatny masaż wokół pępka zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Mój wczoraj też coś marudny był i wszystko przeszło jak puscił sobie bączka.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 12:24   #3212
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej dziewczęta, mam chwilkę bo mała śpi i jesteśmy na ogródku
Współczuję nierozpakowanym, straszne upały, zwariować można. Moja Laura to dostała na buzi takich potówek że szok, no ale jak tu się nie wrócić przy cycku. Dzisiaj już kończy 2 tygodnie eh jak to leci szybko ;-) Ogólnie dochodzimy do wprawy, mała wstaje w nocy co 3-4 godziny i nawet się wysypiam. Ostatnio miała w nocy przerwę bo nie spala od 2 do 5 i patrzyła się to w sufit to na mnie. Mała aparatka W dzień jest różnie ale to raczej z powodu pogody, duszno i parno więc ona marudna. Jedyne co ja uspokaja to spacer, uwielbia wózek Jesteśmy mega zakochani w niej i nawet starsza córka przewijała siostrę hi hi. Trzymajcie się mamuśki, ściskam i całuje
Fame ja zakupiłam Hipp herbatkę z kopru bo jest od 1 tygodnia i nam pomaga, pierdy lecą że hej i lekarka powiedziała że można podać esputicon połowę dawki czyli 10 kropli ale to już w ostateczności. Trzymaj się, ściskam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 12:43   #3213
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

justynka i jak się akcja rozwija? pojechałaś na IP? trzymam!

Caramel spróbuję z suszarką ale mam nadzieję, że to tylko brzuszek bolał i więcej takich akcji nie będzie

Asia super, że u Was w porządku! co do herbatki to też ją mamy ale trudno mi powiedzieć czy działa... niby Mała puszczała małe bączki, ale czy po tej herbacie to nie wiem..



jak córa wstanie to wybieramy się na spacer
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 12:59   #3214
justynka2992
Raczkowanie
 
Avatar justynka2992
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Trzymajcie kciuki. Czekam na polozna i na porodowke. Skurcze mam co 5,6 min
justynka2992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 13:01   #3215
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki. Czekam na polozna i na porodowke. Skurcze mam co 5,6 min

trzymaj się!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 13:10   #3216
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki. Czekam na polozna i na porodowke. Skurcze mam co 5,6 min
Trzymaj się ;-) zaciskam kciuki mocno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 13:21   #3217
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Justynka trzymamy kciuki!

Fame no u mnie to nietolerancja na produkty tak się objawiła... Ale równie dobrze na upały może Iza reagować więc poobserwuj
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 13:40   #3218
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Justynka bedzie dobrze!
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 14:40   #3219
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki. Czekam na polozna i na porodowke. Skurcze mam co 5,6 min
Super!! Przelamalas zastoj!! Teraz to ruszymy!!! za szybka akcje. U mnie dalej cisza, wlasnie wrocilismy z godzinnego spaceru i chyba sie zdrzemne..

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 14:58   #3220
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Justynka, zycze szybkiego i lekkiego porodu.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Ja mam dzis taka saune w mieszkaniu ze sie gotujemy. Mala nago pod cieniutka pieluszka bambusowa a jak jadla to tak sie zgrzala, ze cala byla mokra. Nie moge sie doczekac kiedy mina te upaly.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 15:01   #3221
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej
ja w kościele dostałam pierwszego skurczu po drodze z kościoła drugi (oba nie były jakieśtam straszne, ale przynajmniej były takie, że można je do skurczy zaliczyć bo wcześniej to wcale nie miałam nic coby choć odrobinkę zabolało, albo w oddychaniu przeszkodziło, a ten po drodze to już musiałam stanąć bo nie mogłam oddychać - do ławki nie doczłapałam ) po powrocie brzuch mi się stawia, ale na krótko, a te 2 kościelne były takie dłuższe, w sumie jak stanę i chcę iść i trochę pobolewa wtedy, ale jeszcze nie chcę jechać na IP więc raczej się staram je wytłumić niż wzmocnić - wieczorem trochę zacznę w drugą stronę, bo siostra przyjedzie i będzie mogła zostać z dziećmi a teraz to mi się nie uśmiecha ich nigdzie wywozić... ale jakby się nie wyciszyły tylko wzmocniły do wieczora, to mi pasuje... bo jak myślę o jutrzejszym zmarnowanym dniu, to mi źle (po kiego grzyba jechać do szpitala od rana dzień przed porodem to nie wiem - lekarz powiedział że mi morfologię zrobią m.in... to ja tam nie muszę spać żeby mi krew pobrali przecież )

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
kurcze to już kolejna pobudka tej nocy ostatnie 4 co godzinę... Właśnie butla w ruchu z moim mlekiem. Dobrze że w zamrażalniku jeszcze zapasy są, bo mój bufet nie starcza na takie zapotrzebowanie. O Przyszczupanyvh/pogryzionych sutkavh nie wspomnę. Co za dziecko... No to się wyżaliłam i ide spać a tż wojuje z małą.
pewnie jej się chce pić i gorąco jej...
ja mam starszaki teraz w domku tylko (2.5 i 4.5 roku) i nawet oni nocy w te upały nie prześpią a Jeremi jak miał niecałe 1,5 roku i taka pogoda była jak teraz to się na pierś budził co 15-30min (i nie chciał nic innego), po tygodniu wprowadziłam restrykcje że tylko woda - jednak 1,5roczne dziecko jak dla mnie nie musi dostawać mleka na żądanie... na początku mu dawałam bo wcześniej pił tylko 3 razy na dobę (przed spaniem, drzemką i rano) i mi go było żal jak nagle się ciągle zaczął budzić i nie mógł spać, ale ja też muszę spać

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
MAMAYA, I LIKE IT, AGNES dzięki za odp. Na szczęście Mała sama wczoraj usunęła.
Wiecie ja na 100% nie wiem czy to jest kolka ale dziecko najedzone, przebrane, odbite i płacze non stop. I to wrzask i krzyk, nic nie pomaga a wczoraj to płakałam razem z nią tak mi jej było szkoda.
Moja siostrzenica zaczęła mieć kolki jak miała kilka dni. A ona już drugi wieczór z rzędu tak.

CIĘŻARÓWKI nawet nie wiece jak mi Was szkoda że musicie męczyć się z brzuchem w takie upały
Ja strasznie to znosilam.
Trzymam kciuki żeby w końcu się coś ruszyło i żebyście jak najszybciej miały maleństwa przy sobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeremi po tygodniu życia miał właśnie taki straszny płacz, ale to nie była kolka tylko reakcja na to co zjadłam... następnego dnia jak jadłam coś innego minęło, przeanalizowałam co to mogło być i mi wyszło że pół łyżeczki kapusty kiszonej - miałam straszną ochotę spróbować, a że wiedziałam że nie powinnam raczej, to wzięłam tylko ze 2 włókienka naprawdę... i co by się wydawało niemożliwe okazało się jednak możliwe, bo jednak potem wyszło że wszystko oprócz kapusty kiszonej mogę jeść kolki niestety pokawiły się po 3 tygodniach, pomogła bio-gaja (ale dopiero po kilku dniach, bo ona nie działa natychmiastowo) u nas działało na nie najlepiej noszenie na brzuchu... tzn mały leżał na brzuszku na mojej ręce (niezawinięty w rożek oczywiście), przytulony pleckami do mojego brzucha, drugą ręką podtrzymywałam i masowałam brzuszek...
o coś jak tu:
http://dlaczegoplacze.files.wordpres...niemowlaka.jpg
na tej stronie jest w ogóle kilka porad co zrobić z płaczem, ale nie czytałam więc nie wiem dokładnie co piszą

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Kurde nie wiem co robic rano skurcze były co 10,7 min a teraz co 30 min, 15 min ale są mocniejsze, jechac czy nie, mówią zeby jechac przy skurczach regularnych, u mnie takich nie ma ehh
czytałam że pojechałaś, to powodzenia
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 16:16   #3222
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame u nas pomagala suszarka, sam dzwiek, wiec przy tych upalach to mozna wlaczyc chlodzenie.
Mi tez sie wydaje, ze kolki po 3tyg sie zaczynaja, corce dokladnie tak sie zaczely mam nadzieje, ze teraz nas to ominie...

justynka kciuki u nog zacisniete, bo rece zajete

aga_tka ale masz wymagania

Dziewczyny czy wasze dzieci chetnie spia odlozone do kolyski, wozka, itp.? Bo moje nie bardzo, pol godziny i szuka piersi, a na rekach to i 2h pospi twardym snem, ale na dluzsza mete tak nie da rady...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 16:24   #3223
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame na kolki faktycznie za wcześnie.. Może coś zjadlaś? My mieliśmy taki problem z Matyldką, przepisano nam BioGaję i po 1-2 dniach mała zrobiła taką kupę, że ubrudziła pieluchę, siebie, moje nogi, fotel na któym siedziałam i jeszcze kałużę na podłodze, miała wtedy 2-3tyg.

justynka w naszym wątku niedziela to popularny dzień na poród
agatka może w nocy się rozkręci?
===
U nas kiepsko.. zaczynam się łamać.. Jest tak obrzydliwie gorąco.. głowa mi pęka, Matyldka jest marudna, tż też, ja też... Najchętniej spałabym cały czas, a tu trzeba ściągać.. Trochę mnie to dobija ;/ W dodatku mały bardzo dużo śpi, w moim odczuciu za dużo... jak zje mm to śpi 4h... potem cyc i woda i znów śpi.. Cyca dziamga baardzo leniwie, no ale tak też było wcześniej.. Chyba suma sumarum winowajcą jest żółtaczka, którą jeszcze widać.. W dodatku martwią mnie jego kupy, są baaaardzo obfitujące w śluz, a jeszcze z czasów maleńkiej Matyldki pamiętam, że położna mówiła że to niedobrze Ehhh bardo trudne te początki.. myślałam że z drugim dzieckiem będzie już łatwiej, a tu się okazuje że wcale nie..
Ehhh zamulam w kółko.. ;/
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 16:34   #3224
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Debeściara będzie dobrze jesteś silna trzymam kciuki!

Rybka nasza zależy od humoru/temperatury na ogół po jedzeniu odbijamy i usypia szybko na rękach. Ja ją odkładam i jest spokój a czasem to tylko przy cycku zaśnie nie ma reguły u nas.

Ale pada... Już z 2 godziny normalnie.

A w ogóle to gdzie jest Dusia, Sunfire?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 16:53   #3225
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Nasz Mikołaj tez rożnie zasypia. Teraz np udało mi sie przystawic go do cyca. Possał 9 min i padł. Włożyliśmy go do wózka na spacer wróciliśmy i dalej śpi... Czasami zasypia na naszym łożu potem go przenosimy. Czasami zasypia jak go noszę do odbicia...zależy od nastroju chyba



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 16:57   #3226
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Jutro mój TP..





Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 17:19   #3227
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
MAMAYA, I LIKE IT, AGNES dzięki za odp. Na szczęście Mała sama wczoraj usunęła.
Wiecie ja na 100% nie wiem czy to jest kolka ale dziecko najedzone, przebrane, odbite i płacze non stop. I to wrzask i krzyk, nic nie pomaga a wczoraj to płakałam razem z nią tak mi jej było szkoda.
Moja siostrzenica zaczęła mieć kolki jak miała kilka dni. A ona już drugi wieczór z rzędu tak.

CIĘŻARÓWKI nawet nie wiece jak mi Was szkoda że musicie męczyć się z brzuchem w takie upały
Ja strasznie to znosilam.
Trzymam kciuki żeby w końcu się coś ruszyło i żebyście jak najszybciej miały maleństwa przy sobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzięki za kciuki i faktycznie sprobuj przeanalizować czy czasem małej coś nie przeszkadza: coś co zjadłaś, jakis dzwiek albo zapach.moze akurat dojdziesz co to i Izunia juz nie będzie narzekac
Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja dzisiaj mam już mega doła... Nie mam już siły czekać i myśleć kiedy w końcu poród nastąpi. Jest mi mega ciężko, nogi mam jak balony, a skurcze pojawiają się i znikają. W nocy nie mogłam spać, bo było tak duszno, a ja nie mogłam znaleźć sobie wygodnej pozycji. Pokłociłam się tez z tż-tem bo chciałam mu wytłumaczyć, że po porodzie może być ciężko i nerwowo. Jutro mam się zgłosić do szpitala, ciekawe co powiedzą, może po prostu małego wyciągną
głowa do góry już niebawem bedziemy miec nasze maleństwa przy sobie
Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki. Czekam na polozna i na porodowke. Skurcze mam co 5,6 min
: kciuki:
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Fame na kolki faktycznie za wcześnie.. Może coś zjadlaś? My mieliśmy taki problem z Matyldką, przepisano nam BioGaję i po 1-2 dniach mała zrobiła taką kupę, że ubrudziła pieluchę, siebie, moje nogi, fotel na któym siedziałam i jeszcze kałużę na podłodze, miała wtedy 2-3tyg.

justynka w naszym wątku niedziela to popularny dzień na poród
agatka może w nocy się rozkręci?
===
U nas kiepsko.. zaczynam się łamać.. Jest tak obrzydliwie gorąco.. głowa mi pęka, Matyldka jest marudna, tż też, ja też... Najchętniej spałabym cały czas, a tu trzeba ściągać.. Trochę mnie to dobija ;/ W dodatku mały bardzo dużo śpi, w moim odczuciu za dużo... jak zje mm to śpi 4h... potem cyc i woda i znów śpi.. Cyca dziamga baardzo leniwie, no ale tak też było wcześniej.. Chyba suma sumarum winowajcą jest żółtaczka, którą jeszcze widać.. W dodatku martwią mnie jego kupy, są baaaardzo obfitujące w śluz, a jeszcze z czasów maleńkiej Matyldki pamiętam, że położna mówiła że to niedobrze Ehhh bardo trudne te początki.. myślałam że z drugim dzieckiem będzie już łatwiej, a tu się okazuje że wcale nie..
Ehhh zamulam w kółko.. ;/
kochana dasz radę , pogoda do dupy ludziska dorosli sie fatalnie czuja to co sie dziwisz małemu,ze marudny. Jeszcze kilka dni i albo się pogoda zmieni albo sie przyzwyczai i wszystko bedzie super. Jak nie ty to kto da rade, głowa do góry i cyc do przodu


jade za godzinę na ktg i badanie...ale juz sie nawet nie łudzę na naturalne rozkrecenie porodu... niech mnie tylko przebadaja i powiedza o ktorej mam sie zglosic we wtorek
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 17:29   #3228
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dziewczyny ja mam nadzieje ze wszystkie po terminie juz zaczna rodzic i juz zadna nie bedzie musiala sie przeterminowac bo to nie fajne... no chyba ze ktoras chce.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 17:54   #3229
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć

Dziś mam termin wg oma moje dziecko jutro kończy 3 tygodnie

Justynka -

Tak samo dla tych co chcą urodzić dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, co ma termin na przełom września/października - biedna ma problemy z zatorami w nogach i prawie z domu nie wychodzi. No i cc ma nakazane.


U nas spoko, Zuza uspokoiła się z piciem i je co ok. 2-3 godzinki, ale max. 10 minut, czasem po 5 już ma odlot

Mąż dzisiaj zrobił mega deser : lody+owoce i chyba muszę się ogarnąć z takimi przyjemnościami, co by brzuszek i boczki zgubić.

Za to obiad zrobiłam zdrowy, ale wyszła mi taka porcja, że będziemy to jeść ze 4 dni, chyba, że ktoś przygarnie część
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 18:03   #3230
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ciekawe jak tam justynka chyba akcja się rozkręciła skoro nic a nic nie pisze pierwszy poród od paru dni, takiej przerwy to jeszcze nie miałyśmy
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 18:31   #3231
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ja nadal podwójna.

justynka
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 20:52   #3232
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Justynka, trzymam kciuki Choc szczerze wierzę, że akcja potoczyła się błyskawicznie i juz jesteś po

malwiska, mam nadzieję, że już niedługo (czytaj: do wtorku maksymalnie) urodzisz

No i generalnie wszystkim dziewczynom wciaz jeszcze nie rozpakowanym, a szczególnie tym przeterminowanym, zycze szybkich, bezbolesnych porodów

Dzisiaj Warszawa deszczowa, ale udało Nam się wstrzelić w lukę, kiedy nie padało a nawet wyszło słońce i przespacerowaliśmy się

Kurczę, mam nadzieję, że TŻ weźmie ojcowski w najbliższym czasie, bo jestem wykończona We wrześniu prawdopodobnie z Synkiem i moją mamą wyskoczymy na tydzień nad morze, wiec na pewno zrelaksuję się troche, bo jak na razie - choc Dziecko mam (odpukać!) idealne to cierpię na chroniczne zmęczenie Ale u mnie wynika to z nerwów
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 22:04   #3233
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Justynka, trzymam kciuki Choc szczerze wierzę, że akcja potoczyła się błyskawicznie i juz jesteś po

malwiska, mam nadzieję, że już niedługo (czytaj: do wtorku maksymalnie) urodzisz

No i generalnie wszystkim dziewczynom wciaz jeszcze nie rozpakowanym, a szczególnie tym przeterminowanym, zycze szybkich, bezbolesnych porodów

Dzisiaj Warszawa deszczowa, ale udało Nam się wstrzelić w lukę, kiedy nie padało a nawet wyszło słońce i przespacerowaliśmy się

Kurczę, mam nadzieję, że TŻ weźmie ojcowski w najbliższym czasie, bo jestem wykończona We wrześniu prawdopodobnie z Synkiem i moją mamą wyskoczymy na tydzień nad morze, wiec na pewno zrelaksuję się troche, bo jak na razie - choc Dziecko mam (odpukać!) idealne to cierpię na chroniczne zmęczenie Ale u mnie wynika to z nerwów
ojj biedactwo, może faktycznie jak tz pomoże to sobie trochę dychniesz i poczujesz się lepiej

ja po badaniach i ktg oczywiście bez zmian.... na ktg wyszedł aż jeden skurcz i to taki bez szału jak stwierdziła położna we wtorek rano stawiam sie w szpitalu zakładają balonik i jak to nie przyniesie efektu to oxy a jak to nie da rady to popołudniu w środę cięcie. Ehh może mała się wystraszy i jednak wyskoczy wcześniej
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 22:22   #3234
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Pierwszy raz od dawna się rozpisalam i mi wcięło
Niestety nie mam już siły, może jutro..

W wielkim skrócie:
DZIĘKI wielkie za rady dot płaczu i kolki!

JUSTYNKA daj znać jak tam.. Pewnie już tulisz malucha

To kto teraz? AGATKA? MALWISKA?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 22:35   #3235
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Mam rozstepy zalamalam sie siedze i rycze. Tz mnie nie rozumie:-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 05:37   #3236
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Iris, szczerze mówiąc rownież Cię nie rozumiem. Rozstępy to nie koniec świata, nie to jest najważniejsze. Ja mam trochę rozstępów z czasów gwałtownego tycia i chudnięcia. W tej chwili są niewidoczne, jedynie pod palcami je czuć. Z resztą są w miejscach, których na co dzień nie eksponuję.
Na rynku jest masa dobrych specyfików, które sprawiają, że rozstępy spłycają się u znacznie bledną.

Padam na twarz
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 06:56   #3237
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Mam rozstepy zalamalam sie siedze i rycze. Tz mnie nie rozumie:-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
jak to słabe rozstępy to rób tak jak dziewczyny, ciepły prysznic, szorstka gąbka a później krem jak tak robiłam jak miałam na piersiach i trochę się zmiejszyły można powiedzieć że praktycznie ich nie ma ale to się okaże jak kolorystyka otoczek koło brodawek się zmieni, ale pod ręką ich nie czuć - też byłam zła, ale ja już parę mam na udach, mój tż od ćwiczeń jest cały w rozstępach więc on by Cię na pewno rozumiał myśle jednak że to nie koniec świata, jeśli o siebie zadbasz po porodzie to odstępy to będzie pikuś.

Nie chce być niemiła ale mam nadzieje że ja urodzę do środy a jak nie to będę stała na przodzie listy i żadnej nie przepuszcze
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 07:34   #3238
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Mam rozstepy zalamalam sie siedze i rycze. Tz mnie nie rozumie:-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
mi też się pojawiły na sam koniec,a tż podeślij linki za zabiegów laserowych na rozstępy na pewno zrozumie aluzję

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Pierwszy raz od dawna się rozpisalam i mi wcięło
Niestety nie mam już siły, może jutro..

W wielkim skrócie:
DZIĘKI wielkie za rady dot płaczu i kolki!

JUSTYNKA daj znać jak tam.. Pewnie już tulisz malucha

To kto teraz? AGATKA? MALWISKA?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to znaczy,że kolki ustąpiły??? napisz co pomogło


dzień dobry!
jeju ostatni dzień w domku bez Sonki.... już nie mogę sie doczekać jutro o tej porze będę się meldować w szpitalu
Mam pytanie do zabalonikowanych dziewczyn... Czy jak chodziłyście z nim to musiałyście byc już w koszuli czy można w spodenkach i koszulce?Zapomniałam na sam koniec o to zapytać o bardziej komfortowo czułabym się właśnie w spodenkach.
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 07:39   #3239
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

I LIKE IT niestety wczoraj też płakała. Mam pewną teorię dlaczego tak się dzieje ale napisze o tym jak się wieczorem upewnie
Co do balonika to wygodniej będzie Ci w koszuli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 07:47   #3240
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame mam nadzieje że teoria się sprawdzi bo wtedy będziesz mogła wprowadzić ją w życie
i like it z jednej strony zazdroszczę że jutro już będziesz miała wywoływany poród, z drugiej strony tak długiego przenoszenia niestety nie zazdroszczę, dlatego za szybką akcje
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.