Jak wygladać powazniej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 18:29   #1
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79

Jak wygladać powazniej?


Hej Jezeli był juzjakis podobny wontek to przepraszam
Pisze bo nie wiem juz co robic Mam 16 lat i strasznie dziecinna twarzi wydaje mi sie ze w duzym stopniu to przez moje oczy które sa strasznie małe.(jeszcze troche i całkiem znikna z mojej twarzy)
Nie twierdze ze jestem brzydka ale zauwazyłam ze np 14 latki maja powazniejsza buzie niz ja
Nie wiem juz co zrobic zeby jakos inaczej ta twazr wygladała,tyle juz czytałam na temat makijazu do malych oczu ale tak na prawde daje to bardzo niewoelkie efekty i w ogóle,zmieniam co chwile fryzury ale tak na prawde tez nic to nie daje
Wiem z emzoe wyda wam sie to smieszne ze chce wygladac starzej no ale w tym wieku chyba tak jest ze kazda dziewczyna chiałąby wygladac powazniej.Ja do tego jestem jeszcze niska 162cm wiec juz wogóle wygladam jak bym mialą z 2 lata mniej .Co moge zrobic moze macie jakies sposoby zeby te oczy powiekszyc,albo jakos sie amlowac czy fryzura jakas postarzajaca?
Z góry dzieki za wszystkie rady
http://nasza-klasa.pl/#profile/13434283 jezeli chcecie zobaczyc to tu sa moje zdjecia

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-03-10 o 18:44 Powód: Załączenie zdjęć. Regulamin.
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:40   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Proszę załaczyć zdjecia do załacznika.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:46   #3
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Szczerze powiem,że wcale nie wygladasz dziecinnie,wręcz przeciwnie moim zdaniem wyglądasz odpowiednio na swój wiek.Ja radziłabym nie "postarzac" się tak wcześciej gdyz mam na osiedlu kilka takich 16latek które chca na siłe wyglądać jak swoje matki.

Jednak jak bardzo chcesz dodac sobie lat to napewno pomoże ci w tym mocniejszy makijaz(ale broń Boże nie wulgarny) tzn. zamias pastelowych słodkich kolorków uzywaj może bardziej matowe ciemniejsze odcienie chodzby fiolet.
Z grzywką na bok albo po skosie byłoby ci moim zdaniem do twarzy bo masz wysokie czoło. Buzie masz ładnie opalona,mam nadzieje że naturalnie a nie w solarium bo nie dość że postarza skóre to jeszcze nie wygląda estetycznie....możesz uzywac brazerów-też dodają lat,ale nie wygladają sztucznie.

Heh to tyle,pewnie wiele nie pomogłam. U mnie zawsze było na odwród-dawano mi więcej lat niż miałam,a teraz dają mi 18 przy 21 i wcale mnie to nie złości,przeciwnie dłużej bede młoda Ale rozumiem cię.Moja kolezanka miała identyczny problem
Pozdrawiam
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:59   #4
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Hej Jezeli był juzjakis podobny wontek to przepraszam
Pisze bo nie wiem juz co robic Mam 16 lat i strasznie dziecinna twarzi wydaje mi sie ze w duzym stopniu to przez moje oczy które sa strasznie małe.(jeszcze troche i całkiem znikna z mojej twarzy)
Nie twierdze ze jestem brzydka ale zauwazyłam ze np 14 latki maja powazniejsza buzie niz ja
Nie wiem juz co zrobic zeby jakos inaczej ta twazr wygladała,tyle juz czytałam na temat makijazu do malych oczu ale tak na prawde daje to bardzo niewoelkie efekty i w ogóle,zmieniam co chwile fryzury ale tak na prawde tez nic to nie daje
Wiem z emzoe wyda wam sie to smieszne ze chce wygladac starzej no ale w tym wieku chyba tak jest ze kazda dziewczyna chiałąby wygladac powazniej.Ja do tego jestem jeszcze niska 162cm wiec juz wogóle wygladam jak bym mialą z 2 lata mniej .Co moge zrobic moze macie jakies sposoby zeby te oczy powiekszyc,albo jakos sie amlowac czy fryzura jakas postarzajaca?
Z góry dzieki za wszystkie rady
http://nasza-klasa.pl/#profile/13434283 jezeli chcecie zobaczyc to tu sa moje zdjecia
Moim skromnym zdaniem wyglądasz na swój wiek, na pewno nie wzięłabym cię za 14- latkę. Co do oczu to nie wiem co ich mała wielkość ma wspólnego z wyglądaniem dziecinnie, chyba jest właśnie odwrotnie, czym większe oczy tym dana istota (człowiek czy zwierzę) wygląda młodziej i bardziej niewinnie (coś takiego na wykładzie z psychologii słyszałam). Wzrost też masz raczej normalny (jestem niższa niż ty). Nie maluj się bardziej bo uzyskasz tylko efekt przerysowania a nie bardziej ,,dorosłego'' wyglądu.
Co do postarzających fryzur to tylko mocna trwała przychodzi mi do głowy ale to już w ramach żartu
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:27   #5
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: Jak wygladać powazniej?

A może styl ubierania zmień?
Nie to, że ubierasz się źle, ale na przykład odstaw bluzy albo zakładaj je rzadziej.
Wszelkie sweterki, bluzki z żabotami, kardigany - może one dodadzą Ci lat.
Nie przesadzaj, że wyglądasz na 14latke bo tak nie jest. Wyglądasz jak na swój wiek.
Mocno się nie maluj, bo efekt będzie odwrotny niż chcesz uzyskać.
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:08   #6
justinka19
Raczkowanie
 
Avatar justinka19
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: LBL, LZA, LU
Wiadomości: 195
Dot.: Jak wygladać powazniej?

nie wiem po co chcesz wygladac na starsza ale ok... ja dalabym ci z 17 lat na podstawie zdjecia . mysle tez ze zmiana sposobu ubierania duzo da no i jakis mocniejszy makijaz , tylko nie na codzien ale na jakies imprezy , a na codzien moze troszke ciemniejszy- moze jakies brazy?
__________________
Patrz komu ufasz.
_________________________ ________
włoski 12.03.2013- 45 cm
12.07.2013- 49cm

cel: 60 cm
justinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:46   #7
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak wygladać powazniej?

W zupełnosci zgadzam sie z dziewczynami.. i też doradzam po prostu zmiane ubioru. A jesli chcesz powiekszyc oczy, rysuj sobie białą kredką kreski w srodku oka, pomaga
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 16:34   #8
Barbietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Barbie World
Wiadomości: 41
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Oczywiscie, są sposoby postarzenia się, ktore stosuje duzo dziewczyn w wieku 15-18 lat ostatnio... solarium, czarne włosy, mocny makijaż.
No ale wiadomo, tandeta.
Radze zmienić styl ubierania, z sportowego (bluzy, t-shirty, jeansy) na bardziej kobiecy.
Jakieś sweterki z dekoltem, spódniczka, dopasowanie spodnie, moze jakiś obcasik.
Przyciemnij odrobinke włosy, zacznij się malować.
Nie przesadzaj z makijażem.
Dopasowany podkład, jakiś róż do policzków, eyeliner lub kredka(podkresl lekko kontur oka, lecz calego nie radzilabym obwodzić, poniewaz pomniejsza to oko, moze sama górna powieka i kilka mm za okiem), tusz, pomadka lub błyszczyk. Zdecydowanie powinno to starczyć.
Barbietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:18   #9
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Dziękuje bardzo za wszystkie porady
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:18   #10
Barbietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Barbie World
Wiadomości: 41
Dot.: Jak wygladać powazniej?

cos postanowiłaś?
Barbietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:16   #11
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Jak wygladać powazniej?

W zasadzie to sama nie wiem
Twarzy sobie nie przeszczepie
A jezeli chodzi o solare i w ogole to nie o to mi chodizło zeby wygladac jak barbie albo jakas lalka
Zmienie troche garderobe ale co do makijazu to uzywam rózu i bonzerów ale niestety efektów nie widze i to samo z oczami

P.S jak to sie stało ze zdjecia sa w postaci załacznika skoro ich nie dodawałam
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 21:42   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość

P.S jak to sie stało ze zdjecia sa w postaci załacznika skoro ich nie dodawałam
Regulamin mówi jasno, ze zdjęcia mają być w załącznikach. Prosiłaś o instrukcje, wiec ją podrzuciłam, lecz się nie doczekałam wklejenia zdjęć. A moderatorzy ( w tym ja ) z tych linków wklejamy zdjecia do załączników. Chyba nie chciałabyś , abym zamknęła Ci wątek ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:56   #13
derTod
Raczkowanie
 
Avatar derTod
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 92
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Zgadzam się z dziewczynami, wyglądasz na swój wiek i wg mnie nie ma sensu się "postarzać". Widuję dość często hmm... jeszcze dzieci, które ostrym makijażem, wręcz wulgarnym usiłują się zrobić na starszą nastolatkę... Przeraża mnie to, bo jak ja chodziłam do podstawówki to nawet rzęs nie można było mieć pomalowanych ale odbiegam od tematu trochę

Jak już było pisane, można by pomyśleć o troche innej garderobie. Zamiast bluz możesz się zaopatrzyc w jakiś fajny żakiecik, w którym byś się czuła dobrze, ewentualnie jakies bolerko ciekawe. Pochodź po sklepach, popatrz na wystawy, coś Cię może zainspirować Może troche mocniejszy makijaż, ale właśnie nie na codzień, a na jakąć imprezę, wyjście na miasto ze znajomymi. I oczywiście nie przesadzić

Pozatym wyglądasz dziewczęco, nie dziecinnie, czy jakoś mało poważnie Na siłę nie rób z siebie "starej baby"
__________________
Kommt zu mir in mein dunkles Reich...
derTod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:47   #14
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Regulamin mówi jasno, ze zdjęcia mają być w załącznikach. Prosiłaś o instrukcje, wiec ją podrzuciłam, lecz się nie doczekałam wklejenia zdjęć. A moderatorzy ( w tym ja ) z tych linków wklejamy zdjecia do załączników. Chyba nie chciałabyś , abym zamknęła Ci wątek ?

W takim razie bardzo dziekuje za pomoc pani moderator
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:06   #15
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Ja dałabym Ci z 16-17latek wcale nie wyglądasz na mniej.
Oczy masz normalne, wcale nie są małe. fajną masz urodę, oryginalna
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:29   #16
taka_ja90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 73
Dot.: Jak wygladać powazniej?

Wg mnie wyglądasz bardzo fajnie.

Mocny makijaż nie doda ci lat, tylko sprawi, że bedziesz wygladała komicznie,
Delikatnie podkreslic oczko i powinno wystarczyc - bez szalenstw, bo to dobre na impreze =)

Mały obcasik, koszula, kobiecy sweterek zamias dresu czy bluzy i powinno tez dac fajny efekt =)

I jeszcze moim skromnym zdaniem nie zaczesuj włosków tak na górę, bo odkryte całe czoło wizualnie pomniejsza oczy. Lekko pocieniowane włoski przy twarzy wygladalyby bardzo fajnie
Ale to tylko moje zdanie ))
taka_ja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.