Proszę o opinię! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 08:19   #1
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Exclamation

Proszę o opinię!


Witam serdecznie!
potrzebuję Waszej opini. Mam długie włosy (za łopatki) wycieniowane ale tylko końcówki, na całej długości są proste. Na początku był to kolor popielaty blond,a ponieważ od częstego farbowania włoski się niszczyły postanowiłam je przyciemnić balejażem z ciemnym brazem. Robiony był 2 x blond i 1 x brąz. Teraz mam juz odrosty ok 3 cm i chciałabym żeby przy następnej wizycie w salonie fryzjer zrobił mi jednolity kolor. Może jakiś brąz na całości. Tylko nie wiem czy wogóle możliwe jest zamalowanie tego balejażu? i czy wogóle to dobry pomysł? poza tym chciałabym zrobić grzywkę ale moje włosy się przetłuszczają i nie wiem czy miałoby to sens. Prosze o rade!!! i może jakies zdjecia
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 09:53   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Proszę o opinię!

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
potrzebuję Waszej opini. Mam długie włosy (za łopatki) wycieniowane ale tylko końcówki, na całej długości są proste. Na początku był to kolor popielaty blond,a ponieważ od częstego farbowania włoski się niszczyły postanowiłam je przyciemnić balejażem z ciemnym brazem. Robiony był 2 x blond i 1 x brąz. Teraz mam juz odrosty ok 3 cm i chciałabym żeby przy następnej wizycie w salonie fryzjer zrobił mi jednolity kolor. Może jakiś brąz na całości. Tylko nie wiem czy wogóle możliwe jest zamalowanie tego balejażu? i czy wogóle to dobry pomysł? poza tym chciałabym zrobić grzywkę ale moje włosy się przetłuszczają i nie wiem czy miałoby to sens. Prosze o rade!!! i może jakies zdjecia
Oczywiście, że da się zafarbowac włosy na jednolity brąz, aby kolor jednak wyglądał na jednolity musi być to docień taki sam bądź w tonacji ciemniejszej od brązu jakiego użyto robiąc balayage. Jeśli miałaś włosy rozjaśniane musisz liczyć sie też z tym,.że kolor będzie szybko schodził, z powowdu niedostatku pigmentu we włosie, po kilku farbowaniach problem ustąpi.
Co do grzywki, wizażanki mające pododbny problem , pisały w jakimś wątku, że można myć samą grzywkę, takze problem ten chyba da się opanować.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.