Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 22:16   #691
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A ja w tym roku dostałam się na kosmetologie na UM w Łodzi . Zawsze marzyłam o tym kierunku, ale dopiero w zeszłym roku otworzyli go w trybie dziennym. Chciałabym, żeby był to mój drugi kierunek. W tej chwili studiuję biologię specj. biochemia (3 rok) i tak się zastanawiam czy dam rade pogodzić oba te kierunki. Ciężko jest na kosmetologii? Słyszałam, że podobno nie ma dużo nauki, ale to tak z drugiej ręki. Chodzi mi głównie czy jest dużo nauki w trakcie trwania semestru, czy często są kolokwia, wejściówki itd. czy raczej najwięcej nauki jest w trakcie sesji? Mój kierunek wymaga niestety wiele nauki i boję się, że nie dam rady na kosmetologii, a zawsze o niej marzyłam. Jak myślicie?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 08:31   #692
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

w tym watku są opisane przedmioty , poczytaj Kaju watek, a jeśłi nie w tym to wyszukiwarka poda Ci tematy pokrewne, gdzies już były wypisywane
z nauka to jest tak , ze jak się lubisz tego uczyć to przecież bedzie Ci łatwo wchodzić do głowy ja też rozpoczynam i jestem pozytywnie nastawiona, gdyż to co kocham i własnie wchodzi mi do głowy już na zajeciach jesłi Twoj kierunek jest pracochłonny jeśli chodzi o naukę to moze lepiej skończ najpierw kierunek 1 potem idz na kosmetologię
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:22   #693
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
A ja w tym roku dostałam się na kosmetologie na UM w Łodzi . Zawsze marzyłam o tym kierunku, ale dopiero w zeszłym roku otworzyli go w trybie dziennym. Chciałabym, żeby był to mój drugi kierunek. W tej chwili studiuję biologię specj. biochemia (3 rok) i tak się zastanawiam czy dam rade pogodzić oba te kierunki. Ciężko jest na kosmetologii? Słyszałam, że podobno nie ma dużo nauki, ale to tak z drugiej ręki. Chodzi mi głównie czy jest dużo nauki w trakcie trwania semestru, czy często są kolokwia, wejściówki itd. czy raczej najwięcej nauki jest w trakcie sesji? Mój kierunek wymaga niestety wiele nauki i boję się, że nie dam rady na kosmetologii, a zawsze o niej marzyłam. Jak myślicie?
Kaju,
Z jednej strony, jesli juz tak daleko zabrnełas z biochemią to powinno Ci byc łatwiej, duzo łatwiej niz innym. napewno uda Ci sie przepisac jakies przedmioty < ot co samą biochemie, mi ona na pierwszym roku sprawila troszke problemow >, Pozatym masz juz obycie w przedmiotach biologiczno-chemicznych w calym slownictwie, wiec smialo mozesz sie w to ladować.
Niestety z drugiej strony znam kilka przypadków ze swojej uczelni, kiedy ludzie kombinowali na 2 kierunkach i sie przeliczyli. Musieli wziasc dziekanke bo nie wyrabiali.
Powodzenia w podejmowaniu decyzji
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 17:01   #694
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag_nes a z jakiej przegladarki kozystasz? bo mnie np. w Operze ta strona sie nie otwiera a w Internet Explorer juz tak..wpisuje tylko caly adres www.mwsz.edu.pl i juz...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:13   #695
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

eh mi sie nie otwiera wogole, <jaka szkola taka strona www >
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:02   #696
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

mam pytanie anie chce zakladac nowego tematu...aby dostac sie na kosmetologie(ktoras w krakowie) co tzreba miec? jakies zaswiadczenia czy cos? slyszalam gdzies od znajomej ze karte plywacka(tak to sie mowi?)
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:06   #697
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

mam pytanie anie chce zakladac nowego tematu...aby dostac sie na kosmetologie(ktoras w krakowie) co tzreba miec? jakies zaswiadczenia czy cos? slyszalam gdzies od znajomej ze karte plywacka(tak to sie mowi?)
co? nie słyszałam nigdy o tym. marura z biologi , chemii, czy tylko z bioli wystarczy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 20:07   #698
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

dziekuje slicznie..bo juz sie wystraszylam bo ja wody glebszej niz po pas to gorzej niz ognia takie uraz z dziecinstwa bo tatus tak mnie chcial na sile nauczyc nurkowac ze mnie przytapiał :| ale nie wazne..a jakies badania czy cos? czy sama matura z biol rozszerzonej i chemi podstawowej wystarczy?
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:29   #699
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

na pewno zaświadczenie od lekarza medycyny pracy,że można studiować ten kierunek
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:34   #700
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a co jest potzrebne do tego zaswiadczenia? tzn kiedy nie mozna studiowac tego kierunku?(przepraszam ze tak wypytuje ale tzreba zaczac myslec o przyszlosci..)
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:39   #701
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja tam wzielam zaswiadczenie zwykle od lekarza rodzinnego i starczyło, normalnie mnie przyjęli, musisz zapytac w uczelni czy tak moze byc, a jak nie to do lekarza medycyny pracy (tylko ze za to sie płaci)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 20:42   #702
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Barbie_Girl Pokaż wiadomość
a co jest potzrebne do tego zaswiadczenia? tzn kiedy nie mozna studiowac tego kierunku?(przepraszam ze tak wypytuje ale tzreba zaczac myslec o przyszlosci..)
czasami sama wizyta wystarczy,odrazu wypisuje zaświadczenie,ale może też lekarz wysłać na badania,np krwi.
A przeciwskazania to na pewno jakieś alegrie-bo przecież w tym zawodzie ma się kontakt z różnymi substancjami,które mogą uczulać..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:44   #703
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no tak..zapytam..ale to dopieor kieeedys.. i nie pzreszkadza ze sie placi(jelsi stac mnie bedzie na studia to na badanie chyba tez..tlyko pierw tzreba bedzie harowac na nie ). tylko zastanawia mnie fakt co by musialo wystapiuc zeby lekarz pozrekl ze sie nie nadaje do wykonywania tego zawodu?
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:46   #704
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
czasami sama wizyta wystarczy,odrazu wypisuje zaświadczenie,ale może też lekarz wysłać na badania,np krwi.
A przeciwskazania to na pewno jakieś alegrie-bo przecież w tym zawodzie ma się kontakt z różnymi substancjami,które mogą uczulać..
mhm..a jeszcze jendo pytanie..czy tam ejst wf? tak slyszalam(ale moze nie prawda) i jesli tak to jak takie zajecia wygladaja? bo ja mam czesto problemy ze stawami i nie zawsze jest mi dane cwiczyc.. boze sory ze tak mecze was ale no msuze wiedziec pod jakim kon(ą?)tem sie ustawiac..
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:50   #705
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

kątem
w Olsztynie np jest wf,ale w ramach niego są tance albo siłownia podono, jeszcze nie wiem, za tydzien rozpoczynają się studia, mój pierwszy rok, trochę sie boje, mam nadzieje ze sobie poradze
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:57   #706
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

na pewno poradzisz oj to dobzre ze ten wf ma nie byc taki tradycyjny..tzn bieganie np to jestem coraz bardziej zdecydowana na ta kosmetologie..szczerze mowiac to nawet ten wf chyba bym pzrebolala..
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:59   #707
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
na pewno zaświadczenie od lekarza medycyny pracy,że można studiować ten kierunek
Zgadza się zaświadczenie od lekarza pracy, a wcześniej przy składaniu dokumentów zaświadczenie o możliwości podjęcia studiów na tym kierunku (że nie ma przeciwskazań), w Szczecinie trzeba jeszcze podpisać umowę o naukę, wypełnić wszystkie formularze (podaje się w nich także rozmiar ciuchów etc.). Ale z ta kartą pływacką to bzdura.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:52   #708
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no coz.... widze, ze ten temat zdominowaly glownie kobiety. ale i moze ja cos wtrace, jako mezczyzna, i jako lic. kosmetolog. studiowalem w Poznaniu. przedmioty byly bardzo rozne, ale m. in. byla anatomia, fizjologia, patofizjologia, mikrobiologia, fizykoterapia, biochemia, chemia kosmetyczna, sensoryka i srodki zapachowe, farmakologia, immunologia, dermatologia, no i oczywiscie kosmetologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna. No i jeszcze inne, juz mniej medyczne przedmioty jak psychologia, marketing, ekonomia i prawo pracy, pedagogika. Duzo zatem nauki, i jezeli ktos mysli, ze jak sie iteresuje kosmetyka i kosmetologia, to wystarczy, to jest w duzym bledzie - nauki bylo sporo.
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:02   #709
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

eeee chłopacy zawsze narzekają, jakoś damy rade wiadomo,że profesjonalna kosmetyczka powinna wiedzieć sporo w zakresie medycyny i nie powinno się ograniczać jedynie do makijażu czy zdobienia paznokci, jestem tego świadoma dlatego nie ukrywam,że się trochę boję, ale mam nadzieję,że to przebrnę jakoś
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 16:15   #710
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kosmetologu
Jak milo ze jakis mezczyzna nam sie trafil. Powiedz, duzo bylo Was mezczyzn na tym kierunku ? i jakie masz plany zawodowe.
Spotkalam sie juz z mezczyzna w tym zawodzie, przy okazji jednego ze szkolen. No musze przyznac ze wzbudzalo to sensacje...
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:21   #711
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
eeee chłopacy zawsze narzekają, jakoś damy rade wiadomo,że profesjonalna kosmetyczka powinna wiedzieć sporo w zakresie medycyny i nie powinno się ograniczać jedynie do makijażu czy zdobienia paznokci, jestem tego świadoma dlatego nie ukrywam,że się trochę boję, ale mam nadzieję,że to przebrnę jakoś
popieram
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:33   #712
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Kosmetologu
Jak milo ze jakis mezczyzna nam sie trafil. Powiedz, duzo bylo Was mezczyzn na tym kierunku ? i jakie masz plany zawodowe.
Spotkalam sie juz z mezczyzna w tym zawodzie, przy okazji jednego ze szkolen. No musze przyznac ze wzbudzalo to sensacje...
no coz... bylem jedyny faktycznie minusem chyba jest to, ze wzbudzalo to ogromne zainteresowanie i sensacje. do dzisiaj wzbudza (zwlaszcza w jakichs mniejszych miastach). Gdzies indziej normalnie do tego podchodza. No chyba najczesciej pojawiajace sie pytanie to bylo: "to jest pan kosmetyczka, kosmetykiem czy jak to sie mowi?".no i wtedy zawsze musialem tlumaczyc kim bede itp itp. potem juz bylo jasniej. Generalnie ludzie nie znaja tego zawodu. A jesli chodzi o moje plany zawodowe, to w tej chwili mam wlasna firme. A w przyszlosci docelowo planuje prace w oswiacie
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:07   #713
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kosmetologu to ja Ci zycze sykcesów w takim razie, niech to ze jesteś takim "rodzynkiem" bedzie Ci na korzysć a nie odwrotnie.
Tez mysle o zrobieniu uprawnien pedagogicznych, ale narazie daje sobie czas na zdobycie dosiwiadczenia w zawodzie.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:05   #714
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agula ja zawsze myslałam, ze Twoj avatarek to skądś tam gdzies wyszukalas, a na poprzedniej stronei widze wypowiedz, ze to Ty!
A tak a propo 'pytania o kosmetologie' to jestem ciekawa czy bedziemy miec duzo zajec na trzecim roku? I ile godzin przypada nam teraz na pracownie..?
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:42   #715
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No cos Ty, skleroze masz, przeciez mnie widzialas na zywo :p mialam wczesniej avatar w ktorym bylam ja, ale juz mnie zaczął denerwowac ten pasztetowy wizerunek wiec znowu dałam ten.

A co do godzin duzo sie pewnie nie zmieni. Ja liczylam na to ze zajecia jako zaoczni bedziemy mieli juz tylko w soboty i w niedziele. Ale juz wiem ze zczynają sie od piatku.
Fajnie ze wróciłas
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:01   #716
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Kosmetologu to ja Ci zycze sykcesów w takim razie, niech to ze jesteś takim "rodzynkiem" bedzie Ci na korzysć a nie odwrotnie.
Tez mysle o zrobieniu uprawnien pedagogicznych, ale narazie daje sobie czas na zdobycie dosiwiadczenia w zawodzie.
Dziekuje, Tobie rowniez wszystkiego dobrego. Ty chyba studiujesz kosmetologie tak?! co zamierzasz po tym robic? czym ogolnie sie specjalizujesz, a czego nie lubisz robic?
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:17   #717
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
Dziekuje, Tobie rowniez wszystkiego dobrego. Ty chyba studiujesz kosmetologie tak?! co zamierzasz po tym robic? czym ogolnie sie specjalizujesz, a czego nie lubisz robic?
taaa studiuje teraz zaczne 3 rok wiec mam jeszcze caly rok zeby sie zastanowic co chce po tym robic. W miedzy czasie staram sie o prace w nowo otwieranym salonie, ale roznie to bywa wiec nic nie pisze. I w praniu wyjdzie co lubie a czego nie. Na dluzszą mete nie widze siebie jako kosmetyczke w salonie, raczej wolałabym zostac wchlonięta przez jakas firme z tejże branży , (tylko co ja bym tam robila, tego jeszcze nie wiem), ewentualnie w pozniejszym okresie isc w strone nauczania. Fajnie byloby wylądowac w jakims gabineciku medycyny estetycznej, gdzie jest troche sprzętu, zajac sie problemem otylosci bo to mnie najbardziej bierze, ale to chyba sfera marzen.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:29   #718
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Fajnie byloby wylądowac w jakims gabineciku medycyny estetycznej, gdzie jest troche sprzętu
o ja też o tym mysłałam , albo coś z analizami czy z tworzneim komstyków
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 10:08   #719
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No ja nawet bylam juz na romowie kwal. do takiego gabinetu, (wlasciwie to byla sieć gabinetów na całą Polske) ale dostac sie tam graniczy z cudem
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 11:03   #720
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
No ja nawet bylam juz na romowie kwal. do takiego gabinetu, (wlasciwie to byla sieć gabinetów na całą Polske) ale dostac sie tam graniczy z cudem
zatem powodzenia zycze i wytrwalosci w Twoich dzialaniach!
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.