Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 19:43   #1381
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciekawa jestem tego Looking Good jak nie wiem co, bo to u nas taki fluidek - widmo

Które weszły do stałej?
Lowlights mam i od razu pokochałam go bezproblemowa obsługa, jak i Blacktracka
Waveline juz był wczesniej w stalej,miałam go kiedyś, jak zaczynałam z macem, byłam zauroczona, potem zas mnie jakos kolor wkurzał i zbyłam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Taupe u mnie brudno wychodzi, nie wiem why.
Strade miałam limitowana (Gareth Pugh) i sprzedałam bo sie nie polubilismy nie ten kolor generalnie rzecz mówiac

Jutro, na pewno będziesz już mogła śledzić zamówienie na stronie dpd
Na pewno w stałej jest Lowlights, Shade, Midnight snack, wydaje mi się, że widziałam Brassy (ale pewna nie jestem) i Deliciously rich - bo jakiś brąz z drobinami pokazywała mi Macówka.

Do tej pory żałuję, że wahałam się nad Next to skin i nie kupiłam

Zostawić Magentę czy wymienić np. na Candy yum yum? Która mi się bardziej przyda?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:34   #1382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na pewno w stałej jest Lowlights, Shade, Midnight snack, wydaje mi się, że widziałam Brassy (ale pewna nie jestem) i Deliciously rich - bo jakiś brąz z drobinami pokazywała mi Macówka.

Do tej pory żałuję, że wahałam się nad Next to skin i nie kupiłam

Zostawić Magentę czy wymienić np. na Candy yum yum? Która mi się bardziej przyda?
Dzięki.Midnight Snack - mam albo miałam Deliciously Rich macałam kiedys w limitce i nie spodobał mi sie. Brassy nigdy na zywo nie macałam. Kasiajka chyba w niego klikała?

Aaaa, ja mam drugi nowiuuutki na zapas Next to Skin w szufladzie

To zalezy, jakiego koloru pomadek masz wiecej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:44   #1383
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Moja paczucha z Looking good też już w Legnicy
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:57   #1384
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taupe u mnie brudno wychodzi, nie wiem why.
Strade miałam limitowana (Gareth Pugh) i sprzedałam bo sie nie polubilismy nie ten kolor generalnie rzecz mówiac

Jutro, na pewno będziesz już mogła śledzić zamówienie na stronie dpd
Ja oba je uwielbiam. Uwielbiam w nim ten dodatek szarości, dają piękny cień.
Brudasa na szczęście ze mnie nie robią

Jest więc nadzieja!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:12   #1385
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też czekam na niego

Gratuluję fluidków Jak już je będziesz miała, pokaż się w Looking good. RW dziś miałam cały dzień na oczach i nawet Macówki pytały, co to

Byłam dziś w Macu i mają już fluidki, które przeszły z MiB do stałej kolekcji. Wzięłam Lowlights, oglądałam też inne. Waveline prawie nie krył, ciężko by mi było nim kreskę namalować, a tak go chciałam
Macałam też Shade. Wcale nie był suchy, gładko sunął po ręce i dobrze krył. Jednak uznałam, że jest zbyt podobny do Black ivy i odpuściłam. martiryb, może trafiłaś na felerny egzemplarz?

Była też dostawa miniatur, więc capnęłam Vanillę Teraz myślę o Naked jeszcze...

Kupiłam też Magentę, z braku Heroine, ale nie wiem czy jej nie wymienię na inną, a Heroine kliknę online hmm... Które konturówki są najbardziej warte zakupu?

Do 3 zakupionych produktów dodawali szminkę, ale był mały wybór, bo tylko Please me i Ladybug. Wzięłam L, ale totalnie w ciemno. Może nie będzie źle.
Lowlights mam w planach, dobrze, że wchodzi do stałej

Z Wavaline to chyba coś musieli namieszać, bo mam go od paru lat i zawsze sprawował się bez zarzutu.

Heroine bardziej podoba mi się niż Magenta, choć tak naprawdę różnica między nimi jest niewielka
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
A jak pędzlak Oluś?
Na pewno będziesz!


Ja z MACowych mam wielką fazę na Taupe i Stradę (choć tutaj powstałe spore denko nieco ostadza moje zapały ) od jakiegoś czasu

Maila właśnie dostałam (wcześniej link podejrzałam na stronie MACowej w zestawieniu zamówień). Mam nadzieję więc, że wsio dobrze i RW do mnie sobie frunie


Waveline uwielbiam! Bosko kryje i super wygląda na powiece (choć mój egzemplarz jest 'stary', nie z MiB, więc może stąd różnica?). Nie wiem o co chodzi z tym Shade spróbowałam delikatnie zwilżonym pędzelkiem i jest duuużo lepiej
Z pędzla jestem zadowolona
Dzięki , na pewno zdam tu relację

Taupe u mnie jest kapryśny - raz super, raz trochę plamy zostawia. Stradę mam we wkładzie, ale chyba muszę odkurzyć, bo wieki nie używałam . Zwykle maltretuję nowe nabytki, ale lubię wracać do starszych rzeczy.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na pewno w stałej jest Lowlights, Shade, Midnight snack, wydaje mi się, że widziałam Brassy (ale pewna nie jestem) i Deliciously rich - bo jakiś brąz z drobinami pokazywała mi Macówka.

Do tej pory żałuję, że wahałam się nad Next to skin i nie kupiłam

Zostawić Magentę czy wymienić np. na Candy yum yum? Która mi się bardziej przyda?
Z tych dwóch wzięłabym Magentę. Mimo wszystko wydaje mi się bardxiej uniwersalna.
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Moja paczucha z Looking good też już w Legnicy
Super
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:09   #1386
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Taupe to moj chyba jedyny taki must have kosmetykowy..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 07:55   #1387
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzisiaj udało mi się kupić Hipness DD Dwa tygodnie temu miałam go w koszyku i stwierdziłam, że nie chcę, a potem plułam sobie w brodę, że nie wzięłam... Oczywiście na Ebay przebitka 2krotna w cenie, także dziękujemy Dzisiaj chyba zrobili nową dostawę na Selfridges (bo nie było, sprawdzałam wszędzie), więc zaraz klik klik i jest. Jestem happy
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 08:07   #1388
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki.Midnight Snack - mam albo miałam Deliciously Rich macałam kiedys w limitce i nie spodobał mi sie. Brassy nigdy na zywo nie macałam. Kasiajka chyba w niego klikała?

Aaaa, ja mam drugi nowiuuutki na zapas Next to Skin w szufladzie

To zalezy, jakiego koloru pomadek masz wiecej.
Mam kilka mocnych róży (GaT, Miley, Candy yum yum), kilka fioletów lub idących we fiolet (Heroine, Up the Amp, Bold spring, Ping pong z Bourjois VM), czerwienie też hmm...
Najbardziej zastanawiam się nad tym czy Magenta będzie mi pasowała do większej ilości szminek niż Heroine.
Candy yum yum i tak będę musiała kupić
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lowlights mam w planach, dobrze, że wchodzi do stałej

Z Wavaline to chyba coś musieli namieszać, bo mam go od paru lat i zawsze sprawował się bez zarzutu.

Heroine bardziej podoba mi się niż Magenta, choć tak naprawdę różnica między nimi jest niewielka

Z pędzla jestem zadowolona
Dzięki , na pewno zdam tu relację

Taupe u mnie jest kapryśny - raz super, raz trochę plamy zostawia. Stradę mam we wkładzie, ale chyba muszę odkurzyć, bo wieki nie używałam . Zwykle maltretuję nowe nabytki, ale lubię wracać do starszych rzeczy.

Z tych dwóch wzięłabym Magentę. Mimo wszystko wydaje mi się bardxiej uniwersalna.

Super
Wolałabym dopasować konturówkę do więcej niż 1 szminki, dlatego zastanawiam się nad Heroine vs Magenta - która jest bardziej uniwersalna.

Jeśli wahacie się czy wziąć Lowlights, to ja polecam. Jest jakościowo tak samo dobry jak Blacktrack, a kolor też super
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 08:35   #1389
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wolałabym dopasować konturówkę do więcej niż 1 szminki, dlatego zastanawiam się nad Heroine vs Magenta - która jest bardziej uniwersalna.
Ostatnio wybierając w MACu konturówkę do GaT i FoF rozmawiałam z panią, która cały czas wciskała mi Magentę, zachwalając ją jak nie wiem co, a potem stwierdziła, że ona używa Magenty DO WSZYSTKIEGO, tak więc masz odpowiedź
A tak serio to rozważ jeszcze może Talking Points, którą ja ostatecznie wybrałam, bo pasuje mi właśnie i do Girl About Town, i do Flat Out Fabulous. Nie jest to oczywiście fiolet, więc tu będzie pasowała mniej niż Heroine, ale wydaje się być deczko bardziej uniwersalna niż Magenta czy Heroine. Do obczajenia w każdym razie, zerknij sobie przy okazji
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 08:56   #1390
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dzisiaj udało mi się kupić Hipness DD Dwa tygodnie temu miałam go w koszyku i stwierdziłam, że nie chcę, a potem plułam sobie w brodę, że nie wzięłam... Oczywiście na Ebay przebitka 2krotna w cenie, także dziękujemy Dzisiaj chyba zrobili nową dostawę na Selfridges (bo nie było, sprawdzałam wszędzie), więc zaraz klik klik i jest. Jestem happy
U nas Hipness od samego poczatku cały czas dostepny - nie schodzi im. Ale sie nie dziwię, bo zazwyczaj róze maca capnę w sklepie, a ten mi nie podszedł.Nie widziałas czasem tam Freshen Up? Jak nie chciałam, tak nagle chcę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:31   #1391
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U nas Hipness od samego poczatku cały czas dostepny - nie schodzi im. Ale sie nie dziwię, bo zazwyczaj róze maca capnę w sklepie, a ten mi nie podszedł.Nie widziałas czasem tam Freshen Up? Jak nie chciałam, tak nagle chcę
Ja go miałam kupić, ale się rozmyśliłam i oczywiście jak się wyprzedał to mi się chciejstwo włączyło, a już nie było nigdzie, nagle dzisiaj widzę - jest!
Freshen Up mają
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 09:39   #1392
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Taupe to moj chyba jedyny taki must have kosmetykowy..
Mój też, męczę go codziennie i jeszcze nigdy nie wyglądał źle
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:45   #1393
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z pędzla jestem zadowolona
Dzięki , na pewno zdam tu relację

Taupe u mnie jest kapryśny - raz super, raz trochę plamy zostawia. Stradę mam we wkładzie, ale chyba muszę odkurzyć, bo wieki nie używałam . Zwykle maltretuję nowe nabytki, ale lubię wracać do starszych rzeczy.
Suuper! Ja też je uwielbiam!

Mnie Taupe nigdy nie zawiódł! Uwielbiam go i od kiedy mam dwie sztuki używam bardzo często. Wcześniej trochę oszczędzałam z obawy przed zbyt szybkim końcem i następującym po nim problem z dorwaniem kolejnej sztuki Też najczęściej w ruch idą nowości, ale mam kilka takich staruszków, do których regularnie wracam

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Taupe to moj chyba jedyny taki must have kosmetykowy..
No to podaj łapkę!

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dzisiaj udało mi się kupić Hipness DD Dwa tygodnie temu miałam go w koszyku i stwierdziłam, że nie chcę, a potem plułam sobie w brodę, że nie wzięłam... Oczywiście na Ebay przebitka 2krotna w cenie, także dziękujemy Dzisiaj chyba zrobili nową dostawę na Selfridges (bo nie było, sprawdzałam wszędzie), więc zaraz klik klik i jest. Jestem happy
Braaaawo!

A właśnie Kochana, będę mieć romans do Ciebie, ale to na spokojnie na maila się odezwę

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeśli wahacie się czy wziąć Lowlights, to ja polecam. Jest jakościowo tak samo dobry jak Blacktrack, a kolor też super
Zgadzam się! Mam go dziś znów na oku i
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:47   #1394
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja go miałam kupić, ale się rozmyśliłam i oczywiście jak się wyprzedał to mi się chciejstwo włączyło, a już nie było nigdzie, nagle dzisiaj widzę - jest!
Freshen Up mają
Masz tak samo z Hipness, jak ja z FU
Kurcze, u nas nie maja Freshen Up Nie mam jak w Selfridges kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:51   #1395
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

A właśnie Kochana, będę mieć romans do Ciebie, ale to na spokojnie na maila się odezwę
Postaram się pomóc, jak tylko potrafię

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz tak samo z Hipness, jak ja z FU
Kurcze, u nas nie maja Freshen Up Nie mam jak w Selfridges kupić
Dokładnie, ale róży nigdy nie za wiele, mam już chyba 14 sztuk, także i tak nie do zużycia ever, to co się będę przejmować, czy jeden w tą, czy w tamtą?
Ja niestety nie mam Selfridges w moim mieście, online kupowałam, a oni nie wysyłają do PL?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:55   #1396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale róży nigdy nie za wiele, mam już chyba 14 sztuk, także i tak nie do zużycia ever, to co się będę przejmować, czy jeden w tą, czy w tamtą?
Ja niestety nie mam Selfridges w moim mieście, online kupowałam, a oni nie wysyłają do PL?
Nie mam pojęcia.No cóz, wiec znowu kolo nosa mi przejdzie, ech...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:00   #1397
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia.No cóz, wiec znowu kolo nosa mi przejdzie, ech...
Może zrobią jeszcze restock w PL, tak jak tutaj zrobili. Tylko właśnie ja się dziwiłam, dlaczego zrobili go w Selfrudges, a nie na oficjalnej stronce MAC, albo w Debenhamsie?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:09   #1398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przyszły mi fluidki!!
Matko kochana, jaki ten Looking Good piękny ... przypomina mi nieco PP Idyllic, ale duuużo ładniejszy
Ocztwiscie juzem sie umalowałam nim i sie zachwycam. Nie dziwę się juz, czemu jest tak rozchwytywany - to jeden z piekniejszych i udanych fluidline maca
Royal Wink te z poraza urodą, normalnie chyba doklikam jeszcze Silvestroke

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Może zrobią jeszcze restock w PL, tak jak tutaj zrobili. Tylko właśnie ja się dziwiłam, dlaczego zrobili go w Selfrudges, a nie na oficjalnej stronce MAC, albo w Debenhamsie?
Myślałam, ze może jakoś pomożesz w zakupie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:20   #1399
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszły mi fluidki!!
Matko kochana, jaki ten Looking Good piękny ... przypomina mi nieco PP Idyllic, ale duuużo ładniejszy
Ocztwiscie juzem sie umalowałam nim i sie zachwycam. Nie dziwę się juz, czemu jest tak rozchwytywany - to jeden z piekniejszych i udanych fluidline maca
Royal Wink te z poraza urodą, normalnie chyba doklikam jeszcze Silvestroke
Ale się Royal Wink doczekać nie mogę!

A w międzyczasie zachciało mi się kolejnych Dumam nad Our Secret i Dark Majesty. Ma ktoś i może odradzić
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 10:21   #1400
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Myślałam, ze może jakoś pomożesz w zakupie
Pomogłabym, tylko koszty przesyłki wyniosłyby niemal 1/3 wartości produktu, bo najpierw Self. musiałby przesłać to do mnie, a potem ja do Ciebie. No i nigdy wcześniej nie pomagałam tak w zakupach, bo nie mam PL konta na złotówki, a przelewanie kasy międzynarodowo to jest kurs przeważnie niekorzystny i jakieś cuda wianki, więc po prostu nigdy tego nie robiłam.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:21   #1401
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dzisiaj udało mi się kupić Hipness DD Dwa tygodnie temu miałam go w koszyku i stwierdziłam, że nie chcę, a potem plułam sobie w brodę, że nie wzięłam... Oczywiście na Ebay przebitka 2krotna w cenie, także dziękujemy Dzisiaj chyba zrobili nową dostawę na Selfridges (bo nie było, sprawdzałam wszędzie), więc zaraz klik klik i jest. Jestem happy
Uwielbiam Hipness, będzie Ci dobrze służył
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ostatnio wybierając w MACu konturówkę do GaT i FoF rozmawiałam z panią, która cały czas wciskała mi Magentę, zachwalając ją jak nie wiem co, a potem stwierdziła, że ona używa Magenty DO WSZYSTKIEGO, tak więc masz odpowiedź
A tak serio to rozważ jeszcze może Talking Points, którą ja ostatecznie wybrałam, bo pasuje mi właśnie i do Girl About Town, i do Flat Out Fabulous. Nie jest to oczywiście fiolet, więc tu będzie pasowała mniej niż Heroine, ale wydaje się być deczko bardziej uniwersalna niż Magenta czy Heroine. Do obczajenia w każdym razie, zerknij sobie przy okazji
Do wszystkiego, hehehe Dziękuję, sprawdzę Talking Points
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:25   #1402
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszły mi fluidki!!
Matko kochana, jaki ten Looking Good piękny ... przypomina mi nieco PP Idyllic, ale duuużo ładniejszy
Ocztwiscie juzem sie umalowałam nim i sie zachwycam. Nie dziwę się juz, czemu jest tak rozchwytywany - to jeden z piekniejszych i udanych fluidline maca
Royal Wink te z poraza urodą, normalnie chyba doklikam jeszcze Silvestroke


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



Myślałam, ze może jakoś pomożesz w zakupie
Super! Mam nadzieję, że mój fluidlinek też dziś przyjdzie
Co do Royal Wink, to ja go mam, ale mi jakoś średnio pasuje. Mam wrażenie, że z brązowymi oczami i ciemnymi włosami jakoś tak nie za bardzo wyglądam i nie mogę się do niego przekonać
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:40   #1403
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uwielbiam Hipness, będzie Ci dobrze służył

Do wszystkiego, hehehe Dziękuję, sprawdzę Talking Points
Mam taką nadzieję, tym bardziej, że koloru w życiu nie widziałamAle swatche w necie są, to obadałam i mam nadzieję, że będzie cacy
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:11   #1404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

A w międzyczasie zachciało mi się kolejnych Dumam nad Our Secret i Dark Majesty. Ma ktoś i może odradzić
Mam oba i na pewno odradzać nie bedę

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Pomogłabym, tylko koszty przesyłki wyniosłyby niemal 1/3 wartości produktu, bo najpierw Self. musiałby przesłać to do mnie, a potem ja do Ciebie. No i nigdy wcześniej nie pomagałam tak w zakupach, bo nie mam PL konta na złotówki, a przelewanie kasy międzynarodowo to jest kurs przeważnie niekorzystny i jakieś cuda wianki, więc po prostu nigdy tego nie robiłam.
Aaaaaa rozumiem, no to w czarnej d*** jestem Tak czy siak dziękuje
Nie pisany mi chyba ten Freshen jest

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Super! Mam nadzieję, że mój fluidlinek też dziś przyjdzie
Co do Royal Wink, to ja go mam, ale mi jakoś średnio pasuje. Mam wrażenie, że z brązowymi oczami i ciemnymi włosami jakoś tak nie za bardzo wyglądam i nie mogę się do niego przekonać
Może to kwestia gustu i przekonania bo ganaty i niebieskosci do brazowych oczu wygladaja przepieknie Ja przynajmniej uwielbiam takie zestawienia
Patrzać na Twoja urodę, to w RW moim zdaniem powinnaś wyglądac obłędnie. Wrzuć jakie foto na ig w nim na okach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:36   #1405
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam oba i na pewno odradzać nie bedę
Wiedziałam, że na Ciebie zawsze mogę liczyć!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:43   #1406
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że na Ciebie zawsze mogę liczyć!
No ba! Bo kto, jak nie ja?

Martuś, jakbys widziała u siebie gdzies online albo cuś Freshen Up ... daj znać, bo zem coraz bardziej żal mi tyłek ściska ze go nie mam
A nie chcesz czasem instamarcowego Dream Filter?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:56   #1407
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ba! Bo kto, jak nie ja?

Martuś, jakbys widziała u siebie gdzies online albo cuś Freshen Up ... daj znać, bo zem coraz bardziej żal mi tyłek ściska ze go nie mam
A nie chcesz czasem instamarcowego Dream Filter?
No ba! Chyba sobie je zaklikam, a co, mało mam przecież jeszcze!

Będę czuwać i jak coś dam znać!
Kupić nie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:59   #1408
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
No ba! Chyba sobie je zaklikam, a co, mało mam przecież jeszcze!

Będę czuwać i jak coś dam znać!
Kupić nie
Kliknij, warto, co sie będziesz dręczyć

Dzieki z góry chociaz nadziei wielkiej nie mam juz

Nie kupić, ewentualnie zamienić za Freshen Up ewentualny deal proponuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:11   #1409
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknij, warto, co sie będziesz dręczyć



Dzieki z góry chociaz nadziei wielkiej nie mam juz



Nie kupić, ewentualnie zamienić za Freshen Up ewentualny deal proponuje

No kupie, a co tam

Co to za deal, jak ja Freshen Up nie mam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:24   #1410
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
No kupie, a co tam

Co to za deal, jak ja Freshen Up nie mam
Daj znać, jak podochodzą do Ciebie fluidki, jak wrazenia

No jak to co to? Raz ze korzystniej dla Ciebie, bo FU jest tanszy, dwa, ze postaraj sie go znaleźć zatem, moooze Mareczek Cie zmotywuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.