Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 13:04   #2011
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Anisiu słońce po prostu musisz do nas wrócić Ja zapraszam na koktajl Dla Ciebie przygotuję specjalny, może być jeszcze z malin, z jagód, albo czarnej porzeczki To mam zamrożone
Echh jeszcze troszke i bede wracac mam tu do zrobienia mala misje i pozniej wracam do polanda juz na dobre i tak szybko w podroz sluzbowa to nie wyjade ten co mnie wlasnie smyra w brzucha przewroci moj swiat do gory nogami wiec bedzie jazda na calego.

wcinam lizaka truskawkowego i male szczesliwe do granic mozliwosci

Kasiulko, na koktail chetnie przylece otwieraj okno - wjezdzam malinki i jagody ol jeeeee
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:05   #2012
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
A ja o kefirek tez poprosze, na wymiane dam skrzynie winogron
Bialy czy czerwony?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:10   #2013
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

marticia mój lekarz mówił że te usg genetyczne jest obowiązkowe jak sie ma skończone 35 lat a można je już robić po 30 ale wtedy prywatnie i nie jest refundowane

Ja się już też trochę dopytywałam o tym i robią to najpierw w 12 tyg c. ale wtedy tylko mogą stwierdzić choroby takie dałna i one i tak są nieuleczalne więc nic z tym nie zrobią tylko tyle że wiesz

Ja chyba też nie chciałabym wiedzieć wcześniej o tym że nosze chore dziecko. tyle bym miałam z tego żebym się tylko przez resztę ciąży zamartwiałam. a przecież nam jest potrzebny spokój i dobry humor


dziś byłam na badaniu pobrali mi tyle krwi...aż mi się słabo robiło
a do gin. idę dopiero za tydzień i ma mi ustalić dokładną datę porodu

pozdrawiam
kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:29   #2014
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Anisia jaki tylko chcesz, maja i taki i taki..bardzo wyborowy..pyszniutki slodziutki.

Kristi, to mnie pewnie ominie, bo mam 27 latek, wiec mysle, ze bedzie wszystko spoko. No chyba ze lekarz zarzadzi inaczej.

A ja w piatek odbieram wyniki badan. Mam nadzieje, ze wsyzstko ok. A w niedziele przyjezdza do mnei moj tatko z Polski i przywiezie swojej coreczce to i owo. no ale kefirku na pewno nie przywiezie. Ale za to bedzie i soczek malinowy, i polska kielbasa, i chrzan
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:53   #2015
lucky1910
Rozeznanie
 
Avatar lucky1910
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 748
GG do lucky1910
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wy tu o kefirze, więc wpadłam na genialny pomysł dziś zrobimy sobie z małżem koktajl, zmiksuję zamrożone truskawy (jak się rozmrożą ) razem z cukrem i kefirkiem... ale mi pomysł podałyście!!!
Kasiulka ale nurer - to samo z moim mężem ustaliliśmy dziś przez telefon - tylk oja się upierałam na koktajl truskawkowy a on bananowy (banan+jogurt naturalny + cukier waniliowy=pychotka!!!)

miłego wcinania
lucky1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:03   #2016
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

ja też często od jakiegoś czasu robię koktajle. tylko zamiast kefiru biorę zawsze jogurt naturalny i rozmrożone truskawki. pychota w taki zimowy wieczór.

teraz zabieram się za jogurt nat. ale z płatkami
młoda (zakładam, że to ona) wciąż nie daje znaku czekam i czekam na te ruchy a tu nic, co za uparty dzieciak rośnie
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:37   #2017
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

A to niezla mysl z tym koktajlem bananowym i wanilia, tez sobei zrobie, ale z jogurtem naturalnym. Dziewczynki, to jutro maja sie tu pojawic fotosy z naszego dziesiejszego wieczorku "mama przy koktajlu". Najbardziej zwariowane otrzymuja nagrody..
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 14:43   #2018
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

No wlasnie- koktajl! To jest pomysl

Ja ostatnio zajadam sie na deser kisielkiem z owocami
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:46   #2019
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

to ja jutro na watek nie wchodze bo zapluje monitor

o matko... jak ten moj lobuziak szaleje... Kasiulko tez czujesz pulsowanko gdzies miedzy pepkiem a lonem normalnie ono juz tak godzine fikolki se robi... a jak polozylam reke na brzusiu to mi sie skora ruszala dziewczyny zycze wam podobnych wrazen

info dla Leniuszka Jowiszka
MALUSZKU, prosze tam zaczac kopac mame, bo wiem ze duzy juz jestes i fikolka moglbys trzasnac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:12   #2020
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

ja idę do gina w piątek 1lutego i sie troche boję bo zrobiłam badania i sie martwię czy czasem nie mam anemii:|rok temu to ja ważyłam 64 kg poszłam do pracy i schudłam 13 kg:|teraz tyje ale nie wiem czy wszystko ok mam nadzieje ze tak pozdrawiam!!!
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:36   #2021
plesniawka
Raczkowanie
 
Avatar plesniawka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do plesniawka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

kurcze Anisia ja tak jak ty juz mam 17 tydzień rozpoczety i mój bobo też jakoś sie nie kwapi zeby troche poskakać... strasznie Ci zazdroszcze, też już bym chciała coś wiecej poczuć... wczoraj czułam takie jedno jakby kopnięcie ale nie jestem pewna czy to to
__________________
I like rusty spoons.
I like to touch them.
The feeling of rust is almost orgasmic





plesniawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:23   #2022
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez plesniawka Pokaż wiadomość
kurcze Anisia ja tak jak ty juz mam 17 tydzień rozpoczety i mój bobo też jakoś sie nie kwapi zeby troche poskakać... strasznie Ci zazdroszcze, też już bym chciała coś wiecej poczuć... wczoraj czułam takie jedno jakby kopnięcie ale nie jestem pewna czy to to
plesniawko, ja jestem juz w polowie 18, w zeszlym tygodniu mialam takie lekkie smyranka, a od wczoraj ewidentnie mi tam fika koziolki i delikatnie kopie, szczegolnie jak sobie tak usiade na krawedzi fotela i opre plecy o oparcie no i obowiazkowo chupa chups w dziobie, wtedy zaczyna sie jazda na calego
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:26   #2023
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

aaa i uswiadomilam sobie ze z tym calym brzuchem to jest tak, ze to co wypycha pod piersiami w dol to sa nasze organy wewnetrzne, a na samym dole parkuje dziecko, mozna by powiedziec ze dziecko zaczyna sie tam gdzie mamy pod brzuchem gumke od majtek

dzieki ruchom dziecka sobie to uswiadomilam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:27   #2024
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Z tymi badaniami genetycznymi to kazdy ma swoje podejscie. Ja sie na nie zdecydowalam, bo wychodze z zalozenia, ze jezeli moje dziecko jest chore na jedna z tych nieuleczalnych chorob to wole to wiedziec teraz i sie na to przygotowac psychicznie i nie tylko, niz miec taka "niespodzianke" przy porodzie .... no ale moze nie mam racji, nie wiem. W glebi siebie czuje ze wszytsko jest OK, i staram sie o tym nie myslec (co roznie mi wychodzi....czasami). Jeszcze pare dni i bedzie wszytsko jasne.

PS Kefirek owocowy tez u mnie w modzie ostatnio.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:31   #2025
plesniawka
Raczkowanie
 
Avatar plesniawka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do plesniawka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
plesniawko, ja jestem juz w polowie 18, w zeszlym tygodniu mialam takie lekkie smyranka, a od wczoraj ewidentnie mi tam fika koziolki i delikatnie kopie, szczegolnie jak sobie tak usiade na krawedzi fotela i opre plecy o oparcie no i obowiazkowo chupa chups w dziobie, wtedy zaczyna sie jazda na calego
a widzisz a ja myslałam że ty też masz dopiero 17 w sumie to nie ma się co martwić bo to i tak bardzo wcześnie jak na ruchy ale muszę sprobować tej pozycji tylko boję się że potem nie wstanę z tego fotela tak mnie plecy rypią
__________________
I like rusty spoons.
I like to touch them.
The feeling of rust is almost orgasmic





plesniawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:35   #2026
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Ja tez czuje jak moje maleństwo wariuje i za każdym razem kiedy kopnie śmieję się sama do siebie Wspaniałe uczucie, napewno też już niedługo to poczujecie U mnie jest tak, że kiedy wypiję czekoladę to mały nie może się uspokoić. I wybraliśmy w końcu imię dla naszego synka, będzie Oskarek
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:35   #2027
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ja idę do gina w piątek 1lutego i sie troche boję bo zrobiłam badania i sie martwię czy czasem nie mam anemii:|rok temu to ja ważyłam 64 kg poszłam do pracy i schudłam 13 kg:|teraz tyje ale nie wiem czy wszystko ok mam nadzieje ze tak pozdrawiam!!!
Trzmam mocno kciuki żeby twoje przypuszczenia okazały sie błedne Mie martw sie za zapas - porozmawiaj z lekarzem on na pewno cos wymysli
Napisz jak po wizycie

Juz widziałam moje maleństwo Wszytsko dobrze u nas - rozwija sie prawidłowo, kość udowa ma aż 4 cm!!! serduszko bije mocno, kręgosłup sie ukształtowany prawidłowo.
Moje wyniki badan też są dobre, poziom cukru we krwi mi spadł, cisnienie w normie
Lekarz powiedział mi ze moge przytyć nei wiecej niż 15 kg, a ja mu powiedziałm ze moge nei wiecej niż 10 bo kto to później zrzuci za mnie
Czekam na wasze wyniki i wrazenia
Moja ciąża ma 18 tygodni - pomyliłam się o tydzień

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-01-31 o 13:40 Powód: post pod postem
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:37   #2028
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez poulette
Ja tez mam zamiar przynajmniej rok z dzieckiem w domu byc i nie kupuje chyba zawczasu ani butli ani laktatora.
to tez racja, w razie gdyby trzeba było dać pić mozna posłuzyc sie łyżeczką
A laktator ... ja więcej odciągałam sobie sama niz laktatorem

Cytat:
Napisane przez andape Pokaż wiadomość
Eluniu - od jakiegos czasu sobie mysle, że chyba zaczne spisywac sobie gdzies Twoje rady bo jestes po prostu skarbnicą wiedzy doświadczonej mamy ( a przy tym na czasie).Oczywiscie rady wszystkich forumowiczek są cenne ale na pewno nie bedą mi miały za złe jesli powiem, że mamie, która sama cos juz wypróbowała wyjątkowo sie ufa.
no miło mi ze może komus przydadzą się moje doświadczenia. Ja sama tez chetnie słuchałam i słucham starszych mamuś, wiadomo ze poźniej może byc róznie, bo różne dzieci mamy ale przynajmniej wiadomo w czym wybierac , po co sięgać.

A co czułas jak dostałas telefon wiem ja dostałam taki od lekarza po tescie PAPPA, zadzwonił powiedziec mi ze wszystko jest ok i zebym się nie denerwowała znim dostanę opis na pismie pocztą
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:13   #2029
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Hej mamusie kochane

Świetny pomysł z tymi fotkami z picia koktajlu z tym, że ja go mogę zrealizować jutro. Dziś tyle miałam na głowie popołudniu, że truskawki się nie zdązyły rozmrozić, a podgrzewać nie będę bo wolę taki jeszcze lekko zimny.

Właśnie piję mleczko z miodem, bo katar mam do kostek... okropność, ale się załatwiłam i nawet tego nie poczułam, dopiero od wczorajszego wieczora się zaczęło.

Kochane byłam w przychodni i wszyscy przemili, babeczki z jednej rejestracji, z drugiej, potem bardzo miła rozmowa z położną. Przychodnia remontowana, śliczna a co najważniejsze udało mi się zapisać do tej gienki co chcialam ale tylko dlatego, że jestem w ciąży Cieszę się ogromnie, pierwszą wizytę mam mieć 28 lutego na 9:20, czyli dzień po tym jak miałam mieć wizytę prywatnie, czyli 27.02. Wtedy będę miała założona kartę, wreszcie!!! a nie tak jak mój prywatny gienio pisał sobie na kartkach w kratkę. Jak o tym myślę, to mi się ciśnienie podnosi. W każdym razie cieszę się bardzo, że się udało i przyjmie mnie kobietka

Anisiu ja chupa chupsy jadlabym tonami, właśnie zakupiłam sobie 4 smaki Pomarańczowy, limonkę, arbuz, truskawkę

Ja ruchy czuję dokładnie tak jak Ty między pękiem a łonem, a także poniżej pępka po bokach Dzidz byl dziś wyjątkowo aktywny, gdy bylam u mojego taty również szalał chwilę Już nie mogę się doczekać, kiedy mój mężuś będzie mógł to poczuć
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:43   #2030
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

ale z Was gaduly, wchodze zazwyczaj wieczorami i tyle do czytania ostatni pomysl z koktailami bardzo fajny, moze tez sie skusze.
chyba nie pisalam , wczoraj bylam u kumpeli w szpitalu, dzien po porodzie, uparla sie zebym przyszla, wiec poszlam a co! i widzialam jednodniową dzidzie 4,100 kg ale nie wiem ile cm, jaka sliczniutka!!!!!!!!!!!!! oszalalam i tez chce takie bobo juz!! a tu jeszcze tyle czasu eh :/
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:03   #2031
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cos jest z tymi koktajlami bo tez mnie dzis napadło.Bylismy z mężem u znajomych i tak mnie naszło, że musiał jechac po owoce a kolezanka potem miksowała.Ale było pycha - z truskawkami, kiwi i bananami...

Anisia - wracaj szybciutko do zdrówka.Ściskam gorąco.

Poulette - trzymam kciuki za wyniki badan.Mam takie samo zdanie w ich kwestii i dlatego tez zrobiłam ale doskonale rozumiem dlaczego nie wszyscy sie na to decydują.

Moja dzidzia tez pomalutku zaczyna dawac o sobie znac-wczoraj sie smiałam gdy jadąc samochodem zaczełam mocno kichac a jej sie to zdecydowanie nie spodobało i zaceła fikac koziałki...

Nikt mi nie doradzil w kwestii używania balsamu brązującego Olay.A moze jednak....????

Zakochałam sie dzisiaj - odwiedzilismy ogromny sklep z akcesoriami dla dzieci i wśród tych wszystkich cudownosci wypatrzyłam przepiekny fotel z podnóżkiem do karmienia.Najlepsze to to, że nie jest bujany tylko przesuwa sie do na takich jakby szynach - jakby sie pływało w powietrzu - CUDO.A do tego wygląda doklądnie tak jak zawsze sobie wyobrazałam idealny fotel do pokoju dziecinnego.Jak znajde taki w sieci to wam wkleje adresik.
__________________
Moje sutaszki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28037804

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/2...010113.png</a>

http://s5.suwaczek.com/200807094674.png
andape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:05   #2032
Badetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 51
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

wiecie z chceia bym czesciej zagladała ale pracuje od rana do wieczora. I jak przycodze to tylko marze cos zjesc kapiel i poleżeć. Ale juz nie dlugo i sie zwalniam bo niedaje rady i wogole kosztem czego mam narazac dzieko.To moje pierwsze dziecko i che zeby bylo wszystko okej!
Badetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:11   #2033
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

to nie do konca ten model ale podobny - tamten był troszke bardziej "romantyczny" ale z klasą.

http://www.mothercare.com/gp/product...66031&mcb=core
__________________
Moje sutaszki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28037804

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/2...010113.png</a>

http://s5.suwaczek.com/200807094674.png
andape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:18   #2034
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez andape Pokaż wiadomość
Anisia - wracaj szybciutko do zdrówka.Ściskam gorąco.
Andape, kochanie ale ja nie jestem chora, to pewnie do kasiulki bylo

ja conajwyzej moge wracac do Polanda

P.s Boszz prosze ani wiecej slowa o koktajlach... bo sie juz wykapalam i turban mam na glowie, a sniadanie bedzie dopiero za kilka godzin
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:35   #2035
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Andape ja też to zauważyłam to znaczy jak kichnę, mocniej kaszlnę to wtedy odczuwam puknięcia Fotelik cudny

Zaraz z mężulem obejrzymy kawałek jakiegoś filmu i w kimono, bo moje biedaczysko wstaje codziennie o 5:20
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:25   #2036
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;6443413]to tez racja, w razie gdyby trzeba było dać pić mozna posłuzyc sie łyżeczką
A laktator ... ja więcej odciągałam sobie sama niz laktatorem


no miło mi ze może komus przydadzą się moje doświadczenia. Ja sama tez chetnie słuchałam i słucham starszych mamuś, wiadomo ze poźniej może byc róznie, bo różne dzieci mamy ale przynajmniej wiadomo w czym wybierac , po co sięgać.

A co czułas jak dostałas telefon wiem ja dostałam taki od lekarza po tescie PAPPA, zadzwonił powiedziec mi ze wszystko jest ok i zebym się nie denerwowała znim dostanę opis na pismie pocztą [/quote]

Elu, amerykanscy lekarze zakazuja podawania jakichkolwiek plynow w tym tez wody dzieciom ktore sa karmione tylko na piersi. Moje amerykanskie kolezanki wychowaly swoje dzieci bez butelek w domu.... Wode czy soczki podaje sie tu dopiero od 8 miesiaca okolo, i wtedy juz mozna dziecku podawac w kubeczku z dzibkiem, bo i tak podobno smoczka nie chca ciagnac.
Wszyscy tu twierdza ze jak sie karmi piersia i sie jest caly czas z dzieckiem, to buteli i odciagacze pokarmu sa zbyteczne.

Ja osobiscie jeszcze nie wiem co zrobie, moze kupie jakis laktator i butle przed wyjazdem, ale tylko dlatego jezeli uznam, ze bede uzywac a tu sa o polowe tansze niz w Europie, no bo jak nie, to po co wydawac pieniadze.

Chyba wyprobuje na wlasnej skorze ile w tym wszytskim prawdy, a na poczatku zamierzam sluchac tylko swojego lekarza i wlasnej intuicji, i chyba wszytski tak powinnysmy zrobic, bo na necie lub wsrod kolezanek to kazdy mowi cos innego mam wrazenie.... Chociaz dobrze jet porownac rozne doswiadczenia lub punkty widzenia.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:31   #2037
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Upsss.Ale ze mnie gapa.Anisu to pewnie przez to, że ja zawsze jak tu zaglądam to mam mnustwo czytania a, że niczego nie chce ominą to czasami po takiej lekturze cos mi sie pomyli.a dzis jestem na dodatek całkowicie zakrecona po zwariowanym dniu.No to buziaczki dla wszystkich chorych i zdrowych
__________________
Moje sutaszki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28037804

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/2...010113.png</a>

http://s5.suwaczek.com/200807094674.png
andape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 07:24   #2038
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Andape, nic sie nie stalo Slonko ) Dzieki twoim zyczeniom sie nie rozchoruje

tak w ogole to czesc dziewczyny kochane )

Moje male juz sie obudzilo o 8 rano i zaczelo kopac mame w autobusie ) Cala droge dawalo czadu rosnie mi tam chyba jakis rajdowiec. Tata ma zamilowanie do samochodow to pewnie mlode rowniez.

Zycze Wam laseczki milego dzionka dzisiaj, no i zdawac mi tu relacje o koktailach

Wiecie co? Rano puscilam pawia... zastanawiam sie o co chodzi... normalnie zebow nie moge porzadnie umyc bo mnie rwie na wymioty... echhh
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 07:24   #2039
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

KJANE!!
Straszniie się ciesze że wszystko u Ciebie wporządku tak trzymać !!!! A płeć poznałaś? Ja kończe teraz 20 tydzień i od początku ciąży przytyłam 5 kg. Miałam nadzieje że nie przytyje więcej niż 10 kg ale to chyba niemożliwe bo teraz dopiero mam ochotę na rózne rzeczy jem praktycznie wszytsko i dość często i jeszcze dziś - jak na żłość tłusty czwartek

Ja wizyte mam we wtorek i też zobacze swoje maleństwo ;] ostatnio badałam sobie krew i wszystko wyszło w nornie mam nadzieje że maleństwo też zdrowiutki - zresztą innej opcji nie biorę pod uwagę

Dziś we dwójkę wybywamy na COMBER Babski więc się pokołyszemy i trochę pośpiewamy.
POZDRAWIAM WAS
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 07:48   #2040
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
info dla Leniuszka Jowiszka
MALUSZKU, prosze tam zaczac kopac mame, bo wiem ze duzy juz jestes i fikolka moglbys trzasnac
wczoraj przed uśnięciem czułam coś jakby pluskanie nie wiem jeszcze czy to to, ale może
poza tym doświadczyłam czegoś bardzo dziwnego leżę sobie na wznak, leżę, leżę, wsłuchuję się w ten brzuch a tu nagle ten mój niewielki wzgórek na środku brzucha nagle zaczyna drętwieć od pępka. i to odrętwienie dziwne rozlewa się wokoło, matko jakie to dziwne było, aż się wystraszyłam i zmieniłam pozycję przeszło od razu
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.