KW: Eris, Forte 25+, Krem Przeciwzmarszczkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-29, 12:52   #1
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326

KW: Eris, Forte 25+, Krem Przeciwzmarszczkowy


jezu jak zobaczylam nazwe kremu to sie przerazilam. Nie wiedzialam ze taki jest. Mam balsam do ust forme ale jakos bardziej nie przygladalam sie tej serii.
teraz powod zalamania- krem przeciwzmarszczkowy od 25 roku zycia. Mam 23 i pol roku. Widmo zmarszczek za poltora roku mnie przeraza;( Czy naprawde juz wtedy trzeba taki kremik? Ja na slowo retinol w kremie od razu sztywnieje. Zawsze sobie mowie-co ty niedawno jeszcze nastolatka bylas. taki kremik za 10 lat. A tu prosze. Mam malustkei mimiczne przy ustach (ale czasem ich prawie nie widac) i to pewno dlatego ze ciagle sie smieje, albo chociaz usmiecham pod nosem. 25 lat to juz na krem przeciwzmarszczkowy? Ja wiem ze on ma zapobiegac i to ze zalezy od rodzaju i stanu cery ale to juz bedzie trzeba?
bu [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 13:28   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: KW: Eris, Forte 25+, Krem Przeciwzmarszczkowy

Julita, spox [img]icons/icon10.gif[/img]

Te kremy mają spowodować, ze zmarszczki pojawią się później, zamiast np. ok. 35 r.ż. to po 40-tce. Ponieważ nie ma kremów likwidujących zmarszczki, są tylko te zapobiegające ich powstawaniu, warto ich używać [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Druga sprawa: marketing powoduje, ze trzeba jakoś klientkę przekonać do zakupu. A najlepiej to zrobić strasząc i kusząc jednocześnie: Jak użyjesz naszego kremu przeciwzmarszczkowego to nie będziesz miała zmarszczek [img]icons/icon12.gif[/img] czy coś w tym guście... [img]icons/icon10.gif[/img]

Sprawa trzecia: nic nie musisz, wybór na szczęście nalezy do Ciebie. Ja dopiero od niedawna zaczęłam stosować bogatsze kremy, a mam już 35, a prawdę mówiąc (wizażanki świadkiem [img]icons/icon12.gif[/img] ), niespecjalnie ten wiek po mnie widać. Dużo zależy od rodzaju cery (sucha starzeje się szybciej), stylu życia (np. upodobanie do opalania, palenie) i uwarunkowań genetycznych...

I wreszcie ostatnie: to ostatni powód do załamania, jaki mogę sobie wyobrazić [img]icons/icon12.gif[/img] Używaj takich kosmetyków, jakich potrzebuje Twoja skóra. A używanie kremu z retinolem nie świadczy o tym, ze zostałaś starą babą [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 14:36   #3
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: KW: Eris, Forte 25+, Krem Przeciwzmarszczkowy

Ładnie, ładnie- 35 lat i już babcia. A z drugiej strony już myślałam że jestem najstarszą wizażanką- a jednak nie!!! Pozdrawiam Babciu
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 14:53   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: KW: Eris, Forte 25+, Krem Przeciwzmarszczkowy

Jakubek napisał(a):
> Ładnie, ładnie- 35 lat i już babcia.

Hihihihi, wszyscy się na to nabierają [img]icons/icon12.gif[/img] Babcia Esmeralda Weatherwax jest postacią z książki i to nie bynajmniej babcią wnukom, ale znaną wiedźmą [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

>A z drugiej strony już myślałam że jestem najstarszą wizażanką- a jednak nie!!! Pozdrawiam Babciu

Ja też nie jestem [img]icons/icon12.gif[/img] Był nawet zakładany klub 30+ [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Buziaki serdeczne [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.