ceny kosmetyków w Niemczech - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 09:52   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

ceny kosmetyków w Niemczech


dziewczyny własnie sie zastanawiam jak kształtują sie ceny kjosmetyków w niemieskich sklepach 9 chodzi mi o wyzszą i średnia półke). w niedziele wyjezdżam do Bamberga w Bawarii na tydzien i mysle ze skoro Niemcy to Unia to powinno byc taniej. byłam tam ostatnio wieki temu - jeszcze nie było euro! jak jest teraz. pokończyło mi sie parę rzeczy i nie wiem czy kupic je teraz w Polsce czy poczekać?? pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 09:54   #2
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

o jejku - dopiero teraz zobaczyłam ile literówek narobiłam w ostatnim poście - przepraszam!!!!!!!!!!!!!! !!!11
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 10:10   #3
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: ceny kosmetyków w Niemczech



Apteczne tyle samo, w Polsce mozna nawet taniej dostac.
Gorna polka natomiast jest zdecydowanie tansza, a ze srednia roznie bywa. Nieraz kosztuja tyle samo, nieraz wiecej, nieraz mniej. Np. Loreal'a zel Perfectislim okolo 11 euro, czyli z grubsza x 4 (nie znam biezacego kursu) a to jest 44 zl, w Polsce chyba cos z 60 lub wiecej.
Napisz co Cie interesuje, to moze bede wiedziala, albo sprawdze.
Pozdrawiam,
Wiola
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 10:24   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

dzieki Wiola!
interesuje mnie tusz do rzęs extreme cils chanel, puder brązujący teracotta guerlain, rozświetlacz guerlain z linii meteoryty ( w kremie) i loose powder khol tez z guerlain. poza tym advanced night repair estee lauder. w jakiej siecie najkorzystniej zaopatrywac sie w Niemczech?
pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 14:53   #5
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Beliczku,
Postaram sie to sprawdzic.
Wiola
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 19:21   #6
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Hej Beliczku,
ceny:
tusz do rzęs extreme cils chanel - 22 euro,
puder brązujący teracotta guerlain - 31 euro,
rozświetlacz guerlain z linii meteoryty ( w kremie) - tego nie bylo, to nie wiem
loose powder khol tez z guerlain - 24 euro,
advanced night repair estee lauder - 30ml/57 euro, 50ml/80 euro, w innej perfumerii 50ml/82 euro
advanced night repair eye 15ml/49 euro

Beliczku, sa to ceny ze sklepu, czy z sieci sklepow Mueller, ktore sa z mojego doswiadczenia, jak dotad, najtansze. Ale tez nie zawsze tam wszystko znajdziesz. Jest to sklep perfumeryjno-drogeryjno-zabawkowo(zabawki dla dzieci)-muzyczny(CD, plyty, kasety, filmy). Wiem, ze jest on w Aachen i w Essen(przynajmniej kilka lat temu w Essen byl), w Aachen jest caly czas
Prawdopodobnie w wiekszosci perfumerii bedzie o 2-4 euro drozej.
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow
Wiola
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 19:34   #7
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Sprawdzilam w Kosmetyku cene kremu EL ANRERC i zdaje sie jednak, ze raczej jest on w Niemczech drozszy. Napisz, jak znasz ceny w polskich sklepach, bo az jestem ciekawa.
Widac, tylko niektore rzeczy moga byc tansze. No coz.
Pozdrawiam.
Wiola
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-12, 21:32   #8
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

dzieki Wiola za odpowiedz. roznice owszem sa ale raczej niewielkie np. loose powder khol kosztuje u nas 120-125zl ( 1euro = ok.4zl) a w niemczech wychodzi 96zl. wiec jak wezme pod uwage ze dostaje w mojej ulubionej gdynskiej sephorze mase probek to juz sama nie wiem gdzie kupowac. a sa w perfumeriach promocje np.:konczy sie lato i w zwiazku z tym letnia kolekcja makijazu jest tansza??

pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:33   #9
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Ja właśnie wróciłam z Berlina i nie powiem żeby ceny górnej półki były niższe niż u nas. Zwłaszcza, że kilka dni temu Euro było po 4,48... Moze to od kursu zależy, ale większych rewelkacji to nie ma... Podkład EL Double Wear 33E (148zl) u nas 135... Reszty nie pamiętam, ale zbytnio to mnie nie zachwyciły, przecen też nie raczej nie było. W Douglasie perfumy niektóre poprzeceniane ale tylko o kilka Euro...
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 09:48   #10
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Hmm... tak jak Minerwa napisala, jakis przecen nie widzialam, a probki to ogolnie rzecz biorac daja tak chetnie jak u nas, zalezy gdzie, w jakiej perfumerii i jaki ona (ta perfumeria) ma personel.
Ale sa sklepy, gdzie nic nie kupujac dadza Ci probki jak zapytasz. Trudno mi cos radzic, decyzja nalezy do Ciebie.
Tak czy inaczej Beliczku, milego wyjazdu i udanych zakupow, gdziekolwiek by one nie mialy miejsca
Wiola
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 11:19   #11
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Ceny są rzeczywiście zróżnicowane, ale generalnie tańsze lub takie same jak u nas. Ja porównuję ceny Sephory ze stroną niemiecką Douglasa: www.douglas.de. Pozdrawiam
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 10:46   #12
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

mam pytanie
do wizażanek klikających z Niemiec
czy nie wie któraś z Was jakie są ceny podkładu Maybelline w formie musu w Niemczech?
i kremu Happyderm ?

bo mama z entuzjazmem powiedziala mi ze znalazla ten podklad gdzies w sklepie w Niemczech i że może mi kupić bo nażekałam że mało kolorów w POlsce jest, ale wydaje mi się ze tam nie wieksszy wybór kolorów i mówiła że jego cena to 10 Euro a ja w Busku kupiłam go po 27,90 zł czyli w Polsce taniej?
powiedziala ze jeszcze raz sprawdzi cene, bo mozliwe ze cos pomieszala

a co jeszcze warto kupić w Niemczech z podobnej półki cenowej?
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:26   #13
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Re: ceny kosmetyków w Niemczech

Douglas to niestety najdrozsza perfumeria w Niemczech, Müller jest tanszy.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:28   #14
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

Co do cen to niestety nie wiem, ale moge dodac od siebie, ze warto zainteresowac sie kolorowka Nivea, ktorej nie ma w Polandzie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 13:48   #15
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

Mama z pewnością wypatrzyła ten podkład w jakims markecie, bo na drogerie niestaty nie zna jezyka, wiec nie dogadałaby sie, a czy to możliwe ze Maybelline jest drozszy w Niemczech niż w Polsce?
i jak z kolorkami tam tych podkładów?
i jakie dokładnie kosmetyki Nivea polecasz ?
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:41   #16
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

Cytat:
Napisane przez bluegirl
mam pytanie
do wizażanek klikających z Niemiec
czy nie wie któraś z Was jakie są ceny podkładu Maybelline w formie musu w Niemczech?
i kremu Happyderm ?

bo mama z entuzjazmem powiedziala mi ze znalazla ten podklad gdzies w sklepie w Niemczech i że może mi kupić bo nażekałam że mało kolorów w POlsce jest, ale wydaje mi się ze tam nie wieksszy wybór kolorów i mówiła że jego cena to 10 Euro a ja w Busku kupiłam go po 27,90 zł czyli w Polsce taniej?
powiedziala ze jeszcze raz sprawdzi cene, bo mozliwe ze cos pomieszala

a co jeszcze warto kupić w Niemczech z podobnej półki cenowej?

Twoja mama nic nie pomieszala, za podklad trzeba zaplacic od 8,50 - 9,95 (zalezy od sklepu) Kolorki mozesz zobaczyc pod tym linkiem: http://www.maybelline.de/products/fa...52l222l228.htm

Krem Happyderm kosztuje w drogerii Schlecker 5,99 - 50 ml, podejrzewam, ze we wszystkich tego typu drogeriach (DM, Müller itp) cena bedzie taka sama. Jeszcze taka mala informacja we wszystkich tych drogeriach jest samoobsluga, czyli twoja mama nie musi znac jezyka zeby cokolwiek kupic
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:02   #17
method1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do method1
Cool Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

Jestem na miejscu wiec moge powiedziec ze ceny kosmetykow z gornych polek sa rzeczywiscie tansze. Zwlaszcza teraz gdyz jest sezon przecen. W sklepach takich jak Mueller czy Rossman, w wiekszych centrach handlowych ciagle cos przeceniaja. Ostatnio byla tutaj przecena wszystkich perfum o 30%, wiec mozna bylo dostac praktycznie wszystko po okazyjnej cenie. Srednia polka jest mniej wiecej taka jak u nas...zalezy po ile kupi sie euro to albo sie zyska albo zaplaci tyle samo. A co do nizszej polki to kosmetyki sa lepsze niz w polsce: siec drogerii DM posiada bardzo dobre kosmetyki i sa naprawde tanie i dobre. Wyprobowalam i polecam.
pozdrawiam

Co do pudru w piance to kosztuje od 7-9 EUR, tak jak bylo wspomniane wczesniej, zalezy ktory sklep. Jednak nie polecam dla wrazliwych, gdyz szybko wyskakuje uczulenie.
method1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:53   #18
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ceny kosmetyków w Niemczech

niestety moi rodzice są w miejscowości bardzo małej i nie ma tam drogerii, bo to prawie wioska
a ceny widze ze Maybelline naprawde wyzsze niz u nas, a Happyderm wychodzi tak samo
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.