Krótki Sex. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 17:02   #61
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Nastolatki parzyły się i parzyć się będą, gadanie nic nie zmieni.
Poza tym wieku lat 16 to nie jest aż taka tragedia, ciąża w gimnazjum jest.
Rewelacyjne prymitywne określenie. Parzyły. To dorośli też pewnie się parzą.

W gimnazjach na szczęście nie jest to aż tak popularne
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:36   #62
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez coca1n3 Pokaż wiadomość
Siema, jestem nowym użytkownikiem , z góry przepraszam za to jeśli umieszczam ten temat w złym miejscu.
Chodzi ogólnie o to co w temacie. Mam 16 lat. Jestem chłopakiem. Z moją dziewczyną jestem ponad rok. Pierwszy raz robiliśmy to dawno , od tamtego czasu było parę już stosunków , nie wiele , aczkolwiek zaszła dziwna sytuacja.
Pierwsze dwa stosunki , były takie jak należy , długie i w ogóle . Ale tak mniej wiecej za 3 - 4 razem . Nastąpiło u mnie kropelkowanie.. Nie przejąłem się tym zbytnio , bo poczytałem o tym ,że to nic poważnego i tak dalej. Głownym problemem tutaj jest to , że od tamtego czasu moje stosunki są coraz krótsze. O co może chodzić ? Czy to chodzi o regularność ? Czy może o te kropelkowanie .?
co to jest kropelkowanie?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:47   #63
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co to jest kropelkowanie?
wyciek spermy przed orgazmem.
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:54   #64
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem jest różnica w mentalności i podejściu do seksu 16 latka i 18 latka. sama to wiem po sobie. oczywiście są jednostki dojrzalsze w wieku 16 lat niż niektore 18 latki ale nie oszukujmy się nie jest ich za wiele a zwłaszcza wśród chłopców (testosteron buzuje, itd.)
tylko nie bijcie
Jest i to ogromna. Zresztą, to takie moje bardzo subiektywne zdanie ale jak słyszę, że 16 letni chłopczyk ( tak 16 latek to zwykłe dziecko w 99% przypadków nie wykazujące większej dojrzałości niż samodzielny zakup gry komputerowej w empkiu) - to na mojej twarzy pojawia się uśmiech politowania Dziewczynę uprawiającą sex w tym wieku mogę zrozumieć, nie jest dojrzała, to za wcześnie ale jednak jakoś to widzę, mogę zrozumieć... ale taki chłopczyk? Zwykły pociąg sexulany na tle buzujących hormonów trudno nazwać sexem i pewnie tez sexu nie przypomina
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:00   #65
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Jest i to ogromna. Zresztą, to takie moje bardzo subiektywne zdanie ale jak słyszę, że 16 letni chłopczyk ( tak 16 latek to zwykłe dziecko w 99% przypadków nie wykazujące większej dojrzałości niż samodzielny zakup gry komputerowej w empkiu) - to na mojej twarzy pojawia się uśmiech politowania Dziewczynę uprawiającą sex w tym wieku mogę zrozumieć, nie jest dojrzała, to za wcześnie ale jednak jakoś to widzę, mogę zrozumieć... ale taki chłopczyk? Zwykły pociąg sexulany na tle buzujących hormonów trudno nazwać sexem i pewnie tez sexu nie przypomina
Zawsze jest inne podejście do dziewczyn i inne do chłopaków Zwykle w przypadku ciąży to i dziewczyna bardziej się przejmuje i więcej na nią spada.

Poza tym to seksualny i seks jak już po polsku piszemy....
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:14   #66
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez LilAli Pokaż wiadomość
Zawsze jest inne podejście do dziewczyn i inne do chłopaków Zwykle w przypadku ciąży to i dziewczyna bardziej się przejmuje i więcej na nią spada.

Poza tym to seksualny i seks jak już po polsku piszemy....
Nawet kulturowo i z biologicznego punktu widzenia jest to w jakis sposób bardziej zrozumiałe i uzasadnione. 16 letnie dziewczyny często zostawały żonami, rodziły dzieci... Chłopiec w wieku 16 lat może traktowac sex wyłącznie jako element rozrywki i dobrej zabawy, sprawdzenia siebie lub chwalenia się przed znajomymi.
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:05   #67
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Nawet kulturowo i z biologicznego punktu widzenia jest to w jakis sposób bardziej zrozumiałe i uzasadnione. 16 letnie dziewczyny często zostawały żonami, rodziły dzieci... Chłopiec w wieku 16 lat może traktowac sex wyłącznie jako element rozrywki i dobrej zabawy, sprawdzenia siebie lub chwalenia się przed znajomymi.
Ale mimo wszystko nie uogólniajmy 16 letnich chłopców i 16 letnie dziewczyny. Sami za siebie już decydują . Dorośli również traktują SEKS jako rozrywkę, zabawę, sprawdzenie i chwalenie się.
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 16:47   #68
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez LilAli Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko nie uogólniajmy 16 letnich chłopców i 16 letnie dziewczyny. Sami za siebie już decydują . Dorośli również traktują SEKS jako rozrywkę, zabawę, sprawdzenie i chwalenie się.
Tak,zgadzam się,świetny argument:dorosły może, to dziecko też! oczywiści pozwólmy dzieciom na wszystko,a co tam tylko seks,niech piją alkohol,biorą narkotyki,przecież dorośli też to robią,traktują jako zabawę,a co tam "hulaj dusza,piekła nie ma"tak jestem za,niech 16 latkowie decydują sami za siebie-dzieci na posłów,do rządu,ależ świat będzie piękny, idź na całość,idź na całość,wybory na prezydenta za 3 lata,jak szaleć to szaleć
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:54   #69
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Tak,zgadzam się,świetny argument:dorosły może, to dziecko też! oczywiści pozwólmy dzieciom na wszystko,a co tam tylko seks,niech piją alkohol,biorą narkotyki,przecież dorośli też to robią,traktują jako zabawę,a co tam "hulaj dusza,piekła nie ma"tak jestem za,niech 16 latkowie decydują sami za siebie-dzieci na posłów,do rządu,ależ świat będzie piękny, idź na całość,idź na całość,wybory na prezydenta za 3 lata,jak szaleć to szaleć
Jeszcze tu jesteś i jeszcze się udzielasz? Cóż to za bark kultury, podważanie zdania każdego, kto ma odmienne zdanie niż Ty ;>
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:26   #70
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jeszcze tu jesteś i jeszcze się udzielasz? Cóż to za bark kultury, podważanie zdania każdego, kto ma odmienne zdanie niż Ty ;>
No właśnie "cóż za brak,kultury,podważanie zdania każdego,kto ma odmienne zdanie niż Ty",z ust mi to wyjełaś
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:49   #71
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
No właśnie "cóż za brak,kultury,podważanie zdania każdego,kto ma odmienne zdanie niż Ty",z ust mi to wyjełaś
Drzazgę w oku bliźniego widzisz, nie widząc belki we własnym.

Zjechałaś biedną dziewczynę jak psa, za stwierdzenie, że bycie dorosłym wcale nie implikuje innego podejścia do seksu, wyśmiałaś ją i masz jeszcze czelność mieć jakieś ale, że ktoś zwrócił Ci uwagę na brak kultury.
Jesteś typowym trolem moim zdaniem.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 00:09   #72
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Drzazgę w oku bliźniego widzisz, nie widząc belki we własnym.

Zjechałaś biedną dziewczynę jak psa, za stwierdzenie, że bycie dorosłym wcale nie implikuje innego podejścia do seksu, wyśmiałaś ją i masz jeszcze czelność mieć jakieś ale, że ktoś zwrócił Ci uwagę na brak kultury.
Jesteś typowym trolem moim zdaniem.
Jak bym miała drzazgę w oku to nie tyle bym ją widziała co czuła."zjechałaś biedną dziewczynę"-absolutnie nie.Dlaczego WY możecie mieć własne zdanie,a ja nie i możecie mi ubliżać i krytykować.Ja wyrażam swoją opinię,uważam,że seks dzieci poniżej 18 roku jest dla mnie niesmaczny, nie potrzebny do szczęścia i życia i tyle,WY macie inne zdanie ok,żyjemy w kraju demokratycznym,każdy może mieć własne zdanie,więc ja mam swoje,Wy swoje,ot cała filozofia.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:44   #73
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

No wlasnie nie widzisz. Nie chodzi o to ze kazdy ma prawo miec wlasne zdnie, tylko o to w jaki sposob traktujesz kazdego kto mysli inaczej niz Ty. Wysmiewasz, obrazasz - zachowujesz sie w chamski sposob i jezcze odwracasz kota ogonem. Geez, nie trzeba byc bardzo spostrzegawczym by to zauwazyc. Dlatego obstawiam ze trollujesz.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:29   #74
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Krótki Sex.

tak wracając do tematu pełnoletności....jedyny argument jaki prezmawia poniekad za zakazem seksu przed pełnoletnością jest ewentualna konsekwencja uprawiania sexu czyli dziecko. po 18 według prawa taki nastolatek musi wziaśc odpowiedzialnośc za dziecko a nie zrzucić je na bark własnych rodziców, wiem ,że większośc itak nie jest wstanie poradzić sobie samemu ale myslę ,ze jest wieksza świadomośc ,że rodzice pomagają mi bo cchą a nie bo muszą i w każdej chwili pomoc może się skończyć......ale wciąz uważam ,ze itak zakazami i nakazami nikomu nic nie wytłumaczysz
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:39   #75
coca1n3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No a myśle też że to dlatego ze się bardzo podniecasz i szybko dochodzisz.
Pozatym fakt faktem im czesciej to robicie tym dluzsze są stosunki.
Da się jakoś "zapanować" nad podnieceniem?

A jeśli wam chodzi o ciąze etc.. to powiem krótko. Zabezpieczamy się. Wiek to pojęcie względne. Nie robie tego z pierwszą lepszą , bo mimo iż jesteśmy młodzi o miłości wiemy więcej niż niejedna tutaj osoba.
Więc pozdro.
coca1n3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:25   #76
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez coca1n3 Pokaż wiadomość
Da się jakoś "zapanować" nad podnieceniem?

A jeśli wam chodzi o ciąze etc.. to powiem krótko. Zabezpieczamy się. Wiek to pojęcie względne. Nie robie tego z pierwszą lepszą , bo mimo iż jesteśmy młodzi o miłości wiemy więcej niż niejedna tutaj osoba.
Więc pozdro.
ponoć są ćwiczenia pomagające utrzymac dułżej podniecenie.
poszukaj w necie i próbuj
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:37   #77
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
tak wracając do tematu pełnoletności....jedyny argument jaki prezmawia poniekad za zakazem seksu przed pełnoletnością jest ewentualna konsekwencja uprawiania sexu czyli dziecko. po 18 według prawa taki nastolatek musi wziaśc odpowiedzialnośc za dziecko a nie zrzucić je na bark własnych rodziców, wiem ,że większośc itak nie jest wstanie poradzić sobie samemu ale myslę ,ze jest wieksza świadomośc ,że rodzice pomagają mi bo cchą a nie bo muszą i w każdej chwili pomoc może się skończyć......ale wciąz uważam ,ze itak zakazami i nakazami nikomu nic nie wytłumaczysz
To prawda, zakazy i nakazy niewiele dadzą.
Ale też jestem zdania, że seks przed 18. rokiem życia jest ryzykowny o tyle, że osoba niepełnoletnia nie będzie miała sensownych warunków do wychowania dziecka. I wszystkie obowiązki spadną na rodziców
Dlatego też uważam, że czasem lepiej wstrzymać się z seksem pochwowym i zostać np. przy oralnym. Przyjemność jest, a ryzyka ciąży nie ma.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:16   #78
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Tak,zgadzam się,świetny argument:dorosły może, to dziecko też! oczywiści pozwólmy dzieciom na wszystko,a co tam tylko seks,niech piją alkohol,biorą narkotyki,przecież dorośli też to robią,traktują jako zabawę,a co tam "hulaj dusza,piekła nie ma"tak jestem za,niech 16 latkowie decydują sami za siebie-dzieci na posłów,do rządu,ależ świat będzie piękny, idź na całość,idź na całość,wybory na prezydenta za 3 lata,jak szaleć to szaleć

Teraz przeszłaś samą siebie w interpretacji tego co piszą inni.
Gdzie Ty tu widzisz argument i pozwolenie na podstawie dorosłych? W którym miejscu widzisz zdanie mówiące, że nieletni mają naśladować dorosłych? Ale jak się nie ma czego uczepić, to czepia się byle czego, nawet tego czego ktoś nie napisał

Litości. Stwierdziłam wyłącznie że dorośli zachowują się też beznadziejnie, a nie że dzieci i młodzież powinna brać z nich przykład. Po prostu są dziecinni dorośli i dojrzali nieletni.
Brawa dla Ciebie, za genialną interpretację. Znowu. Usilnie próbujesz wmówić komuś swoje zdanie, ale jak już zaczynasz, to chociaż czytaj ze zrozumieniem bo nadal Ci nie wychodzi.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Jak bym miała drzazgę w oku to nie tyle bym ją widziała co czuła."zjechałaś biedną dziewczynę"-absolutnie nie.Dlaczego WY możecie mieć własne zdanie,a ja nie i możecie mi ubliżać i krytykować.Ja wyrażam swoją opinię,uważam,że seks dzieci poniżej 18 roku jest dla mnie niesmaczny, nie potrzebny do szczęścia i życia i tyle,WY macie inne zdanie ok,żyjemy w kraju demokratycznym,każdy może mieć własne zdanie,więc ja mam swoje,Wy swoje,ot cała filozofia.
Nikt Ci kochana nie ubliża, po prostu to prawda o tym jak się tu zachowujesz.
Jeśli Twój nick sugeruje wiek, to jesteś najlepszym przykładem że dorośli nie są dojrzali ale uważają się za grom wie kogo. W sumie, w każdym przypadku zgrywasz mądrą i na zgrywaniu się kończy.
Ich seks nie jest Twoją sprawą, to że uważasz to za niesmaczne również, nie do Twojego szczęścia jest potrzebny więc skończ jak zacięta płyta powtarzać jakie to jest złe. Inna sprawa że nie potrafisz tego, jak również nie potrafisz choć w kulturalny sposób wyrazić swoje zdanie. Obecnie osiągnęłaś co najwyżej poziom wrednej odpowiedzi i doszukiwania się w słowach innych odwrotnego sensu. Szalejesz z tą "demokracją".....
__________________
Alice

Edytowane przez LilAli
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:11
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:20   #79
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez coca1n3 Pokaż wiadomość
Da się jakoś "zapanować" nad podnieceniem?

A jeśli wam chodzi o ciąze etc.. to powiem krótko. Zabezpieczamy się. Wiek to pojęcie względne. Nie robie tego z pierwszą lepszą , bo mimo iż jesteśmy młodzi o miłości wiemy więcej niż niejedna tutaj osoba.
Więc pozdro.
Popytaj na męskich forach, serio.
Mój TŻ powiedział, że kobieta tego nigdy nie zrozumie więc nawet nie próbuje tłumaczyć. Ale da się.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 16:01   #80
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

LilAli:ja nie mam nic do Twojego zdania,tylko się z nim nie zgadzam.Człowiek dojrzewa i uczy się całe życie,teraz jesteś młodziutka i wydaje Ci się,że wszystko jest takie proste,zobaczysz jak będziesz miała Swoje dzieci,męża,dom,Twoje poglądy na pewno ulegną zmianie(bo wątpię,że będziesz pozwalała na seks swojej 16letniej córce czy synowi). Ja kiedyś też inaczej podchodziłam do różnych spraw,jednak człowiek z wiekiem,wie, że życie to nie bajka.Więc uszanuj odmienne zdanie innych.P.s.a moje wypowiedzi też zostaw w spokoju.
Mojwa jeżeli trollowaniem nazywa się odmienne zdanie, to tak trolluję,z resztą w środowisku dzieci dorośli to z reguły trolle,cóż młodzież chciałaby mieć prawa dorosłych,a nazywa ich trolami,puenta jest chyba jasna.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:07   #81
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Mojwa jeżeli trollowaniem nazywa się odmienne zdanie, to tak trolluję,z resztą w środowisku dzieci dorośli to z reguły trolle,cóż młodzież chciałaby mieć prawa dorosłych,a nazywa ich trolami,puenta jest chyba jasna.
Dalej nie rozumiesz, że nikt się nie czepia, że masz odmienne zdanie? Przeszkadza mi, i widzę nie tylko mi, Twój ton i sposób wypowiedzi. Ot, jak to zrozumiesz to dowiesz się o co mi chodzi z trollowaniem. Zresztą LilAli dobrze napisała - przeinaczasz, wmawiasz innym swoje zdanie, wmawiasz im nie ich słowa.

Cytat:
bo wątpię,że będziesz pozwalała na seks swojej 16letniej córce czy synowi
a to rodziców się pyta o zgodę na seks? cool!

swoją drogą mój ojciec, gdy tylko dowiedział się, że mam chłopaka w wieku lat właśnie niecałych 16 - zaczął marudzić matce że ma iść ze mną do gina po tabletki antykoncepcyjne. Kit, że współżycie sensu stricte rozpoczęłam później - on już uznał że tak jest, co więcej - nie miał nic przeciwko, pozwalał mi nocować u niego, bądź jemu u mnie.
nie u każdego wiek zmienia poglądy, bo nie każdy uważa seks za coś złego. mi się trafił ojciec, co tak nie uważa.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:24   #82
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
LilAli:ja nie mam nic do Twojego zdania,tylko się z nim nie zgadzam.Człowiek dojrzewa i uczy się całe życie,teraz jesteś młodziutka i wydaje Ci się,że wszystko jest takie proste,zobaczysz jak będziesz miała Swoje dzieci,męża,dom,Twoje poglądy na pewno ulegną zmianie(bo wątpię,że będziesz pozwalała na seks swojej 16letniej córce czy synowi). Ja kiedyś też inaczej podchodziłam do różnych spraw,jednak człowiek z wiekiem,wie, że życie to nie bajka.Więc uszanuj odmienne zdanie innych.P.s.a moje wypowiedzi też zostaw w spokoju.
Mojwa jeżeli trollowaniem nazywa się odmienne zdanie, to tak trolluję,z resztą w środowisku dzieci dorośli to z reguły trolle,cóż młodzież chciałaby mieć prawa dorosłych,a nazywa ich trolami,puenta jest chyba jasna.
Nie przeszkadza Ci to natomiast w chamskich odpowiedziach, byle Twoje nie wierzchu.
Rozbawiłaś mnie teraz. Swoją pewnością siebie, żałosnymi przekonaniami że wiesz wszystko o wszystkich i osądami, które mają się do rzeczywistości jak świnia do baletu.

Widzisz, po raz kolejny wnioskujesz coś czego nie wiesz. Bo nie wiem skąd wzięłaś że jestem młodziutka, uważam wszystko za proste, nie mam dzieci, męża i domu. Tak samo dlaczego uważasz że osoby odpowiadające tutaj są dziećmi? Następna rewelacyjna teoria z kosmosu. Również po raz kolejny próbujesz zrobić z siebie mądrzejszą, bo jesteś przekonana, że dużo starsza jesteś i więcej o życiu wiesz. Więc? Skąd taki wniosek? Bo się mocno mylisz.
Czekam na odpowiedź Może się zdziwię, że wniosek nie pojawił się z Twojej wyobraźni.

Co do seksu mojej córki - prawdopodobnie będzie bardziej dojrzała niż Ty obecnie zwłaszcza pod względem traktowania ludzi, to ja i ona będziemy się o to martwić i nic Ci do tego ale możesz być pewna, że nie potraktuję jej tak, jak Ty byś to zrobiła - jak święto☠☠☠liwa mamusia która zapomniała że wół cielęciem był i z tego powodu zamknie niemoralną córkę w pokoju.
Nad grobem stoisz z wiekiem że tak wiele o życiu wiesz?
Ja je szanuje, a jak się z nim nie zgadzam, chamsko go nie komentuję tak jak Ty. Aaaa teraz to zostaw wypowiedzi w spokoju. Brakuje lądu do dalszej konwersacji? A Ty zostawiłaś wypowiedzi innych?
A Ciebie traktuję, tak jak Ty innych i mnie. Więc w czym widzisz problem? Każdego komu nie podoba się sposób Twoich wypowiedzi nazywasz dziećmi i niekulturalnymi .
__________________
Alice

Edytowane przez LilAli
Czas edycji: 2012-02-01 o 16:26
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:08   #83
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
a to rodziców się pyta o zgodę na seks? cool!
Ja tam czasem żałuję, że nieletni nie proszą rodziców o zgodę na seks. Jak tacy 16-latkowie „wpadną”*, to obowiązek utrzymania ich dziecka poniosą ich rodzice. A tych rodziców niekoniecznie na to stać.

*A też powiedzmy sobie szczerze, że taka nieplanowana ciąża może się zdarzyć. Tak młode osoby mają do wyboru mniejszą ilość metod zapobiegania ciąży — spirali nikt im nie założy, tabletek ginekolog raczej nie przepisze (zwłaszcza jak dziewczyna zaczęła późno miesiączkować)... Zostają prezerwatywywy, i ewentualnie NPR, o którym to większość nastolatków pojęcia nie ma. No i globulki o marnej skuteczności.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:06   #84
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
LilAli:ja nie mam nic do Twojego zdania,tylko się z nim nie zgadzam.Człowiek dojrzewa i uczy się całe życie,teraz jesteś młodziutka i wydaje Ci się,że wszystko jest takie proste,zobaczysz jak będziesz miała Swoje dzieci,męża,dom,Twoje poglądy na pewno ulegną zmianie(bo wątpię,że będziesz pozwalała na seks swojej 16letniej córce czy synowi). Ja kiedyś też inaczej podchodziłam do różnych spraw,jednak człowiek z wiekiem,wie, że życie to nie bajka.Więc uszanuj odmienne zdanie innych.P.s.a moje wypowiedzi też zostaw w spokoju.
Mojwa jeżeli trollowaniem nazywa się odmienne zdanie, to tak trolluję,z resztą w środowisku dzieci dorośli to z reguły trolle,cóż młodzież chciałaby mieć prawa dorosłych,a nazywa ich trolami,puenta jest chyba jasna.
ja nie zabraniałabym.
w wieku 16 lat,czy 17 nie zabrania się już niczego.
dzieci wychowuje się wczesniej wcześniej.potem zbiera się tyklko żniwo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:36   #85
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja tam czasem żałuję, że nieletni nie proszą rodziców o zgodę na seks. Jak tacy 16-latkowie „wpadną”*, to obowiązek utrzymania ich dziecka poniosą ich rodzice. A tych rodziców niekoniecznie na to stać.

*A też powiedzmy sobie szczerze, że taka nieplanowana ciąża może się zdarzyć. Tak młode osoby mają do wyboru mniejszą ilość metod zapobiegania ciąży — spirali nikt im nie założy, tabletek ginekolog raczej nie przepisze (zwłaszcza jak dziewczyna zaczęła późno miesiączkować)... Zostają prezerwatywywy, i ewentualnie NPR, o którym to większość nastolatków pojęcia nie ma. No i globulki o marnej skuteczności.
To już kwestia zbudowania relacji między dziećmi a rodzicami Jeśli dzieciak od małego, odkąd już zacznie rozumieć co to seks, będzie widział u rodziców postawę że seks jest ble, temat tabu i wszystko co złe, to nie zapyta, nawet nie wspomni na ten temat, a szkoda Jeśli relacje są chociaż między matką a córką dobre, to jeszcze jakaś rozmowa jest i młoda może się czegoś dowiedzieć. Ale bywa że rodzice są święcie przekonani że córeczka czy synek do 30 za seks się nie weźmie....
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:47   #86
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja nie zabraniałabym.
w wieku 16 lat,czy 17 nie zabrania się już niczego.
dzieci wychowuje się wczesniej wcześniej.potem zbiera się tyklko żniwo
W zasadzie masz rację,bo jeśli rodzice nie poświęcali czasu dzieciom,skupiali się przede wszystkim na karierze czy pracy to później nie ma się co dziwić,że 16 zachodzą w ciążę,a młodzież uważa,że seks dzieci to normalka.Wychowanie wynosi się głównie z domu.Mnie mama,jak dowiedziała się ,że mam chłopaka,nie wzięła do ginekologa,żeby mi tabletki przepisał tylko rozmawiała ze mną o konsekwencjach itd.,kazała przemyśleć,zastanowić się,starała się tłumaczyć jak czegoś nie wiedziałam,zawsze starała się mieć czas,a nie poddawała się czy godziła się,że tak jest i tego nie da się zmienić.Zawsze mogłam na mamę czy tatę liczyć.Pewnie,że niektóre zakazy,nakazy typu :zero zgody na wyjazd na wakacje samej przed 18-tymi urodzinami,nocowanie u chłopaka itp., mi się nie podobały,ale z perspektywy czasu cieszę się ,że takowe miałam.Cóż ja jestem wdzięczna,rodzicom za wpojenie wartości sensu istnienia(życia) na tym świecie,mam nadzieję,że dla moich dzieci choć w 80%będę takim rodzicem jakim byli moi.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:41   #87
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
W zasadzie masz rację,bo jeśli rodzice nie poświęcali czasu dzieciom,skupiali się przede wszystkim na karierze czy pracy to później nie ma się co dziwić,że 16 zachodzą w ciążę,a młodzież uważa,że seks dzieci to normalka.Wychowanie wynosi się głównie z domu.Mnie mama,jak dowiedziała się ,że mam chłopaka,nie wzięła do ginekologa,żeby mi tabletki przepisał tylko rozmawiała ze mną o konsekwencjach itd.,kazała przemyśleć,zastanowić się,starała się tłumaczyć jak czegoś nie wiedziałam,zawsze starała się mieć czas,a nie poddawała się czy godziła się,że tak jest i tego nie da się zmienić.Zawsze mogłam na mamę czy tatę liczyć.Pewnie,że niektóre zakazy,nakazy typu :zero zgody na wyjazd na wakacje samej przed 18-tymi urodzinami,nocowanie u chłopaka itp., mi się nie podobały,ale z perspektywy czasu cieszę się ,że takowe miałam.Cóż ja jestem wdzięczna,rodzicom za wpojenie wartości sensu istnienia(życia) na tym świecie,mam nadzieję,że dla moich dzieci choć w 80%będę takim rodzicem jakim byli moi.
Zabrakło riposty żeby mi odpowiedzieć ?
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 02:27   #88
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez LilAli Pokaż wiadomość
Zabrakło riposty żeby mi odpowiedzieć ?
A zadałaś mi jakieś pytanie P.s.dziewczyno,zrozum,nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w pisemne 'pyskówki',bo to nie ma sensu,więc nie zaczepiaj mnie i daruj sobie uszczypliwości,bo to do niczego nie prowadzi,wykaż się dojrzałością.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 06:25   #89
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
A zadałaś mi jakieś pytanie P.s.dziewczyno,zrozum,nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w pisemne 'pyskówki',bo to nie ma sensu,więc nie zaczepiaj mnie i daruj sobie uszczypliwości,bo to do niczego nie prowadzi,wykaż się dojrzałością.
No tak, znowu ktoś jest niedojrzały, tylko Ty. Zwłaaaaszcza Ty .
Może czytać już nie umiesz, ale zadałam Ci pytanie (przewiń sobie wyżej), interesowało mnie skąd tak wszystko wnioskujesz na mój temat . ale skoro nie potrafisz z sensem na nie odpowiedzieć to wszystko jasne.
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.