dziwna sprawa :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-22, 13:15   #1
17milena
Przyczajenie
 
Avatar 17milena
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
GG do 17milena

dziwna sprawa :(


witam!



mam bardzo dziwny problem, otóż pod pachami mam takie dziwne zgrubienia, które mnie strasznie denerwuja, byłam z tym u lekarza, który powiedzial ze jeszcze tak dziwnej budowy ciała to nie widzial zrobiono mi usg i okazało sie ze jest to tkanka tłuszczowa ta sama z której zbudowane sa piersi i zdaniem lekarza wyglada to tak ze sie nie rowno podzielila i to wszytko co mam pod pachami powinno byc w biuscie własnie. Ogólnie jestem szczupła osoba ale bardzo nie lubie sie rozbierac naplazy czy basenie jest to dla mnie niezwykle krepujace i dlatego chcialabym to jakos usunąć. Zamieszcze fotke bo pewno srednio mozna sobie to wyobrazic, z drugiej strony jest tak samo, nic nie boli i tylko ogolnie mnie to denerwuje. Lekarz stwierdzil ze lepeij tego nie usuwac, ewentualnie po przebytej ciazy a dodatkowo szwy pod pachami nie sa korzystne moze ktos spotkal sie z czyms podobnym albo doradzil by cos, prosze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03663.JPG (19,1 KB, 127 załadowań)
17milena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:24   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dziwna sprawa :(

Ze zdjęcia wynika, że nie jest to tylko problem rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, lecz także, a może i przede wszystkim, widocznego przewężenia skóry. W takiej sytuacji konieczna jest korekcja chirurgiczna likwidujaca to przewężenie. W okolicy ponad przewężeniem znajduje się naturalnie tkanka tłuszczowa odpowiadajaca struktura tkance tłuszczowej piersi. Wynika to z anatomii. Nieprawidłowe jest tylko widoczne przewężenie (wcięcie).
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:44   #3
17milena
Przyczajenie
 
Avatar 17milena
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
GG do 17milena
Dot.: dziwna sprawa :(

dziękuje serdecznie za odpowiedź, drazni mnie ta moja budowa ciała i chcialabym to zmienic jak najszybciej, tyle tylko ze jedna pani doktor mowila mi ze mam sie wstrzymac do czasu az urodze dziecko wiec w sumie nie wiem co zrobic. ah i mam jeszcze takie pytanie do Pana czy zostaly by mi jakies slady blizn i ile takie opreacje mniej wiecej kosztuja bo nie mam orientacji zupełanie:/

Pozdrawiam
17milena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 23:08   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dziwna sprawa :(

Zawsze po korekcji chirurgicznej pozostaja blizny. W zależności od wykonania i okolicy ciała są one bardziej lub mniej widoczne.
Orientacyjny koszt zabiegu w naszej klinice wynosi 2000-3500 złotych - ocena kosztów bez możliwości bezposredniego zbadania Pani.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.