Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-28, 17:50   #4951
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

IMG_20191228_184533.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 18:49   #4952
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
To zaryzykuje tylko z polspiochami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 20:12   #4953
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Co do jakości to nie mam zastrzeżeń ale wiadomo, nic nie prałam jeszcze. Na zdjęciu masz porównianie body 62 smyk a pod nim dolce. Generalnie są na szerokość większe ciut ale tak długościowo krótsze, krótsze rękawy więc rozmiar wypada w praktyce mniejszy.
A co do ubranek, zamówiłam z idladziecka i mega jakościowo mieciusie jak nie wiem!
Dla tych co nie są na fb, na allegro pieluchy flanelowe i tetra z jukki po 1 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nazywa się grupa na fb ? i czy można dołączyć
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 20:41   #4954
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja miałam wszystko pod ręką bo na ramię łóżka powiesilam białe pojemniki z Ikea więc i kosz na pieluchy pod ręką, krem itp.

A pieluchy i ciuchy na zmianę na Organizerze materiałowym na boku łóżeczka z kieszonkami lub teraz pewnie będę trzymać na poleć ce która mąż powiesił nad lozeczkiem ale sporo później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 20:44   #4955
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez margaa Pokaż wiadomość
Jak nazywa się grupa na fb ? i czy można dołączyć
Kwietniowe mamy 2020. Grupa jest ogólnodostępna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 20:58   #4956
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
u nas na poczatku sprawdzily sie podklady jednorazowe z rosska, jak juz pozniej nauczylismy sie przewijac z predkoscia swiatla to wystarczal jeden na dłuzej
Dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Dla mnie ten do odkurzacza jest najlepszy mimo że na początku miałam wątpliwości. Frida zwykłą ja nie miałam siły żeby wyciągnąć wszystko dobrze. A odciaganie do tej pory budzi przerażenie u dziadków i wychodzą z pokoju jak mamy u nich jej odciągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Jakbym miała więcej miejsca to też bym sobie taką kupiła bo wygląda naprawdę fajnie ale takto musieliśmy mieć przewijak na łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo żałuję że nie mam zwykłego odkurzacza bo bym chętnie używała a po fridzie za parę dni sama byłam chora jakbym miała gdzie trzymać to kupiła bym odkurzacz do katarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 21:03   #4957
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Bardzo żałuję że nie mam zwykłego odkurzacza bo bym chętnie używała a po fridzie za parę dni sama byłam chora jakbym miała gdzie trzymać to kupiła bym odkurzacz do katarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To poszukaj opinii o tych malych elektrycznych. Kiedys kolezanka miala i sobie chwalila.. Napewno lepsze to niz odciąganie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Benetto nie mowie, ze ten ald cos w tym stylu https://allegro.pl/oferta/elektryczn...ant=8474875391

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 21:17   #4958
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Kwietniowe mamy 2020. Grupa jest ogólnodostępna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje

Jak tam dziś się czuje ?
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 21:28   #4959
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Przejrzalam nasze ubranka i nie mam ostatecznie wiele rzeczy ktore nadają sie dla chlopca. Dziewczyny w co ubieralyscie malych chlopcow. Pajace lub spiochy i co jeszcze na nogi zamiast . Od razu spodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam tak że zakładałam body na krótki rękaw i na to pajac (to z nóżkami i rączkami, myli mi się teraz nazewnictwo a kiedyś byłam ekspertem ) bo mój był zimowy, w mieszkaniu raczej chłodniej miałam. Albo body na krótki rękaw, koszulkę z długim i polspiochy (z nóżkami albo bez - z Lidla są super, takie z szerokim pasem), albo body z długim rękawem i na to t-shirt z krótkim - fajny patent bo jak się za ciepło zrobiło to wystarczyło tylko ten krótki rękaw z góry zdjąć i było chłodniej ale jednak długi rękaw został

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
To poszukaj opinii o tych malych elektrycznych. Kiedys kolezanka miala i sobie chwalila.. Napewno lepsze to niz odciąganie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Benetto nie mowie, ze ten ald cos w tym stylu https://allegro.pl/oferta/elektryczn...ant=8474875391

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo super!!! Nie wiedziałam że takie coś istnieje! Ale się pozmienialo! Bardo dziękuję, na bank kupię, zajmie mniej miejsca niż odkurzacz 🤣


A Curly dzięki za ten adapter do pasów - jest genialny!!! I jak jadę w sukience to mąż ma trochę przyjemności 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 21:29   #4960
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ja robiłam tak że zakładałam body na krótki rękaw i na to pajac (to z nóżkami i rączkami, myli mi się teraz nazewnictwo a kiedyś byłam ekspertem ) bo mój był zimowy, w mieszkaniu raczej chłodniej miałam. Albo body na krótki rękaw, koszulkę z długim i polspiochy (z nóżkami albo bez - z Lidla są super, takie z szerokim pasem), albo body z długim rękawem i na to t-shirt z krótkim - fajny patent bo jak się za ciepło zrobiło to wystarczyło tylko ten krótki rękaw z góry zdjąć i było chłodniej ale jednak długi rękaw został

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety polspiochy z ludla moim dzieciom zawsze wisialy i trzeba by zwezac minimum 3/4cm. Dzieci małe i chude są. Bede zamawiac z dolce sono na probe i z sowka net. Ale ta koszulka na wierzch fajny patent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 21:48   #4961
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Niestety polspiochy z ludla moim dzieciom zawsze wisialy i trzeba by zwezac minimum 3/4cm. Dzieci małe i chude są. Bede zamawiac z dolce sono na probe i z sowka net. Ale ta koszulka na wierzch fajny patent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę zjezdzały? Może krój zmienili... Dziewczyny coś pisały że bodziaki coś się zmieniły, bo mój też był chudzielec , dalej jest i lidlowe były jedyne które super leżały. Oj mam nadzieję że Twoje jeszcze chudsze były bo już nakupowalam tych portek a drugie pewnie też będę miała pewnie chude w sumie to był powód dla którego wróciłam do szycia - żeby robalowi spodenki szyć bo mu wszystko zjezdzało z pupy, chyba że miał nasikane, ale to nie humanitarne trzymać dzieciaka z taką bombą przy dupce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 21:53   #4962
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Naprawdę zjezdzały? Może krój zmienili... Dziewczyny coś pisały że bodziaki coś się zmieniły, bo mój też był chudzielec , dalej jest i lidlowe były jedyne które super leżały. Oj mam nadzieję że Twoje jeszcze chudsze były bo już nakupowalam tych portek a drugie pewnie też będę miała pewnie chude w sumie to był powód dla którego wróciłam do szycia - żeby robalowi spodenki szyć bo mu wszystko zjezdzało z pupy, chyba że miał nasikane, ale to nie humanitarne trzymać dzieciaka z taką bombą przy dupce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moj szczuply ale lidlowe spodenki sa ok, troche ta rozmiarowka jest denerwujaca bo dwa rozmiary to albo za duze albo za male body z lidla nie lubie bo maja takie szerokie dekolty
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 21:54   #4963
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sówka net to mówisz o rajstopkach ? To dolce sobie zobaczyłam - fajne cany za koszule, jak one z rozmiarami wypada, wiesz? Do szpitala chyba bym kupiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 23:02   #4964
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Sówka net to mówisz o rajstopkach ? To dolce sobie zobaczyłam - fajne cany za koszule, jak one z rozmiarami wypada, wiesz? Do szpitala chyba bym kupiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam koszule z dolce sonno z poprzedniej ciazy. Rozmiar bralam taki jak przed ciaza - S i byly ok. Teraz tez mysle ze sie zmieszcze pod koniec, choc brzuch mam wiekszy, wiec sie okaze.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 00:14   #4965
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Kupiłam koszulę do karmienia z dolce i wszystko byłoby super gdyby nie to że cycki wychodzą. Kupiłam tą granatową. Lepsza jest na napy. Rozmiar taki jak przed ciążą jest ok.

Ja kocham pajace dla dzieci albo body plus półśpiochy. Niestety u nas te z Lidla też się nie sprawdziły. Za bardzo workowate się robią po praniu i spadają z dupki
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 06:51   #4966
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Naprawdę zjezdzały? Może krój zmienili... Dziewczyny coś pisały że bodziaki coś się zmieniły, bo mój też był chudzielec , dalej jest i lidlowe były jedyne które super leżały. Oj mam nadzieję że Twoje jeszcze chudsze były bo już nakupowalam tych portek a drugie pewnie też będę miała pewnie chude w sumie to był powód dla którego wróciłam do szycia - żeby robalowi spodenki szyć bo mu wszystko zjezdzało z pupy, chyba że miał nasikane, ale to nie humanitarne trzymać dzieciaka z taką bombą przy dupce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No moje są male. 4 latce zwezam wszysko z lidla - nawet leginsy i jegginsy. Mlodszej 17 mcy tez zawsze zwęzam. No chyba, ze getry ze smyka. No ale napisze - dziecko 17 mcy wazy 8 kg Wzrost 74.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Starsza corka byla podobna ale jednak wieksza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 07:11   #4967
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Z dolce to koszule są super, przynajmniej nie babcine i cenowo dobrze wychodzą. Ale ja się chyba przestawie na idladziecka bo jestem zauroczona jakością materiału a tam też są koszule. Po wizycie jak wszystko będzie dobrze to zrobię większe zamówienie jeszcze na bodziaki i inne w większych rozmiarach bo 56 już odpuszczam. I czas na wózek, łóżeczko i apteczne zamówienie.
Nie wiem czy ja jestem nad wyraz wrażliwa czy moje dziecko to mały pudzian bo takie bolesne kopniaki wczoraj szły... Rozbujał się do muzyki . A to przecież jeszcze kruszynka jest co to będzie później...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 07:49   #4968
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Z dolce to koszule są super, przynajmniej nie babcine i cenowo dobrze wychodzą. Ale ja się chyba przestawie na idladziecka bo jestem zauroczona jakością materiału a tam też są koszule. Po wizycie jak wszystko będzie dobrze to zrobię większe zamówienie jeszcze na bodziaki i inne w większych rozmiarach bo 56 już odpuszczam. I czas na wózek, łóżeczko i apteczne zamówienie.
Nie wiem czy ja jestem nad wyraz wrażliwa czy moje dziecko to mały pudzian bo takie bolesne kopniaki wczoraj szły... Rozbujał się do muzyki . A to przecież jeszcze kruszynka jest co to będzie później...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też nieźle boksuje i też się boję co będzie za miesiąc,czy dwa jak to wytrzymam. Wczoraj do 1 w nocy kopała i dzisiaj od rana zaczęła rozrabiać. Fajnie,że się rusza, ale czy mamusia to wytrzyma .

Ja kupowałam córce leginsy z Lidla jak była młodsza i były ok,ale ona była raczej duża. Na roczek miała 13,5kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-12-29 o 08:01
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 08:51   #4969
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly wlasnie o to chodzi, trzeba znalezc dobrą dla siebie firme. Dzieci są rozne i normy szerokiem. Ja juz nawet dla starszej kupilam gumke do majtek i będę jej w rajstopy wszywac bo nie chce grubych wyrzicac po 3/4razach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Sówka net to mówisz o rajstopkach ? To dolce sobie zobaczyłam - fajne cany za koszule, jak one z rozmiarami wypada, wiesz? Do szpitala chyba bym kupiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, Sowka net tez ma body pajace i polspiochy. Rajstopy mają bardzo dobre. Dzisiaj zamowilam sobie wlasnie koszulę z dolce i po parze body i polspiochow. Sprawdze sama bo koszulw znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-29, 09:06   #4970
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Curly wlasnie o to chodzi, trzeba znalezc dobrą dla siebie firme. Dzieci są rozne i normy szerokiem. Ja juz nawet dla starszej kupilam gumke do majtek i będę jej w rajstopy wszywac bo nie chce grubych wyrzicac po 3/4razach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Tak, Sowka net tez ma body pajace i polspiochy. Rajstopy mają bardzo dobre. Dzisiaj zamowilam sobie wlasnie koszulę z dolce i po parze body i polspiochow. Sprawdze sama bo koszulw znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zauważyłam tej zakładki ubranka. Ceny całkiem fahmjne i ładnie skrojone, chyba też zamówię. Jak dojdzie do Ciebie to daj znać jak z jakością. Brakuje mi takich gładkich ciuszków, żeby nie przesadzić z wzorami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 09:14   #4971
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was obserwuje mamęginekolog ale od wczoraj maja akcje, że można kupić ebooki za symboliczną złotówkę i wszystko idzie na ich fundację. Ebooki są o śnie dziecka, rozszerzaniu diety i dwa kulinarne. Cel szczytny więc może wam się przydadzą, chodzi mi tu zwłaszcza o kobitki, które będą mamami po raz pierwszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 12:39   #4972
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Z dolce to koszule są super, przynajmniej nie babcine i cenowo dobrze wychodzą. Ale ja się chyba przestawie na idladziecka bo jestem zauroczona jakością materiału a tam też są koszule. Po wizycie jak wszystko będzie dobrze to zrobię większe zamówienie jeszcze na bodziaki i inne w większych rozmiarach bo 56 już odpuszczam. I czas na wózek, łóżeczko i apteczne zamówienie.
Nie wiem czy ja jestem nad wyraz wrażliwa czy moje dziecko to mały pudzian bo takie bolesne kopniaki wczoraj szły... Rozbujał się do muzyki . A to przecież jeszcze kruszynka jest co to będzie później...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozniej to nie bedzie miejsca w brzuszku u mnie tez szalenstwa i boje sie czy ok, a pozniej cisza i tez sie boje

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
No moje są male. 4 latce zwezam wszysko z lidla - nawet leginsy i jegginsy. Mlodszej 17 mcy tez zawsze zwęzam. No chyba, ze getry ze smyka. No ale napisze - dziecko 17 mcy wazy 8 kg Wzrost 74.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Starsza corka byla podobna ale jednak wieksza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a to mój chudzielec ale te wymiary to mial w 7msc
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 18:24   #4973
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A mój Michu dalej chory :/ tzn dziwna ta choroba, dwa dni temu spadła mu temp i myślałam że już koniec wreszcie. A dziś raz 37,1 (to w miare normalna dla niego temp, zazwyczaj ma 36.9) albo 38,5... I tak w kółko. Teraz nawieczor mu spadła do 37... Jak jutro też tak będzie to muszę wziąć pediatre do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 18:31   #4974
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
A mój Michu dalej chory :/ tzn dziwna ta choroba, dwa dni temu spadła mu temp i myślałam że już koniec wreszcie. A dziś raz 37,1 (to w miare normalna dla niego temp, zazwyczaj ma 36.9) albo 38,5... I tak w kółko. Teraz nawieczor mu spadła do 37... Jak jutro też tak będzie to muszę wziąć pediatre do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też dziwnie. Syn najpierw mial jakieś dziwne mocne kaszle. Tylko w nocy zaraz po zaśnięciu ewentualnie trochę nad ranem. W dzień super. Jak się uspokoiło na kilka dni to wczoraj w nocy brzuszek chyba bolał a dziś wstał z drzemki ( a już raczej w dzień nie śpi) z gorączką. Mam nadzieję że noc jakoś będzie wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 18:49   #4975
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
U nas też dziwnie. Syn najpierw mial jakieś dziwne mocne kaszle. Tylko w nocy zaraz po zaśnięciu ewentualnie trochę nad ranem. W dzień super. Jak się uspokoiło na kilka dni to wczoraj w nocy brzuszek chyba bolał a dziś wstał z drzemki ( a już raczej w dzień nie śpi) z gorączką. Mam nadzieję że noc jakoś będzie wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Triss chyba ma to samo co mój!! Najpierw kaszlał z jeden dzień troche, drugiego mocno i w nocy mocno, następnego dnia od rana kaszel i nic więcej, a od ok 12 temp 38,5 i ból brzuszka, już bez kaszlu i tak od poniedziałku do piątku praktycznie z rekordem 39,9. Ból brzucha miał w pierwsze ze dwa dni. I od syropu do syropu. Po ok4 dniach wrócił kaszel, ale w ciągu dnia i tylko trochę. Sobota w miarę ok a dziś znowu skacze temp. No mega dziwne
Do przychodni z nim nie pójdę bo szkarlatyna u nas panuje, będzie trzeba prywatnie pediatre załatwiać jak jutro znowu takie cyrki. Syropow już mu nie daje, bo za dlugo


A tak odnośnie chorób to Wasi tesxiowie/rodzice też mają takie ciekawe teorie że np od dziecka się nie zarazisz? 🤦☠♀️ Moi teściowie maja takie genialne koncepcje, a od niemowlaka to już w ogóle nie ma opcji. A jak młody zachoruje to najważniejsza informacja to od kogo się zaraził i gdzie. Gdzie powiem szczerze mnie to kompletnie nie interesuje, czy kolega na niego popluł jedząc zupke w przedszkolu czy okichala go ekspedientka w sklepie. Chory i tyle.
Oni też nie kumają dlaczego ja nie jem po nim jak nie zje całego obiadu (nidy nie wiadomo kiedy zacznie chorować a przecież musimy teraz szczególnie w ciąży uważać) ani dlaczego nie pozwalam jemu jeść z mojego talerza :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2019-12-29 o 18:58
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 20:01   #4976
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta co do teorii mnie wkurza tylko jedna. Jak dziecko długo płacze "bez powodu" to go boli brzuch i koniec kropka! Wiecznie słyszę że go brzuch boli. Gorączka od dwóch godzin ponad, leży rozpalony pod kocem. Nic nie marudzi że boli. Tylko że zimno. W końcu już z tego wszystkiego zaczął płakać. Potem im więcej płacze tym bardziej zmęczony i rozpalony i takie kółko się robi. Na to wchodzi babcia i oczywiście na pewno go boli brzuch! Nóż mi się w kieszeni otwiera jak to słyszę. Albo że trzeba już natychmiast do lekarza jechać. Bo rany boskie to gorączka. Od 2 godzin! Chyba można dać dziecku chwilę na to żeby sobie z tym poradziło. Dać syrop, spróbować położyć spać, zrobić okłady. A nie od razu na noc leciec z dzieckiem na nocną opiekę. Bo ma gorączkę. Od 2h! Ciśnienie mam ze złości chyba 200.
Ps młody zasnął. Mam nadzieję że do rana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 21:09   #4977
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witam się po świętach! Powiem Wam, że ciężko, ciężko w tej ciąży! Brzuch już wielki, źle się śpi, koszmary mi się śnią, kręgosłup boli, mam problem z nietrzymaniem moczu Już chyba bym chciała połowę marca. Nie mam już sił i idę na L4

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Kupiłam fotelik z bazą
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Z bazy bardzo wygodnie się korzysta. Jaki masz model?

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Taki prezent dostałam na święta ,czytał ktoś ? Opinie ma niezłe. Myślę , że chociaż garść jakiś rad się przyda .
Ponoć fajna!

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Z tym przewijakiem jak jest w końcu , nakładka na łóżeczko czy na mebel ? Moja mama mówi itak będziesz na łóżku lub kanapie przewijać .
Ja przewijałam na łóżku

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
Katarek

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Kaftaniki są niewygodne. Body, body i jeszcze raz body. Ja nie wiem co zamiast getrow chlopcom nakladac.
Joggersy

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was obserwuje mamęginekolog ale od wczoraj maja akcje, że można kupić ebooki za symboliczną złotówkę i wszystko idzie na ich fundację. Ebooki są o śnie dziecka, rozszerzaniu diety i dwa kulinarne. Cel szczytny więc może wam się przydadzą, chodzi mi tu zwłaszcza o kobitki, które będą mamami po raz pierwszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za przypomnienie! Też coś kliknę
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 21:20   #4978
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie jeszcze wiecznie wciskanie lekarstw, syropkow i wszystkiego co się da. I to jeszcze w taki w☠☠☠☠iajacy sposób, kaszlnie dwa razy i tekst, do syna "oj, mama Ci da syropku jak dojedziesz do domu" a wiadomo że syropek na kaszel to nie taka prosta sprawa u dziecka bo jeśli już nawet potrzeba to trzeba wiedzieć jaki i kiedy podać żeby nie zaszkodzić, ale ciul, nie ważne, ważne że syropek napchany do buźki. Albo 37,2 i już lecą z lekami, a temperaturę się zbija od 38,5 (no zaczynam już od mniejszej ) przecież a nie 37...
Moi to lekomani generalnie. Są oburzeni że ja ograniczam leki do minimum. W ogóle mnie irytują ostatnio, druga wnuczka ciągle jakieś leki bierze i zadowoleni ze pediatra lekarstwa przepisuje (biedna dużo choruje ostatnio, organizm ma już jak sito przesiane, nie zdąży się zregenerować i już następne chorobsko )

I jeszcze ciągle ja za wzór stawiają że tak pięknie je, a mój to nie je. I tak komentują ciągle przy nim a potem się dziwić że siada do obiadu i od razu spiety. Ale nie widzą tego że ta dwu-latka zaczyna mieć problemy ze zbyt duża wagą. Na szczęście szwagierka zaczyna się orientować powoli że mała za dużo je. Współczuję, bo ograniczyć jedzenie będzie bardzo trudno a jeszcze teściom przemówić że mają stosować się diety to wogole będzie katorga.

Ehhh ale mi się ulało o nich no ostatnio mam fazę trochę, ale dla równowagi dodam że dużo pomagają gdy potrzebna opieka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 22:44   #4979
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Akcja ciuszki za mną. Defintywnie nic nie kupuję. Druga sprawa rozbieżność firm i rozmiarów jest straszna ;/ 56 wygląda jak 46 .. nawet znlazłam body rozmiar 86 wielkie .. innej firmy 68 wyglądało jak to 86..
Jedynie co kupię to jakiś komplet na wyjście ze szpitala ,szpitalny może te kaftaniki .
Sporo mam na zamek zapinanych .
Parę kompletów nowych z metkami zakochałam się w niektórych .


Oglądałam dzisiaj łóżeczko z komodą i przewijakiem . O to by było coś dla Nas . Cena kosmos 1800 zł , poszukam czegoś tańszego .

Czułam się dziś fatalnie ,cukry skakały . Wypad na miasto 2 h tak mnie wymęczył , że przespałam obiad ,podwieczorek . Obudziłam się bardzo głodna na kolację .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 06:36   #4980
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Witam się po świętach! Powiem Wam, że ciężko, ciężko w tej ciąży! Brzuch już wielki, źle się śpi, koszmary mi się śnią, kręgosłup boli, mam problem z nietrzymaniem moczu Już chyba bym chciała połowę marca. Nie mam już sił i idę na L4

Super! Z bazy bardzo wygodnie się korzysta. Jaki masz model?

Ponoć fajna!

Ja przewijałam na łóżku

Katarek

Joggersy

Dzięki za przypomnienie! Też coś kliknę
Maxi cosi pebble plus z bazą 2wayfix. Już mi wydali dożywotnią gwarancję więc może i na dzidzie nr 2 wystarczy
Benetta ale mnie wcale nie dziwi, czasem trzeba ulać goryczy ale moje teście to są to samo. Jest się dobrą matką dopóki dziecko nie zachoruje. Jak zachoruje to okazuje się, że wg nich powinno się dziecko trzymać w domu i nigdzie nie wychodzić . Także nie jesteś sama, podejrzewam, że takich to mnóstwo jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.