Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 06:44   #1411
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Na pewno będzie lepiej Ja nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą i myślałam, że będzie jedna wielka panika a okazało się co innego. Ale z opowiadań innych wiem, że zazwyczaj nie warto jeździć z kimś z rodziny czy z Tż, szczególnie na początku drogi, bo tylko marudzą albo uczą czegoś niepoprawnie






Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Ja miałam podobnie - musiałam dojrzeć do tej decyzji (i kopa też dostać od życia) i wiem, że -naście lat temu nie zdałabym prawka, bo źle się czułam za kierownicą i też jak już nie wiedziałam, co mam zrobić, to puszczałam po prostu wszystko (łącznie z kierownicą). Mój były już mnie naciskał, że dam radę i usilnie mnie uczył, ale kiedy prawie wpadłam na zakręcie do rowu, to tak się zraziłam, że żadna siła mnie nie zmusiła by ponownie usiąść za kierownicą.
W tamtym roku dostałam kopa od życia, który zmobilizował mnie do tego, by robić prawo jazdy. Też się bałam, czy podołam, ale o dziwo gdy wsiadłam do auta, to mimo strachu była chęć ogarnięcia tego wszystkiego. Na kursie były lepsze i gorsze dni, ale było zupełnie inaczej, niż -naście lat temu. Zdałam za pierwszym razem egzaminy i wierzę, że Tobie też się to uda.






Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Może być wcześniej Na pewno będzie wcześniej, bo prawko ma być do odbioru do 7 dni roboczych. A ja np. miałam jakoś po 4 roboczych.




Prawko na pewno Ci się przyda. Ten kawałek plastiku naprawdę bardzo ułatwia życie. Nie zastanawiaj się, czy iść na kurs - bo naprawdę warto. Jeśli tylko ma się możliwość, to, moim zdaniem, powinno się jak najbardziej iść na kurs i mieć to prawko.
Jazda nie jest wcale taka trudna, więc raczej na pewno się nadajesz. Chyba nie znam osoby, która by się nie nadawała. Jasne, jedni zdają za pierwszym, drudzy mają kilka prób za sobą, zdarza się też, że czasem potrzeba komuś więcej czasu, żeby opanować dany element, ale kogoś, kto ewidentnie się 'nie nadaje', naprawdę nie znam.
Bardzo dziękuję za słowa otuchy Póki co prawko nie jest mi niezbędne, dojeżdżam do pracy do miasta (Kraków) ale z rewelacyjnie skomunikowanego miejsca - PKP, komunikacja miejska i prywatne busy. I to ma plusy bo sobie czytam książkę w podróży czy przeglądam Internet. Ale jak czasem moknę na przystanku to wiadomo, marzy się ciepłe autko ale myślę głównie przyszlosciowo, pod kątem ewentualnej ciąży i dziecka, w razie nawet głupiego wyjazdu do lekarza chciałabym mieć możliwość pojechać tam samodzielnie. Tak samo wiadomo, podwiezienie np. babci do lekarza czy coś. Najważniejsze ze zaczęłam widzieć plusy
Wczoraj na części teoretycznej dowiedziałam się ze jazdy zaczynamy z innym instruktorem niż ten na którym mi zależy- wybrałam szkołę ze względu na konkretnego nauczyciela, który ma świetne opinie i przy okazji jest właścicielem szkoły. Wiec już z domu w desperacji dzwoniłam do niego ze chce jeździć tylko z nim . Na szczęście się zgodził ale ma nieco dłuższe terminy. Ten z wykładów nieco mi nie podszedł więc wolę poczekać.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 10:01   #1412
miss_little_di
Raczkowanie
 
Avatar miss_little_di
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zaczynam dzisiaj znowu jazdy. Po dwóch tygodniach. I nie poddaje sie, 3 grudnia kolejne podejście do egzaminu
miss_little_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 23:05   #1413
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziś na polsacie było o nowych zasadach. Podkreślone, ze od stycznia, więc chyba jednak nie przeloza.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:49   #1414
NiKa_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zaczynam odliczanko do examu i mam małą nadzieję na podtrzymanie dobrej passy chodź wydaje się to mało realne za pierwszym razem Egzamin w piątek a ja mam jeszcze dwa razy jazdy-stres daje się we znaki
NiKa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:52   #1415
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziś na polsacie było o nowych zasadach. Podkreślone, ze od stycznia, więc chyba jednak nie przeloza.
Kurcze, chciałabym w końcu wiedzieć, jak jest na 100%.

Witam się gratuluję wszystkim zdanym i trzymam kciuki za nadchodzące. Sama mam teorię 4.12, ale co do praktyki, to powiem szczerze, że czuję się totalnie niegotowa.
Praktycznie przez cały kurs w naprawdę dobrej i polecanej szkole nie nauczono mnie porządnie parkowania, jestem w tym zielona. Na ostatnich godzinach jazd robiłam rażące błędy. Co dziwne - uwielbiam jeździć, tęskniłam za każdymi jazdami, za kółkiem prawie w ogóle się nie stresuję, ale częsyo technika to dla mnie czarna magia. Tak naprawdę mimo tych 30 godzin miewam jeszcze czasem problemy z ruszeniem, z ruszeniem z r3cznego. Nie wiem - boję się jak to ze mną będzie. A przeczucie na początku miałam dobre.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 09:08   #1416
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

U mnie terminy są kosmiczne w czwartek koleżanka dostała na 20.01 ja mam przed świętami ale nawet unstruktor mi powiedzial ze mam sobie dokupic jazdy bo praktycznie z moja jazda nie mam szans zdać
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 09:14   #1417
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Właśnie też widziałam ten material na Polsacie i byłam zdziwiona, ale oni chyba sami jeszcze nie wiedzą. W artykule na RMF jest napisane, ze nie może wejść żadna ustawa, jeśli nie wystartuje cepik.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 10:06   #1418
miss_little_di
Raczkowanie
 
Avatar miss_little_di
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Właśnie też widziałam ten material na Polsacie i byłam zdziwiona, ale oni chyba sami jeszcze nie wiedzą. W artykule na RMF jest napisane, ze nie może wejść żadna ustawa, jeśli nie wystartuje cepik.

I tego sie trzymajmy !

Mój instruktor tez pokresla ten fakt
miss_little_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:02   #1419
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez miss_little_di Pokaż wiadomość
I tego sie trzymajmy !

Mój instruktor tez pokresla ten fakt
Trzeba mieć nadzieję
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 15:45   #1420
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, przepraszam za offtop, wiem, że to nie ten temat, ale jednak tu się chyba udziela najwięcej osób i tych, co już zdały, też. I może mi pomożecie.
Sprawa wygląda tak, że jechałam sobie dzisiaj do domu i nagle patrzę, patrol policji. Nie było ich widać wcześniej, bo to było za zakrętem, a poza tym oni stali tak trochę w głębi w zatoczce. I jak byłam już na wysokości miejsca, w którym stali, no, może z metr czy dwa przed, to policjant zaczął machać lizakiem. Ja jechałam zgodnie z przepisami, no tę 50 może miałam trochę przekroczoną, bo było z górki, ale nieznacznie. Pomyślałam więc, że to nie na mnie i pojechałam dalej. I tak nie dałabym rady się zatrzymać, ale kawałek dalej przystanęłam i widziałam w lusterku tego policjanta i samochód za mną, który zjeżdżał na pobocze, a kolejny samochód go ominął i już jechał normalnie, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten policjant nie machał na mnie. I tu moje pytanie: na pewno to nie było na mnie? Nie wpadną mi jacyś antyterroryści o 6 rano?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 16:15   #1421
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam za offtop, wiem, że to nie ten temat, ale jednak tu się chyba udziela najwięcej osób i tych, co już zdały, też. I może mi pomożecie.
Sprawa wygląda tak, że jechałam sobie dzisiaj do domu i nagle patrzę, patrol policji. Nie było ich widać wcześniej, bo to było za zakrętem, a poza tym oni stali tak trochę w głębi w zatoczce. I jak byłam już na wysokości miejsca, w którym stali, no, może z metr czy dwa przed, to policjant zaczął machać lizakiem. Ja jechałam zgodnie z przepisami, no tę 50 może miałam trochę przekroczoną, bo było z górki, ale nieznacznie. Pomyślałam więc, że to nie na mnie i pojechałam dalej. I tak nie dałabym rady się zatrzymać, ale kawałek dalej przystanęłam i widziałam w lusterku tego policjanta i samochód za mną, który zjeżdżał na pobocze, a kolejny samochód go ominął i już jechał normalnie, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten policjant nie machał na mnie. I tu moje pytanie: na pewno to nie było na mnie? Nie wpadną mi jacyś antyterroryści o 6 rano?
Gdyby to było do Ciebie, to by pojechali za Tobą, aż byś się zatrzymała
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 16:23   #1422
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Gdyby to było do Ciebie, to by pojechali za Tobą, aż byś się zatrzymała
No właśnie też tak sądzę. I na innych stronach też tak czytałam. Poza tym, przede mną nikt nie jechał, to powinien chyba pomachać wcześniej, jak już, a nie jak go prawie już mijałam, prawda?
Wiem, że to głupie itp, ale i tak jakiś taki niepokój jest, że co jeśli to było na mnie.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 17:24   #1423
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No właśnie też tak sądzę. I na innych stronach też tak czytałam. Poza tym, przede mną nikt nie jechał, to powinien chyba pomachać wcześniej, jak już, a nie jak go prawie już mijałam, prawda?
Wiem, że to głupie itp, ale i tak jakiś taki niepokój jest, że co jeśli to było na mnie.
Nie ma powodu panikować mogli machać do rutynowej kontroli, więc nic złego i tak nie zrobiłaś
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:03   #1424
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie ma powodu panikować mogli machać do rutynowej kontroli, więc nic złego i tak nie zrobiłaś
No nie wiem, czy do rutynowej. Jechałam ja, za mną taki dość spory kawałek ten samochód, który zjechał, a za nim zaraz jeszcze jeden, który go ominął. Z tym, że nie wydaje mi się, żeby tamten, którego zatrzymali jechał jakoś szybko czy coś, bo cały czas mniej więcej był w takiej samej odległości ode mnie. A poza tym, jak się nie zatrzymasz do rutynowej kontroli, to chyba też są jakieś konsekwencje, nie?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:40   #1425
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzisiaj dzwonilam do wordu żeby się spytać o jakiś szybszy termin i przy okazji pytałam o nowe przepisy narazie znic na 100% nie wiadomo ale jesli do połowy grudnia word nie dostanie dokumentów i informacji o zmianach nowe przepisy od stycznia NIE WEJDĄ!
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 08:35   #1426
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Odebralam dzisiaj prawko i pierwsza jazda za mną Jakie to dziwne uczucie nikt Ci nie mowi, gdzie skręcić, o kierunkach nic, jedynie słyszałam, że za długo ciągnę na 3... jak dla mnie silnik ładniej chodził, niż na 4, ale ok pierwszy raz jechalam w nocy, pierwszy raz tym autem, zero podświetlenia w srodku, jak niewidomy sie czulam (nie urazajac niewidomych). W pewnym momencie zatesknilam za moim instr, kiedy w waskim zakrecie mijalam się z autem, poczulam się strasznie niepewnie... Ale mam nadzieje, że jaj rozjezdze się w dzień, to już będę śmigać
I was zdajace dziewczyny tez to czeka kolejna pierwsza jazda
Trzymam cały czas kciuki za dziewczyny, które będą podchodzic do egzaminu - macie moje wsparcie no i gratuluje zdanym
Ach zazdraszczam już 'plastiku'. Mnie powoli biorą nerwy, bo w piątek (20.11) z samego rana zapłaciłam w urzędzie za PJ. Tego dnia też około południa WORD zaktualizował status o zakończeniu procesu egzaminowania i do tej pory nie wskoczył następny punkt, czyli przyjęcie tych danych przez Wydział komunikacji no co jest? Mam rozumieć, że proces produkcji nawet jeszcze nie ruszył, bo im się nie chce sprawdzić statusu czy co? Czy może WK nie aktualizuje na bieżąco?
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:35   #1427
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Ach zazdraszczam już 'plastiku'. Mnie powoli biorą nerwy, bo w piątek (20.11) z samego rana zapłaciłam w urzędzie za PJ. Tego dnia też około południa WORD zaktualizował status o zakończeniu procesu egzaminowania i do tej pory nie wskoczył następny punkt, czyli przyjęcie tych danych przez Wydział komunikacji no co jest? Mam rozumieć, że proces produkcji nawet jeszcze nie ruszył, bo im się nie chce sprawdzić statusu czy co? Czy może WK nie aktualizuje na bieżąco?
Word ma 3 dni na przeslanie dokumentow, możesz zadzwonić do WK i dopytac, może jeszcze nie zaktualizowali właśnie
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:31   #1428
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Word ma 3 dni na przeslanie dokumentow, możesz zadzwonić do WK i dopytac, może jeszcze nie zaktualizowali właśnie
WORD się wyrobił, WK widzę miało poślizg o jeden dzień. Właśnie przyjęli informację To czekanie jest okropne
Jutro mam wyprawę na drugi koniec miasta ... i zamiast bujnąć się autem, muszę wsiąść w komunikacje ach... oby ostatni raz
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:40   #1429
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mi dość szybko zaczęli wyrabiać prawko. Max w piątek powinnam mieć ale nie mam jak pojechać do domu wiec przed świętami odbiore a juz chciałam pojeździc u tZ
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 18:52   #1430
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

I do odbioru prawko mam w czwartek po nie jade
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 03:18   #1431
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
I do odbioru prawko mam w czwartek po nie jade
Ale szybciutko! a ja dalej czekam, już tydzień
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 07:46   #1432
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zaraz mam lekcje jazdy po 3 miesiącach przerwy


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 07:51   #1433
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Zaraz mam lekcje jazdy po 3 miesiącach przerwy


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
Jazdy się nie zapomina. Na spokojnie i będziesz ładnie jeździć
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 08:26   #1434
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
I do odbioru prawko mam w czwartek po nie jade
No szybciutko Moje wczoraj trafiło do zamówienia już. Wiem też, że widnieję już w centralnej bazie kierowców tylko jeszcze numer dokumentu muszą nadać i tylko odbierać Spieszno mi, bo wygląda na to, że podejmę niebawem pracę mobilną
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 08:35   #1435
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja widnialam w bazie następnego dnia po zdaniu egzaminu i odrazu poszło zamówienie.
Z jednej strony cieszę się a z drugiej boje ze cos zepsuje w sobotę jak będę jechać autem. TŻ da mi tylko poprowadzić w jego okolicy a na główną drogę boje się wyjechać bo to droga krajowa i 100km/h jada
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 09:12   #1436
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Zaraz mam lekcje jazdy po 3 miesiącach przerwy


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
Ja po 2 miesiącach przerwy miałam egzamin i zdałam także luz :P
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 10:46   #1437
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Ja po 2 miesiącach przerwy miałam egzamin i zdałam także luz :P

Instruktor powiedział ze zdam jak nie bede stresować , dzisiaj poszło mi bardzo dobrze nawet luk był idealny


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 11:41   #1438
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Patrzcie...:p http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...z,nId,1927440#


Miejmy nadzieję, że to prawda i zostanie tylko nowy listek
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 11:44   #1439
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej czy jest tu jakaś osóbka, która miała kurs na prawko przed zmianami tzn przed nadawaniem tych numerów PKK? W sobotę zdalam, ale na info car nie mogę sprawdzić statusu prawo jazdy bo nie jestem w ogóle w systemie, musze czekać aż wyślą poczta moje papiery... I tu pytanie ile mogę czekać ? Ktoś miał podobnie ?
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2015-11-25 o 11:45
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:20   #1440
miss_little_di
Raczkowanie
 
Avatar miss_little_di
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Patrzcie...:p http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...z,nId,1927440#


Miejmy nadzieję, że to prawda i zostanie tylko nowy listek

Super super super !
miss_little_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.