Wszystko o Party Lite - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 14:10   #1
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek

Wszystko o Party Lite


Witam

Jestem konsultantka między innymi Party Lite, jeśli również jesteś konsultantką lub chcesz nią zostać lub po prostu chcesz się podzielić wrażeniami,opiniami o produktach,coś polecić ZapraszamProszę wszystkich o przestrzeganie regulaminu
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:30   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wszystko o Party Lite

Spojrzałam w google bo nie znalam tej firmy party lite i stwierdzam czego to jeszcze ludzie nie wymyślą ,jeszcze troche a kapuste kiszona beda sprzedawac w sprzedaży bezpośredniej
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:12   #3
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Party Lite

hehe nigdy nic nie waidomoale powiem szczerze że byłam na takiej prezentacji i naprawdę wyglądało i pachniało niesamowicie
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:17   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Party Lite

Mam głupią słabość do świeczek i tego typu rzeczy i poszłabym na taką prezentację
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:59   #5
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Party Lite

fajne jest to że mozna samemu taka prezentacje zrobić albo np zamówić zestaw za 250 zł albo kupic np kilka próbek lub świeczek lub w przypadku większej ilości klientek poprosić o to aby Twoja menadzer liderka taką prezentacje pomogła Ci zrobic tylko w takim przypadku musisz mieć conajmniej 10 osób.Do tego jak np jestes jeszce konsultantką innej firmy mozesz przy okazji zaprezentować tez ją
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 12:15   #6
jane125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Party Lite

drotek...ja chce sie dowiedziec wiecej o partylite..ale tak serio..znaczy praktycznie...tez jestem konsultantka..avon oraz FM i bylam wczoraj na spotkaniu z osoba zajmujaca sie partylite,z liderka. powiedz mi z praktyki jak to wyglada..chodzi mi o to ze ten zestaw za 90zl nie zawiera produktow do zrobienia prezentacji,jakies tam tylko drobiazgi (mozesz wymienic co dokladnie?). ja wiem ze lider ma pomagac ale nie bedzie chyba za kazdym razem mi tu przyjezdzac i robic prezentacji.. jestem z łódzkiego i tu nikogo takiego nie ma. liderka mowila ze glownie sprzedaz opiera sie na prezentacjach,ze katalogiem sie nie pracuje..czyli co?jestes zmuszona tak czy siak starter za 250zl kupic? zmuszona,w sensie ze nie bedziesz mogla sprzedawac tak naprawde nie robiac prezentacji? no i przede wszystkim..wiadomo ze to drogie produkty...jak na przecietnych ludzi..i wiadomo ze sprzedaje sie wszystko wsrod znajomych i ich znajomych..nie posiadam zamoznych znajomych i moi znajomi takze..powiedz jak to jest..naprawd...czy jest sens w to wchodzic skoro nie ma sie kasy do zainwestowania? no i to placenie z gory..watpie by ludzie widzacy mnie 1szy raz w zyciu dadza kase z gory zanim dostana produkt..bo nie mam kasy zeby wykladac za nich..
czekam na odpowiedz..jesli wolisz na maila to prosze jane125ster@gmail.com
jane125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:59   #7
sirunka
Przyczajenie
 
Avatar sirunka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
GG do sirunka
Dot.: Wszystko o Party Lite

Ja tez jestem konsultantka PartyLite od poczatku istnienia tej firmy w Polsce. Na poczatku nie angazowalam sie zbytnio w dzialalnosc, ale jak zaczelam robic prezentacje to nie uwierzylam, ze tyle mozna zarobic w firmie sprzedazy bezposredniej.
Poza tym kto nei lubi swiec ?! maja genialne produkty, takiej gammy zapachow to chyba zadna inna firma nie ma. No i jakosc - niezrownana! A prezentacje to jest poprostu zabawa, robie je z przyjemnoscia.
Jesli ktos jest zainteresowany taka prezentacja lub chce zostac konsultantka prosze sie skontaktowac, wszystko wyjasnie
sirunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 22:31   #8
lideria
Przyczajenie
 
Avatar lideria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Party Lite

Witam ja całkiem niedawno zaczęłam współpracę z tą firmą co do produktów bardzo szybko się przekonałam jednak żeby znaleźć kogoś , kto chciałby poprowadzić prezentację jest ciężko .masakra jacy ludzie są zamknięci w sobie , nie mają czasu na nic i nie chcą próbować czegoś nowego.znajomi podchodzą do tego niezbyt poważnie, niewiem jak znaleźć kogoś chętnego, myślałam o chodzeniu po jakichś restauracjach lokalach, na początek żeby może kogoś namówić na prezentację ale zawsze jest a niewiem , a ludzie nie lubią zapachów. Wkurza mnie to.może coś pomożecie i pokierujecie mnie?
lideria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:30   #9
lideria
Przyczajenie
 
Avatar lideria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Party Lite

CHCIAŁABYM POLECIĆ PIĘKNE PRODUKTY FIRMY PARTYLITE.
SAMA MOŻESZ ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ.
POSZUKUJĘ CHĘTNYCH PAŃ DO ZROBIENIA PREZENTACJI U SIEBIE Z POŁUDNIA WOJ LUBUSKIEGO (OKOLICE SZPROTAWY, ŻAGANIA, ŻAR ,NOWEJ SOLI, BOLESŁAWCA).
TO NIC NIE KOSZTUJE DZIĘKI TEMU MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ DLA SWOJEGO DOMU- CIEPŁY WSPANIAŁY I PACHNĄCY KLIMAT
Z PEWNOŚCIA BĘDZIE TO WSPANIAŁE DOŚWIADCZENIE I MOŻLIWOŚĆ POZNANIA ŚWIEC I ZAPACHÓW. ZOBACZCIE SAME NA www.partylite.pl
lideria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 14:08   #10
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Wszystko o Party Lite

Miałam prezentacje u siebie w domu. Nie powiem, aby mi się świece nie spodobały hehe, nawet kupiłam jeden komplet lampionów, zastanawiam się nad jeszcze jednym. Są po prostu piękne. Ciekawe tylko czy faktycznie będę miała dostawe świeczek wtedy, kiedy bedę potrzebować na wymianę, czy dziewczyna nie rzuci go po krótkim czasie?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:17   #11
lideria
Przyczajenie
 
Avatar lideria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Party Lite

babulenka poszukaj na stronie www.partylite.pl konsultantke jak najbliżej ciebie i skontaktuj sie z na wtedy na pewno bedziesz miala mozliwosc dostania swiec
lideria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:35   #12
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Party Lite

Witam Was
dość długo milczała wybaczcie ale przy dwójce małych Szprot to ja nawet do łazienki czasami dwie godziny idę i dojścć nie mogę. a więc do rzeczy i co najważniejsze szczerze. Umówmy się nie są to produkty tanie ale i jakość ich jest nie jest marketowa. Są to świeczki naprawdę trwałe i co ważne długo się utrzymuje zapach. Jak przekonać klienta najlepiej zrobić prezentacje. Dobrze jest jesli w waszym mieście jest jakaś konsultantka,która robi prezentację można ją poprosić aby w dwóch czy trzech uczestniczyć, zobaczyć jak to jest. Jeśli się nie trafi na jakąś chorobliwie zazdrosną osobę to mysle że nie będzie problem u. Ja sama juz od dłuższego czasu zamierzam zrobić prezentację ale chwilowo jestem uziemiona,Młodszy skarb rosnie więc niedługo będę mogła w końcu cos zrobić. Co jednak zrobić kiedy takiej osoby koło nas nie ma,radzic sobie samemu,my kobiety(nie obrażając mężczyzn) mamy to we krwi Jak zachecić ludzi,znaleźć salę itp. Na początek sala,jesli ktos ma np dom z ogródkiem to problemu nie ma, swój lokal albo ktoś ze znajomych np pup,restaurację zawsze dogadać sie można jesli jednak jestes w sytuacji takiej jak ja pozostaje Ci wynajęcie sali. Jak zaprosic osoby dajcie np ogłoszenie na lokalnym portalu ogłoszeniowym,że robicie prezentacje takiej i takiej firmy (ja np mam w zamiarze połaczyć moje firmy z wyjatkiem avon i zrobić to na jednej prezentacji). Nie ma się jednak co oszukiwać trzeba coś zainwestować,chociażby w wynajęcie sali i zakup katalogu. Ale ponieważ Party Lite do tanich nie należy możecie jako główną firmę wziąść taką która ma tańdsze produkty. np ja wybiorę sobie Marizę albo Beterware, dam ogłoszenie,zaproszę znajomych. Przy ogłoszeniu zaznaczcie że prosicie o potwierdzenie przybycia najpóźniej tydzień przed szkoleniem czemu? bo z reguły jest tak że jak zamawiacie w hotelu salę ( wiem o tym bo często zamawiam na szkolenia) w przypadku rezygnacji na tydzień przed nie ponosi sie żadnych kosztów. Dodatkowo aby mieć pewnośc ile osób dokładne przyjdzie zaznaczcie w ogłoszeniu tylko miasto a miejsce że podacie uczestnikom prezentacji przed prezentacją. Wtedy nikt nie wejdzie Wam bez zapowiedzi. Akurat jestem na party Lite i przeczytałam że jest tam taki poradnik jak zrobić prezentacje jesli nie chce Wam się szukać napiszcie do mnie konsultantka@vip.onet.pl prześle Wam.

To jest mój sposób na prezentacje a raczej na jej organizację. Oczywiście trzeba się do niej przygotować czyli jakie produkty ma firma ,jak postepować ze świecami itp to też znajdziecie na stronie lub moge przesłać. Nawet gdy nie będzie to głowna firma do prezentacji bo zamówicie tylko próbki zapachowe i katalogi i pokazecie na prezentacji innej firmy to jesli padna pytania będziecie w stanie odpowiedzieć

Czy warto?? mysle że to trudne pytanie bo to wszystko zależy a przynajmniej głownie od osoby która się tym chce zając. Jesli osoba lubi kontakt z ludźmi prędzej czy później się przebije jesli zajmie się tym osoba która będzie siedziała z założonymi rekami i czekała na klientów no to raczej nie sądze by kliencie walili do niej drzwiami i oknami. Ważne jest to że nie ma przymusu zamawiania co miesiąc zamówisz cokolwiek na początek na raz na 3 miesiące i dalej jestes konsultantką. Ja osobiscie nie zrobiłam żadnej jeszcze prezentacji i przyznam że cięzko zdobywa sie klientów ale Ci co sa to wracają. Innym sposobem na zainteresowanie jest np wkładanie ulotek do katalogów innych firm.

Bardzo chętnie popisze z chetnymi osobami o firmach i nie koniecznie tylko po to by kogos zwerbować Macie ochote piszcie

gg 10097280

uważam że taka wymiana doświadczenia między konsultantami/tkami to też dobra rzecz

Pozdrawiam i przepraszam za błedy ale podczas pisania obsiadły mnie szkraby hehe
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 15:28   #13
paulinaplik15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Party Lite

może mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę ceny na stronie http://www.partylite.pl ?
paulinaplik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 08:27   #14
sirunka
Przyczajenie
 
Avatar sirunka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
GG do sirunka
Dot.: Wszystko o Party Lite

Na stronie PartyLite nie ma cen. Napisz do mnie jesli chcesz dostac katalog.
sirunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:17   #15
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Party Lite

Cytat:
Napisane przez sirunka Pokaż wiadomość
Na stronie PartyLite nie ma cen. Napisz do mnie jesli chcesz dostac katalog.
sirunka, a jest dostępny cennik? Aż taka tajemnica ceny produktów firmy?
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:50   #16
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wszystko o Party Lite

Cytat:
Napisane przez sirunka Pokaż wiadomość
Na stronie PartyLite nie ma cen. Napisz do mnie jesli chcesz dostac katalog.
Jak wejdziesz w katalog, to na samym koncu sa ceny

Poszukuje polskiej konsultantki Partylite mieszkajacej w UK.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:45   #17
sirunka
Przyczajenie
 
Avatar sirunka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
GG do sirunka
Dot.: Wszystko o Party Lite

Spokojnie, juz jest katalog z cenami
Do konca stycznia wszystko 30% taniej od ceny w katalogu
http://asp.zone-secure.net/v2/index....pl&startPage=1
sirunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:18   #18
paula161
Przyczajenie
 
Avatar paula161
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Party Lite

hej dziewczyny , poszukuję konsultanki partylite, chcę kupić kominek elektryczny ten w kształcie biedronki
paula161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 20:18:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.