żyła na czole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 13:37   #1
reira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Smile

żyła na czole


Witam!
Proszę o wybaczenie jeśli zamieszczam to w złym dziale.

Chciałabym zapytać o sposób na ukrycie żyły na czole... Czy można ją zlikwidować jakimś kwasem hialuronowym, moze czyms innym? Moze laserem ? Bardzo prosze o pomoc i podpowiedź i odpowiedź jak wygląda to finansowo.

Pozdrawiam serdecznie!
reira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:44   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: żyła na czole

nie sądzę żeby można było zlikwidować żyłę.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 08:36   #3
reira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: żyła na czole

a ukryć ??
reira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 21:11   #4
montenegra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 30
Dot.: żyła na czole

czy ja wiem czy nie można zlikwidować. angelina jolie miała taką wielką pulsującą żyłę przecinającą jej czoło, powiększona już na trwałe, a jakoś ostatnio jej nie ma. myślę, że warto iść do chirurga naczyniowego zapytać np. o możliwość skleroterapi (widziałam że tak usuwa się powiększone żyły na dłoniach, więc czemu nie na czole? szczególnie że teraz można wykonać sklero pianką, co zmniejsza ryzyko powikłań) lub lasera. od razu idź prywatnie, bo na nfz się tym nie zajmują. nie wiem jak na czole, ale na nogach robią usg żył . z pewnością lekarz też będzie chciał zbadać stan żył. w smie to może nawet lepiej byłoby od razu przedzwonić do takiego lekarza zapytać, czy zająłby się żyłą na czole lub może kogoś polecić, bo szkoda bulić za wizytę, jeżeli stwierdzi że nie można - w domyśle że on się tym nie zajmuje lub nie potrafi, ale tego już nie powie .
montenegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 18:39   #5
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: żyła na czole

Żyła na czole również kojarzy mi się z Angeliną Jolie. I też tej żyły ostatnio u niej nie widzę więc może pojawiła się jakaś metoda. Ale należy pamiętać, że ona ma nieograniczone środki finansowe i ta metoda może nawet nie dotarła do Polski. W każdym razie na pewno coś już się pojawiło albo niebawem się pojawi.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 15:19   #6
montenegra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 30
Dot.: żyła na czole

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Żyła na czole również kojarzy mi się z Angeliną Jolie. I też tej żyły ostatnio u niej nie widzę więc może pojawiła się jakaś metoda. Ale należy pamiętać, że ona ma nieograniczone środki finansowe i ta metoda może nawet nie dotarła do Polski. W każdym razie na pewno coś już się pojawiło albo niebawem się pojawi.
metody usuwania wszelakich żył są od lat stosowane w pl, a środki finansowe które trzeba na to przeznaczyć robiąc zabieg prywatnie - bo wiele z nich finansuje nfz, ale wiadomo że ma to swoje ograniczenia - też nie są gigantyczne, a dostępne dla ogółu. doczytałam, że żyły przy głowie usuwa się laserem. użycie go zamykaniu dużej żyły na nodze kosztuje od 2 do 4 tys w zależności od miejsca zabiegu, gdzie częściej trzeba zapłacić tą niższą kwotę, więc myślę, że trzeba się na podobne koszta liczyć przy głowie - ale to z pewnością określi lekarz który się zabiegu podejmie.

Edytowane przez montenegra
Czas edycji: 2014-12-30 o 15:21
montenegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:38   #7
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: żyła na czole

Czyli już jasne
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 17:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.