Nie wiem co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-08, 12:17   #1
smerfna11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 175

Nie wiem co robić


Witam.Co można zrobić w sytuacji jeśli jeden pracownik ciągle dąży do tego, by inna osoba została zwolniona? Od 1.5 roku jedna osoba ciągle, za plecami., kombinuje jak mnie się pozbyć z firmy..
czy teksty w stylu "ja cię stąd wykopie" czy "ja bym cie inaczej wychował", pomawianie mnie - wmawianie innym na mój temat czegoś co nie miało miejsca, można już nazwać mobbingiem? Nie gadam z tą osoba odkąd zahaczyła mi o rodzinę, od tego czasu ciągle na mnie najeżdża za plecami.. ta osoba ma dobre stosunki, ja nie - więc siłą rzeczy nastawia innych przeciwko mnie...
Paradoks polega na tym, że ja nienawidzę tej pracy i chciałabym odejść, ale z pewnych przyczyn nie chce tego robic samemu...dlatego nie rozumiem dlaczego oni zamiast ze mną pogadać czy coś, wolą mi robić pod górkę za plecami...jak wyjść z tego z twarzą?

Czy nawet jeśli robię coś źle lub nie robie w ogóle, mają prawo mnie gnoić za plecami?
smerfna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 10:17   #2
Marynika2727
Przyczajenie
 
Avatar Marynika2727
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nie wiem co robić

Odejdź z tej pracy jak najszybciej, ewentualnie powiedz szefowi o zaistniałej sytuacji, przecież to nie może tak wyglądać!
Marynika2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 11:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.