Odchudzanie tajemniczymi jagodami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 17:46   #1
klauduchaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

Odchudzanie tajemniczymi jagodami


Witam. Otóż ostatnio przeczytałam na portalu internetowym , że istnieją takie tabletki Odchudzanie które są na bazie jagód z Ameryki Południowej ,,Euterpe Oleracea,,. Przeczytałam, że to samo, bez żadnej diety , spala tkankę tłuszczową. Niektórzy wypowiadali się że schudli nawet po 5 kilo w dwa tygodnie lub mniej.
Jestem ciekawa czy to jest prawda. Może któraś z was stosowała te tabletki ?

Jeśli faktycznie są takie skuteczne , to proszę o podanie ich ceny i gdzie można je kupic?
klauduchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:17   #2
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: Odchudzanie tajemniczymi jagodami

Zastanów się czy warto marnować pieniądze. Nawet jeśli spalają tłuszczyk bez diety, to pomyśl - co się stanie po skończeniu łykania tabletek?
Jeśli chcesz schudnąć możesz kupić coś na wspomaganie odchudzania, ale nie da się TRWALE schudnąć bez ćwiczeń i diety (tzn zmiany pewnych nawyków żywieniowych NA ZAWSZE).
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:04   #3
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Odchudzanie tajemniczymi jagodami

Cytat:
Napisane przez klauduchaa Pokaż wiadomość
Witam. Otóż ostatnio przeczytałam na portalu internetowym , że istnieją takie tabletki Odchudzanie które są na bazie jagód z Ameryki Południowej ,,Euterpe Oleracea,,. Przeczytałam, że to samo, bez żadnej diety , spala tkankę tłuszczową. Niektórzy wypowiadali się że schudli nawet po 5 kilo w dwa tygodnie lub mniej.
Jestem ciekawa czy to jest prawda. Może któraś z was stosowała te tabletki ?

Jeśli faktycznie są takie skuteczne , to proszę o podanie ich ceny i gdzie można je kupic?
najskuteczniejsze są regularne ćwiczenia, kilka razy w tygodniu. ŻADNE tabletki nie odchudzają, ile jeszcze takich wątków będzie zakładane? a te wpisy cudownie odchudzonych to producent sam wysmażył. nasz organizm jest tak zaprogramowany,że gromadzi tłuszcz jak przyjmujesz za dużo pożywienia i potem trzeba się naprawdę napocić,żeby to spalić,tabletki tego nie zrobią za Ciebie. kiedyś dawno temu było mało pożywienia,a teraz jest nadmiar i stąd tyle problemów z nadwagą
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:08   #4
ksiadz_robak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Odchudzanie tajemniczymi jagodami

Czy ów portal nie miał przypadkiem adresu podobnego do "medical news reporter"? Jeśli tak, to pisałem już o tym: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=95 ;

Jeśli adres jest inny, polecam sprawdzenie, czy nie stosuje podobnych praktyk jak te opisane.

A generalnie powiedzieć można, że jedyną pigułką która sprawi, że schudniesz bez wysiłku, diety itp. to ta z główką tasiemca. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę hodować w sobie długiego na kilka metrów obślizgłego robala... no i nie przejmuje sie tym, że zarazi i innych. O zrujnowaniu zdrowia i pozbawieniu się witamin, minerałów także można powiedzieć, albo wodobrzuszu. Aha, o możliwości utworzenia się cyst pasożyta w oczach czy mózgu nie wspomnę.... W każdym razie że jednocześnie zrujnuje zdrowie tak, że człowiek będzie żałował starych, bardziej puszystych czasów...

Dlatego - odrobinę pracy trzeba włożyć w pracę nad sobą. Jedzenie nie jest jedyną przyjemnością w życiu; mamy wczesne lato, pełno świeżych warzyw i owoców - głód można łatwo zaspokoić choćby świeżą surówką, pobiegać trochę na powietrzu, choć z godzinę dziennie - waga poleci

Edytowane przez ksiadz_robak
Czas edycji: 2012-06-18 o 14:36
ksiadz_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:22   #5
wiolusial
Przyczajenie
 
Avatar wiolusial
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie tajemniczymi jagodami

Witam,
chyba chodzi o jagody acai. Produkty z tymi jagodami mozesz kupic w aptece. Mi wczoraj przyszla paczka z Pl (mieszkam w UK) i zaczelam dopiero teraz szukac dokladniejszych informacji . Ja zamowilam AcaiBerry slim w saszetkach Nord Farm (troche drogie-ok 70zl-30 sasz). Zamowilam je nie tylko ze wzgledu na odchudzanie, ale zawiera on rowniez witaminy, mineraly i przeciwutleniacze. Mam zamiar sprawdzic jak dzialaja i chce polaczyc je z SB.
wiolusial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:16   #6
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzanie tajemniczymi jagodami

tak, chodzi o jagody acai - to jest niby "super jagoda" zbierana w lasach deszczowych Brazylii, ceny preparatów koszmarne, powyżej 100 zł, w różnych reklamach można przeczytać, że tabletki z tych jagód "wspomagają odchudzanie, oczyszczają organizm z toksyn, obniżają cholesterol, powodują wzrost energii, eliminują bóle stawów" - ja przetestowałam na sobie Acai w 120 kapsułkach ( 500mg ) ze sklepu guarana.pl I nie schudłam, cholesterol nadal wysoki, różnica taka, że poprawił mi się wzrok i poprawiło mi się libido ))
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.