Do wszystkich którzy mieli operację nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 12:18   #1
ramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Unhappy

Do wszystkich którzy mieli operację nosa


Pozdrawiam wszystkich. Mam pytanie do tych wszystkich osób, które przebyły i maja za sobą całkowitą korektę nosa. Bardzo chciałabym wiedzieć jak to wygląda z waszego punktu widzenia bo lekarze niestety piszą to co piszą. Prosze opiszcie, jak to wyglądało, jak goiło się, czy naprawde tak żle się wygląda po operacji, czy to boli, jak długo się goiło oczywiście tak że mozna było wyjśc na zewnatrz. Prosze was o odpowiedż, misiałabym się poddać takiej operacji ale narazie to mam obawy i niestety "dużego" stracha co będzie jak się nie uda albo jak będą komplikację. Z góry dziękuje za wasze wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez ramzes
Czas edycji: 2005-05-20 o 12:29
ramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:35   #2
Livi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Do wszystkich którzy mieli operację nosa

Cytat:
Napisane przez ramzes
Pozdrawiam wszystkich. Mam pytanie do tych wszystkich osób, które przebyły i maja za sobą całkowitą korektę nosa. Bardzo chciałabym wiedzieć jak to wygląda z waszego punktu widzenia bo lekarze niestety piszą to co piszą. Prosze opiszcie, jak to wyglądało, jak goiło się, czy naprawde tak żle się wygląda po operacji, czy to boli, jak długo się goiło oczywiście tak że mozna było wyjśc na zewnatrz. Prosze was o odpowiedż, misiałabym się poddać takiej operacji ale narazie to mam obawy i niestety "dużego" stracha co będzie jak się nie uda albo jak będą komplikację. Z góry dziękuje za wasze wszystkie odpowiedzi.
U mnie nosek goił się bardzo ładnie i bardzo szybko po operacji wygladałam koszmarnie duże sińce pod oczami ogromny opatrunek,sama operacja nie boli ,nos po operacji też mnie nie bolał po 3 dniach siniaczki powoli zaczeły znikać a po 2 tygodniah mogłam sigać po ulicach.Nie masz się czego bać operacja noska nie jest taka straszna.O operacjach znalzłam w sieci taki link http://www.xn--twojeciao-xub.pl moze tam znajdziesz cos wiecej .
Livi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 22:26   #3
Eli-Beli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Do wszystkich którzy mieli operację nosa

tez chcialabym bardzo miec zoperowany nos.moze to glupie,ale poprostu boje sie jak zareaguja na to znajomi i rodzina....Wiem nie powinnam sie tym przejmowac,tym bardziej,ze ten nochal to zrodelko moich kompleksow
Eli-Beli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 14:58   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Do wszystkich którzy mieli operację nosa

nie wiedzialam na co ide, w szpitalu przed operacja zobaczylam dwie "zmasakrowane twarze" po operacji tez sie taka obudzilam, oczy podbite i zapuchniete tak, ze ledwo sie je otwiera, ale wszyscy sie smialismy z naszego potwornego wyglądu, fakt faktem nos bardzo dlugo sie goi, boli na zimnie, ogolnie nie moglam go przez 3 tygodnie dotknac, okolo 3 mce powoli dochodzi do siebie, najgorsze bylo dla mnie wyjmowanie ( wyrywanie) zaschnietych tamponów z nosa, bolalo i praktycznie bolalo tylko to .. bol jak rwanie zęba no i pare tygodni z kolorowa pobita twarza, wbrew pozorom to wszystko sa ciężkie zabiegi, nie jest tak różowo jak w tv, ale da sie przezyc, za pare dni ide na kolejna operację i .. ciesze się aha bol glowy 2 tygodnie koszmarnego bolu glowy, ale ja mialam ciężki zabieg tego noska
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 14:59   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Do wszystkich którzy mieli operację nosa

a co do rodziny i znajomych ulyszalam tylko ze slicznie wygladam no i kazdy mnie na prawo i lewo ogladal
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 16:13   #6
MVI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Do wszystkich którzy mieli operację nosa

Witaj,
ja operację nosa miała w 1998, tak więc trochę czasu mineło i mogło się dużo w tej tematyce zmienić. Wszystko zalezy co tak naprawde bedzie robione z nosem. Ja mialem dosłownie wszystko łamanie, ścinanie garbu, skracanie, zmieszanie skrzydełek. Cała operacja odbywała się pod narkozą i trwała ok 2h. Po niej wygląda się jak po ringu bokserskim siniaki, opuchlizna całe twarzy wałącznie z szyją. Boleć nie boli nic ale jest bardzo nieprzyjemnie ze względu na sączki, które masz ok. 5 dni i musisz oddychac tylko przez usta. Gips ściągany jest po 14 dniach. Do tego czasu siniaki schodzą ale opuchlizna utrzymuje się długo. Najwaznejszy jest jednak fakt iż to co zobaczysz po sciągnieciu gipsu i tak się zmieni. Nos dochodzi do siebie przez rok i w tym czasie na pewno sie będzie zmieniał. Trzeba tez uwazać i nie można się opalac przez rok czasu (to co najwazniejsze- niestey tez dowiedziałam sie po operacji) nie wolno dźwigać, schylac się gwałtownie, brac goracych kąpieli, nosić okularów. To sa szczegóły o których lekarze nie mówia niestey przed, tylko po operacji co może zaskoczyć. Co do efektów to oczywiście wszystko zalezy od fachowca i niestety nawet tym najlepszym może sie o pare milimetrów przesunąc rączka w prawo czy w lewo. Ja ogólnie jestem zadowolona ale dwa lata temu wybrałam się na konsultacje do chirurg plastyka w innej sprawie a przy okazji podpytałam o nos i od razu wytknął lekkie skrzywienie w lewa stronę, które można byłoby poprawić))
MVI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.