Żony 2016 część 6. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 19:13   #751
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Devikeek, a miałaś styczność z tym nosidlem ? Bo ja tak i wiem jaka przyjmuje postawę w nim dziecko, napewno nie taka jak prezentuje twój obraz, aby zachwalać i nakręcać sprzedaż i nowy trend chust.

Daj sobie spokój z tym chustowym terrorem, tam samo jak z gnojeniem rozszerzania diety dziecka, czy kp. Bo ten temat też lubisz z tego co zaobserwowałam.
Daj żyć kobieto i przyjmij do wiadomości że nie tylko twój światopogląd jest prawidłowy. Bo przesadzasz i to grubo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wystarczy co widzę i znam opinie innych dziewczyn na temat tego nosidła więc to nie tylko moje zdanie

nie mam nic do nosidel ale dobrych nosidel i sama się na pewno na jakieś zdecyduje później. Wystarczy trochę poczytać żeby zrozumieć i się nie irytuj bo widzę że nie masz dobrych argumentów i zaczynasz pisać że terroryzuje ja napisałam swoja opinie, żeby Cie uświadomić ale jeśli tego nie akceptujesz, super Twoja sprawa ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:17   #752
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Tetrikk nie przyzwyczaiłas sie jeszcze, ze przez ciaze jestem bardzo marudna?
Zauważyłam, ale regularne baty są wskazane

Blanka, to w sumie dobre informacje od lekarza. A skoro miałaś ciąże biochemiczne to nie znaczy, że z nasieniem ok?

Zjadłam jajka z boczkiem na kolację zgrzeszylam, ale bylam dziś na siłowni, więc nie mam wyrzutów
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:18   #753
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Izka zazdroszczę Twoim dzieciakom w szkole, sama z chęcią bym wróciła do podstawówki
dzięki tak w temacie to dziś zrobiłam dzień emotikona i samorządem wykleiliśmy pół szkoły w emotkach
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:21   #754
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Wystarczy co widzę i znam opinie innych dziewczyn na temat tego nosidła więc to nie tylko moje zdanie

nie mam nic do nosidel ale dobrych nosidel i sama się na pewno na jakieś zdecyduje później. Wystarczy trochę poczytać żeby zrozumieć i się nie irytuj bo widzę że nie masz dobrych argumentów i zaczynasz pisać że terroryzuje ja napisałam swoja opinie, żeby Cie uświadomić ale jeśli tego nie akceptujesz, super Twoja sprawa ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja znam opinię kilku osób co do tego nosidła i nie jest ona negatywa a wrecz przeciwnie. I również nie jest to tylko moje zdanie.
Z jakiej racji ty masz mieć co do tego racje ??


Nie no sorry, to ja z upy wyjechałam z rozszerzaniem diety i wciskaniu 2miesiecznemu dziecku rosołku i przytyku do rad babci.
Czytałam lipcówki i też wiem jaki masz nacisk na kp.. czepiasz się dla zasady czy jak ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Zauważyłam, ale regularne baty są wskazane

Blanka, to w sumie dobre informacje od lekarza. A skoro miałaś ciąże biochemiczne to nie znaczy, że z nasieniem ok?

Zjadłam jajka z boczkiem na kolację zgrzeszylam, ale bylam dziś na siłowni, więc nie mam wyrzutów
Niekoniecznie musi być ok, mogą być np. Za wolne plemniki..
Będziemy czekać na wyniki, jesli w tym cyklu się nie uda będziemy mieli czarno na białym.
Trochę się M. Załamał,bo dotarło do niego że faktycznie to może być problem u niego,ale poradzimy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-09-19 o 19:22
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:27   #755
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
A ja znam opinię kilku osób co do tego nosidła i nie jest ona negatywa a wrecz przeciwnie. I również nie jest to tylko moje zdanie.
Z jakiej racji ty masz mieć co do tego racje ??


Nie no sorry, to ja z upy wyjechałam z rozszerzaniem diety i wciskaniu 2miesiecznemu dziecku rosołku i przytyku do rad babci.
Czytałam lipcówki i też wiem jaki masz nacisk na kp.. czepiasz się dla zasady czy jak ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no dałam Ci to porównanie do twojego wpisu na temat ile lat na rynku jest marką chicco.

A kogo masz opinie ? Koleżanek czy fizjoterapeutow ?

Nie czepiam się ja po prostu staram się przekazać wiedzę która posiadam bo może ktoś jest nie do informowany i robi nie świadomie coś lub wierzy w mity.
Mam nacisk na kp. Ale nie potepiam nikogo że karmi mm jego sprawa, mogę taka osobę wspomóc, doradzić wytłumaczyć jak działa ale co z tym zrobi to już nie moja bajka

Na tym zakończenie bo widzę że nie ma sensu dalsze tłumaczenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:30   #756
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Nie no dałam Ci to porównanie do twojego wpisu na temat ile lat na rynku jest marką chicco.

A kogo masz opinie ? Koleżanek czy fizjoterapeutow ?

Nie czepiam się ja po prostu staram się przekazać wiedzę która posiadam bo może ktoś jest nie do informowany i robi nie świadomie coś lub wierzy w mity.
Mam nacisk na kp. Ale nie potepiam nikogo że karmi mm jego sprawa, mogę taka osobę wspomóc, doradzić wytłumaczyć jak działa ale co z tym zrobi to już nie moja bajka

Na tym zakończenie bo widzę że nie ma sensu dalsze tłumaczenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanek, fizjoterapeutki ( tak, zaraz usłyszę,że jest słaba i niedouczona) i ciotki która rozmawiała o nim z pediatra.

Też nie zamierzam już tego dłużej ciągnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:30   #757
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

Rozmawiałam ostatnio z Petit na temat kp wątpię żeby odebrała to jako terror tym bardziej też jej podkreśliłam że to tylko jej wybór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 19:32   #758
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ostatnio z Petit na temat kp wątpię żeby odebrała to jako terror tym bardziej też jej podkreśliłam że to tylko jej wybór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja nie napisałam nigdzie,że chodzi mi o rozmowę z Petit.
Ale tak jak pisałam nie mam zamiaru dłużej tematu ciągnąć. Szkoda mojego czasu jak i tak się nie dogadamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:37   #759
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 6.

Może nie powinnam się wtrącać, bo mnie to nie dotyczy i się nie znam, ale wydaje mi się Blanka że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Wyluzuj.

Tetrikk, a Ty jesteś na jakiejś diecie czy tylko siłka i ruch dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:41   #760
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

W ogóle nie długo będziemy wszystkie po pierwszej rocznicy ! Jak to zlecialo cały czas ciężko mi uwierzyć jak może się tyle zmienić a jeszcze rok temu nie myślałam o dziecku na poważnie i rozważałam czy to dobry czas

A teraz dzień przed nasza rocznica mamy chrzciny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:42   #761
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Może nie powinnam się wtrącać, bo mnie to nie dotyczy i się nie znam, ale wydaje mi się Blanka że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Wyluzuj.

Tetrikk, a Ty jesteś na jakiejś diecie czy tylko siłka i ruch dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To faktycznie ci się wydaje po prostu nie lubię jak ktoś myśli,że się we wszystkim zna. Bo ja nie neguję tego,że ktoś nosi w chuście, od kiedy rozszerza dietę czy karmi kp czy mm.

I tyle,tylko tyle.
To jest tylko internet na podstawie tego co kto pisze naprawdę nie da się określić jak emocjonalne do tego podchodzi bo gwarantuje ci,że się co do mnie mylisz.
Gdybym emocjonalnie podchodziła do pisania na forum to już dawno jestem siwa z nerwów
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-09-19 o 19:47
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:53   #762
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 6.

No ale właśnie Blanka Ty też strasznie atakujesz i zauważyłam że zawsze jak są tematy związane z ciążą. A chyba nie masz dziecka, więc doświadczenia też nie. Swoje zdanie możesz mieć, ale nie masz popartego tego wszystkiego doświadczeniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:59   #763
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
dzięki tak w temacie to dziś zrobiłam dzień emotikona i samorządem wykleiliśmy pół szkoły w emotkach
Super sprawa, dzieciaki z chęcią pewnie chodzą do szkoły
W ogóle nie wiem jak Ty je wszystkie ogarniasz u nas jest teraz stażysta, kończy inżynierkę i czasami też się czuje jak nauczyciel jak musze mu tłumaczyć​ co i jak robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:09   #764
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Żony 2016 część 6.

Spokój loszki , nie ma co się irytować. Nie ma co się oburzać jak ktoś się dzieli wiedzą/ma inne zdanie, koniec końców każda swoje dziecko wychowa tak jak z mężem będzie chciała.
Dopóki to nie szkodzi innemu dziecku/społeczeństwu
Dla mnie podstawą bedą pewnie publikacje naukowe i lekarze, ale w tym wszystkim z pewnością nie raz się pogubię i nie raz będę myślała, ze mam rację. Nauka i medycyna idzie do przodu, zalecenia się zmieniają. Chociażby z chodzikami, też kiedyś były popularne, aktualnie już (chyba?) nie są zalecane. Byleby tylko tym dzieciątku nie zaszkodzić.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

W ogóle, nie nawiązując do tej rozmowy wyżej na temat nosidełek , czasami jak czytam fora mamusiowe to aż mi przykro, ze jedna kobieta drugiej kobiecie takim, hmm.. wilkiem.

Edytowane przez kotzdzisiu
Czas edycji: 2017-09-19 o 20:12
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:12   #765
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Spokój loszki , nie ma co się irytować. Nie ma co się oburzać jak ktoś się dzieli wiedzą, koniec końców każda swoje dziecko wychowa tak jak z mężem będzie chciała.

Dla mnie podstawą bedą pewnie publikacje naukowe i lekarze, ale w tym wszystkim z pewnością nie raz się pogubię i nie raz będę myślała, ze mam rację. Nauka i medycyna idzie do przodu, zalecenia się zmieniają. Byleby tylko tym dzieciątku nie zaszkodzić.

Pogubić się jest łatwo ale też dla mnie są ważne nowe zalecenia itp właśnie dlatego że idzie wszystko do przodu . Wiadomo za kilka lat też się może okazać że to co.uwazamy teraz za słuszne okaże się bzdura ale wolę jednak tak niż stosować się do starych metod które czasem nie były do końca dobre i jest to uzasadnione wszystko z rozsądkiem i swoim wyczuciem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:41   #766
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
No ale właśnie Blanka Ty też strasznie atakujesz i zauważyłam że zawsze jak są tematy związane z ciążą. A chyba nie masz dziecka, więc doświadczenia też nie. Swoje zdanie możesz mieć, ale nie masz popartego tego wszystkiego doświadczeniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to od kiedy trzeba mieć swoje dziecko, aby mieć doświadczenie ? Temat dzieci nie jest mi obcy, trochę mi się ich przez "palce przewinęło" czy jako niania, czy też dzieci z rodziny z którymi miałam częsty kontakt, a jedno to nawet miałam przy sobie przez dłuższy czas.
Więc mam swoje zdanie,które mam poparte doświadczeniem.
Nie trzeba mieć dziecka przy sobie 24h aby wyrobić sobie jakieś zdanie co do pewnych metod i opinie co do pewnych rzeczy.
Nie znacie mnie więc jak możecie oceniać, czy mam jakieś doświadczenie czy nie ?


Nie nie atakuje, ja odpisalam lolusl co do nosidełka,że też będę używać. Devikeek się wtrąciła ze złotymi radami, gdybym miała co do nosidła wątpliwości to bym go nie miała w domu i nie planowała używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-09-19 o 20:42
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:49   #767
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 6.

Myślę że temat skonczony i przestań szydzić ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:49   #768
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Petit, jak się chce (a Ty na pewno bedziesz chciała) to po ciąży jeszcze się tak wylaszczysz, że będziesz wyglądała jak Aniołek VS więc wszystko przed Tobą
Mów mi tak jeszcze

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Zauważyłam, ale regularne baty są wskazane
No dobra

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ostatnio z Petit na temat kp wątpię żeby odebrała to jako terror tym bardziej też jej podkreśliłam że to tylko jej wybór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie niczego nie odebrałam jako terror. Każdy i tak zrobi tak jak bedzie chciał zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:51   #769
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żony 2016 część 6.

Zarządzam spokój
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:52   #770
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
No ale właśnie Blanka Ty też strasznie atakujesz i zauważyłam że zawsze jak są tematy związane z ciążą. A chyba nie masz dziecka, więc doświadczenia też nie. Swoje zdanie możesz mieć, ale nie masz popartego tego wszystkiego doświadczeniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zasadzie to samo pomyślalam
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:53   #771
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Zarządzam spokój

Jestem za!

Złożyliśmy nasze łoże! nie mam siły kompletnie. Dzisiaj jeszcze na nim nie śpimy, bo nie chce mi sie pościeli zmieniać
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:59   #772
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Żony 2016 część 6.



Dobranoc dziewczyny !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:14   #773
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Jestem za!

Złożyliśmy nasze łoże! nie mam siły kompletnie. Dzisiaj jeszcze na nim nie śpimy, bo nie chce mi sie pościeli zmieniać
u nas tak samo wyglądało składanie łóżka
łóżko złożone, a my się gnietliśmy na kanapie, bo nie było siły na pościel

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Super sprawa, dzieciaki z chęcią pewnie chodzą do szkoły
W ogóle nie wiem jak Ty je wszystkie ogarniasz u nas jest teraz stażysta, kończy inżynierkę i czasami też się czuje jak nauczyciel jak musze mu tłumaczyć​ co i jak robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zależy w jakim kontekście ogarniam imiona mi się czasem mieszają
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:39   #774
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Żony 2016 część 6.

Co za emocje na wieczór

śpijcie dobrze, babki I niech zapanuje pokój i jednorożce
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:42   #775
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Może nie powinnam się wtrącać, bo mnie to nie dotyczy i się nie znam, ale wydaje mi się Blanka że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Wyluzuj.

Tetrikk, a Ty jesteś na jakiejś diecie czy tylko siłka i ruch dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam absolutnie żadnej diety ćwiczę bo się lepiej czuję i staram się jeść zdrowo też dlatego. I oczywiście co jakiś czas łapię fazę, że jestem gruba i wtedy staram się jeść bardziej zdrowo, ale praktycznie nigdy mi to nie wychodzi
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:46   #776
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Żony 2016 część 6.

Dla mnie każdy moze nosić swoje dziecko jak chce. Jak komuś pasuje to nawet do góry nogami. Jest wiele plusów i minusów zarówno nosidełek jak i chust. Ja na pewno nie będę nosiła dziecka w chuście bo mi sie to kojarzy z jakimś brakiem higieny albo bym prała zaraz ta chustę codziennie. W nosidełku tez raczej nie bo odrazu mam wizje jak sie te klamry rozpinają i dziecko wypada. Nie lubie jesli ktoś próbuje narzucać swoje zdanie i złote rady. Ale fakt Blanka jak dziewczyny zauważyły gdy kończą Ci sie argumenty w dyskusji odrazu zaczynasz atakować. Brak jest dalszej dyskusji, a wyglada to jak agresywny atak na różne osoby w różnych przypadkach. Ja osobiście nie zarzucam braku doświadczenia czy wiedzy bo Cie nie znam i nie wiem jakie posiadasz. Ale patrząc z boku tak to oceniam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:54   #777
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Co za emocje na wieczór

śpijcie dobrze, babki I niech zapanuje pokój i jednorożce



DOBRANOC
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 21:57   #778
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
Dla mnie każdy moze nosić swoje dziecko jak chce. Jak komuś pasuje to nawet do góry nogami. Jest wiele plusów i minusów zarówno nosidełek jak i chust. Ja na pewno nie będę nosiła dziecka w chuście bo mi sie to kojarzy z jakimś brakiem higieny albo bym prała zaraz ta chustę codziennie. W nosidełku tez raczej nie bo odrazu mam wizje jak sie te klamry rozpinają i dziecko wypada. Nie lubie jesli ktoś próbuje narzucać swoje zdanie i złote rady. Ale fakt Blanka jak dziewczyny zauważyły gdy kończą Ci sie argumenty w dyskusji odrazu zaczynasz atakować. Brak jest dalszej dyskusji, a wyglada to jak agresywny atak na różne osoby w różnych przypadkach. Ja osobiście nie zarzucam braku doświadczenia czy wiedzy bo Cie nie znam i nie wiem jakie posiadasz. Ale patrząc z boku tak to oceniam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do góry nogami
Ten wpis jest the best! Peace and love dziewczyny Ja tam nie mam dzieciaków, to nie chcę teoretyzować na temat noszenia, nie wiem jaką będę matką, mogę tylko podejrzewać po moich emocjach względem nowo narodzonych w najbliższej rodzinie, że jest duże prawdopodobieństwo, iż zostanę totalnie zakręconą na punkcie dziecka laską, ale zobaczy się. Mam w pracy koleżankę, która ma ponad rocznego synka, i bardzo podoba mi się podejście jej i jej męża. Mają dobre kontakty z rodzicami, mały dobrze zna dziadków i oni nie mają problemu, żeby iść na wesele czy inną imprezę i zostawić chłopca rodzicom, ba, ostatnio pojechali na 3-dniowy romantyczny wyjazd i go zostawili. Dziecko nie tylko nie wyglądało na pokrzywdzone, było wręcz zachwycone takim lajcikiem u dziadków - wiadomo, oni pozwalają na więcej Chciałabym tak robić - nie bać się podrzucić dziecka itp.

A co do noszenia to totalnie nie mam zdania! Chusty wydają się spoko
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 03:43   #779
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
u nas tak samo wyglądało składanie łóżka

łóżko złożone, a my się gnietliśmy na kanapie, bo nie było siły na pościel
O dobrze, ze nie jesteśmy jedyni

Jestem nieprzytomna. Wszystko mnie boli. Zaraz opedzluje jaglanke, która pewnie bede jadła 20 minut
i lecę do pracy. Pocieszam sie, ze tylko dzisiaj i jutro, a potem 3dniowy weekend
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 05:23   #780
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 6.

Jade do pracy. M. dzis pol godziny dluzej spal wiec wtrynil sie w moja pore ogarniania i musialam go przepychac:P

Dzis sroda wiec juz nie jest zle. Po poludniu zamierzam spac. Mam nadzieje, ze w koncu mi to wyjdzie.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 08:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.