Grube nogi latem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 19:58   #61
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Grube nogi latem?

zima to najlepszy okres jesli chcesz sie przygotowac na sezon letni
zdjecie najlepiej dorzuc
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 22:04   #62
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Grube nogi latem?

Cytat:
Napisane przez Aim Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam problem nieco innej natury niż zwyczajnie grube nogi. Moje nie wiedzieć czemu uparły się być nieproporcjonalnie umięśnione i nie chcą schudnąć z rozsądniejszą resztą ciała. Wyglądają potężnie mimo że moje BMI jest już równe 20 i mogę sobie policzyć żebra. Ćwiczyłam, smarowałam je antycellulitami, wyciągami z torfu, masowałam, modliłam się i nic

Powiedzcie mi czy to tylko moje kompleksy czy nie powinnam nosić spódnic tej długości? (nogi mam jeszcze nieopalone, ale doświadczenie nauczyło mnie, że to bardzo dużo nie zmienia w mojej sytuacji )
Mam dokładnie tak samo! Uda są ok, ale łydki gruube W lato męczę się w spodniach
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 10:30   #63
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Grube nogi latem?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo! Uda są ok, ale łydki gruube W lato męczę się w spodniach
I ja też, łydki nieproporcjonalne do reszty ciała.
Ludzie mnie postrzegają jako szczupłą, wszystkie kości mi spod skóry wyglądają, a te łydki takie... nic się z nimi nie da zrobić. Ostatnio mocno chorowałam i baaaardzo schudłam, widziałam to ja, a co dopiero inni, ale łydki zostały jakie były
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:10   #64
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Grube nogi latem?

Może jeszcze ktoś tu zagląda

Hmm ja mam uda takie sobie, coś jak uda beyonce lub rihanny z ich ostatnich teledysków. No ale jestem białą kobietą, i w naszej kulturze należy być "anorektyczką".
Mój problem jest taki, kupiłam spodenki krótkie szorty XL, wcisnęłam się w nie, i są mi nawet troszkę luźne w nogawkach. No ale mam troszkę cellulitu(cellulitisu) nie odróżniam tego. Teraz mam dylemat, bo już kupiłam, ale nie wiem czy w nich chodzić, widząc sąsiadkę po dwóch ciążach z ultra szczupłymi gładkimi nogami w spódniczce szerokości paska do spodni nabawiłam się kompleksów.
Cwiczę, biegam, wcieram różne mazidła i hmm wyglądają tak samo, ale są gładkie w dotyku.

A więc nosić spodenki latem czy nie?
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:56   #65
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Grube nogi latem?

agatka cwicz i masuj nogi to ci pomoze

jezeli cellulit nie jest bardzo widoczny to ja bym chodzila
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:28   #66
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Grube nogi latem?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
agatka cwicz i masuj nogi to ci pomoze

jezeli cellulit nie jest bardzo widoczny to ja bym chodzila

ćwiczę, tzn biegam, jeżdżę na rolkach takie tam, no ale to jeszcze bardziej rozbudowuje uda (no ale nie są sflaczałe). Celllulit mam najbardziej widoczny jak usiądę noga na nogę. To chyba wina reklam i widok sąsiadek ultraszczupłych. A cellulit od zawsze istniał a teraz firmy znalazły sposób na zarobienie większej kasy negując go.
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:14   #67
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Grube nogi latem?

Cytat:
Napisane przez Aim Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam problem nieco innej natury niż zwyczajnie grube nogi. Moje nie wiedzieć czemu uparły się być nieproporcjonalnie umięśnione i nie chcą schudnąć z rozsądniejszą resztą ciała. Wyglądają potężnie mimo że moje BMI jest już równe 20 i mogę sobie policzyć żebra. Ćwiczyłam, smarowałam je antycellulitami, wyciągami z torfu, masowałam, modliłam się i nic

Powiedzcie mi czy to tylko moje kompleksy czy nie powinnam nosić spódnic tej długości? (nogi mam jeszcze nieopalone, ale doświadczenie nauczyło mnie, że to bardzo dużo nie zmienia w mojej sytuacji )
Też mam takie łydki, może nawet ciutkę większe... I też mieszkam na 4. piętrze Schudły mi gdy przez dwa tygodnie nie ruszałam się z łóżka Myślę że nie powinnaś się nimi zbytnio przejmować, przecież to są mięśnie, taką masz budowę i już. Ubieraj się jak chcesz, jesteś młoda i szkoda byłoby gdybyś skazała się na długie spodnie do końca życia... Z mojej strony mogę polecić ciemne rajstopy, odradzić jasne - strasznie eksponują umięśnione łydki.
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 17:05   #68
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Grube nogi latem?

oj ja tez nie mam patyków i co z tego? Moja rada opalone nogi zawsze wyglądają cudnie nie wazne czy nosisz rozmiar 36 czy 42. A jeszcze jak są jedrne i bez cellulitu to juz w ogole cud malina;d
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 18:07   #69
fenicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Grube nogi latem?

nogi nie są aż tak grube,żeby ich nie pokazywać !
bardzo ładnie wyglądają na zdjęciach a co do brzuszka to idzie to zakryć jakąś modną luźniejszą bluzką ja tak zrobiłam.
POZDRAWIAM SERDECZNIE !
fenicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:48   #70
justine007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Grube nogi latem?

hej ja mam podobnie. najgorsze co moglo byc to umiesnione łydki;/ z gora super ale dół.... ale powiem wam dziewuszki ze olewam to i ubieram sie jak chce kocham mini spodniczki zwlaszcza z falbankami i nie zamierzam przestawac ich nosic tylko dlatego ze cos jest nie tak trzeba bys sobą i nie ukrywac sie w kącie bo wiele moze nas ominąć niektorych rzeczy w sobie nie damy rady zmienic trzeba je pokochac!!! =) pozdro
justine007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 22:15   #71
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: Grube nogi latem?

Też mam problem z grubymi nogami latem Chodzę najczęściej w długich spódnicach i jakoś udaje się to zakrywać. Obecnie do szewskiej pasji doprowadza mnie brak krótkich spodenek w długości do kolan, wszystkie są mega krótkie, a skoro wiem, że w takich wyglądam źle to nie kupię =, chodzę i chodzę po sklepach i wszędzie to samo.
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 23:10   #72
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Grube nogi latem?

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moja rada opalone nogi zawsze wyglądają cudnie nie wazne czy nosisz rozmiar 36 czy 42.
Bez przesady
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:53   #73
justine007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Grube nogi latem?

moze nie do konca ale na pewno szczuplej wygladaja opalone ;p
justine007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:07   #74
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Grube nogi latem?

Dziewczyny lato jest tylko raz w rokua to jest wyjątkowo ładne i gorące, może znowu zacznie lać za tydzień wiec naprawdę się nie przejmujcie, śmiało noście szorty i spódniczki, opalajcie nóżki, 2-3 razy wyjdziecie w szortach ciesząc się słońcem i zapomnicie o wszystkich kompleksach
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:33   #75
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: Grube nogi latem?

odświeżam
u mnie najgorzej z cellulitem,
a często gorzej jest z rozstępami, bo przez nie mam skórę na udach lekko pomarszczoną, nie tak jak cellulit, no ale wiecie o co chodzi :P
najgorzej że teraz sesja, ćwiczyć nie mam kiedy i gdzie, i co chwile podjadam słodyczami, albo piję energetyki -.- achhhhh chyba mam załamanie w tym momencie :P
a marzy mi się chodzenie w krótkich spodenkach!!! (((
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:31   #76
RudaMamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Grube nogi latem?

Troszkę opóźniona odpowiedź, ale proszę o wybaczenie ^^

Energetyki to najgorsze co może być - ogromna zawartość cukru! Kiedy zaczynałam dietę, odstawiłam tylko napoje słodkie i gazowane oraz energetyki, schudłam 4 kilo. Reszta kilogramów jest zasługą zmiany diety, ale o tym nie tutaj
Co do ubrań ( od czego powinnam zacząć ) skoro masz pomarszczone uda, to wiadomo, lepiej zakryć. Co nie znaczy, że to skazuje Cię na paradowanie cały rok w długich spodniach!
Może alladynki w wersji 3/4 ? Nie są obcisłe, jest wygoda a na dodatek są śliczne!
Ach, zapomniałabym- pij dużo wody, nawet przy jedzeniu słodyczy i piciu energetyków woda częściowo oczyści Twój organizm z toksyn
RudaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.