jaki wózek wybrać - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 18:00   #61
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: jaki wózek wybrać

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
No wlasnie, jego mozna w Stanach tylko chyba kupic online....
a patrzylas w babiesrus? bo jak ja bylam to pani powiedziala ze niedlugo beda go miec na wystawie

tu mozesz przeczytac opinie o tym wozki
http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2573326
http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2602121
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2008-04-09 o 19:17
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:23   #62
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: jaki wózek wybrać

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ja nie kupiłabym tego wózka w powodu tego, że spacerówka nie ma budki - zerowa ochrona przed słońcem/wiatrem/deszczem
mzroksana - budke przyczepiasz z gondoli.... lub dokupujesz specjalna letnia...
podobne rozwiazanie ma bebe confort
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:52   #63
adela77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: jaki wózek wybrać

Ja posiadam wózek Bebetto Murano, jest po prostu idealny. Jest trzy funkcyjny (gondola, spacerówka, fotelik samochodowy), ale najlepsze jest to że ze spacerówki możecie zrobić krzesełko, bujak lub kołyskę. Jest bardzo praktyczny i świetnie się prowadzi. Możecie sobie go zobaczyć na stronie www.bebetto.pl.
adela77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:23   #64
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Question Dot.: jaki wózek wybrać

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie: co myślicie o kupnie spacerówki rozkładanej na płasko zamiast gondoli dla noworodka?

Mój synek urodzi się w połowie maja, więc nie będzie problemu i chłodem na dworze. No i tak sobie myślałam, że zanim nadejdzie zima, to on już zdążyłby z gondoli wyrosnąć i okazałaby się zbyteczna. Ja jestem raczej praktyczną osobą i nie lubię kupować niepotrzebnych rzeczy, ale z drugiej strony nie chcę też oszczędzać na komforcie i bezpieczeństwie dziecka. Wiem, że w Polsce gondolki są bardzo popularne i wręcz uważane za niezbędne. Moje wątpliwości pojawiły się stąd, że mieszkając w UK, zauważyłam że tutaj wiele mam wozi noworodki właśnie w spacerówkach. Może dlatego, że też klimat łagodniejszy tu jest... To mój pierwszy dzidziuś i jestem jeszcze zieleniutka w tych sprawach.
W sumie to już zamówiliśmy spacerówkę teutonii, ale ciągle jeszcze mam wątpliwości, czy nie dokupić gondolki. Doradźcie, proszę
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:00   #65
abradapka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: jaki wózek wybrać

Witam. jako ze wiosna tuz tuz proponuje ten wózek http://www.amko.com.pl/classic-08--g...0-id-1697.aspx
gondola jest odpowiednia dla niemowlaka,a ten wózek jest firmy maclaren-wiec porzadnej. cena tez wydaje sie bardzo dobra. Kupowałam juz w sklepie amko.com.pl i maja dobre wózki. Mysle,ze bedziesz zadowolona chociaz przypominam,ze jest to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
abradapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:10   #66
aniesiaw
Raczkowanie
 
Avatar aniesiaw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 161
Lightbulb Dot.: jaki wózek wybrać

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:26
aniesiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:37   #67
JuzNiedlugoMama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: jaki wózek wybrać

Witam

Jestem zupełnie nowa na tym forum ale znalazłam ten temat ponieważ szukam opini na temat pewnego konkretnego wózka, mianowicie wóżka firmy Chariot... Przeszukiwałam już nie jedno forum i chyba tylko na jednym natknęłam się na dyskusję na temat tych wózków i zdania są podzielone...
Spodobały mi się te wózki bo mój facet jest maniakiem rowerowym, a te wózeczki mają funkcję podłączania do roweru. I tu pojawia się moje pytanie - czy któraś z Was miała styczność z tymi wózeczkami? Na stronie dystrubutora (www.dwaplusdwa.pl) znalazłam troche zdjęć, ale chciałabym zobaczyć jak te "pojazdy" prezentują się z dziećmi dlatego prosiłabym o wrzucenie jakiś fotek

A może znacie jakieś inne wózki z możliwością podpięcia do roweru? Mój facet będzie wtedy zabierał dzieciaki na wycieczki, a ja będe miała troche wolnego :P

Z góry dziękuje za odpowiedz
Już Niedługo Mama - Jadzia
JuzNiedlugoMama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 09:46   #68
danka11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: jaki wózek wybrać

Pzrede wszystkim trzeba pomyślec o bezpiecznym wózku. MAm y lato,wiec dobra bedzie gondola albo spacerówka. Z doświadczenia wiem,ze nie warto kupowac na allegro bo zawsze sa jakies problemy. Ni ewiem czy Ci sie spodoba ale wytypowałam ten http://esklep.babyfant.pl/index.php?...oducts_id=1661
danka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:43   #69
merinii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: jaki wózek wybrać

Hej przyszłe Mamusie! Ja zostanę mamą pod koniec września. Szukam wózka który zapewni mojej córci ciepło zimą, będzie lekki (bo jestem słabeuszem a muszę go znosić po schodach), w miarę wygodny do prowadzenia po typowych chodnikach, czyli równa kostka lub odwrotnie podziurawione płytki. Jakieś propozycje?
merinii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:32   #70
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: jaki wózek wybrać

w zeszłym tygodniu kupiliśmy wózek Boston polskiej firmy MIKADO

kupowaliśmy go właściwie w ciemno - nigdzie w 3mieście nie można go zobaczyć na żywo

naczytałam się opinii (o firmie i o wózkach) w Internecie zasypywałam producenta tysiącem pytań
no i zdecydowaliśmy się na zakup jesteśmy bardzo zadowoleni


wózek tani, duża gondola, dużo gratisów(folia przeciwdeszczowa, moskitiera, tacka, parasolka, torba, 2 okrycia na nóżki - osobne do gondoli i osobne do spacerówki)


do tego wszystkie 4 koła pompowane, przednie skrętne z możliwością blokady

przetestowaliśmy go(w 4 osoby, w tym druga ciężarna) na działce - na trawnikach i chodniku

koleżanka chciała wózek z normalnymi, nie skrętnymi kołami dzięki naszemu Bostonowi miała możliwość zobaczyć jak się prowadzą obie opcje i też kupuje ten model wózka bo jednak co kółka skrętne, to kółka skrętne

http://forum.trojmiasto.pl/Wozek-MIK...3264,1,16.html tutaj powrzucałam fotki naszego wózeczka i opisy
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:48   #71
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: jaki wózek wybrać

Termin pod koniec wrzesnia wiec trzeba szukac "ciepłego" wózeczka.. A moze jakis z babyfanta?? Zobacz serie Bebe Confort. Wygąda ładnie i pisze,ze na rózne pory roku.

Edytowane przez emerka
Czas edycji: 2009-08-25 o 10:13
emerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 20:34   #72
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: jaki wózek wybrać

Chociaz ostatnio spodobał mi sie tez http://esklep.babyfant.pl/index.php?...oducts_id=1282
ale jest nieco drozszy.. Co myslisz??
emerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:00   #73
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: jaki wózek wybrać

Jako ciekawostkę Wam podam....oglądałam w telewizji...
Wózek gondola + "spacerówka"i fotelik w jednym +krzesełko do karmienia lub leżaczek
Nazywa się BERTINI

Tj spacerówkę mozna wpinać jako fotelik samochodowy...jako spacerówkę do stelarza lub stworzyć krzesełko do karmienia lub leżaczek, wystarczy dokupić tylko odpowiedni stelaż.
SZOKUJĄCE czego to teraz nie wymyślą

Może to i ciekawe i nowatorskie, Ale ja się boję takich rozwiązań, bo zazwyczaj jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

aaaa dla ciekawskich link do strony:
http://www.bertini.pl/x6.htm#
pokazany leżaczek i krzesełko do karmienia :
http://www.bertini.pl/lifestyle.htm
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:48   #74
delloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: jaki wózek wybrać

Kilka ważnych porad, na co zwracać uwagę przy wyborze i kupnie wózka, które mi osobiście bardzo pomogły, znajdziecie tutaj: http://www.mamybaby.pl/niemowle/wozek-jak-wybierac . Szczerze polecam lekturę, bo człowiek, przy zakupie czuje się jakiś taki pewniejszy tego co robi.
delloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:53   #75
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: jaki wózek wybrać

Kupowałam wózek jakiś rok temu. Zdecydowałam się na 2w1. I kupiłam na allegro. Tuż pod nosem mam sklep z wózkami. Poszłam obadałam i identyczny kupiłam w sieci za połowę ceny. Marże sklep narzucił sobie niezłą.
Pompowane koła, amortyzatory, przekładana rączka, duży kosz na zakupy, torba, folia, moskitiera, ochraniacz na nóżki, regulowany podnóżek, hamulce, pasy bezpieczeństwa. Wszystko do zdjęcia i do uprania. Jeden minus? Ciężkie te wózki są. Polecam jednak całym sercem te 2w1 jeśli ktoś nie musi targać wózka po schodach. Mój sprawdza się cudnie na polskich chodnikach.
Teraz bidulek stoi nieużywany. Jeździmy na rechabilitacyjne turnusy i za duży żeby go targać ze sobą.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:06   #76
mala1
Raczkowanie
 
Avatar mala1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 42
Dot.: jaki wózek wybrać

jakis straszny szal sie ostatnio zrobil na te trojkolowe wozeczki... moja siostra mieszka w lesie niemalze i taki kupila na wertepy, ale jej jest bardzo lekki mimo tych amortyzatorow. x lander taki jak pan ekspert tu opisuje http://www.smyk.com/index.php?option...d=539&Itemid=0 jakie inne kryteria zakupu wozka byscie wymienily? szukam wlasnie..
mala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 12:20   #77
Dorita29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Wink Dot.: jaki wózek wybrać

Witam a czy słyszałyście może o takiej firmie jak NURSE firma podobno jest Hiszpańska a bardzo spodobał mi się jeden model mianowicie Look Pan w sklepie bardzo go polecał bo w cenie wózka 1390zł jest torba, okrycie na nogi folia przeciwdeszczowa, jakiś przewijak turystyczny no i więcej nie pamiętam podobno wózki są jakiś czas na polskim rynku i cieszą się dobrą opinią Pomożecie mi???
Dorita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:26   #78
rafikb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: jaki wózek wybrać

spam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-04-02 o 08:00
rafikb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 06:58   #79
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: jaki wózek wybrać

Szukam bardzo lekkiego wózka głeboko spacerowego, jaki mogłybyscie polecic?(no i nie drogiego )
Pozdrawiam.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 14:29   #80
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: jaki wózek wybrać

witam serdecznie, przygotowujemy się do zakupu wózka, jednak jesteśmy tak zieloni że nie wiadomo co wybrać??termin mam na kwiecień i zastanawiam się jaki wózek kupić??czy wielofunkcyjny czy głęboki ze spacerówką??
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:40   #81
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: jaki wózek wybrać

Proponuję zajrzeć tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post17310738

Jest wiele propozycji, w tym moja Teutonia Fun System. Zachęcam do zapoznania się .
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:04   #82
edysiabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: jaki wózek wybrać

Cytat:
Napisane przez adela77 Pokaż wiadomość
Ja posiadam wózek Bebetto Murano, jest po prostu idealny. Jest trzy funkcyjny (gondola, spacerówka, fotelik samochodowy), ale najlepsze jest to że ze spacerówki możecie zrobić krzesełko, bujak lub kołyskę. Jest bardzo praktyczny i świetnie się prowadzi. Możecie sobie go zobaczyć na stronie www.bebetto.pl.
Czy ktoś wie więcej na temat wózka bebetto murano. Jakieś wady bądź zalety.
edysiabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 10:21   #83
dziubek408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: jaki wózek wybrać

Witam ,
ja uzywalam wozek Graco quatro tour delux z calym osprzetem tzn gondola ,spacerowka, fotelik samochodowy +baza do niego(jej nie polecam w samochodzie jaki mielismy po zamontowaniu go na tylna kanape fajne i zamontowaniu do niej fotelika dziecko lezalo w nim strasznie skulone co nie bylo fajne).
Uzywalam go przez cale 2 lata dziecka i nie moge zlego slowa o nim powiedziec. Dziecko urodzilo sie w pazdzierniku wiec uzywalam tez gondole do niego, byla bardzo wygodna. Wogole dziecko lezalo w nim bardzo dlugo tak mysle gdzyz nawet jak mial 1,5 roku to na spacerze spal na plasko w wozku wiadomo nozki troszke wystawaly ale i tak uwazam ze byl ok.
Ogolnie caly wozek jest bardzo cieply,lekki i wygodny,sklada sie jedna reka ,miesci sie do samochodu, ma duzy koszyk na zakupy ktory naprawde sie sprawdza.
Jedyny minus jaki zauwazylam to przednie skretne kola -po chodnikach super,ale juz po sniegu czy piachu -fatalnie.
Teraz jakbym miala kupywac wozek to wybralabym tez graco ale juz z innymi kolami -pompowane i nieskretne. Nie wiem tylko czy takie sa.
dziubek408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:08   #84
Kamilka_1989
Przyczajenie
 
Avatar Kamilka_1989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: jaki wózek wybrać

Ja używam Tiny World 3w1.
Kupując przede wszystkim sugerowałam się funkcjonalnością i tym jak się będzie prowadził. W komplecie dostałam spacerówkę, gondolę i fotelik do samochodu, z czego ten ostatni sprawdza się też jako nosidełko. Uzywam już 3 miesiące i jestem zadowolona. Fajnie, lekko się prowadzi, amortyzatory działają bardzo miękko, więc nie czuć nierówności na chodnikach. Gondola wyścielona bardzo miękkim materiałem, do tego spacerówkę można przypiąć zarówno tyłem jak i przodem. Do tego masa opcji takich jak pasy bezpieczeństwa, co dla mnie jest bardzo ważne, tyle się czyta, że dziecko wypadło z wózka, a ja jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa mojego maleństwa Łatwy w montażu, w sumie to zajmuje kilka sekund, lekki, a to mi też odpowiada, bo mieszkamy w bloku na 3 piętrze bez windy. No i cena mnie skusiła, bo z mężem zapłaciliśmy niecałe 1200zł. Tak czy owak zadowolona jestem.
Kamilka_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:39   #85
Angelline
Przyczajenie
 
Avatar Angelline
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Smile Dot.: jaki wózek wybrać

Cytat:
Napisane przez Kamilka_1989 Pokaż wiadomość
Ja używam Tiny World 3w1.
Kupując przede wszystkim sugerowałam się funkcjonalnością i tym jak się będzie prowadził. W komplecie dostałam spacerówkę, gondolę i fotelik do samochodu, z czego ten ostatni sprawdza się też jako nosidełko. Uzywam już 3 miesiące i jestem zadowolona. Fajnie, lekko się prowadzi, amortyzatory działają bardzo miękko, więc nie czuć nierówności na chodnikach. Gondola wyścielona bardzo miękkim materiałem, do tego spacerówkę można przypiąć zarówno tyłem jak i przodem. Do tego masa opcji takich jak pasy bezpieczeństwa, co dla mnie jest bardzo ważne, tyle się czyta, że dziecko wypadło z wózka, a ja jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa mojego maleństwa Łatwy w montażu, w sumie to zajmuje kilka sekund, lekki, a to mi też odpowiada, bo mieszkamy w bloku na 3 piętrze bez windy. No i cena mnie skusiła, bo z mężem zapłaciliśmy niecałe 1200zł. Tak czy owak zadowolona jestem.

Witam!

I jak się sprawuje ten wózeczek?
Mam zamiar go kupić na allegro http://allegro.pl/tiny-world-spacero...625897433.html

Mieszkam na II piętrze i muszę sobie sama poradzić z wnoszeniem i znoszeniem wózka. Zależy mi na tym żeby był lekki. Czy wnosisz go w całości, czy osobno gondolkę i stelaż?

Pozdrawiam
Angelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:36   #86
jka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Question Dot.: jaki wózek wybrać

Czy któraś z Was ma wózek Ed-re-ma Vector? Bardzo mi się podoba i w zasadzie ma cechy, na które zwracałam uwagę i które były dla mnie ważne. Chciałabym jednak wiedzieć, jak wózek się sprawuje i jakie są opinie na jego temat. Dajcie znać. Czy gondola zda egzamin jesienią i zimą?
jka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:10   #87
mala_mi_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17
Dot.: jaki wózek wybrać

Dziewczyny:
4 kółka czy 3
duże czy małe
plastikowe czy dmuchane?

Większość wózków ma obrotowe kółka - 360 stop., a producenci się tym chwalą, Wy piszecie, że to się nie sprawdza, czy da się te kółka zablokować?

Co Wy na to ???? Dużo kosztuje
http://www.sklep.quinny.pl/Zestaw_wielofunkcyjny_BUZ Z_3_ROCKING_BLACK_2010-514.html




mala_mi_0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:15   #88
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: jaki wózek wybrać

ten ma obrotowe kolka ale z mozliwoscia blokady:
http://www.krasnal.win.pl/wozki-dzie...owy-p-110.html
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:04   #89
vito2002
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: jaki wózek wybrać

Ja mam taki - polecam.


http://baby.adamar.eu/wozek-carino-4w1-p-32.html
vito2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:10   #90
cytryneonowka
Przyczajenie
 
Avatar cytryneonowka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: jaki wózek wybrać

Cytat:
Napisane przez dziubek408 Pokaż wiadomość
Witam ,
ja uzywalam wozek Graco quatro tour delux z calym osprzetem tzn gondola ,spacerowka, fotelik samochodowy +baza do niego(jej nie polecam w samochodzie jaki mielismy po zamontowaniu go na tylna kanape fajne i zamontowaniu do niej fotelika dziecko lezalo w nim strasznie skulone co nie bylo fajne).
Uzywalam go przez cale 2 lata dziecka i nie moge zlego slowa o nim powiedziec. Dziecko urodzilo sie w pazdzierniku wiec uzywalam tez gondole do niego, byla bardzo wygodna. Wogole dziecko lezalo w nim bardzo dlugo tak mysle gdzyz nawet jak mial 1,5 roku to na spacerze spal na plasko w wozku wiadomo nozki troszke wystawaly ale i tak uwazam ze byl ok.
Ogolnie caly wozek jest bardzo cieply,lekki i wygodny,sklada sie jedna reka ,miesci sie do samochodu, ma duzy koszyk na zakupy ktory naprawde sie sprawdza.
Jedyny minus jaki zauwazylam to przednie skretne kola -po chodnikach super,ale juz po sniegu czy piachu -fatalnie.
Teraz jakbym miala kupywac wozek to wybralabym tez graco ale juz z innymi kolami -pompowane i nieskretne. Nie wiem tylko czy takie sa.
ja też mam teraz właśnie graco tylko że symbio - fajne są te wózki bo są leciutkie i nie są produkowane w chinach, więc nie śmierdzą chińskim plastikiem.
__________________
"i nie przeszkadzaj mi bo tańczę!"
cytryneonowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.